Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

vendulak
26. feb 2010

len 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Strouži 😀 . jo jo u nás jsme si taky mohli omluvenky pak psát sami tak to právě začala ta největší absence 😀 . A u mého táty jsem na tom byla úúúúplně stejně! Už na základce, on neuměl pořádně psát takže sem si to musela tenkrát malou ustrašenou rukou napsat sama a on jen podepsal 😀 . A na střední jsme tak fungovali běžně 😀 . Ale tedy od mámy jsem omluvenku neměla nikdy 😒 , moje máma je učitelka a ta by nějaký "ulejvání" nikdy nepřežila, natožpak aby ho ještě podporovala 😒 😀 .

strouzek
26. feb 2010

máma učitelka tak to muselo být hustý já jsem vždycky při pohledu na učitelky přemýšlela jací chudáci musí být jejich děcka. manžova teta je učitelka a je to na ní vidět dost 😀 moje máti je účetní a na střední to bylo děs, nejvíc mě máti buzerovala u úkolů z účta a dodnes to na ní poznáte i když je už roky v důchodu, všechny doklady schované prčlivě nalepené v sešitu, přehled o mincích v peněžence no děs běs. 😀 já jsem zase sekretářka a manža říká že to na mě taky pozná protože jsem ověřovací typ, něco zařídím po telefonu stačí blbost a já mám zlozvyk tam volat ještě jednou abych si to ověřila jestli je to opravdu nachystané zařízené 😀

strouzek
26. feb 2010

holky já snad asi fakt budu rodit nebo co? zrovna koukám na holky z diskuze TP březen, takže vlastně moje spolubojovnice a tam se denně rodí, už porodilo 8 mamin 😅 já teda ale porod nechystám já nemám ráda neočekávané situace, já jsem řekla že chci březňátko a hotovo 😎

strouzek
26. feb 2010

holky musím vám říct jak mě dožral včera manža, čumělmi na koně měla jsem otevřené na noťasu okno a četl si názvy témat, prej co toje za koniny "revize dělohy nebo idiopatická neplodnost" 😠 tak jsem ho seřvala že to jsou úplně normální věci a k smíchu určitě nejsou ať se do toho nese.e

pavlisa
26. feb 2010

vendul, Utroš mám buď zavádět a to 2tbl nebo polykat a to 3tbl, asi budu zavádět..

strouži: testit dřív nebudu, nemám doma test už tak čtvrtý měsíc, vždycky ta potvora mrcha přišla přesně, takže jakmile budu 13DPO už si pro něj odpolko skočím, ať mám na ráno.
Měrit nebudu, na to taky kašlu. Beztak jsem si na to odvykla, takže bych zapomínala.

strouzek
26. feb 2010

pavli já bych řekla že zavedenej utroš je lepší , nedělá takový vedlejší příznaky jako spolknutej

s tím testem to fakt obdivuju já jsem si to slibovala každej měsíc a stejně jsem nejpozději 3 dpo už letěla do lékárny abych byla nachystaná 😅

vendulak
26. feb 2010

No Strouži ono to bylo jak kdy, ona byla hodně ze školy třeba často vynervovaná, unavená. Když sem teď starší a vidím to na ní tak je mi jí fakt líto. Oni ti děti jsou někdy pořádný hajzlíci 😠 . A byla na nás často přísná to jo. Ale bylo to i fajn. Byla s námi třeba celé prázdniny. Byli jsme s ní pořád na chatě a tak. A ona děti vlastně miluje, takže i takhle mimo školu v létě si je brala k nám na chatu jako na tábor 😀 a dělala pro nás spoustu soutěží, bojovek. To byli krásný časy 😵 . I děti brala mimo školu během školního roku, odpoledne do Plzně, do bazénu, do kina, do muzea (na loutky nebo tak), na stopovačky na Velikonoce a tak. A když sem byla malá tak měla oddíl Pionýra 😀 . Na to vzpomínám taky moc ráda 🙂 . Nebylo to pořád jen hrozné a přísné 😉.
Strouži neboooj! Ještě máš dva týdny čááás! 😉 To s Nelinkou zvládnete do březňátka! 😉

strouzek
26. feb 2010

holky mě ten můj chlap štve, měli jsme jet na bazén ale on že musí k tchánovcům na otočku a už to jsou 4 hodiny, kašlu na něho budu dělat uraženou až přijede

vendulak
26. feb 2010

Pavli mě doktor říkal 3 tbl denně, ale že jak nechá na mě, ale že on by mi doporučoval teď ráno a v poledne polykat a na večer zavádět. A že tedy v případě pozitivního testu by bylo lepší všechno zavádět 😉 .

pavlisa
26. feb 2010

to mě manža říká, když jsem "napučená" - už zase házíš ty svoje ženský obličeje? 😀

Jestli mě už zase 5DPO začne bolet lehce podbříšek, tak je jasný, že to zas dostanu. To mi zmizí i creamy hlen a je to v pytli, takže já test ani nepotřebuju 🙂

vendulak
26. feb 2010

Jinak tedy obdivuju tvé odhodlání netestovat 😀. Já ho ze začátku taky měla...ale teď už mě nahlodává červíček jestli nezkusit dřív 😔 .
Strouži 😀 😀 😀 , jen buď uražená ať si to vyžere 😀 . Ale tedy vykašlat se na mě a mimčo kvůli tcháno´vcům to bych byla taky naprdnutá 😒.

strouzek
26. feb 2010

vendul no to je pravda hlavně jak vidím ty hajzlíky v dnešní době tak si říkám že ty učitelky mají nervy ze železa. já bych to dělat nemohla, mě by zavřeli protože dřív nebo později bych nějaký děcko chytla a vypráskala mu kožich 😀 14 dnů čas no to asi už ne, dr. říkala že týden určo ale 14 dnů maximum a to je příští víkend tak si říkám že tento víkend určitě ještě rodit nebudu ale ten příští kdoví je to divný říkat si že třeba budu příští víkend už mamina

pavlisa
26. feb 2010

Vendul a kdy říkal popř. vysadit? až přijde MS jo?

vendulak
26. feb 2010

Pavli když ti mizí creamy hlen tak to značí mrchu? 😕 To neznám takové věci 😀 . Já ho dneska měla 😔 jsem koukala, asi už nevím kde hledat nějakej příznak či náznak 😀 .

vendulak
26. feb 2010

No Strouži však příští víkend už budete mít březňátko! 🙂 Takový krááásný jako jsem byla já 😀viz. dokumentace http://i77.photobucket.com/albums/j41/pandorav/... 😀 😀 😀 , vidíš jak jsou březňátka krááásný?! 😀 😀 😀
Pavli jo jo říkal vysadit až přijde ms 😉 . Ale právě se bojím jestli jí ten Utroš nebude kdyžtak blokovat... 😒

strouzek
26. feb 2010

vendul no štve mě, jel tam kvůli auta a strašně mi vykládal jak je to na otočku jak tam hodí to auto,veme jiný auto, po cestě koupí vaničku pro malou (tady nemají tu barvu co chci ) a přijede dom. 😠už mě fakt štve, ale to je celej tchán,ten má pořád pocit že mu musí být manža k ruce a manža je tak blbej že to bere pořád tak že musí protože je to jsou rodiče a tak nemůže říct na nic NE! dokonce se manži tchán ptal jestli s ním nepojede koncem března do brazilie a když řekl že ne tak tchán řekl že určitě nejede kvůil mě že ho nepustím a podal to tak že jsem nějaká furie co jeho synáčka nikam nepustí😠 tak nevím asi jsem špatná žena ale chtěla bych vidět jinou maminu v šestinedělí s novorozencem jak jí vůůůbec nebude vadit že jí chlap pojede někam do prdele 😠

strouzek
26. feb 2010

pavli mě zase řekli že zkusit test a když nic vysadit aby mohla přijít mrcha, ale já zase nebyla na IUI

strouzek
26. feb 2010

vendul no krásná fotka 😀 tak přesně takový březňátko chci akorát čistý 😀

vendulak
26. feb 2010

Strouži co tak čtu tady o tich tchánovcích to je fakt mazec 😒 . Já s nima taky nemám ten nejrůžovější vztah, kvůli nějakýmu dědictví, nespravedlnosti tam, ale tedy tohle nám nedělají, chápou že F. už má vlastní život a nepamatuju si že by po něm někdy něco chtěl, to spíš my po něm, nějaký opravy a tak 😀 . A taky má veeeliký smysl pro rodinu na svých synech lpí hodně. A děti miluje a už v podstatě vypadá jako děda a vím že on bude moc šťastnej až miminko bude, a rozhodně by příťu od nás neodváděl. Tohle je podle mě pěkná podlost! 😠 Já bych mu dala! To jako bych klidně byla i za tu fůrii a nikam ho nepustila! Jednou to dítě je nás obou, oba ho chceme, oba chceme být rodiči. A jasně že jednou nebudu chtít aby byl pořád s námi, může si někam jít, jet, to i já, ale prostě takhle čerstve??? To bych byla klidně za fůrii! A ať si tchán třeba trhne nohou! 😠

pavlisa
26. feb 2010

vendul, neznačí to mrchu, každá to má jinak, jen já to tak nějak už poznám, za ten rok jsem se napozorovala až až 😉
vůbec nic nezkoumej, jo?

já se o to vysazení Utroše budu zajímat až za 14dní, teď si dám od všeho oddych 🙂

jupíí a za chvíli jdu domů, s hafinkou ven a pak spolu hópsneme na gauč a víkend může začít. No není život krásnej? Schválně, co budu říkat za dva týdny,jo?
🙂

vendulak
26. feb 2010

Strouži však ono bude čistý vždycky jen chvilku!!! 😀 A nesmíš ho mít tedy mlsný a mít čokoládu na dosah 😀 .

shandy
26. feb 2010

ahojte babulky, ja dako nestiham, ale aspon vas takto pred dovolenkou a vikendom este pozdravim, nech sa mi tu drzite, tehulky aj buduce tehulky 😵 😵 😵 . davajte na seba pozor a dufa, ze ked pridem tak tu budu aspon dve nove tehulky 😉
strouzi, ak by si nahodou porodila, tak drzim palec, nech vsetko dobre dopadne. som zvedava na Nelinku...
pa paaaaaa

vendulak
26. feb 2010

Pavli za dva týdny bude určitě život ještě krááááááááásnější!!!! 😉 Přece jsme optimistky, ne? 😀 😉

vendulak
26. feb 2010

Shandy přeju mooooc krásnou dovolenou a krásně si jí užij!!! 😉

shandy
26. feb 2010

😀 😀 😀
diky vendy, tak tak optimizmus treba 🙂 🙂 🙂

pavlisa
26. feb 2010

Shandy, užijte si to!! 🙂 a hned se nám pak ukaž a sděl zážitky,jo? 😉

strouzek
26. feb 2010

vendul můj tchán je podnikatel, bohatý a arogantní a to je právě to nejhorší. on má pocit že je on a zbytek lidí je pleps, třeba mýmu tatovi ani ruku nepodal a mě říkal roky "hej ty" a jednou mi řekl že jsem si neodpracovala ještě oběd!!!!!!! Tohle je právě to nejhorší, on prostě má pocit že mu všichni musí neustále být k ruce a sloužit. viz dneska tchán si koupí auto (asi už 5. letos) a zařizuje mu to manža vč. odvozu k němu na barák a je mi úplně jasný že jak se blíží jaro tak manža zase bude tchánovi k ruce aby mu odvezl všechny auta na přezutí 😠 tak je to se vším, třeba při malování co chceš říct na to když tu máme malíře, všude binec manža v monterkách ale zavolá tchán že mu nejede film na noťasu a manža je schopný nechat všeho a zařizovat to aby tatínek mohl koukat na film 😠 jako nebýt jeho otce tak my se ani nehádáme 🙄mě právě nejvíc štve že manža je takovej vůl v tomto, jeho sestře se cpou prachy je to princezna, můj manža pomáhá tcháhovi furt a nedá mu nic a pořád má milion keců na mě atd. a manža? každej druhej chlap by už dávno řekl dost ale můj ? ten mi řekne že to jsou rodiče, že nechce hádky že mu dali život atd.

shandy
26. feb 2010

jasne, slubujem 🙂 🙂 🙂

strouzek
26. feb 2010

shandy tak si dovolenku krásně užij a nezlom si nohu 😉

vendulak
26. feb 2010

Strouži tak z toho bych už asi vyrostla ☹ . Já jsem tedy docela cholerik a tchán by ode mě něco slyšel tedy! Já bych si tohle prostě líbit nenechala. Jednou jsme s jeho synem partneři ať se mu too líbí nebo ne! On už si svůj život zařídil a teď je na jeho synovi ať si ho zařídí on! A využívat bych se tedy od něj takhle už vůbec nenechala 😒 . A s příťou by jsme se asi kvůli tomu hádali pořád, kdyby tohle dělal 😠 . My se hádali už kvůli tomu že si od nich nechal líbit to s dědictvím a on tedy příťa je má moc rád a je to moc hodnej a mírumilovnej kluk, ale pak s nima rok skoro nepromluvil ☹ . Prostě tohle si podle mě musíte určit hranice kam až vám smí tchán zasahovat a jestli ho necháte tohle dělat pořád tak on toho a vás, hlavně tedy asi manžu budevyužívat pořád dál ☹ .