Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

vendulak
15. feb 2010

Pavli no nevím. Abych pravdu řekla, tak s tím zatím moc nepočítám ☹ . Ale i kdybych mohla zapít malou Nelinku a otěhotněla hned cyklus na to tak budu spokojená 🙂 . I když se prostě pořád bojím, že to u nás bude ještě asi na dlouho ☹ . Vlastně si už ani neumím představit, že by se to mělo povést 😕 . Vždyť za poslední 2 roky znám jen neúspěch, sklamání a depky a bulení a tak 😒 . No ale naděje umírá poslední že 🙂 .
Shandy mi máme pudlíka 🙂 , ale naprosto nádhernýho, on je jako moje miminko 🙂 . A je to hroznej rošťák, pořád by si jenom hrál a někde lítal 😀 . Někdy vůbec nechápu kde se v někom kdo váží 5 kilo bere neustále tolik energie 😀 . A jinak on se kamarádí se všema hafanama, hlavně prostě když má někoho s kým si může hrát a lítat. Je kámoš i se strejdovo velikým dalmatýnem i s kámošky zlatým retrývrem 🙂 .

vendulak
15. feb 2010

kingstonko kontrola na endokrinologii? Tak držím moc palce!!! 😉

pavlisa
15. feb 2010

vendul: já mám kavalíří holčičku, taky pětiletou 🙂 a ona pudlíky miluje (a taky německé ovčáky a retrívry.)

kingstonka
15. feb 2010

no ano kontrola na endokinologii 🙂

pavlisa
15. feb 2010

kingston, uvažuješ o práci na poloviční úvazek nebo i třeba s 8hod prac. dobou?

vendulak
15. feb 2010

Pavli našemu mazánkovi není pět 🙂 , jen váží 5 kilo 😀 . Ale jinak mu teď v listopadu byli 2 roky 🙂 . A máme pro něj dokonce teď domluvenou nevěstu 🙂 , takže pokud nebude v nejbližší době miminko naše, tak budou snad aspoň miminka psí 😀 . Těším se moc 🙂 . Jinak kavalíry si teď nevybavím, tak já hned juknu, jak vypadají 🙂 .

vendulak
15. feb 2010

Pavli tak jsem to dala vyhledat a jako první mi našel seznam tohle miminko! http://www.pejskar.cz/inzerce-psu/kavalir-king-... to je ale krásnýýýýýýýýýýýý 🙂

pavlisa
15. feb 2010

tak se mrkni, my máme tricolora. Tak to naše hafuše má asi sedm kilo, pěkně se pronese, no nacvičuju na mimino 😀

vendulak
15. feb 2010

Tak už vím který to jsou, to jsou krásní pejsci 😉 .

vendulak
15. feb 2010

Sedum kilo ještě jde 🙂 . Máma má pudlíčka a ten vážil 9 naposledy co si pamatuju a teď bude mít ještě víc, a to už je něco 😀 . Když my jsme s tím naším měli i problémy a máme pořád že nám nechce moc papat, co už se nám lidí naříkalo, jak je hubenej, že mu nedáváme jíst atd a dávali rady a stejně nic. Tak už ho teď necháváme a do ničeho nenutíme. On je prostě hyperaktivní tak to co sní holt vylítá. A jí si kolik chce a váží furt stejně, tak když mu to vyhovuje...I když ani pan veterinář se netvářil na to že tak málo váží. Ale když on nám fakt třeba granule vůbec nechce jíst. Je schopnej i několik dní nejíst a až pak si tak jednu zobne ☹ .

pavlisa
15. feb 2010

z toho si nic nedělej, to ta naše psí potvora taky, ale co.. já jsem taky pěkně zmlsaná a ne nadarmo se říká, jaký pán takový pes
🙂

vendulak
15. feb 2010

No tak to my jsme si právě několikrát říkali jak tohle u nás neplatí 😀 . My jsme takový jedlíci a pejsek nejedlík 😀

estrellita
15. feb 2010

len, no jo, ale jak se tahlo tech 14 dni a oni mi k tomu pridaji dalsich 10 😀 😀 ale cistou logikou sama rikam, ze je to lepsi, ze bude videt vic 🙂

estrellita
15. feb 2010

holky hezky to tu mate rozplanovane 😉

vendulak
15. feb 2010

Estrellito to věřím, taky bych se asi nemohla dočkat 🙂 a jéjej kdyby mi ještě k tomu času přidali...Ale máš pravdu, zase toho bude na UTZ víc vidět! 😉
Jo a rozplánované by to bylo...ještě kdyby to tak vyšlo... 😵

estrellita
15. feb 2010

budu moc drzet palce, aby to maximalne vyslo 🙂

vendulak
15. feb 2010

Estrellito kéž by! 😉

jerrymona
15. feb 2010

tak babenky. som spät z endokrinologie.

estrellita pytala si sa, ci mi nieco hovoril. zodpovedal na mojich asi 15 otazok, ktore som nanho mala uz davno pripravene. 😉
inak mi iba zobral krv a zavola mi zajtra alebo pozajtra, ci mam davku zvysit a na kolko. vysledky mi pridu do tyzdna domov. iba som sa zabudla opytat na ft3 a ft4. no to je jedno.
o 5 tyzdnov som tam zasa ako na koni. 🙂
estrellita, na gyndu ides ktory stvrtok? ja idem teraz 18.2. som uz velmi zvedava, co mi gyndoska povie. testik zatial pekne tmavne... 😵
ty uz mas rano nevolnosti? a preco este nemas datum v pase? cakas na to, ze ti to potvrdi lekarka ako mne?

vendu, teda, som si myslela, ze to uz mas za sebou, no musis vydrzat do stredy. to cakanie je najhorsie ze?

shandy, aha. ja mam tiez hashimota a mm zly spg. a chvalabohu sa nam to podarilo. rada by som ti to predpovedala ako ty mne, no ja nie som jasnovidka ako ty. 😀 niky nevies, kedy motyka vystreli. ako u mna. ja som s tym uz bola zmierena, ze budeme musiet cakat este velmi dlho a ktovie akou cestou to pojde a aha... 😵

len, pekna ovulka. myslim na teba intenzivne kazdy den... 😉 ako aj na vas vsetky... 😉

strouzek, som zvedava, kedy sa nelinka rozhodne vykuknut na svet. uz to mas za par... 😉 to je asi to jedine, co nezavidim nikomu - porod... 😝 😅

simasla, este stale pokracujes v tom istom cykle? 😔
a to je dobre, ze si si aspon trosku odpocinula na horach. 😵

pavlisa, ako dlho sa snazis ty? asi som sa uz pytala, no uz si nepamätam... 😅

vendulak
15. feb 2010

Jerry ahoj! Tak pak dej vědět co výsledky z endo! 😉
No jo za sebou to ještě nemám 🙂 , no mě ani nevadí čekat teď na tohle. To jsou jen dva dny, během snažení už jsem se toho načekala mnohem víc 🙂 . Spíš mám dneska fakt radost z toho že tam ten folík vůbec byl 😀 i ta sliznice mi udělala radost 🙂 , a mam takovej pocit že ta bude díky tomu čajíku co piju od Stroužinky 🙂 . Jen tedy pořád myslím na to a je mi divné, že doktor vůbec nenašel ten jeden vaječník ☹ .
Jo já myslím že Simi pořád pokračuje v tom samém cyklu, ale měla jít taky dneska k Dr., ne? Jsem na ní zvědavá, protože tedy já bych tohle asi nerozdýchávala. Neměla jsem ze začátku po HA ms 5 měsíců a to je něco příšernýho. Nikdy znovu už bych to nedopustila!

len
15. feb 2010

Jsem tu dlouho nebyla, takže zpět k minulé straně 😀
Shandy, vůbec nepočítej s tím, že bys v den OPU řídila, aspoň u nás po narkóze zakazují řízení min. 24 hodin a bez doprovodu tě domů vůbec nepustí... Což by mohla být i dobrá výmluva pro tvého muže, protože tohle je povinný doprovod manželky z nemocnice, na což by ti měli pro jeho zaměstnavatele vystavit potvrzení (kde nemusí být napsáno, z jaké nemocnice a po jakém zákroku 😉 ) Teď teda vůbec nemluvím o tom, že ten den po OPU jsem vůbec nedokázala rovně ani sedět 😀

strouzek
15. feb 2010

brý večer holky tak už jsem tu konečně, poslední dny nějak nestíhám 😎
teda vy jste toho dneska naklábosily kdo to má dočítat co? 😀
kingst budu držet pěsti aby se práce brzo objevila a znáš to, najdeš práci a šup budou // hnedka 😉
to koukáte co? já už budu fakt rodit, nejhorší že mě to vůbec nedochází že budu mamina, koukám na postýlku kočárek a furt mi to přijde jako scifi 😅 každopádně malá má skoro 3 kilča takže prej by se nic nestalo kdyby koukla na svět dřív akorát já furt čekám na to jaro takže já nerodím do sněhu a hotovo 😀 každopádně kdo se tu chcete ožírat na oslavu Neluš tak doporučuju opít se dopředu protože v březnu už můžete být těhule 😵

strouzek
15. feb 2010

vendul gratuluju k folíkům ve středu budou krásný bobánci narostlý😉 akorát to nechápu s tím vaječníkem, dr. je určitě slepej jak patrona 😉 jinak pejsánek krásnej, normálně jsem se na toho kokříka kavaliera dívala před pár dny a říkala jsem manžovi že jestli jednou budeme mít baráček chtěla bych tam tohoto mazlíka jako má Charlota ze sexu ve městě 😀

Simi a co ty? už ti přišla mrcha konečně?

jajulaa
15. feb 2010

Strouzek, čau moja, zazrela som ťa tu, tak som ťa chcela len pozdraviť.
Vidím, že sa ti to pomaly kráti, tak držím palce, nech je všetko ako má byť a hlavne rýchlo.
My sa máme úplne super, malý je zlatúšik a robí nám len a len radosť. Sme veľmi šťastní.
Inak som bola na KO na endokrinológii a výsledky mám úplne ukážkové, užívam euthyrox 100 a aj sa cítim super, dokonca som aj schudla čo som nabrala počas liečby, síce to boli len 3 kilečká, ale aj tak som pri mojej výške musela meniť všetky rifle a nohavice.

strouzek
15. feb 2010

ahoj jajul díky moc, no opravdu se to krátí neskutečně. jsem ráda že ses ozvala a že výsledky štítky jsou krásný, u mě taky po stránce štítky vše super tak jsem ráda a ta váha no přesně to samé já. jak jsem se dostala do normy tak nepřibírám, teda ani nehubnu ale to tím že přibírám vlastně jen váhu malé tak jsem zvědavá co bude po porodu, doufám že začnu trošku shazovat nebo aspoň nebudu přibírat

vendulak
15. feb 2010

Strouži nebyli to folíky, ale jen jeden folík 😉 , ale hezkej. No a na té druhe levé straně...kdo ví?
Jinak že má Nelinka už skor 3 kilečka, je super! A že čekáš na jaro to schvaluju 🙂 . Mě už ten sníh taky dost deptá, hlavně na silnicích. Bojím se v tom jezdit 😒 . No a dopředu se nic zapíjet nemá, takže já to zapíjz až to bude aktuální! 😉

strouzek
15. feb 2010

vendul to neva že jen jeden, uvidíš že ve středu bude krásnej a objeví se i na tý druhý straně 😉 o sněhu ani nemluv, já z něho mám depky, kdyby aspoň byl ten krásný bílý sníh pohádkový ale teď už to jsou většinou jen ty špinavé hromady sněhu u cesty, přes den něco roztaje v noci to zmrne takže na chodníku kluziště, ze střechy visí ty hnusné rampouchy no hnus. a hlavně nechci vidět jak to začne tát, to budou na tuty záplavy

vendulak
15. feb 2010

Strouži, jo já jsem moooc ráda i za tenhle jeden krásnej folík 😵 .
Jo ten sníh ten je už fakt hnusnej. Já mám normálně sníh ráda, ale už je toho moc a je to fakt namrzlý a nedá se nikde tady u nás ani normálně jít 🙄 . O víkendu jsme byli na chtě a tam se mi tedy líbil, tam bylo nádherně bílo, je to tam hodně opuštěný, ale bylo to jen vzhledový 😀 , zase nám tam dalo šíleně práce to odklidit aby to bylo trochu průjezdný a průchozí, auto se zahrabávalo a museli jsme vytlačovat atd 😀 . Ale pejskovi se to líbilo, sníh byl vyšší než on a on v tom krásně skákal 🙂 .
Jo záplavy...vidíš já si zatím ani nedokážu představit že by to mělo tát, jak dlouho už to tu je, ale máš pravdu že je toho fakt moc a až to bude tát bude to síla 😒 .

simasla
15. feb 2010

čaute holky 🙂
vendulko jééé tak takový pěkný folík - no to gratuluji
jerry - krásné těhulkování
strouži - ty tam tu Nelušu ještě udrž.. :D a já její narození oslavím - těhotná s takovým postupem nejspíš nebudu

já? stále pokračuji v tom šíleném cyklu dnes jsem asi 76 den nebo tak nějak? Na horách jsem neměřila. Dnes jsem šla na krev - ještě naposledy prý. Dr. mi dělal ultrazvuk a zjistil, že mám nízkou sliznici - takže nejpsíš prý porucha jak tvorby estrogenu, tak i progesteronu :(. Tuto krev chtěl vzít ještě kvůli tomu estrogenu, prý pokud by mi píchnul agolutin, tak už budou další výsledky krve ovlivněné tím...
No zítra odpoledne volám na výsledky - tak jsem zvědavá (nejspíš dle mého soudu pošupajdím na injekci a pro nějaký recept) :( Holky já se toho miminka nejspíš nikdy nedočkám s takovým tempem :(

vendulak
16. feb 2010

Dobré ráno holky!
Simi, ale jdi ty, dočkáš! 😉 Simi a čeho doktor dělal ultrazvuk? Takový ten klasický sliznice co se dělá věžně nebo koukal přímo na vaječníky? Jestli bylo nebo nebylo něco v nich? Kvůli tomu PCO...
Simi já bych po pravdě z takového dlouhého postupu asi taky rostla. Ale zase je na druhou stranu dobře, že doktor chce všechno prověřit a nic nezabnedbat. A podle toho pak nasadí léky. Budeš vědět že ti je třeba nedává jen tak. Jako to dělají jiní doktoři, že tam přijdeš řekneš že se snažíte a hned rvou holkám Clostil 😒 . A taky bych to tedy viděla jako ty, vyvolávačka a napíše nějaké prášky. Ale je fakt super, že bude vědět fakt proč ti co píše, na co se zaměřit. Budeš vědět že to do sebe nerveš zbytečně ty hormony. Tak moc držím palce, ať to dopadne co nejlíp a doktor už pomůže 😉 .

pavlisa
16. feb 2010

jeee, Sim, ale dočkáš se, konečně přijdou na to co s tebou a pak to půjde rychle 😉

Vendul, ta už to bude mít zítra za sebou. Jdeš tam hned ráno?? nepřemýšlej o vaječníku, co Dr. nenašel. Folík je? Je..tak vidíš.To je teď to hlavní 😉

Jinak, Jerry, my už se snažíme rok a měsíc, takže už by se na mě to štěstí taky mohlo usmát, ne? 🙂