• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

8. septembra 2016 
vyvolávaný,byla to rychlost,za 3 hodinky jsem držela maličkou v náruči :dizzy_face: :dizzy_face: v 9 hodin mi dali tabletu,ve 12 praskla voda a v 15.15 to bylo :dizzy_face: :dizzy_face:
6. okt 2007 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co??,podobný jo???nééééé máma přibrala 30 kilo břicho rozteklý a rodila 3 dny a nešla jsem ven tak jí skákali na břiše :astonished: :astonished:

já nekdy ctu tady tu diskuzi jake to bylo a nekdy mi stoji vlasy hruzou :confused:
6. okt 2007 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niky tak ty budeš určitě jinej případ :sweat_smile: To jsem tě moc neuklidnila co :grinning:
Já jsem se na "Jaké to bylo" setkala zatím s celkem dobrýma porodama akorát jeden ten byl fakt drastickej, už nevím kdo to psal, ale rodina asi 20 hodin chuděra :unamused:

Vladu to zní dobře, tak já jdu do toho :grinning:
6. okt 2007 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A jak dlouho jsi přenášela?
ale druhýho porodu se dost bojím :confused:
kristo opravdu jsi me moc neuklidnila :sweat_smile:
6. okt 2007 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jakto??? Ten bude ještě lepší Vladu :wink: a přenášela jsi nebo ne? :slight_smile:
6. okt 2007 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niky moje máma přibrala kolem 20kg a jsem zvědavá jestli to potvrdim, to budu slon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. okt 2007 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nee rodila jsem ve 37týdnu,měla jsem dost vysoký tlak a špatnou moč :frowning2:
6. okt 2007 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nechci byt jako mama neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :astonished: :astonished: :angry:
6. okt 2007 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ježiš já mám taky vysokej tlak :cry: :cry: :cry:
A jak ti to řešili? Brali jsi prášky a i přes ty prášky jsi ho měla vysokej??

Niky neboj :slight_smile: :wink:
6. okt 2007 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nee nebrala jsem vůbec žádné prášky,tlak se mi zvedl až před porodem,při hospitalizaci jsem měla 140/90 a při porodu 160/120 :frowning2:
6. okt 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to je síla, já na to beru prášky tak doufám, že by to mohlo být v pohodě co? :sweat_smile: :unamused:
6. okt 2007 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určitě bude :wink: neboj
6. okt 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No viděla jsem že většinou holky s tou hyperfunkcí a vysokým tlakem rodí dřív tak se z toho pořád stresuju a jak velká se malá narodila?? Byla v pohodě? :wink:
6. okt 2007 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kristo nešilll to bude v pohodě :dizzy_face: :wink:

a bojimmmm nechci byt jak hrosiceeeeee :sweat_smile:
6. okt 2007 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
měla 2,75kg a měla 48cm...byla v inkubátoru několik hodin,ale jinak byla v pořádku :dizzy_face: byla moc hodná,ze začátku byla hodně spavá a měla dlouho žloutenku :slight_smile:
jdu přečíst pohádku,zatím pa :slight_smile:
6. okt 2007 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladůů pak prijd precist pohadku i nam jo?? :grinning:
6. okt 2007 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niky neboj žádná hrošice nebudeš, vždyť jsi pěkná hubená holka :slight_smile:

Vladu ta byla maličká :slight_smile: Já měla taky 48 cm, ale 3,12 koukám že žloutenku mělo hodně dětí a zajímalo by mě jestli je to ještě dneska tolik rozšířený :confounded:
Tak se měj hezky a pěkně čti!! Pááá :wink:
6. okt 2007 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niky to by mohla viď a hlavně nic nepřeskakovat, to se pozná :grinning:
6. okt 2007 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo to teda jooo nepřeskakovat :grinning: :grinning:
ty už jsi doma nebo makáš???doma vid???
hubena??a kde jako??? :astonished: na usich :sweat_smile: :grinning:
6. okt 2007 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Néé všude jsi hubená :grinning: :wink: Na těch uších taky :grinning:
Já jsem doma od 6tt - na začátku jsem špinila (to už mi dali PN) a i kdyby mi jí nedali, tak jsem dělala 12tky a zam. mě přeřazoval na osmičky asi 4 měsíce, takže neschopný :rolling_eyes: a co děláš ty? Budeš pořád pracovat až budeš těhulka?
6. okt 2007 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jak vis ze jsem hubena??jsem tlusta jsem pribrala :frowning2:
jo vim vlastne ze jsi rikala ze jsi spinila!!no ja delam rani odpoledni a odpolky mam az do 22,30 tak to taky nevim zda me necha makat
6. okt 2007 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to taky nevím, pokud máš slušnýho Dr. tak ti určitě PN nabídne, ale záleží taky na tobě jestli ji budeš chtít :slight_smile: :wink:

Já tě přece viděla na fotkách ve svatebních šatech, tam teda tlustá nejsi a jestli jsi přibrala tak určitě ne moc :slight_smile: Pociťuješ nějaký problémy s tou štítnicí co se týče hubnutí či přibírání??
6. okt 2007 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne ja moc nepriberu a kdyz ano tak jen v brise :wink: zatim
Dr mam super - soukromou a byla u ni kamoska tehu a hned se ji ptala zda chce zustat doma!!!asi bych jeste na zacatku chodila dle toho jak mi bude ale pak bych zustala doma asi treba od 3 mesice,fakt uvidim jak mi hlavne bude a co rekne DR na ŠŽ
6. okt 2007 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mě bylo právě v začátcích tak zle, nechtěla jsem nic vidět, mohla jsem jen ležet, že tu práci bych nedala :sweat_smile: To je dobře že máš dobrou Dr., na tom hodně záleží :slight_smile:
6. okt 2007 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no rikam jak mi bude uvidim :dizzy_face: treba me do porodnice povezou z prace :sweat_smile:
6. okt 2007 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tý jo nestraš, takhle se to dělalo dřív, zrovna nedávno mi vyprávěla MM babička jak jí praskla voda někdy u krav :grinning:
6. okt 2007 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to byla dobra spolecnost :grinning:
6. okt 2007 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo MM babička je v pohodě :slight_smile: Co ty jak vycházíš s manželovýma příbuznýma? :slight_smile:
6. okt 2007 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok