Som bez vaječníkov. Má niekto podobný problém?

amal2
29. feb 2008

Ahojte,má niekto podobný problém?Mám jeden vaječník už vyoperovaný a druhý je údajne k ničomu.Rada by som len vedieť,či má niekto podobný problém a ako to rieši.my sme boli na IVF,ale žiaľ neúspešne,takže sa chystáme na KET.Budem veľmi rada,ak niekto napíše.Ďakujem.

ulrika
10. apr 2008

amal ahoj ako?

amal2
autor
10. apr 2008

Ahoj Ulrika 🙂
dobre,ďakujem a ako ty? 🙂

ulrika
10. apr 2008

no ja super mrcha dorazila tak som spokojná 🙂

amal2
autor
10. apr 2008

tak to je fajn 🙂

ulrika
10. apr 2008

o týžden v piatok idem do heliosu tak uvidím ...

amal2
autor
10. apr 2008

určite pak napíš ako to prebiehalo 🙂
Držím palce,nech je všetko v naprostej pohode

ulrika
10. apr 2008

no to som aj ja zvedavá ako to tam bude
a ty ešte nemáš výsledky?

amal2
autor
10. apr 2008

myslíš z endokrinológie?To ešte nie,zajtra si idem pre výsledky preoperačných vyšetrení a budúci týždeń nastupujem do nemocnice,takže uvidíme,čo mi povedia po laparke.

ulrika
10. apr 2008

ano z endokrinologie
a kedy ideš do tej nemocnice?

amal2
autor
10. apr 2008

budúci týždeň v stredu,operácia vo štvrtok.

ulrika
10. apr 2008

tak už máš aj nervy čo? a kedy ta pustia

amal2
autor
10. apr 2008

to mám 🙂,ale nie z operácie,ale z nemocnice.Neznášam nemocnice.Dúfam,že ma pustia čo najskôr.Pýtala som sa doktora,tak povedal,že v sobotu,ale ako sa poznám ,tak už v piatok budem otravova´t,tak sná´d už v piatok. 🙂

ulrika
10. apr 2008

no ved uvidíš ale za každú cenu sa nepýtaj lebo čo si doma poradíš keby niečo a kde ta budú operovat?

amal2
autor
10. apr 2008

ja viem,ale radšej si poradím sama,než tam ostať a aj manžel by sa postaral 🙂
Budú ma operova´t tu v Prahe

amal2
autor
10. apr 2008

Ulrika,idem moja,lebo mi neak desne treští hlava a bolia ma oči z toho čumenia na pc 🙂
Držím teda palce nech sa vám tam páči a nech je všetko ok.
papa a pekný večer 🙂

ulrika
10. apr 2008

tak potom daj vediet ako si dopadla budem držat palce neh ti ho zachránia
ja idem v piatok na dr. týžden tak potom ti dám tiež vediet až ked sa vrátiš

saralinda
10. apr 2008

Ahojky holky, tak koukám, že příští týden budeme všechny u doktorů.
Amal, uvidíš, že to dobře dopadne. Jestli ti ho nechají, tak super. Jestli ne, tak taky dobrý, protože to tím pádem bude potřeba, abys měla mimíska.
Ulrika - držím ti palečky, ať máš vše OK a v heliosu se Ti líbí.
Až se vrátíte, určitě dejte vědět, jak jste dopadly. Budete mi tu chybět. ☹

lindda
10. apr 2008

amal no kurnik to neviem asi svoje ona mala nieco neviem presne co s vajecnikmi teda vlastne asi tusim co mala 2X mimodelozne a neviem co este a museli jej ich vybrat. A prve vajicko po tych injekciach sa jej ujalo ale nie v nej.

amal2
autor
11. apr 2008

Dobré ránko holky,

Ulrika,ďakujem ,určite napíšem 🙂

Saralindanebuď smutná,ešte neodchádzam 🙂
Máš pravdu,ja som už tak neak zmiereńá s tým,že mi ho vezmú,ale nebudem predbiehať,uvidíme.Ty sa tiež drž na genetike,nech ti to tam dobre dopadne,taky na tea moc myslím.

Linda ,pýtala som sa len preto,lebo mne sa to pletie-vaječníky,vajcovody 🙂
Každopádne je ale fakt,že nádej umiera posledná a my musíme veriť,že sa to raz podarí 🙂Ďakujem,že si napísala.

Pekný deń hoky

skoda
11. apr 2008

🙂 😅 Ahojte dievčatá, je tam niekto? Prečítala som si vaše príspevky, až som neverila, ako ste sa rozbehli, super.Ja mám teraz v písaní pauzu, lebo máločo som doma, ale ak budem mať čas, hneď to napravím. Už mi to aj chýba! Pekný zbatok dňa a ešte krajší víkend.

amal2
autor
11. apr 2008

Ahojky skoda 🙂
To je milé,že si zavítala 🙂 Ako sa máš?Dúfam,že je všetko ok.
Aj tebe pekný dník a ukáž sa nám 🙂 (nezanedbávaj nás) 🙂

skoda
12. apr 2008

🙂 Zdravím ťa Amal. Zatiaľ sa mám dobre, len som trochu netrpezlivá ohľadom výsledkov.Ale snažím sa to neriešiť dopredu. Myslím na iné veci, aj keď sem tam sa stane, že rozdumujem.Pekný víkend.
Majte sa.

amal2
autor
12. apr 2008

Ahojky,ahojky 🙂
Taky zdravím skoda 🙂 Neboj sa ,určite všetko dobre dopadne,zbytočne sa stresuješ,len si škodíš.Hlavne kľud a nerozdumovať!!!Chápem,že to asi je stres,nechápem,ale prečo im to tak trvá.Tu boli výsledky asi za pol hoďku.Ja som bola,nervózna,ale manžel si bol istý,že je to ok a chvála Bohu aspoň u neho to bolo ok.Snaž sa niečím iným zabaviť a neak to vydrža´t.Kedy vám to vlastne povedia?

skoda
12. apr 2008

mám volať v utorok poobede.

amal2
autor
12. apr 2008

určite to dobre dopadne.Držím moc palečky a neboj 😉 🙂

skoda
14. apr 2008

🙂 😉 Ahojte dievčatá, tak ako po víkende?Snažím sa prejsť na 13 stranu, ale nedarí sa.Musíte sa pridať, ha,ha.

amal2
autor
14. apr 2008

Ahojky všem 🙂
Ahoj skoda ,ako sa máme?ja už trošku nervózne,ale inak v pohode.Víkend bolo nádherné počasie,tak som si to užívala.A aký bol ten tvoj?

ulrika
15. apr 2008

amal, tak už sa ti to kráti budem na teba mysliet a držat palce nech to dobre dopadne 🙂
držkaj sa

vladimira1
15. apr 2008

ahojte dievcata. dlho som tu nebola ale i tak som to raz dva precitala takze som v obraze 🙂
skoda.ako na tom si , som po 1 menzese po laparoskopii-mimomaternicovom a chystam sa k hermanovi....asi o 2 tyzdne

amal2
autor
15. apr 2008

Ahojky,
Ulrika moc ti ďakujem 🙂 A ty ako?Tebe sa to tiež kráti 🙂 neboj,všetko dobre dopadne.Držím palce a pak napíš čo a ako.