• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

20. júna 2017 
Jerry třeba to ovulka ani nebyla a je právě teď, jak tě bolí to bříško! :wink: Já být tebou bych to s manžou posychrovala :pensive: :wink: .
21. jan 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dia myslíš 7 DPO? :sweat_smile:
21. jan 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jerry - zítra půjde určitě nahoru teplotka..
Holky mám dotaz... podle grafu by co nejdřív měla přijít mrška.. no neodolala jsem a šla vyzkoušet děl. krček - no a je zavřený, tvrdý a je tak uprostřed, ale toho hlenu, co jsem stáhla.. to jsem snad ještě nestáhla... a ještě je divný takový jako egg ale mezitím je i bílý.. a natahuje se mezi prsty normálně až na 10 cm... co to je? chápete to?
21. jan 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi tak s krčkem vůbec nevím co, to je jako čípek? :grinning: Tak to je pro mě španělská vesnice :grinning: .
Ale ten hlen je divný :unamused: , každopádně v těhu by bílkovitej-vajíčkovej být neměl, neměl by být tažný. V těhu takový není, protože se tak tělo brání tomu aby se k plodu něco (ať už něco špatného nebo jen další spermie) nedostalo.
21. jan 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no krček nebo čípek - to je to samé, ne? asi formuluju špatně.. no však jsem taky čuměla když jsem prsík vytáhla :grinning:
21. jan 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koukala jsem ti ještě na grafík a jedině mě napadlo jestli ovulka nebyla ten 49.DC. Ale to nevím jestli by byl hleník i 2 DPO :unamused: . No holka ty seš záhada... :grinning: . Sem fakt zvědavá co doky zjistí z té tvé krve :slight_smile: .
21. jan 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já také.. v pondělí si mám zavolat :slight_smile: taky mi přijde, že jsem divná :D silně netypická :D
21. jan 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne preklep 7DPO baby dajte grafy nech kuk,,
21. jan 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dia - ty si neverna našej januarovej teme!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kuk, dnes som mala malo casu , sme behali cely den po doktoroch, do blavy sme isli 1 a pol hodky,, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dia můj je zde http://www.fertilityfriend.com/home/2284c4 a kdyžtak tady házím i Símy když jí to nebude vadit, měla jsem ho tu otevřený :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9
21. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulko to je krásné.. jak ty mě máš hezky pod dohledem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
však já jsem jen ráda.. moc dlouho neměřím, tak se v tom tolik nevyznám
a překontrolovala jsem hlen - ale většinu jsem stáhla asi před chvilkou - teď už to není ani bílé, ani čiré a už to lepí a nenatahuje se - co je to ??? :grinning:
21. jan 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi bo ty seš pro mě záhada hlavolamu :grinning: . Né...mě to hodně připomíná mě před časem, ale já nezkoumala ještě hlen :unamused: . No jsem zvědavá co z toho bude :grinning: .
21. jan 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vendi, co tu este robis?? si mala uz skakat po muzovi, ovulka sa blizi :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi, zeby druha ovu?? ale ked doktor povedal ze bola,,,
21. jan 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dia, však já po něm skočila už když přišel z práce :grinning: a mám v plánu na něj skočit ještě před spaním :grinning: :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. jan 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len aby uz nespal,,treba ho este vyuzit, chlapi akonahle zavru oci su nepouzitelny :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten můj ne toho můžu vzbudit i o půlnoci a je činný :grinning: . A však nevypadá že by chtěl spát si za mnou skládá puzzle do toho je on zažranej, dostal nový k Vánocům tak je jako malej :grinning: a koukáme na Popelku 2 :grinning: . Však ono to ještě přijde :grinning: .
21. jan 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je fajn, mat takeho shopneho mmm :grinning:
21. jan 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No schopného... :grinning: chtěla jsem napsat jak v čem...ale on v podstatě je schopný ve všem, tak ho tu hanbit nesmím :grinning: . Né...on je fakt moje zlato :slight_smile: .
21. jan 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem offik tak zajtra
21. jan 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dia pa pa, taky už za chvilku půjdu tak všem přeju Dobrou noc! :wink:
21. jan 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky.. nakazily jste mě.. a začala jsem zívat.. jdu teedy také spinkat.. pěkné sníky.. a chci ráno vysokou teplotu a následně // .. no jsem prostě snílek :slight_smile:
21. jan 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi moc držím palce! :wink:
21. jan 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak holky nic :frowning2: teplota je na mém maximu, ale test jen s jednou čárečkou.... kurňa.. já jseem přeci chtěla něco jiného... :sweat_smile: no neva... počkáme co s tím mým záhadným cyklem vymyslí Dr.
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9
22. jan 2010 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
teda Simi... ty si vybehla, ako keby naozaj este len teraz prisla ta prava ovulka,,,ale to je jedno hlavna vec ze nejaka je.
Ja dnes takto, teda pokracujem,,
http://www.fertilityfriend.com/home/Diapozitiv
Dnes nam ma prist nova sedacka

:wink:
22. jan 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dia, ja tiez cakam o tyzden mi maju prist. Tak cakam, ale fakt nemam ziadne pocity tak asi nic nebude. Ale v kutiku duse trosku verim.... :slight_smile:
22. jan 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marion, no ja som nic necitila ani pri Maximkovi, takze necakam zeby som aj teraz nieco citila, nechavame to tak, ked pride pride..
Marion, ktory si DPO?? ja dnes 8,, takze este minimalne 6 ma caka,
22. jan 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som sa dovolala mojej klasickej endokrinologicke,
tak mi chcela trochu zvysit ´davku, tak som jej hovorila cely pribeh, ona ze dobre :slight_smile: , sa ma pytala od kedy mam zvysenu davku, tak ma objednala na 12. aprila ze spravi aj sono aj odbery,,,
22. jan 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky! :slight_smile:
Simi tak sem zase hned koukala na tvůj graf, a znovu mě tedy napadlo jestli opravdu nebyla ta ovulka až ten 49.DC. Ale je to tedy děs. Tedy teplota je krásně nahoře to jo. Ale prostě že se ti ten cyklus takhle táhne a je to tak moc zmatený to je děs... :unamused: .
Dia ty pokračuješ krásně! Moooc držím palce!
Jinak holky myslím, že je brzo na nějaký pocity, co vím tak mimi se zahnizďuje nejdřív tak týden po oplodnění a teprve potom začne embryo vylučovat hormon HCG, který způsobuje různé "těhu příznaky" :wink: .
Jinak my se včera snažili a ráno jsem čekala teplotu nahoře a hup...je dole... tak sem byla docela zklamaná. Ale zase ráno v posteli jsem podbříšek hodně cítila, tak sem si říkala, že to se tam asi fakt něco děje, tak to pojistíme ještě dneska :grinning: a uvidíme co udělá teplota zítra :unamused: .
http://www.fertilityfriend.com/home/2284c4
22. jan 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok