• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

20. júna 2017 
jsi tůůůů??? :frowning2:
11. okt 2007 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj já mam celou štítnou žlázu venku,mám tří letou holčičku a v těhotenství jsem žádný problem neměla jen mi doktor dal větší dávku léku,beru euthyrox 150 10prášku týdně a to mi po porodu zustalo.Jen moje poslední operace pravého laloku se nepodařila :frowning2:
11. okt 2007 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky Kim!!taky beru euthyrox a 5 prášků týdně!!ty máš jakou diag,?
11. okt 2007 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niky asi jsi se testovala brzo, ukaž graf :slight_smile: :dizzy_face:
Omlouvám se, byla jsem telefonovat a pak jsi se mi někam ztratila :sweat_smile:

Kim.j tu nezdařenou operaci nezávidím a přeju ať je všechno OK :wink: A máš nějaký následky? :astonished:
11. okt 2007 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/1b7c04
já ti zmizela??? :astonished: :astonished: néé já jsme tůůůůů :grinning:
11. okt 2007 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já ted nevím ale nepřibrala jsem byla jsem unavená tak asi sníženou fun.když jsem zjistila že jsem těhotná tak mi zvedl léky a po porodu mi ještě přidal.
11. okt 2007 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niky ale vypadá to pořád dobře, na poklesy a testy je ještě brzo holka, vždyť jsi měla ovu až 18DC :slight_smile: počkej tak 3 dny, já měla ovu 15DC a testovala jsem se 30DC :slight_smile:
11. okt 2007 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kristo uvidím no jak bude teplota vypadat zítra,modlím se aby neklesla :sweat_smile:
11. okt 2007 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikkyy dneska ti vyskočila tak to vidím dobře, budu se modlit za tebe a testuješ zbytečně brzo, věř mi :wink: Kolik máš ještě testů??? :slight_smile:
11. okt 2007 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi to nedalo a vlezla jsem do koše a vytáhla test,no nevím jestli si tu čárku už dokresluju očima,ale něco strasne slabeho skoro neviditelneho proste vidim :grinning: :grinning: já jsem fakt magor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já už // vidím všude :sweat_smile:
11. okt 2007 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niky tak to vyfoť!! :astonished: :astonished: :astonished: Je to dost možný že se tam ta druhá objevila po limitu to se stává, i když píšou že to neni přijatelný výsledek, měl by se brát ten v limitu, tak by to bylo dobrý, hodně holek to tak má a jak říkám je na to brzo, takže by jen sílily // vyfoť to teda!!!! :astonished:
11. okt 2007 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kristo tam neni nic videt opravdu jsem na to silhala ocima a spis si to vsugerovavam uvidim zitra
11. okt 2007 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nekeceeeej!! Je to možný že tam je!! Co je to za test??
11. okt 2007 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamatest.ale fakt na fotaku neni nic videt vzdyt to je spis takovy malinkaty stin,asi to spis vidim jen proto ze chci,uz tady litam i s baterkou a prosvicuju to,ja jsem fakt debil :sweat_smile: :grinning: :grinning:
zkusim to rano z rani moce podle teploty
11. okt 2007 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Loučím se, jdu vařit véču :slight_smile:
11. okt 2007 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak papa
11. okt 2007 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niky já jsem nebyla jiná :slight_smile: :wink:
A co dnešní testík??? :slight_smile:
12. okt 2007 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky kristo!!testík jsem si ještě nedělala,nevím zda mám :confounded:
teplota se drží
http://www.fertilityfriend.com/home/1b7c04
12. okt 2007 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niky no ještě bych počkala tak na 33DC :wink: nebo můžeš i dřív, ale když už tak z ranní moči!! :wink:
12. okt 2007 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je zítra tak uvidím jestli telpota neklesne tak rano curam na papirek,ikdyz me to laka uz ted :sweat_smile:
12. okt 2007 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jakto zítra? Dneska jsi 31DC ne? :sweat_smile: :grinning:
12. okt 2007 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoooo :grinning: :grinning: já neumím počítat :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2007 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš, mě nepodvedeš :grinning: já si říkám, že nejlepší by bylo testovat se aspoň 15DPO - vycházím tak z vlastní zkušenosti :slight_smile: tak vydrž a nebo se testni klidně zítra ráno, ale z první ranní moči!!! :slight_smile:
12. okt 2007 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj jasně zkusím a uvidím :grinning: :grinning: stejně mám strach že nic!těhu teploty jsou přece kolem 37 stupnu a ty ja nemam
12. okt 2007 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niky těhu teploty neexistujou - na to neni specifikace! Holky - vy jste všechny stejný! Dejte pokoj, prostě záleží na kompletním grafu ne jen na konečných teplotách :slight_smile: Já ti držím palce!!! :slight_smile: :wink:
12. okt 2007 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kristo jojo už jsi druhá kdo mi to říká a ječí na mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak ja teda budu doufat!!!
dneska se jedu nacpat do pizosky uz se tesim,manza ma narozky tak dojedou kamosi a bude zranice :grinning: :grinning: :grinning: tak aspon na to nebudu myslet :grinning: :grinning:

díky ze drzis paleckyyyyyyy :dizzy_face:
12. okt 2007 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niky to je fajn a kolik manželovi je? Už je dospělej? :grinning:
Tak to se pořádně nadlábni a kdy tam razíte? :slight_smile:
12. okt 2007 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kristo bude mu 30 .ale rozum na 10 :grinning: :grinning:
razíme tak v 18,30
12. okt 2007 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to už je za chviličku :slight_smile: Taky bych někam vypadla, už mě to tu fáááákt nebaví, tenhle týden jsem měla jít s kámoškou do města, ale umřel jí dědeček tak je na pohřbu a je jasný že nemá náladu :frowning2: Tak snad brzy jindy!!!
12. okt 2007 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je špatná zpráva :unamused:
mě jde děda do nemocnice v ponděli doufam ze to dopadne dobre :frowning2:
12. okt 2007 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok