Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

estrellita
29. mar 2010

govi: no myslim, ze oni uz do IP nic neposilaji 😠
jsou pravidla, ze by ti tam mel byt videt oblicej jako na pasove fotce. 😝

estrellita
29. mar 2010

hlavne je to tak silene neprehledne, jak maji vsichni tu infantilni fotku holcicky 😀

govinda
29. mar 2010

no to už je fakt o ničom. Veď tú fotku som tu mala vyše roka 😠

vendulak
29. mar 2010

Jo taky jsem právě našla nějakou fotku hned protože mi to přijde děsně nepřehledný jak mají všechny holky tu kreslenou holčičku 😒.
No estrellito já myslím že když sttáhneš nějakou fotku normální holky 😀 tak oni přece nemůžou vědět že to nejsi ty... 😎
Govi mě už jí smazali jednou myslím tu úplně první a taky nic do IP neoznámili. Prostě se jim asi nezdála podle jejich parametrů tak mazali no 😒.

pavlisa
29. mar 2010

no jo, oni mi vzali fotečku!! to vůbec nechápu, proč bych tady měla mít svoji fotku, když nechci, že..vůbec si neuvědomují, kolik lidí tady může číst naše příběhy a kolik jich mě může normálně podle fota poznat..ne, děkuji..budu teda anonymní usměvavá holčička..

strouzek
29. mar 2010

ahoj holky koukám jsou tu samé anonymní kreslené holčičky 😀

strouzek
29. mar 2010

Simi koukala jsem na grafík vypadá už mnohem lépe jak ten minulý cyklus určitě máš radost viď? 😉

helísku neboj já jsem těsně po operaci při pohledu na jizvu říkala že jsem jak Quasimodo a že už nikdy nebudu nosit výstřih ale teď rok po operaci mám krk jak dětskou prdelku a jizva není vůbec skoro vidět na první pohled. vypadá to jak malý škrábaneček a to jsem si jí ani nemazala ani nemasírovala a zahojila se. dej tomu čas 😉

strouzek
29. mar 2010

vendul to je tvoje fotka?? ty máš ale krásný vlasy to máš od přírody??

shandy
29. mar 2010

ahojte babulky, som po PN konecne v praci, tak nestiham, tak vas aspon v rychlosti pozdravim 😵 😵
maminy, tehulky, aj snazilky....pekny den vam 😅
s tymi fotkami suhlas, je to des...cim dalej tym horsie, s tym konom... 🙄
baby po IUI vy nic nevzdavajte, vsak este mate daleko do MS, tak sa zbytocne nedepkujte, jo? 😉 , drzim palce

vendulak
29. mar 2010

Strouži jo jo fotka je moje...obličej je můj...ale z viditělných vlasů je moje jen ta ofina 😀. Já mám od přírody vlasů pět 😀. Ba né tak trošinku víc, ale mám je celkem řídké a rovné 🙂. I když teď sem docela překvapená jak mi nejspíš díky léčení štítky už moc nepadají, tak třeba se jednou takého hára dočkám od přírody 😀. Ale na fotce jsem s takým příčeskem, my jsme jezdili ještě před časem s jednou skupinou oživovat různě hrady, zámky, města a tak a jednou jsem měla vlasy na krátko a melír, tmavý, červený a blond do toho a k historickýmu kostýmu to bylo jak pěst na oko, tak sem dostala tento příčesek 😀.
Jinak Pavli já taky nechápu proč ty fota nenechali. A co že tam třeba nebyl přímo obličej, ale byli to naše fota a prostě jsme se tady díky nim líp rozeznali a bylo to přehlednější...taky jsem nejdřív sem nechtěla dávat fotku přímo s obličejem, aby to někdo známý neviděl...u nás o tom že se snažíme skoro vůbec nikdo neví...ale co no...

shandy
29. mar 2010

a este pre plasicu - do CAR-u sice ist mozes, ale IVF ti vysokopravdepodobne neodporucia az kym sa ti stitka nezrovna...mne povedali v CAR-e ze ked ideme na IVF, tak by malo byt TSH pod 2. Co sa tyka tej davky, myslim, ze doki postupuje spravne. napriek tomu cislu sa hned nedavaju konske davky, lebo telo by to nemuselo dobre znasat. postupne ti to asi bude zvysovat a odbermi sledovat ako telo reaguje na hormon. drzim palceky 😵
co sa tyka toho cakania, tak viem o com hovoris, tak nech ti to rychlo utecie.
inak trosku nadeje - inej nasej teme je kocka rovnako s hypotyreozou a jej manzel nemal ziadne spermie (ked boli na IUI tak mali tusim 3 v zornom poli) a uz je tehula, mimochodom prirodzene 😀 😀 , takze zazraky sa deju 😵

vendulak
29. mar 2010

Jů Shandy ahoj! Ale koukám koukám nemáš ty tu někde nějakou protekci 😀? Nám všem ty fota s nezřetelným obličejem smažou a jen tobě ho nechají? 😕 😀 Shandy tak přeju ať tě v práci hned po PN moc netrápí!!! 😉

estrellita
29. mar 2010

na kazdeho dojde 😀 😀 😀

strouzek
29. mar 2010

ahoj shandy 😵 copak ti bylo nějak jsem tvou PN prošvihla 😅
vendul aha no což ale sluší ti to 😉

strouzek
29. mar 2010

holky mě ten novej kůň hrozně leze na nervy, nemůžu se tu vyznat,každou chvíli to nefunguje a ještě mažou 🙄

vendulak
29. mar 2010

Strouži díky 😀 😉
A jak vám to jde doma? Manža už pracuje? Nelinka je pořád hodná? 🙂

estrellita
29. mar 2010

taky jsem chtela napsat plasice: jak rika shandy, je potreba nejdriv srovnat TSH. nikdo ti ale nerekne, za jak dlouho to bude, kazde telo reaguje jinak. Ja mela TSH 100 a za 2 mesice jsem byla temer v norme. na druhou stranu je dobre pockat dyl, aby byla vyska TSH delsi dobu srovnana, protoze v tehotenstvi to zase lita.
Urcite se tady vypalti pockat, ale jak rika shandy, oni ti to do te doby ani nedoporuci. drzim palce!!

vendulak
29. mar 2010

Strouži jo jo mě novej kůň taky ze začátku strašně rozčiloval, ale už sem si asi zvykla 😀

shandy
29. mar 2010

no tiez pozeram, ze co som ja za vynimku 😀 😀 😀
ale nebojte, ved pride na psa mraz 😀
vendy ja som sa ta to tiez chcela pytat na tvoje vlasy, ale strouzinka ma predbehla 😅
strouzi ty ako? mamina...nelinka musi dobre posluchat, ze ty mas cas na kona chodit 😉
strouzi zapal prinosovych dutin, ale uz je v pohode 🙂 , len som to chcela vylezat kvoli tomu IVF, aby sa mi to nevratilo 🙂

helisek84
29. mar 2010

nááááramně parádně jsem si zacvičila ve fitku, ale radši jse mm si dala tričko s rolákem abych je tam neděsila 😀

strouzek
29. mar 2010

jj manža je dneska první den v práci a je z toho hotovej, to víš po 14 dnech volna je to krušný 😀 my jsme s malou byli ve městě a super, malou položím do kočáru a hned spí. akorát se mi pak počůrala pokadila na gauč a mě poblila tak peru jak divá 😝

jinak souhlasím je potřeba TSH srovnat, mě to řekl můj štítkař i dr. v Caru že dokud se nesrovnám do normy je horší šance na otěhu a rizika v těhu.

vendul kdybych měla čas si toho novýho koně prostudovat tak bych si asi taky zvykla ale já jsem teď pořád v pohotovosti jsem ráda že stihnu pročíst diskuze a něco napsat takže jasná diskriminace nestíhajících mamin 🙄 😀

strouzek
29. mar 2010

shandy to je jasný takový nemoci je nejhorší přecházet, já znám paní co díky přechozené angíně dostala zánět vaječníků a nemůže mít děti takže já jsem pak co jsem byla snažilka jsem nepřecházela ani rýmu radši

to si piš,Neluš ví že musí být hodná nic jinýho jí nezbývá 😀 naši jsou z toho v šoku že je tak hodná fakt nebrečí maximálně zakňourá , všichni mě strašili že bude hrozně uřvaný vynervovaný dítě když jsem já v těhu byla takovej nervák ale opak je pravdou, no já říkám že chudák žila 9 měs. ve vystresovaném břichu a tak teď jí už nic nerozhází 😀

strouzek
29. mar 2010

heli tys byla ve fitku? to jseš dobrá já jsem se snažila po štítce odpočívat byla jsem dost unavená ze začátku taková spavá takže jsem byla ráda že nespím ve stoje natož abych cvičila 😅 hlavně se moc nepřepínej ono se to nezdá ale je to dost velká operace vlastně ti vzali jeden orgán a tělo si musí zvyknout na novej režim

vendulak
29. mar 2010

Heli já před tebou tedy smekám, já sem na pohyb líná jak pes normálně, natož aby mě tam někdo dostal po operaci? 😕 Ani náhodou! 😀 I když teď sem ke cvičení nucena, bo nám opravují výtah a já musím chodit moc moooooc schodů! 😠 😀

Strouži jasný no...já na to čas měla a taky mi to trvalo docela 😒. A dost věcí se mi tu pořád nelíbí 😒. Je super že Nalinka je taková hodná holčička! Ona určitě ví že už sis toho prožila dost tak chce aby sis teď mohla jen vychutnávat tuhle sladkou odměnu! 🙂 Btw ráno jsem koukala že ti přibyli další dvě fotečky Nelinky, je to fakt nádherná princezna!!! 😵

helisek84
29. mar 2010

strouži jo, já jsem nesmrtelný hyperaktivec, já chtěl jít už v sobotu, ale překonala jsem se 😅 byla jsem hodinku a jen na kardiozóně, primář se mi ráno smál, jak jsem do toho žhavá 😀 mám dovoleno cvičit od pasu dolů 😅

venduli, fákt? já bych bez pohybu umřela! jak jsem ležela na JIPce, tak mě pálil zadek, že musím být na místě. kolegyně si ze mě dneska dělala sranda jsem hyperaktivka. já čím víc mám pohybu, tím víc jsem akčnější. a největší korunu tomu nasadil tatin, když za mnou přijel do nemocnice - všichni v nemocničních košilích a županech, já černé legíny pod kolena, dlouhé oranžové tričko pod zadek, oranžové papučky...tatin na mě kouká a říká "ty sis sem jako odskočila z aerobicu?" 😀

kingstonka
30. mar 2010

dobre ranko vsetkym!

helisek84
30. mar 2010

dobré ránko

jedu za chvíli na gyndu na preventivku a chci vysondovat eventuelní možnost plánování potomka v budoucnosti...blízké budoucnosti...mně asi uplně hráblo 😅

simasla
30. mar 2010

ahoj holky - všem přeji krásný den
dnešní teplota spadla - tak už se začínám psychicky připravovat na mršku
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9
helísek - držím palce u Dr. - ať se nějak pěkně domluvíte

vendulak
30. mar 2010

No Simi já bych řekla že to může být i naprosto ukázkový implantační pokles. Seš v limitu 5-10.DPO! 😉

kopa
30. mar 2010

Ahoj holky,
nedávno jsem tu řešila,že jsem začala brát Letrox a nevěděla zda k tomu mohu brát ještě těhu vitamíny.Vy jste mi poradily a dneska jsem mluvila s doktorkou a mám brát ty vitamíny a mám se hodně dopovat jódem.