Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

vladunka
6. okt 2007

vyvolávaný,byla to rychlost,za 3 hodinky jsem držela maličkou v náruči 😵 😵 v 9 hodin mi dali tabletu,ve 12 praskla voda a v 15.15 to bylo 😵 😵

niikkyy
6. okt 2007

co??,podobný jo???nééééé máma přibrala 30 kilo břicho rozteklý a rodila 3 dny a nešla jsem ven tak jí skákali na břiše 😲 😲

já nekdy ctu tady tu diskuzi jake to bylo a nekdy mi stoji vlasy hruzou 😕

krista
6. okt 2007

Niky tak ty budeš určitě jinej případ 😅 To jsem tě moc neuklidnila co 😀
Já jsem se na "Jaké to bylo" setkala zatím s celkem dobrýma porodama akorát jeden ten byl fakt drastickej, už nevím kdo to psal, ale rodina asi 20 hodin chuděra 😒

Vladu to zní dobře, tak já jdu do toho 😀

krista
6. okt 2007

A jak dlouho jsi přenášela?

vladunka
6. okt 2007

ale druhýho porodu se dost bojím 😕

niikkyy
6. okt 2007

kristo opravdu jsi me moc neuklidnila 😅

krista
6. okt 2007

Jakto??? Ten bude ještě lepší Vladu 😉 a přenášela jsi nebo ne? 🙂

krista
6. okt 2007

Niky moje máma přibrala kolem 20kg a jsem zvědavá jestli to potvrdim, to budu slon 😝

vladunka
6. okt 2007

nee rodila jsem ve 37týdnu,měla jsem dost vysoký tlak a špatnou moč ☹

niikkyy
6. okt 2007

ja nechci byt jako mama neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😲 😲 😠

krista
6. okt 2007

Ježiš já mám taky vysokej tlak 😢 😢 😢
A jak ti to řešili? Brali jsi prášky a i přes ty prášky jsi ho měla vysokej??

Niky neboj 🙂 😉

vladunka
6. okt 2007

nee nebrala jsem vůbec žádné prášky,tlak se mi zvedl až před porodem,při hospitalizaci jsem měla 140/90 a při porodu 160/120 ☹

krista
6. okt 2007

No to je síla, já na to beru prášky tak doufám, že by to mohlo být v pohodě co? 😅 😒

vladunka
6. okt 2007

určitě bude 😉 neboj

krista
6. okt 2007

No viděla jsem že většinou holky s tou hyperfunkcí a vysokým tlakem rodí dřív tak se z toho pořád stresuju a jak velká se malá narodila?? Byla v pohodě? 😉

niikkyy
6. okt 2007

kristo nešilll to bude v pohodě 😵 😉

a bojimmmm nechci byt jak hrosiceeeeee 😅

vladunka
6. okt 2007

měla 2,75kg a měla 48cm...byla v inkubátoru několik hodin,ale jinak byla v pořádku 😵 byla moc hodná,ze začátku byla hodně spavá a měla dlouho žloutenku 🙂
jdu přečíst pohádku,zatím pa 🙂

niikkyy
6. okt 2007

vladůů pak prijd precist pohadku i nam jo?? 😀

krista
6. okt 2007

Niky neboj žádná hrošice nebudeš, vždyť jsi pěkná hubená holka 🙂

Vladu ta byla maličká 🙂 Já měla taky 48 cm, ale 3,12 koukám že žloutenku mělo hodně dětí a zajímalo by mě jestli je to ještě dneska tolik rozšířený 😖
Tak se měj hezky a pěkně čti!! Pááá 😉

krista
6. okt 2007

Niky to by mohla viď a hlavně nic nepřeskakovat, to se pozná 😀

niikkyy
6. okt 2007

jo to teda jooo nepřeskakovat 😀 😀
ty už jsi doma nebo makáš???doma vid???
hubena??a kde jako??? 😲 na usich 😅 😀

krista
6. okt 2007

Néé všude jsi hubená 😀 😉 Na těch uších taky 😀
Já jsem doma od 6tt - na začátku jsem špinila (to už mi dali PN) a i kdyby mi jí nedali, tak jsem dělala 12tky a zam. mě přeřazoval na osmičky asi 4 měsíce, takže neschopný 🙄 a co děláš ty? Budeš pořád pracovat až budeš těhulka?

niikkyy
6. okt 2007

a jak vis ze jsem hubena??jsem tlusta jsem pribrala ☹
jo vim vlastne ze jsi rikala ze jsi spinila!!no ja delam rani odpoledni a odpolky mam az do 22,30 tak to taky nevim zda me necha makat

krista
6. okt 2007

No tak to taky nevím, pokud máš slušnýho Dr. tak ti určitě PN nabídne, ale záleží taky na tobě jestli ji budeš chtít 🙂 😉

Já tě přece viděla na fotkách ve svatebních šatech, tam teda tlustá nejsi a jestli jsi přibrala tak určitě ne moc 🙂 Pociťuješ nějaký problémy s tou štítnicí co se týče hubnutí či přibírání??

niikkyy
6. okt 2007

ne ja moc nepriberu a kdyz ano tak jen v brise 😉 zatim
Dr mam super - soukromou a byla u ni kamoska tehu a hned se ji ptala zda chce zustat doma!!!asi bych jeste na zacatku chodila dle toho jak mi bude ale pak bych zustala doma asi treba od 3 mesice,fakt uvidim jak mi hlavne bude a co rekne DR na ŠŽ

krista
6. okt 2007

No mě bylo právě v začátcích tak zle, nechtěla jsem nic vidět, mohla jsem jen ležet, že tu práci bych nedala 😅 To je dobře že máš dobrou Dr., na tom hodně záleží 🙂

niikkyy
6. okt 2007

no rikam jak mi bude uvidim 😵 treba me do porodnice povezou z prace 😅

krista
6. okt 2007

Tý jo nestraš, takhle se to dělalo dřív, zrovna nedávno mi vyprávěla MM babička jak jí praskla voda někdy u krav 😀

niikkyy
6. okt 2007

tak to byla dobra spolecnost 😀

krista
6. okt 2007

Jo MM babička je v pohodě 🙂 Co ty jak vycházíš s manželovýma příbuznýma? 🙂