Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

len
1. feb 2010

Jo, čehosi stavebního 😀 Ale v podstatě se nebráním ničemu...
Estrel, je to bída, v pátek jdu na pohovor, ale čekala jsem teda, že to bude snazší a že si potenciální zaměstnavatelé budou do fronty stoupat, aby takového spolehlivého a nesmírně inteligentního člověka, jako jsem já, získali do své firmy 😀

pavlisa
1. feb 2010

paráda, stavební machr.. a já pak, kdo mi postaví ten domeček, pch, no a už jsem na to přišla 😉

teď je blbá doba na práci, teď je to podle mě jen o známostech..

estrellita
1. feb 2010

len: no ja slysela, ze je to silena bida, ale taky to, ze zamestnavatele jsou pekne vycurani a odmitaji, odmitaji, aby pak mohli nabidnout plat o 1/3 mensi a pak jim na to kazdy kyvne, kdyz uz nema dlouh opraci, ze jo....

ale ja verim, ze se ti to podari!! no a mimo svoje zamereni zatim jit nechces?

len
1. feb 2010

Estrel, mimo svoje zaměření pátrám pořád, však většina mé praxe se týkala stavebnictví jen okrajově 😉
S penězma problém nemám, spíš s tím, že se na mě tváří, jako že absolutně nevyhovuju profilu, který dle mého splňuji do puntíku 😒 Ale ono nějak bude 😉

pavlisa
1. feb 2010

jak říkám, len, měla bys to zkusit v tom zdravotnictví. Trpělivě odpovídáš tolika holkám na pořád ty samé otázky, kolem snažení víš víc než kdejaký doktor a ještě je s tebou sranda, to je prostě výborná kombinace - napiš si to do životopisu 😉

len
1. feb 2010

Pavlis, můj problém je, že já sice strašně chtěla studovat biologii a spol., nastudovala jsem toho kvanta, denně čučela do mikroskopu, vyhrávala biologický olympiády... Jenomže pak mi došlo, že jaksi na akademickém poli se člověk příliš neuživí, rozhodla se vystudovat něco praktičtějšího a z biologie nakonec ani nematurovala, zvolila jsem matematiku a fyziku a k čemu mi to teď je? 😀

vendulak
1. feb 2010

Estrellito ty si otěhotněla s TSH 5,58? 😨

estrellita
1. feb 2010

vedulko: nn, s nizsim. ja reaguju na ty leky vzdycky hodne rychle, a na zacatku ledna jsem mela 5,58 a dostala jsem o 100 jednotek na tyden vic a pak jsem dva tydny na to otehotnela.
na druhou stranu pred tim jsem byla od rijna v limitu a nic, takze asi jsem potreboaval vic 😀

estrellita
1. feb 2010

vendul: sptane jsem to napsala 🙂))))))))) v lednu jsem mela 4, neco, proste na hranici pro normalni lidi. ale endokrino mi rekla, ze z duvodu otehotnei me musi dat niz, proto mi navysila o tech sto.

tech 5,58 mi to vylitlo az ted pri otehzotneni, coz je normalni

estrellita
1. feb 2010

nekomu to lita dolu, nekomu nahoru, proto je dobre drzet TSH nekde ve stredu limitu

pavlisa
1. feb 2010

takový olympionik ..je tě škoda, no jestli se přeci jen rozhodneš vystudovat gynekologii, tak bych prosila potom poslat odkaz, kde máš ordinaci, děkujiii 🙂

estrel, jak často budeš v těhu chodit na kontroly se štítkou?

estrellita
1. feb 2010

pavlis: to nevim, ted jdu za 3 tydny, tak mozna asi tak, jelikoz moje tleo je jako strela, tak me asi bude chtit videt casteji 🙂

pavlisa
1. feb 2010

to je dobře, aspoň budeš i ty klidnější, když ti za 3 týdny řekne, že je všechno ok 😉

estrellita
1. feb 2010

pavlis: jj, a tyden pred jdu ke gyn, to budou dva tydny 😀

vendulak
2. feb 2010

Ahojte holky! Jak se všechny máte?
Já asi začínám fakt bláznit a dávám už i na takový ty babský rady. Po agolutinu mi vždycky za 5 dní chodila mrcha a teď vůbec nic. Začínám z toho být zoufalá jak už bych jí normálně chtěla ☹ . Tak sem si dala horkou vanu (i když sem vanu neměla asi rok, protože jí máme nejvíc pinďa malou a sotva se tam sedne 😀 takže využíváme jen jako sprcháč) a k ní svařáček 😀 .
Simi jak jste na tom vy? S tima ATB? Kdy je máš dobrat? Po nich půjdeš k dr.?

carrie84
2. feb 2010

Hello 😉

Ja som na privolanie menzesu pouzivala lepsiu babsku radu - cervene vino 😀 Ale varene vino je tiez fajn - boze, ako mne niekedy chyba alkohol 😀
U nas dnes svieti slniecko, tak mam lepsiu naladu. Uz aby bola jar a ja mohla kychat zo vsetkych kvetiniek, co budu kvitnut 🙂

len
2. feb 2010

Vendul, ale někdy vana a svařáček zaberou 😀 Já teď měla asi 2-3 dny zpoždění (což jsem v životě neměla, prostě vždycky 14 dní po Pregnylu MS a hotovo, teď 17), už od čtvrtka mi bylo blbě, dokonce takovej pochybnej duch na mamatestu, jsem myslela, že se z toho picnu, odvčera jsem se modlila, ať MS kouká dorazit, no a to jsem neměla dělat, protože teď dorazila a je mi ještě hůř 😀

vendulak
2. feb 2010

Carrie jo ještě tu červený taky mám, ale je mi trochu blbý pít sama 😀 .
Len takže ty radíš modlit se, jo? 😀 No nevím...jestli to zabere. Bo já už se tolikrát modlila za mimčo a stejně prd z toho...na modlení nevěřím 😀 .
Ale když je zpoždění a naděje a pak dorazí mrcha to je krutý, znám. Drž se, zase bude líp 😉 .

len
2. feb 2010

No, já už tu naději ztratila dávno, takže jsem se nemodlila za to, ať MS nedorazí, ale naopak - ať už to mám za sebou 😀 Jinak spolehlivě dle zákona schválnosti zabírá zkusit test 😉 To máš negativní a do druhýho dne je tu MS a ty si vyčítáš, žes mohla aspoň ušetřit těch 15 Kč 😀

vendulak
2. feb 2010

Když mě přijde úplná blbost dělat test když i ráno byla teplota 36,2. Prostě furt stejná dole, čekám ms po Agolutinu, ovušku sem vůbec neměla. Byla jsem i na UTZ kde nic nebylo. Prostě úplná blbost dělat test. Ale možná máš pravdu, bývá to skvělej zákon schválnosti taky sem ho měla vždycky negativní a pak za chvilku došla ms 😒 .
Bóže...k čemu mi ty testy zneužíváme 😀 .

len
2. feb 2010

Nojo, to je pravda, já testla, když se ještě držela nahoře, ale dneska to padlo. A já měla vidinu těch třech vajíček, že z nich třeba něco bude...

vendulak
2. feb 2010

Jasný no, alespoň nějaké důvody. Mě přijde líto vyhazovat peníze a mučit se tím bílem na testu, když vím fakt že k tomu není žádnej důvod 😒 . Ale prostě už bych chtěla, aby se rozjela ta mrcha. Abych začala brát Clostík a hnuli jsme se prostě konečně zase někam dál. Už by bylo na čase 😒 .

len
2. feb 2010

No tak asi víc jak tu vanu a svařáček dělat nemůžeš, tak aspoň to máš příjemný 😉

vendulak
2. feb 2010

Né to asi nemůžu, tak se holt nechám překvapit co si moje tělo zase usmyslí 😎 .

simasla
2. feb 2010

Ahoj holky.. já pokračuju v nekonečném cyklu..
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9
Antibiotika bych měla dobrat ve čtvrtek a pak si mám zavolat.. tak uvidíme, co se mnou :(
Len - kur... tak ani megaovulka nic? To je na nic.. doufala jsem, že to dopadne lépe
Vendulko - to je divné, že ti po agolutinu nešla teplota nahoru - mě když minule píchnul injekci, tak z toho přívalu progesteronu ihned stoupla teplota hore.. a MS jsem dostala do 6 dnů

diapozitiv01
2. feb 2010

ahojte , ja nic nove, akurat som 7dc, muzik v nedelu odchadza na sluzboku,, takze tak,
s diabetologickou stale nastavujeme glykemie, kazdy den si mailujeme,
ozaj musim pochvalit, ona je aj endo aj dia a robi v Medissime 🙂

vendulak
2. feb 2010

No Simi já jí teď po agolutinu neměřila 😒 . Ale minule mi taky po něm teplota vyletěla, ale 5 dní po něm zase klesla a to dorazila mrcha. A takhle už 2x. Tak sem už neměřila, čekala jsem že to bude stejný. Až dneska ráno náhodou. A mrcha furt nikde, ani stopy po ní. Třeba mi v CAR dali malou dávku 😀 , na mě je asi třeba koňská 😀 .

jerrymona
2. feb 2010

ahojte baby.

vendu- moze to sposobit aj stres, ze ms neprichadza. 😖

sima, tebe nedali nic na vyvolanie ms? uz by som ti ju teda priala. ja ked som mala 64-dnovy cyklus, tak som si myslela, ze sa zblaznim.

ach, len... 😖

simasla
2. feb 2010

jerry ahoj 🙂 - tak jak ty?
no mě nedal zatím nic na vyvolání - pže stejně beru ještě ty ATB :(.. no a po dobrání si mám zavolat
No a mě už nehrabe.. nějak jsem se smířila s tím, že jsem na nic.. a momentálně musím jen čekat, co vymyslí Dr. a ten bude myslet až v pátek nebo příští týden v pondělí
je to divné vendulko - po agolutinu by měla dorazit - ale říkají až 10-14 dní to může trvat - jak do 14 nedorazí.. tak šupky dupky zase k Dr... máme my to ale hloupé cykly, co?

jerrymona
2. feb 2010

ja vyzeram zatial takto:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
teplota mi skace ako sa jej zachce, tak to ani tento cyklus nevidim ruzove na bielom. 😅

sima, neviem co je lepsie. mat dlhe cykly a mozno sanca na otehotnenie tu je, alebo kratke pravidelne cykly a ze sa neda z neznamich pricin otehotniet. 😒 no urcite je oboje blbost.