Stiahnutie cysty veľkosti jablka. Ako sa to dá?

mimusiacik
29. nov 2007

🙂 Dobry den,prosim pozna niekto sposob ,akym by bolo mozne co najpromtnejsie stiahnut cystu velkosti jablka na vajecniku a vyhnut sa tak brusnej operacii?Dakujem sa informacie.

danuska24
29. nov 2007

kamoska mala 8 cm cystu, brala tabletky a uz ma pokoj

danuska24
29. nov 2007

dalsia mala tiez taku cystu, lenze jej manzel je farar, ona je proti liekom (lebo jej nasadili antikoncepciu) tak teraz ma 15 cm cystu a ide pod noze

mimusiacik
autor
29. nov 2007

🙂 dakujem za kazdu cennu informaciu,potrebovali by sme pre kamku taky "velky zazrak " do kontrolneho usg do utorka...

nera
29. nov 2007

sú také injekcie, už si nepamätám ako sa volajú a tie môžu stiahnuť cystu(berú sa raz mesačne), no nie stále sa to podarí, napokon som musela pod nože a už je všetko OK

lenoc
29. nov 2007

Môj doky hovoril, že jeho žena na cystu brala indonal a vstrebala sa. Ale neviem, aka velka bola ta cysta.

mimusiacik
autor
29. nov 2007

🙂 Vrucna vdaka za ochotu a ustretovost,kazde pismenko nas snad posunie k potrebnemu upraveniu daneho stavu...nejake caje,zabaly z byliniek,pitie gelu aloe vera - niekto prosim prave na toto neskusal?

stani.m
28. jún 2018

Ahoj ja som mala väčšiu ako jablko, bola vodová, lekár povedal, že iní lekár by ma hneď poslali pod nôž, ale tieto vodové sa samé stiahnu, no ja som pre istotu pila alchemilkový čaj ten cysty vysušuje a o mesiac na kontrole tam už nebola...