Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

vendulak
21. jan 2010

Jerry třeba to ovulka ani nebyla a je právě teď, jak tě bolí to bříško! 😉 Já být tebou bych to s manžou posychrovala 😔 😉 .

vendulak
21. jan 2010

Dia myslíš 7 DPO? 😅

simasla
21. jan 2010

No jerry - zítra půjde určitě nahoru teplotka..
Holky mám dotaz... podle grafu by co nejdřív měla přijít mrška.. no neodolala jsem a šla vyzkoušet děl. krček - no a je zavřený, tvrdý a je tak uprostřed, ale toho hlenu, co jsem stáhla.. to jsem snad ještě nestáhla... a ještě je divný takový jako egg ale mezitím je i bílý.. a natahuje se mezi prsty normálně až na 10 cm... co to je? chápete to?

vendulak
21. jan 2010

Simi tak s krčkem vůbec nevím co, to je jako čípek? 😀 Tak to je pro mě španělská vesnice 😀 .
Ale ten hlen je divný 😒 , každopádně v těhu by bílkovitej-vajíčkovej být neměl, neměl by být tažný. V těhu takový není, protože se tak tělo brání tomu aby se k plodu něco (ať už něco špatného nebo jen další spermie) nedostalo.

simasla
21. jan 2010

no krček nebo čípek - to je to samé, ne? asi formuluju špatně.. no však jsem taky čuměla když jsem prsík vytáhla 😀

vendulak
21. jan 2010

Koukala jsem ti ještě na grafík a jedině mě napadlo jestli ovulka nebyla ten 49.DC. Ale to nevím jestli by byl hleník i 2 DPO 😒 . No holka ty seš záhada... 😀 . Sem fakt zvědavá co doky zjistí z té tvé krve 🙂 .

simasla
21. jan 2010

já také.. v pondělí si mám zavolat 🙂 taky mi přijde, že jsem divná :D silně netypická :D

diapozitiv01
21. jan 2010

jasne preklep 7DPO baby dajte grafy nech kuk,,

skippy7
21. jan 2010

Dia - ty si neverna našej januarovej teme!!! 😵 😵 😵

diapozitiv01
21. jan 2010

idem kuk, dnes som mala malo casu , sme behali cely den po doktoroch, do blavy sme isli 1 a pol hodky,, 😝

vendulak
21. jan 2010

Dia můj je zde http://www.fertilityfriend.com/home/2284c4 a kdyžtak tady házím i Símy když jí to nebude vadit, měla jsem ho tu otevřený 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9

simasla
21. jan 2010

vendulko to je krásné.. jak ty mě máš hezky pod dohledem 😵 😵 😵
však já jsem jen ráda.. moc dlouho neměřím, tak se v tom tolik nevyznám
a překontrolovala jsem hlen - ale většinu jsem stáhla asi před chvilkou - teď už to není ani bílé, ani čiré a už to lepí a nenatahuje se - co je to ??? 😀

vendulak
21. jan 2010

Simi bo ty seš pro mě záhada hlavolamu 😀 . Né...mě to hodně připomíná mě před časem, ale já nezkoumala ještě hlen 😒 . No jsem zvědavá co z toho bude 😀 .

diapozitiv01
21. jan 2010

Vendi, co tu este robis?? si mala uz skakat po muzovi, ovulka sa blizi 😀 😀

diapozitiv01
21. jan 2010

Simi, zeby druha ovu?? ale ked doktor povedal ze bola,,,

vendulak
21. jan 2010

dia, však já po něm skočila už když přišel z práce 😀 a mám v plánu na něj skočit ještě před spaním 😀 😔 😅 😅 😅

diapozitiv01
21. jan 2010

len aby uz nespal,,treba ho este vyuzit, chlapi akonahle zavru oci su nepouzitelny 😀 😀

vendulak
21. jan 2010

Ten můj ne toho můžu vzbudit i o půlnoci a je činný 😀 . A však nevypadá že by chtěl spát si za mnou skládá puzzle do toho je on zažranej, dostal nový k Vánocům tak je jako malej 😀 a koukáme na Popelku 2 😀 . Však ono to ještě přijde 😀 .

diapozitiv01
21. jan 2010

tak to je fajn, mat takeho shopneho mmm 😀

vendulak
21. jan 2010

No schopného... 😀 chtěla jsem napsat jak v čem...ale on v podstatě je schopný ve všem, tak ho tu hanbit nesmím 😀 . Né...on je fakt moje zlato 🙂 .

diapozitiv01
21. jan 2010

idem offik tak zajtra

vendulak
21. jan 2010

Dia pa pa, taky už za chvilku půjdu tak všem přeju Dobrou noc! 😉

simasla
21. jan 2010

Ahoj holky.. nakazily jste mě.. a začala jsem zívat.. jdu teedy také spinkat.. pěkné sníky.. a chci ráno vysokou teplotu a následně // .. no jsem prostě snílek 🙂

vendulak
21. jan 2010

Simi moc držím palce! 😉

simasla
22. jan 2010

Tak holky nic ☹ teplota je na mém maximu, ale test jen s jednou čárečkou.... kurňa.. já jseem přeci chtěla něco jiného... 😅 no neva... počkáme co s tím mým záhadným cyklem vymyslí Dr.
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9

diapozitiv01
22. jan 2010

dobre ranko,
teda Simi... ty si vybehla, ako keby naozaj este len teraz prisla ta prava ovulka,,,ale to je jedno hlavna vec ze nejaka je.
Ja dnes takto, teda pokracujem,,
http://www.fertilityfriend.com/home/Diapozitiv
Dnes nam ma prist nova sedacka

😉

marion
22. jan 2010

Dia, ja tiez cakam o tyzden mi maju prist. Tak cakam, ale fakt nemam ziadne pocity tak asi nic nebude. Ale v kutiku duse trosku verim.... 🙂

diapozitiv01
22. jan 2010

Marion, no ja som nic necitila ani pri Maximkovi, takze necakam zeby som aj teraz nieco citila, nechavame to tak, ked pride pride..
Marion, ktory si DPO?? ja dnes 8,, takze este minimalne 6 ma caka,

diapozitiv01
22. jan 2010

akurat som sa dovolala mojej klasickej endokrinologicke,
tak mi chcela trochu zvysit ´davku, tak som jej hovorila cely pribeh, ona ze dobre 🙂 , sa ma pytala od kedy mam zvysenu davku, tak ma objednala na 12. aprila ze spravi aj sono aj odbery,,,

vendulak
22. jan 2010

Ahojte holky! 🙂
Simi tak sem zase hned koukala na tvůj graf, a znovu mě tedy napadlo jestli opravdu nebyla ta ovulka až ten 49.DC. Ale je to tedy děs. Tedy teplota je krásně nahoře to jo. Ale prostě že se ti ten cyklus takhle táhne a je to tak moc zmatený to je děs... 😒 .
Dia ty pokračuješ krásně! Moooc držím palce!
Jinak holky myslím, že je brzo na nějaký pocity, co vím tak mimi se zahnizďuje nejdřív tak týden po oplodnění a teprve potom začne embryo vylučovat hormon HCG, který způsobuje různé "těhu příznaky" 😉 .
Jinak my se včera snažili a ráno jsem čekala teplotu nahoře a hup...je dole... tak sem byla docela zklamaná. Ale zase ráno v posteli jsem podbříšek hodně cítila, tak sem si říkala, že to se tam asi fakt něco děje, tak to pojistíme ještě dneska 😀 a uvidíme co udělá teplota zítra 😒 .
http://www.fertilityfriend.com/home/2284c4