Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.
niikkyy
13. okt 2007
právě ! hele nemůžou ty prášky na ŠŽ ovlivňovat to HCG?? jen mě to tak napadlo :-N
krista
13. okt 2007
Niky myslím, že by neměli, vím ještě o jedné těhulce tady (zatím je tajná) co bere prášky na sníženou funkci ŠŽ a vyšly jí // 😉
niikkyy
13. okt 2007
to je jedno jen mě to napadlo x-)
niikkyy
13. okt 2007
Janinka se jde prý napapt tak ted nemuze 😃
krista
13. okt 2007
To je potvůrka, tak snad pak skákne, oni už maji net nevíš? Já vám nechci lízt do tématu :-N

Věřím, že ti ty // vyjdou, radši se tady nebudeme moc rozepisovat, mám strach aby to tu nezavřeli a pak nás chudáci lidi se špatnou ŠŽ sežerou :-p
niikkyy
13. okt 2007
Kristo už má net a klidně tam vlez je to jedno!!prej ti písne do IP 😉

nesežerou stejně mi přijde že sem moc lidi nechoděj!!!!a přece se nemůžem bavit jen jak jsme si ráno spapali prášek na ŠŽ ne?? 😃 😃
krista
13. okt 2007
Niky no já už prášky nejim :-p
Naštěstí ten Propycil mi ďábel přál 😃 :-p

Tak fajn já si na Janinku počkám, teda doufám, ve 20h to tu asi zabalim a jdu na Vyvolený :-p A co ty?
niikkyy
13. okt 2007
já budu tady mám TV vedle PC 😃
krista
13. okt 2007
Jo to já mám taky, ale nevidím na něj, mám ho za zády 😃 Jinak to tu uspořádat nešlo ]-( 😃
niikkyy
13. okt 2007
ahaaa tak to jooo 😃 😃
krista
13. okt 2007
Jak jsem to napsala, TV mám za zády - nevidím na ní! Bože až teď koukám co to brblám :-p a na co koukáš? :-o
niikkyy
13. okt 2007
na vyhulený nic nedavaj jineho a ty?
krista
13. okt 2007
Já taky :-p
Koho by si si vybrala, kdyby měl zůstat jako poslední, jak to teď řešili? 😃
niikkyy
13. okt 2007
Davida asi :-N
krista
13. okt 2007
Jo tak to jsem si říkala taky :-N Máme podobnej vkus, tak koukej dotáhnout tu fotku toho kamaráda :-N :-p Ať si taky slintnu když už nic z toho jinýho být nemůže 😃
niikkyy
13. okt 2007
hhihihi tak to je dobry!!tak kamarad je podobnej typ jako David ale hezci 😃
krista
13. okt 2007
No a my máme co?! Smůůůůůůlu! :-p :-p :-p
niikkyy
13. okt 2007
jo to máme ]-( ]-( ]-( ]-(
niikkyy
13. okt 2007
kdo myslíš že vypadne dneska???? já vůbec nevim ,ale tusim ze vratej zas tu kr....
krista
13. okt 2007
Niky no já si myslím, že už by mohla vypadnout, koukala jsem na noční show a tam všichni na ní nadávali (jak píšou ty vzkazy) tak snad, já už jí nemůžu poslední dobou vystát, ze začátku mi připadala tak sympatická a teď to je děs!!! :-p
niikkyy
13. okt 2007
ja ji nesnasim a doufam ze pujde dom ]-(
krista
13. okt 2007
Musíš posílat SMSky Dominikovi 😃 😃 😃
niikkyy
13. okt 2007
tsss ani nahodou!!jsou to vsechno vemena nebudu za ne utracet 😃 😃
krista
13. okt 2007
A co si myslíš objektivně? Že Růžena půjde zpátky? :-o
niikkyy
13. okt 2007
myslim ze ji asi vratej ]-(
krista
13. okt 2007
Já jsem četla že si myslíš, že je asi vrátnej .... tak jsem koukala na co jsem se tě ptala 😃 No jsem slepá :-p uvidíme, brzo se to dozvíme :-p
niikkyy
13. okt 2007
to jo to zas budu rvat 😃 😃
krista
13. okt 2007
No vidíš - těhotenská přecitlivělost 😉 😃
niikkyy
13. okt 2007
hihihi kez by,v tom pripade ji mam kazdou sobotu 😃
krista
13. okt 2007
No já mám už pěkně dlouho a potřebovala bych se jí zbavit, to je fakt hrůza, rozbrečím se při reklamě :-p

Začni písať odpoveď...

Odošli