Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

krista
12. okt 2007

Určitě jo Niky, budu držet palce, hele asi bychom si tady neměli pořád povídat, je to téma o štítný žláze 😅

niikkyy
12. okt 2007

jo tak tu mám v pohodě jdu na kontrolu koncem roku 😀 😀

krista
12. okt 2007

Niky 😀 😀 😀
Tak mi písni prosímtě zítra nebo pozítří, prostě až se testneš jak to vypadá ju?
Já budu tobě i tvému dědečkovi moc držet palečky, osobně ani nevím jaký je to - mít dědu 🙂 😉

niikkyy
12. okt 2007

Kristo jasně písnu,budeš tu???

díky moc snad to bude OK 😉

krista
12. okt 2007

Niky já jsem tu furt 😒 Jsem doma zase sama takže neboj 😉

niikkyy
12. okt 2007

ok tak jo,my zítra jedem pryč ale určo stačím napsat a v neděli jsem taky sama takže ti tu budu dělat společnost 😀

krista
12. okt 2007

Niky v neděli sama nebudu až večer, jen celou sobotu 🙂 😉
Tak si dobře zapařte dneska 😀

niikkyy
12. okt 2007

jo díky tak to se tady mihnem 😕

krista
12. okt 2007

No já si to přečtu neboj 🙂 😵

niikkyy
12. okt 2007

jasný super 😀

krista
13. okt 2007

Niky tak kde mám odpověď? 😀

krista
13. okt 2007

Nedělej že tu nejsi!!!!! 😲 😲 😲

niikkyy
13. okt 2007

jsem tůů ted jsme prijeli 😀

niikkyy
13. okt 2007

hele teplota nahore a test / ☹

krista
13. okt 2007

No tak hlavně že je teplotka nahoře, třeba je na testík ještě brzo 😉
Tak držím palečky dál 🙂

niikkyy
13. okt 2007

koupila jsem si dneska citlivější a dražší testík tak uvidím 😉 začínaj mě bolet prsa,tak abych to nedostala ☹

krista
13. okt 2007

Niky prsa bolí i když to dostat nemáš - je to těhotenský příznak, no vypadá to moc hezky!!! Já fakt držím palce moc silně i s mimčem!!! Ale co se má stát se stane 🙂 Kdy že jdeš na to kafe s tím černovláskem? Nebo už bylo? 😝

niikkyy
13. okt 2007

nejdu byl odvolám do práce takže opět nic!!!!
no já vím že bolí i v těhu,no uvidíme!!tak mám nějaký bílý výtok takový krémík,by mě zajímalo co se děje 😠

krista
13. okt 2007

Ten výtok jsem v těhu měla taky, tak přeju ať je to dobrý signál 😵
To je naprd jsem se těšila na tu fotku ze sprchy 😝

niikkyy
13. okt 2007

mě jí taky nechce poslat hajzlík jeden 😀 😀

měla taky????a jakej??byl cítit????já už jsem na prášky,fakt nevím co si myslet!!

krista
13. okt 2007

Cítit myslím nebyl - to určitě ne, byl takovej vodnatej doběla - já nevím jak se popisuje výtok 😅 ale měla jsem ho hodně 😉

niikkyy
13. okt 2007

taky ho mám celkem dost kort když jdu čůrat to pekne lita 😅 😀 taky neni citit jen takovej bilej trosku hustsi,ale ne moc jen trochu,bílej,no proste krem 😅 😀 😀 😀

krista
13. okt 2007

Jo takovej nechutnej krém 😀 A mám ho vlastně celý těhu, četla jsem že je to normální - někdy víc, někdy míň 🙂 A kolik dní míváš obvykle cyklus??
Prosímtě hoď mi sem ještě ten tvůj graf a nemáš náhodou i na Wunschkinder?? 😉

niikkyy
13. okt 2007

mám na obouch jak na FF tak na WK!!chceš oba????
cyklus mám 29 dní 30 den už mám MS!!!!

krista
13. okt 2007

Jo dej sem oba, chci se podívat jak jste se milovali a kdy jsi zřejmě otěhotněla, jestli to nebylo dýl po ovu, to by vysvětlovalo tu / 😉 A nebo je prostě hladina HCG ještě nízko, musíme doufat 🙂
To se ti ten cyklus docela natahuje co? 😉

krista
13. okt 2007

Prosímtě vyřiď Janininince ať zajde na pokec do Chceme být a jsme těhotné v roce 2008 😀

niikkyy
13. okt 2007

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

http://www.fertilityfriend.com/home/1b7c04

jo natahuje a nechce mi ten cyklus říct co z toho teda jako bude 😀 😀

krista
13. okt 2007

No teda tak to nevim, kdy jsi by jsi mohla otěhotnět 😀 Vy jste se tam tak hezky trefovali, že fakt těžko říct 😀 No uvidíme a jaký testíky jsi zkoušela? 🙂

niikkyy
13. okt 2007

no já taky nevím právě 😀 😀
dělala jsem mamatest ale ten papírovej a tak jsem si koupila ten lepší citlivější mamatest jak ho můžeš počůrat přímo 😀

krista
13. okt 2007

Já jsem si dělala taky ten papírovej Mamatest jsou to dobrý testy 😉
Teď záleží jen tý hladině HCG 🙂