Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

estrellita
1. apr 2010

pavlis: to nehaz nikdy 😉

jerrymona
1. apr 2010

ahojte kocandy. doriti, ako ma to sere, ze nas tu uz nevidno, tazko sa mi orientuje. ☹ no nic.

ako sa mate?
vendulka a simi, vyzerate nadejne. 😉 drzkam vam palceky. inak aj mna pobolievali vajecniky, sice slabo ale citila som. a predsa som tehulka. 😉 takze sa nikdy nevzdavajte.

pavlisa, ty si kolky DPO? asi si nemeras teplotu ze?

estrellita, s tym euthyroxom to asi moze byt pravda. ze budem potrebovat viac, ked baby rastie. a dalsiu prehliadku mam o nejake 4-5 tyzdnov. este som si nevybavila termin. musim zavolat.
a este otazka na teba: beries iba kyselinu listovu alebo femibion 800? ja beriem femibion a viem, ze od 13 tt sa ma zacat brat femibion + nieco (len neviem presne kedy s tym mam zacat)
ty ides zajtra konecne na skrining. drzim palce. 😉 ja uz som tiez taka nedockava, najradsej by som isla hned.

strouzek, ako nelinka? videla som dalsie fotky, je zlata. 😵

pavlisa
1. apr 2010

jerrymon, taky mě to pěkně štve s těma fotkama, no v pravidlech je žádné micky mouse anebo postavu a mě se právě ta variabilita moc líbila, bylo to takové veselejší, než když má každý fotku jak z pasu..příště po nás budou chtít otisk prstů.. 🙂
Já jsem 9DPO, 8 po IUI, takže to počítám jako 8DPO, abych trochu oddálila tu pravdu, že ten test bude bílý 🙂

a neměřím, kašlu na to, už jsem se za ten rok naměřila až až
🙂

to letí, ty už jsi 12tt, už to na tobě jde vidět, aspoň trošku?

jerrymona
1. apr 2010

pavlisa, cez vikend sa odfotim a dam do albumu. a jasne, ze je to uz vidno. 🙂

tebe drzim palceky, aby bol testik predsa pozitivny. 😵 😵 😵 nikdy nevies...

pavlisa
1. apr 2010

uvidíme 😉
děvčátka, mějte se tady krásně, pomalu to balím a jdu ke kamarádce, má dva malé sviště, tak se těším, až mi budou viset kolem krku 🙂

helisek84
1. apr 2010

Venduuuuuulko, nesmutni!!!!!!! Já si za poslední dva roky ošahala dno i zespod, ty máš Filipa, na mě se v nejhorším vybodl i vlastní chlap....neměla jsem se o co opřít a podívej jak jsem se z toho vyhrabala!!!! To zvládneš, neboj se, kočko!!! Miminko bude, věř tomu!
Já když potratila, nechtěla jsem na tomto světě být, holky pro mě byly vším...teď po dvou letech vím, že nic se neděje pro nic a že osud věděl, proč mě zkouší a proč tohle dělá. No tááááák, úsměv 😵

marti84
1. apr 2010

holky, po pate mi ma volat pan z realitky, jestli nejaci lide zaplatili zalohu za byt jestli ne tak sme na rade... a ten byt je tak krasnej.. ja se ted strasne bojim, ze uz nas nebude ☹...ani tu nikto neni jsem tu sama tak jestli mi pan oznami, ze to teda zaplatili tak budu strasne smutna, vkladala jsme do nej sttrasne nadeje... ☹ zatim si teda rikam ze na to treba zapomeli urcite 😎

kingstonka
1. apr 2010

ahojte kocky
tak ja testujem tymi ovu testami asi od 8-9 dna ..dnes je 16 a stale negativny 😒
no dnes vecer konecne po dlhom case niekam vypadnem..vcera som mala okruhle narodeniny 🙂 tak to idem trochu oslavit 🙂
drzte sa

helisek84
1. apr 2010

kingstonka, tak to dodatečně všechno nééééééééééééééééééééééééééjlepčejší 😵

estrellita
1. apr 2010

jerry: no ja mam od Dr. nakazano nejist vitaminy s jodem, ze mi to euthyrox pokryje, takze je Fem. neberu, ten ma dokonce 100% denni davku ........... no ale asi se na to nazory Dr. lisi 😕
jinak ja beru listovku s pridanymi vitaminy B a zelezem - zitra se chci poradit o snizeni davky listovky, pry se to ma v drume trimestru a obcas si zobnu kombinace vapnik horci zinek, ale jinak se snazim jist hodne pestre, ja nejsem moc zastancem vitaminu 🙂
a dekuju za palecky, jsem nejaka nervozni 😅

kingston: vsechno nejlepsi 😉

marti84
1. apr 2010

a uz to tam jdou zaplatit takze je to pryc... ach jo.. proc musime mit takovou smulu ☹ ☹ ☹ 😢

jerrymona
1. apr 2010

kingstonka, zeby 30-tka? 😕 😕 😕 😕 vsetko najlepsie k narodeninam dodatocne. mna to caka v aprili. 😅 ojojoj, rocky pribudaju. 😅

estrell, tak ja sa radsej gyndy na to este spytam. ja sa snazim tiez jest pestro, zelenina mi este tak viac chuti a aj to väcsinou varena, ale ovocie, tak to som lajdak.
ja som tiez nervoznejsia a nervoznejsia, ako sa blizi utorok. no jo, uz to ale musime nechat na niekoho tam hore...toto uz nie je v nasej moci.

vendulak
1. apr 2010

Ahojte holky, přišla jsem se na vás jen mrknout po návratu dom 🙂.
A heli na tebe jsem si teď v krámu vzpoměla, když sem očumovala mimi věci a měli tam dudlíky ve tvaru fotbalových míčů 😀.

Kingstonko i já přeji dodatečně všechno nej a nej!!! Hlavně zdravíčko, štěstíčko, lásku a samozřejmě to naše vysněný miminko! 😵 😉

Marti to je mi líto, že byt nevyšel, dodnes si docela dobře pamatuju jaké to bylo když sme sháněli my...Ale neboj, věřím že se nějakej útulnej byteček najde! Dneska v té situaci co na trhu je tak reality moc na odbyt nejdou. Máme kamaráda v realitce tak nám to často povídá. A vy sháníte podnájem nebo chcete koupit vlastní? 😉

Jerry od toho 12tt se má brát Femibion 400+DHA. Nenasycená mastná kyselina, myslím že je důležitá hlavně při vývoji mozku miminka 😉. Koukám že ty si teď 12tt tak já být tebou bych prostě dobrala Femibion 800 co máš třeba teď doma rozzobanej a příště si kup už ten 400+DHA 😉.

estrellita
1. apr 2010

jerry: uz jen par dnu, vydrz prtka, vydrz. ufff, obe si oddychneme, co?
a ty mas taky euthyrox? nebo letrox? nevim, jestli v nich treba muze byt nejaky rozdil. Dr. se zeptej a uvidis 🙂

estrellita
1. apr 2010

marti to je mi lito 😒

marti84
1. apr 2010

Vendu hledame podnajem... ten byt bol uzasny protoze stal 12tis se vsim a byl nizkoenergeticky uplna novostavba... 3+kk... a uzasne misto :( ach jo mrzi me to moc... maji tam jeste nejake 2+kk ale ty jsou taky za 12 tis. a prita tolik davat nechce :(

vendulak
1. apr 2010

Tý jo Marti! Věřím, že v novostavbě kkáčka museli být krásný!!! Ale 12litrů 😕. Mě to přijde docela dost 😕. I když nevím kde bydlíte...No my asi před dvěma a půl lety dávali za podnájem v Plzni, 1+1 6500,- se vším. Ale jasný že časy se mění a tak. Ale tedy přiznávám že já než cpát tolik peněz do podnájmu a v podstatě je tedy hrnout do kapsy někomu jinýmu bych třeba spíš koupila vlastní byt. Hypotéky jsou v téhle době skvělý. Příťa i kamarádi pořád hudrujou jaký jsou teď super výhodný a my jakou máme vysokou. A asi tedy to chápu tak že podnájem bude platit přítel ne? Já myslím že stejně tak by si za tyhle peníze mohl platit hypču + energie a mít byt svůj. Dával by ty peníze do svého. Takhle je bude fakt cpát do rukou někomu jinému a pak za čas mu z toho v rukou nezůstane vůbec nic....Ale jasný je to o tom co každej potřebuje a tak. Ale být vámi o tom ještě zapřemýšlím 😉.
Jinak holky myslím že dneska si ze mě moje tělíčko dělalo jen pěknou srandu. Včera jsem už ořvala neúspěch a dneska teplota nahoře a bolesti nikde, aby si člověk tedy udělal zase jen naděje, a pak? Už mám zase šílený bolesti. Prostě jak u magorů. Už mám toho Utroše fakt dost 🙄. V běžným cyklu, když mám vyvolanou ovulku tedy, ale pak už sem nic nebrala tak mi nic nebylo, nikdy. Úplná pohoda, břicho 3 dny před ms trochu zabolí, tak ms ohlásí a tím to končí. Ale tohle? Děs 🙄.

simasla
2. apr 2010

Ahoj holky - jsem zvědavá na vendulku, ale musím do práce.. tak se juknu později..
jinak já už klesám do hlubin - příště to určitě vyjde.. 😵 jsem si tu ovulku teď vyzkoušela a příště jedu na vítězství
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9

jerrymona
2. apr 2010

ahojte baby. som len na skok, musim aj ja do prace.

sima, to mi je luto, ze teplota klesla, ale tesim sa s tebou ze si mala aspon zatial ovulku. tak to bolo aj u mna a v buducom cykle som uz bola tehulka. dufajme, ze sa situacia zopakuje a bude to tak aj u teba. 😉

vendu, kde mas dnesnu teplotku? som uz zvedava... 😵 a vdaka za info ohladne femibionu. mam este presne 30 tabletiek, spytam sa radsej gyndy, ci to mozem dobrat, alebo si mam kupit rovno femibion 400.

marti nesmut, urcite najdes este dobre ponuky na bytik. 😉

estrellita, ja beriem euthyrox. a myslim dnes na teba.

😵 😵

simasla
2. apr 2010

tak už jsem v práci a vendulka nikde - no toto? moc na tebe myslím kočko.. ať to dopadne jakkoliv tak hlavu vzhůru

helisek84
2. apr 2010

dobré ránko kočenky

vendulko, v kterým krámu je mají? jedu do Plzně nakoupit do foroty 😀 kdybych tady nějaký objevila, hned jdu po něm. to má trvanlivost dva roky, ne? tak to bych třeba stihla 😀

marti, s bytem nesmutni, určitě se nějaký pěkný najde 😉 taky máme problém s bytem 😔

sima, tak na to, s úsměvem!!!!

marti84
2. apr 2010

tak ja nasla jeste 2 byteck na te same adrese, oba jsou teda dvoupokojaky, ale hlavne jsou dost drahe... teda ten jeden by sel.... chtela jsem se vas zeptat jak by ste delali to, ze k tomu jednomu by sme chteli na prohlidku urcite a ta druha pani to ma predrazene... a nevim ejstli ji napsat at to ta za min, nebo tma jit na prohlidku a pak ji vylozit jake ceny jsou v okoli... co myslite ze by bylo lepsi? a jinak moje teplota dneska uplne ta sama zase... zacinam mit pocit ze ten teplomer je treba pokazenej nebo co.. 🙄 ... a FF jsem zmatla, takze dneska podle nej uz jsem 14 DPO, takze mrcha prijde bud zitra, nebo ak muzu s klidem rict ze jsem zase anovulacni 😢
http://www.fertilityfriend.com/home/228203

marti84
2. apr 2010

vendu my bychom taky brali hypo, ale je problem, ze prita ma novou praci a na dobu urcitou, takz emu to nedaji a ja zatim zadnou... :( a 1+kk nechcem, protoze jak jsme uz dlpouho na kolejich spolu, tak chcem trosku vic prostoru... hlavne prita... jemu zrusili pokojik i doma u rodicu takze rpakticky ted nema vlastni zazemi nikde, tak je z toho trosku neveselej... takhle by mel nejaky svuj kousek a byl by spokojenej 🙂

vendulak
2. apr 2010

Ahojte holky, přišla jsem se vám ohlásit, aby jste věděli co je se mnou. Ale jsem ráda, že odjíždíme pryč. Že budu mimo tenhle prostor a hlavně že nebudu moct k internetu. Fakt moc ráda.
Jinak dneska ráno mě vzbudil příťa zase ve svých pět a já musela na wecko (každodenní rutina 😀), tak sem rovnou načůrala do kelímku a přikryla ho a šla dál spát. V 7.00 jsem změřila teplotu (na první změření 36,9 na druhý 37,0) a šla tedy Pepína ponořit do kalíšku. Byl negat. Jen jedna čárka a jinak bílo bílo, a zase bílo. Ale něco ve mě ani nevím co mě popíchlo a já tam ponořila ještě mamáč co jsem to měla zbylej. Taky bílo. Tak sem šla prostě chvíli ležet a nějak se s tím smířit. Nebrečla jsem. Jen jsem si říkala jakej sem idiot že tu takovou dobu hladím a domlouvám prázdnýmu břichu. Jako vždycky prázdnýmu 😢 (no jo prve sem nebrečela ale teď jo). No a za chvilku jsem se na ty testy došla podívat ještě jednou. Pepíno stále jen bílý a bílý ale na mamáči byl duch. Nejdřív sem ho viděla jen u okna. A pak i tady na stole v koutě. Začala jsem stzrašně zmatkovat a srdce měla až v krku a nevěděla co si mám myslet. Tak jsem se v rychlosti umyla. Nacpala do sebe Utroš, a ještě s úplně mokrou hlavou vyrazila k autu. Seškrábala mráz a jela do Plzni. Jenže v lékárně měli až od 9.00, tak sem tam víc jak půl hoďky počkala a koupila pak RapiClear s citlivostí 10ml. No a hned ho udělala (jo jo sem až taková střelenka že sem si s sebou v autě vezla kalíšek s ranní močí) a na něm nic. Tak bílo jak jen to bílo jde. A je blbost aby na mamáči s citl. 25 něco bylo a na pepínu s citl. 20 a rapidu s citl10 nic nebylo. Ještě jsem koukla na krabičku od mamáče a až teď když sem přijela jsem viděla že měl záruku do 12/2010. Takže nejspíš prošlej, chybnej. Takže zase nic. Zase jsme na úplném začátku. Musím ty testy co tu mám přebrat a ty co sou prošlý jestli ještě nějaký jsou tak vyházet. Tohle už nikdy zažít nechci 😢.
Jinak heli ty dudlíky jsem viděla v hypernově v Plzni na Lochotíně (košutce) 😉.

marti84
2. apr 2010

hele ale 12/2010 jeste je v zaruce, ne? :D a hlavne, rapiclear nedela carky i kdyz jine testy jo... to jsem cetla na mooooooc diskuzich 🙂.. takze bych neplasila tehulko 🙂

vendulak
2. apr 2010

Cože? Ty vogo! No jo 😕 12/2010 ještě přeci nebylo! 😕 No já už sem asi fakt úplně pitomá 🙄.

strouzek
2. apr 2010

brý ránko kočky, jak se máte? u nás dobře Neluš mi dneska spala od 19:30 do 4 do rána!!!! i v ty 4 ráno jsem jí budila já jestli vůbec žije byla chudák rozespalá tak jsem jí vrazila flašku vycucla jí do poslední kapky a zase spí 😀 zlatej sunar 😎 včera jsme byli u doktorky tak tam ty děcka vřískali jedno před druhé a Neluš spala, pak jí při prohlídce doktorka otáčela masírovala poslouchala a Neluš? jen koulela očima tak doktorka v šoku že prej jestli mi to dítě někdy vůbec brečí 😅 no popravdě brečet jí skoro nikdo ještě neslyšel 😀 jinak vážíme 4100g takže dobře živený sunarový miminko 😀

simi koukala jsem na grafík teplotka šla dolů ale já ze svý vlastní zkkušenosti říkám dokud nedojde mrcha je furt naděje, páč já měla teď v těhu teploty jak na horský dráze z toho by netipoval těhu ani největší optimista 😉

vendulko co ti říct na tu dnešní příhodu, asi jen to že to znám. mě se stalo něco podobnýho taky jsem letěla v 7 ráno do lékárny, dokonce jsem si ani nestihla vysléct pyžamo jen jsem si na to hodila věci a pak jsem po příchodu domů s testem šla ještě v botech bundě čůrat na test 😔
co říct na čárku na mamáči, ono se říká že mamáč je spolehlivej a nedělá falešný čárky ale mě je mamáč párkrát udělal, na citlivých testech nic a na mamáči duch hlavně po nějakém delším čase když byl mamáč ve fázi usychání, je tam vidět takový rýha kde by měla být v případě těhu ta čárka ale na druhou stranu zase jsem zažila u prvního těhu i to že jsem 10 dpo udělala gravitest a tam po uschnutní byl duch tak jsem 11 dpo dělala citivější testy a nic. 12 dpo jsem dělala mamatest z ranní moči a nic test bílej ani náznak ale nedalo mi to a v práci jsem si udělala kolem poledne zase mamáč a tam už čáry jak dálnice. takže mě vlastně ukázal těhu 10 dpo test s citlivostí 25 ml, zato citlivější testy neukázali nic ani o den později a mamáč ten ukázal takový rozdíl v čárkách v průběhu pár hodin takže testům se nedá nikdy věřit na 100%. prostě uvidíš i kdyby to nedopadlo tak to prostě nezdávej, jasně obreč to odepkuj ale neházej flintu do žita nadarmo jednou to vyjde a miminko bude, znám hodně párů kterým IUI vyšlo až na několikátý pokus a dokonce je plno párů kteří měli za sebou 5 nega IUI a pak si dali měsíc pauzu a šup šlo to přirozeně

strouzek
2. apr 2010

marti ty bláho 12 tis. za podnájem? no ty bláho moje kámoška splácí hypču 12 tis. měs., vzala si částku myslím 1,7 mega a koupila si 3pokoják a hlavně je její. já bych nikdy nevrážela tolik peněz do cizího když za tu stejnou částku můžeš mít svoje

marti84
2. apr 2010

strouzi to jo, to jsou ceny v brne a realne.. :( ale tu hypo nam nedaji, taky nas to stve, ale co nadelame :(

vendulak
2. apr 2010

Holky děkuju oběma. Ale jako mě to přijde divný a na jednu stranu tomu už prostě nevěřím a na druhou stranu asi dokud nepřijde mrcha tak nějakou tu malou nadějičku ještě pořád mám. Ale teď s tím prostě nic neudělám. Půjdu začít balit a připravovat a uvařit pejskovi a upéct zajíčka a já nevím co všechno ještě. Jo taky na poštu musím. A na chatě si na večer dám klíííďo vínko! 😎 A zítra testovat nehodlám. Nepočítám že za den by se tam něco změnilo. Zkusím to ještě v neděli to budu 14DPO a 13dní od IUI, a podle toho buď vysadím Utroš nebo ne.