Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

niikkyy
11. okt 2007

jsi tůůůů??? ☹

kim.j
11. okt 2007

Ahoj já mam celou štítnou žlázu venku,mám tří letou holčičku a v těhotenství jsem žádný problem neměla jen mi doktor dal větší dávku léku,beru euthyrox 150 10prášku týdně a to mi po porodu zustalo.Jen moje poslední operace pravého laloku se nepodařila ☹

niikkyy
11. okt 2007

ahojky Kim!!taky beru euthyrox a 5 prášků týdně!!ty máš jakou diag,?

krista
11. okt 2007

Niky asi jsi se testovala brzo, ukaž graf 🙂 😵
Omlouvám se, byla jsem telefonovat a pak jsi se mi někam ztratila 😅

Kim.j tu nezdařenou operaci nezávidím a přeju ať je všechno OK 😉 A máš nějaký následky? 😲

niikkyy
11. okt 2007

http://www.fertilityfriend.com/home/1b7c04
já ti zmizela??? 😲 😲 néé já jsme tůůůůů 😀

kim.j
11. okt 2007

Já ted nevím ale nepřibrala jsem byla jsem unavená tak asi sníženou fun.když jsem zjistila že jsem těhotná tak mi zvedl léky a po porodu mi ještě přidal.

krista
11. okt 2007

Niky ale vypadá to pořád dobře, na poklesy a testy je ještě brzo holka, vždyť jsi měla ovu až 18DC 🙂 počkej tak 3 dny, já měla ovu 15DC a testovala jsem se 30DC 🙂

niikkyy
11. okt 2007

Kristo uvidím no jak bude teplota vypadat zítra,modlím se aby neklesla 😅

krista
11. okt 2007

Nikkyy dneska ti vyskočila tak to vidím dobře, budu se modlit za tebe a testuješ zbytečně brzo, věř mi 😉 Kolik máš ještě testů??? 🙂

niikkyy
11. okt 2007

tak mi to nedalo a vlezla jsem do koše a vytáhla test,no nevím jestli si tu čárku už dokresluju očima,ale něco strasne slabeho skoro neviditelneho proste vidim 😀 😀 já jsem fakt magor 😀 😀 😀 😀 já už // vidím všude 😅

krista
11. okt 2007

Niky tak to vyfoť!! 😲 😲 😲 Je to dost možný že se tam ta druhá objevila po limitu to se stává, i když píšou že to neni přijatelný výsledek, měl by se brát ten v limitu, tak by to bylo dobrý, hodně holek to tak má a jak říkám je na to brzo, takže by jen sílily // vyfoť to teda!!!! 😲

niikkyy
11. okt 2007

kristo tam neni nic videt opravdu jsem na to silhala ocima a spis si to vsugerovavam uvidim zitra

krista
11. okt 2007

Nekeceeeej!! Je to možný že tam je!! Co je to za test??

niikkyy
11. okt 2007

mamatest.ale fakt na fotaku neni nic videt vzdyt to je spis takovy malinkaty stin,asi to spis vidim jen proto ze chci,uz tady litam i s baterkou a prosvicuju to,ja jsem fakt debil 😅 😀 😀
zkusim to rano z rani moce podle teploty

krista
11. okt 2007

Loučím se, jdu vařit véču 🙂

niikkyy
11. okt 2007

tak papa

krista
12. okt 2007

Niky já jsem nebyla jiná 🙂 😉
A co dnešní testík??? 🙂

niikkyy
12. okt 2007

Ahojky kristo!!testík jsem si ještě nedělala,nevím zda mám 😖
teplota se drží
http://www.fertilityfriend.com/home/1b7c04

krista
12. okt 2007

Niky no ještě bych počkala tak na 33DC 😉 nebo můžeš i dřív, ale když už tak z ranní moči!! 😉

niikkyy
12. okt 2007

to je zítra tak uvidím jestli telpota neklesne tak rano curam na papirek,ikdyz me to laka uz ted 😅

krista
12. okt 2007

Jakto zítra? Dneska jsi 31DC ne? 😅 😀

niikkyy
12. okt 2007

ajoooo 😀 😀 já neumím počítat 😀 😀 😀

krista
12. okt 2007

No vidíš, mě nepodvedeš 😀 já si říkám, že nejlepší by bylo testovat se aspoň 15DPO - vycházím tak z vlastní zkušenosti 🙂 tak vydrž a nebo se testni klidně zítra ráno, ale z první ranní moči!!! 🙂

niikkyy
12. okt 2007

jj jasně zkusím a uvidím 😀 😀 stejně mám strach že nic!těhu teploty jsou přece kolem 37 stupnu a ty ja nemam

krista
12. okt 2007

Niky těhu teploty neexistujou - na to neni specifikace! Holky - vy jste všechny stejný! Dejte pokoj, prostě záleží na kompletním grafu ne jen na konečných teplotách 🙂 Já ti držím palce!!! 🙂 😉

niikkyy
12. okt 2007

Kristo jojo už jsi druhá kdo mi to říká a ječí na mě 😀 😀 😀 😀 😀
tak ja teda budu doufat!!!
dneska se jedu nacpat do pizosky uz se tesim,manza ma narozky tak dojedou kamosi a bude zranice 😀 😀 😀 tak aspon na to nebudu myslet 😀 😀

díky ze drzis paleckyyyyyyy 😵

krista
12. okt 2007

Niky to je fajn a kolik manželovi je? Už je dospělej? 😀
Tak to se pořádně nadlábni a kdy tam razíte? 🙂

niikkyy
12. okt 2007

kristo bude mu 30 .ale rozum na 10 😀 😀
razíme tak v 18,30

krista
12. okt 2007

Tak to už je za chviličku 🙂 Taky bych někam vypadla, už mě to tu fáááákt nebaví, tenhle týden jsem měla jít s kámoškou do města, ale umřel jí dědeček tak je na pohřbu a je jasný že nemá náladu ☹ Tak snad brzy jindy!!!

niikkyy
12. okt 2007

tak to je špatná zpráva 😒
mě jde děda do nemocnice v ponděli doufam ze to dopadne dobre ☹