• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

20. júna 2017 
Jo, čehosi stavebního :grinning: Ale v podstatě se nebráním ničemu...
Estrel, je to bída, v pátek jdu na pohovor, ale čekala jsem teda, že to bude snazší a že si potenciální zaměstnavatelé budou do fronty stoupat, aby takového spolehlivého a nesmírně inteligentního člověka, jako jsem já, získali do své firmy :grinning:
1. feb 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paráda, stavební machr.. a já pak, kdo mi postaví ten domeček, pch, no a už jsem na to přišla :wink:

teď je blbá doba na práci, teď je to podle mě jen o známostech..
1. feb 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len: no ja slysela, ze je to silena bida, ale taky to, ze zamestnavatele jsou pekne vycurani a odmitaji, odmitaji, aby pak mohli nabidnout plat o 1/3 mensi a pak jim na to kazdy kyvne, kdyz uz nema dlouh opraci, ze jo....

ale ja verim, ze se ti to podari!! no a mimo svoje zamereni zatim jit nechces?
1. feb 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Estrel, mimo svoje zaměření pátrám pořád, však většina mé praxe se týkala stavebnictví jen okrajově :wink:
S penězma problém nemám, spíš s tím, že se na mě tváří, jako že absolutně nevyhovuju profilu, který dle mého splňuji do puntíku :unamused: Ale ono nějak bude :wink:
1. feb 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak říkám, len, měla bys to zkusit v tom zdravotnictví. Trpělivě odpovídáš tolika holkám na pořád ty samé otázky, kolem snažení víš víc než kdejaký doktor a ještě je s tebou sranda, to je prostě výborná kombinace - napiš si to do životopisu :wink:
1. feb 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pavlis, můj problém je, že já sice strašně chtěla studovat biologii a spol., nastudovala jsem toho kvanta, denně čučela do mikroskopu, vyhrávala biologický olympiády... Jenomže pak mi došlo, že jaksi na akademickém poli se člověk příliš neuživí, rozhodla se vystudovat něco praktičtějšího a z biologie nakonec ani nematurovala, zvolila jsem matematiku a fyziku a k čemu mi to teď je? :grinning:
1. feb 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Estrellito ty si otěhotněla s TSH 5,58? :fearful:
1. feb 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vedulko: nn, s nizsim. ja reaguju na ty leky vzdycky hodne rychle, a na zacatku ledna jsem mela 5,58 a dostala jsem o 100 jednotek na tyden vic a pak jsem dva tydny na to otehotnela.
na druhou stranu pred tim jsem byla od rijna v limitu a nic, takze asi jsem potreboaval vic :grinning:
1. feb 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendul: sptane jsem to napsala :slight_smile:))))))))) v lednu jsem mela 4, neco, proste na hranici pro normalni lidi. ale endokrino mi rekla, ze z duvodu otehotnei me musi dat niz, proto mi navysila o tech sto.

tech 5,58 mi to vylitlo az ted pri otehzotneni, coz je normalni
1. feb 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nekomu to lita dolu, nekomu nahoru, proto je dobre drzet TSH nekde ve stredu limitu
1. feb 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takový olympionik ..je tě škoda, no jestli se přeci jen rozhodneš vystudovat gynekologii, tak bych prosila potom poslat odkaz, kde máš ordinaci, děkujiii :slight_smile:

estrel, jak často budeš v těhu chodit na kontroly se štítkou?
1. feb 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavlis: to nevim, ted jdu za 3 tydny, tak mozna asi tak, jelikoz moje tleo je jako strela, tak me asi bude chtit videt casteji :slight_smile:
1. feb 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobře, aspoň budeš i ty klidnější, když ti za 3 týdny řekne, že je všechno ok :wink:
1. feb 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavlis: jj, a tyden pred jdu ke gyn, to budou dva tydny :grinning:
1. feb 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky! Jak se všechny máte?
Já asi začínám fakt bláznit a dávám už i na takový ty babský rady. Po agolutinu mi vždycky za 5 dní chodila mrcha a teď vůbec nic. Začínám z toho být zoufalá jak už bych jí normálně chtěla :frowning2: . Tak sem si dala horkou vanu (i když sem vanu neměla asi rok, protože jí máme nejvíc pinďa malou a sotva se tam sedne :grinning: takže využíváme jen jako sprcháč) a k ní svařáček :grinning: .
Simi jak jste na tom vy? S tima ATB? Kdy je máš dobrat? Po nich půjdeš k dr.?
2. feb 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hello :wink:

Ja som na privolanie menzesu pouzivala lepsiu babsku radu - cervene vino :grinning: Ale varene vino je tiez fajn - boze, ako mne niekedy chyba alkohol :grinning:
U nas dnes svieti slniecko, tak mam lepsiu naladu. Uz aby bola jar a ja mohla kychat zo vsetkych kvetiniek, co budu kvitnut :slight_smile:
2. feb 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vendul, ale někdy vana a svařáček zaberou :grinning: Já teď měla asi 2-3 dny zpoždění (což jsem v životě neměla, prostě vždycky 14 dní po Pregnylu MS a hotovo, teď 17), už od čtvrtka mi bylo blbě, dokonce takovej pochybnej duch na mamatestu, jsem myslela, že se z toho picnu, odvčera jsem se modlila, ať MS kouká dorazit, no a to jsem neměla dělat, protože teď dorazila a je mi ještě hůř :grinning:
2. feb 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Carrie jo ještě tu červený taky mám, ale je mi trochu blbý pít sama :grinning: .
Len takže ty radíš modlit se, jo? :grinning: No nevím...jestli to zabere. Bo já už se tolikrát modlila za mimčo a stejně prd z toho...na modlení nevěřím :grinning: .
Ale když je zpoždění a naděje a pak dorazí mrcha to je krutý, znám. Drž se, zase bude líp :wink: .
2. feb 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, já už tu naději ztratila dávno, takže jsem se nemodlila za to, ať MS nedorazí, ale naopak - ať už to mám za sebou :grinning: Jinak spolehlivě dle zákona schválnosti zabírá zkusit test :wink: To máš negativní a do druhýho dne je tu MS a ty si vyčítáš, žes mohla aspoň ušetřit těch 15 Kč :grinning:
2. feb 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Když mě přijde úplná blbost dělat test když i ráno byla teplota 36,2. Prostě furt stejná dole, čekám ms po Agolutinu, ovušku sem vůbec neměla. Byla jsem i na UTZ kde nic nebylo. Prostě úplná blbost dělat test. Ale možná máš pravdu, bývá to skvělej zákon schválnosti taky sem ho měla vždycky negativní a pak za chvilku došla ms :unamused: .
Bóže...k čemu mi ty testy zneužíváme :grinning: .
2. feb 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nojo, to je pravda, já testla, když se ještě držela nahoře, ale dneska to padlo. A já měla vidinu těch třech vajíček, že z nich třeba něco bude...
2. feb 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasný no, alespoň nějaké důvody. Mě přijde líto vyhazovat peníze a mučit se tím bílem na testu, když vím fakt že k tomu není žádnej důvod :unamused: . Ale prostě už bych chtěla, aby se rozjela ta mrcha. Abych začala brát Clostík a hnuli jsme se prostě konečně zase někam dál. Už by bylo na čase :unamused: .
2. feb 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak asi víc jak tu vanu a svařáček dělat nemůžeš, tak aspoň to máš příjemný :wink:
2. feb 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Né to asi nemůžu, tak se holt nechám překvapit co si moje tělo zase usmyslí :sunglasses: .
2. feb 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky.. já pokračuju v nekonečném cyklu..
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9
Antibiotika bych měla dobrat ve čtvrtek a pak si mám zavolat.. tak uvidíme, co se mnou :(
Len - kur... tak ani megaovulka nic? To je na nic.. doufala jsem, že to dopadne lépe
Vendulko - to je divné, že ti po agolutinu nešla teplota nahoru - mě když minule píchnul injekci, tak z toho přívalu progesteronu ihned stoupla teplota hore.. a MS jsem dostala do 6 dnů
2. feb 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , ja nic nove, akurat som 7dc, muzik v nedelu odchadza na sluzboku,, takze tak,
s diabetologickou stale nastavujeme glykemie, kazdy den si mailujeme,
ozaj musim pochvalit, ona je aj endo aj dia a robi v Medissime :slight_smile:
2. feb 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Simi já jí teď po agolutinu neměřila :unamused: . Ale minule mi taky po něm teplota vyletěla, ale 5 dní po něm zase klesla a to dorazila mrcha. A takhle už 2x. Tak sem už neměřila, čekala jsem že to bude stejný. Až dneska ráno náhodou. A mrcha furt nikde, ani stopy po ní. Třeba mi v CAR dali malou dávku :grinning: , na mě je asi třeba koňská :grinning: .
2. feb 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.

vendu- moze to sposobit aj stres, ze ms neprichadza. :confounded:

sima, tebe nedali nic na vyvolanie ms? uz by som ti ju teda priala. ja ked som mala 64-dnovy cyklus, tak som si myslela, ze sa zblaznim.

ach, len... :confounded:
2. feb 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry ahoj :slight_smile: - tak jak ty?
no mě nedal zatím nic na vyvolání - pže stejně beru ještě ty ATB :(.. no a po dobrání si mám zavolat
No a mě už nehrabe.. nějak jsem se smířila s tím, že jsem na nic.. a momentálně musím jen čekat, co vymyslí Dr. a ten bude myslet až v pátek nebo příští týden v pondělí
je to divné vendulko - po agolutinu by měla dorazit - ale říkají až 10-14 dní to může trvat - jak do 14 nedorazí.. tak šupky dupky zase k Dr... máme my to ale hloupé cykly, co?
2. feb 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vyzeram zatial takto:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=73183/nummer=5
teplota mi skace ako sa jej zachce, tak to ani tento cyklus nevidim ruzove na bielom. :sweat_smile:

sima, neviem co je lepsie. mat dlhe cykly a mozno sanca na otehotnenie tu je, alebo kratke pravidelne cykly a ze sa neda z neznamich pricin otehotniet. :unamused: no urcite je oboje blbost.
2. feb 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok