Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

vendulak
2. apr 2010

Strouži mě tich 12tis přijde taky šílený, ale zase nevím jaké tam jsou normální ceny. A je fakt že oni hypču nedají jen tak někomu a pokud Marti studuje a přítel má práci na dobu určitou tak jim hypču fakt nedají. Kámoš s tím měl taky problém, i když má dobu neurčitou tak ale bere málo (bere dost ale legálně má psáno míň), ale nakonec to nějak ošefovali, ale on si bral asi jen na 500tis a kupovali 1+1 v menším městě. My máme gypču na skoro mega na 7tis měsíčně a s energiema dáváme tak 14tis. A dáváme to do vlastního. Taky už bych do podnájmu nešla. Ale taky jsme v něm kdysi byli a vím jaká je ta touha po tom být spolu mít soukromí a svůj život. Takže Marti fakt chápu. A pokud si to dovolit můžou, tak prostě někde se odstartovat musí. Né každej má zděděnej byt jako třeba můj švagr a ta jeho vychcaná čůza 😠.

vendulak
2. apr 2010

Tak sem prohrabala testy abych věděla jestli si je můžu vzít s sebou a tedy prošlej sem fakt jeden našla. Gravitest jen do 08/09, ale jinak je to ostatní snad v cajku.
Holky? Já už sem fakt asi blázen, musím ty testy někam schovat. Pořád na ně chodím k oknu čumět a už vidím ducha i na tom Rapidu. Já nechcůůůů 😢. Ne. dost. Musím jít balit. A péct. A vařit.

strouzek
2. apr 2010

marti aha no tak ale já bych to zase řešila tak že bych šla na čas do horšího bytu s menším nájemným a jak by to šlo vzala bych si hypču opravdu bych nedávala tolik peněz zbytečně. to teď řešila moje kamarádka taky si nechce brát hned hypču má nového přítele tak s ním se bojí jít do společného soužití a jí samotné by jí hypču nikdo nedal a tak že půjde do podnájmu ale totálně se zbláznila vyhlídla si nějaký byt kde se platí celkem vysoký podnájem a ještě se rozhodla ten byt dát do pucu a tak tam dělají nové omítky podlahy kuch. linku .....vybrala si stavebko a cpe do cizího bytu navíc tam už dřou 3 měs., to bych se vysr..a makat na cizím bytě a ještě za to platit nájem, ale ona mi to vysvětlila že jí ten majitel bytu slíbil že tam můžou bydlet 10 let takže to prej chtějí mít hezký. chacha to chci vidět já znám kupu lidí kteří měli slíbeno že v tom podnájmu můžou být roky a za rok už se stěhovali. viz můj brácha a to bydlel v podnájmu od svý známý taky mu slíbila že min. 7 let ten byt nebude potřebovat a za rok přišla že se jí rozvádí sestra a tak se brácha musel i s malým mimčem narychlo stěhovat a to tam vlastně akorát vymaloval ,já osobně být mou kámoškou nervama nespím že jsem nacpala práchy a práci do cizího bytu a může mě kdykoliv z bytu vyrazit.

marti84
2. apr 2010

struzi to teda fakt... ono je to docela problem tady v brne... sonduju to uz od podzimu a ceny jsou nasledovne.. 1pokojak cca 8000, 2 pokojak 10-14 tis., 3 pokojak od 10 do 40 tis., ale ty za 10 tis. jsou totalne nepredelane, jako nic tam neni nove vubec... prita chce aspon okna, ja bych rada novou koupelnu... a kdyz to chces koupit a maji fakt dobrou cenu, tak 1 pokojak tak 1900 000, 2 pokojak cca 2 a pul milionu a 3 pokojak od 3 a pul ... takze kdyz hypo tak na dum... a je fakt, ze nam to tak minimalne rok nedaji tu hypo... a pritka chce aby sme meli najem maximalen 10 tis. ale tech 12 by sme zkousli... ted uz sme ale zase spadli na 10 a snazime s enajit neco dobreho, ale nic moc nikde neni :(

govinda
2. apr 2010

ahojte kočky. 🙂
vendulak, testovala si 😕

strouzek, ja som bývala behom 2 rokov v 3 podnájmoch - to hovorí za všetko, nie? A všade sľubovali, že ide o dlhodobý prenájom. 😠 . Tak to je so sľubmi ... no môžeš sa spoľahnúť?

strouzek
2. apr 2010

marti no to je fakt děs ty ceny já jsem fakt ráda že bydlím na menším městě a hlavně že jsem stihla byt koupit ještě za dobrý peníze teď bych dala za náš byt jednou tolik. ☹

govi no přesně já to poslouchám od plno lidí že tak dopadli že jen střídali podnájmy vždycky sliby jak můžou bydlet roky a taky že nájemné bude malé a pak ani ne za rok už se stěhovali pryč protože v tom byl vždycky nějaký háček.

vendulak
2. apr 2010

Govi testovala ☹, viz předchozí strana 😉

Tak holky už peču ořechovýho zajíce, snad se povede 😀. Ale tedy dost ě děsí to množství věcí který si dál a dál uvědomuju že budeme muset táhnout s sebou a nejde nám ten výtah a znamená to všechno táhnout po tich schodech 🙄. Děs.

strouzek
2. apr 2010

ořechovýho zajíce? ty jseš šikulka u nás doma to vůbec nevypadá na velikonoce, spíš to tu vypadá na kojeňák, v předsíni kočár, kuchyň plná lahviček ..... 😀

marti84
2. apr 2010

hele holky a co rikate tomuhle? http://reality.bazos.cz/inzerat/5684301/Pronaje...
jako trosku me tam odrazuje ze to ej asi bydlet s majitelma v jednom dome... toho se trosku bojim... 😖

govinda
2. apr 2010

vendul, moja ... no ty si robíš ale stresy takto na začiatok sviatkov ☹ .
Mne ešte žiaden test nikdy neukázal ešte ani ducha, takže neviem, ako je to so spoľahlivosťou testov. Ale kamarátka si robila 3 testy - 3 rôzne značky až nejaký 15DPO a pepino a rapiclear jej vyšiel negatívny a mamatest jej ukázal tak slabučkého ducha, že to snáď ani duch nebol 😀 😀 . No každopádne ona tehotná bola 🙂 . Takže je to individuálne, lebo som tu bežne našla kočky, ktoré mali pozitívne tehu testy aj 10- 11DPO a ona 15DPO a nič 😒 . A tehu napriek tomu bola.
Myslím, že to testovanie je prílišný stres a treba počkať aspoň do 14DPO ... ale toto nikdy nevydržím ani ja 😀 😀 😀 . No ľahko sa mi to teraz hovorí 😀 😀 😀 😀

strouzek, my sme to nakoniec vyriešili hypotékou. Tak sme zadĺžení na 30 rokov 😠 . No ale kto v dnešnej dobe nie je ?😠

kingstonka
2. apr 2010

ahojte- dodatocne dakujem za blahozelania- ano 30tku som oslavila... 🙂 mala velmi dobre zvladla noc u nasich tak sa tesim... mohli sme konecne niekam vypadnut
Pekne sviatky prajem vsetkym!

vendulak
2. apr 2010

Marti byteček vypadá mooooc pěkně! 😉
Govi jo, já už teď vím že příště taky rozhodně předčasně testovat nebudu! 😠 A nevím no. Nechci dělat závěry. Prostě počkám ještě do neděle a zkusím testnout a podle toho vysadím Utroš a dojde ms nebo tam budou snad nějaký jasný // 😀.
Nechci už to dál řešit a nervovat se. To už sem udělala ráno a nadávám si jak sem pitomáááá! 😠
Strouži no jo zajíce, u nás jdou na Velikonoce na odbyt hrozně rychle, doma jsme na něj měli formu a maminka na Velikonoce vystřídala že ho udělala z klasický bábovky, ořechovýho, makovýho a jako biskupskej chlebíček a některý i několikrát a vždycky se všechny snědli 😀. Já minule na Velikonoce dělala s sebou na chatu dva a jeden mazanec a taky se to snědlo. Teď udělám jen jednoho a kdyžtak tam budu připékat, vezmu si formu 🙂 (to sem loni nemohla neměli jsme tam troubu). No tak on snad manža ty Velikonoce v pondělí připomene, ne? S nějakou pěknou pomlázkou 😀.

helisek84
2. apr 2010

marti, a co jít za Brno? tak aby se dalo dojíždět.

simasla
2. apr 2010

vendulko - to nic.. já včera taky viděla ducha na mamatestu i když jsem ho označila za negativní - tak jsem neodolala a musela si koupit včera ještě jeden test.. cestou do práce.. počůrala jsem ho na záchodě v práci - byl to Clear Blue - kazetový, no a opravdu jsem kazetu rozebrala a teď si tahám v kapsičce na mobil test a pořád jsem na něj včera koukala - zdálo se mi totiž taky že na něm vidím ducha,až jsem to včera dávala Jardovi, ať se na to podívá, jestli jsem, či nejsem slepá, no dnešní teplota mi celkem otevřela oči.. a neustále se přemlouvám, že duch je nic.. a že by ta čárka musela být pořádně vidět..tak ať to neřeším..

helisek84
2. apr 2010

vendulko, třeba je to moc brzo...já když byla těhu, tak mi to test taky neukázal...

govinda
2. apr 2010

vendul, tak, tak - najskôr testuj až v nedeľu. A dovtedy žiaden stres 😉

govinda
2. apr 2010

sim, dnes máš ozaj pokles 😒 ☹

strouzek
2. apr 2010

byteček moc pěkny se nedivím že ses do něho zamilovala

govi však i my máme hypču sice malou ale mám 2 pokoják takže nás čeká jednou navýšení částkx a kupování většího

holky moc bych vám oběma přála aby z těch duchů bylo těhu 😉 dokud není mrcha tak naděje je 😉

vendulak
2. apr 2010

Sim to seš na tom ještě dobře, já už sem asi zralá na Bohnice, bo už vidím duchy na všech třech 😀. Chocvholouška na mě 😀.
Ale zajíce už mám upečeného, pejsek má uvařeno, prádlo uklizeno, oblečení zabaleno, drogérka zabalena (jak testy tak tampony - vždy připraven 😀), i vitamíny zabaleny, jo a už i boty. Musím něco dělat abych na ty testy nekoukala, ale stejně mi Filip něco napíše na msn já tu sednu abych mu odepsala a už na ně zase čučím 😀. Na chatu je s sebou rozhodně neberu 😀.

strouzek
2. apr 2010

vendulko to jseš dobrá že máš doma tak uklizeno nachystáno, já když se mi objevili duchové na testu nebyla jsem ten den schopná udělat nic jenom jsem celej den stála u okna a natáčela test na světlo .....no však děláš to samý ale stíháš koníkovat i vařit to já seděla přilepená u okna dokud nezašlo slunce 😀

vendulak
2. apr 2010

Strouži 😀 😀 😀
No mám jen připravený věci s sebou, ale uklizeno nemám. To je tu docela čurbes. Chtěla jsem teď zarámovat posledního vyšitýho ptáčka do sady co sem vyšila na chatu, a taky umýt nádobí. Ale vzpoměla jsem si že sem vlastně ještě dneska nic nejedla 😕. Což je u mě div 😕. Tak sem si dala chleba s hermelínkem a teď sem najedená a líná a už se mi nechce nic 😀.
Strouži a ty už máš tedy teď Nelinku jen na Sunaru? Nemáš nový fotky? Nekoukala jsem tak se jdu hned mrknout 🙂.

vendulak
2. apr 2010

Jé máš! 😅 Strouži Nelinka je tak krásná!!! 😵 Užíváš si to teď moc, co? A co manža? Zvládáš to doma sama?

marti84
2. apr 2010

heli to sme taky chteli, ale najmy nejsou o moc levnejsi a s dopravou by to vyslo i draz :(

strouzek
2. apr 2010

vendul no je na 90% na sunaru, snažím se kojit (přes den v noci to aninezkouším ) ale je to tak že půlhodinu kojím na obě prsa a pak jdu dovařit 90 ml sunaru protože malé to prostě nestačí, takže hodina jedno krmení no děs. včera jsem to říkala doktorce a ona že kolik po koju ještě vypije a když jsem řekla že vypije klidně celou dávku tak se zhrozila že fakt asi mlíko nemám skoro žádný že by jí jen kojo absolutně nestačilo že mám zkoušet dál. takže se snažíme dál ale přiznám jak dlouho to takhle vydržím to nevím když dám jen sunar je to větší pohoda vypije odříhne a spí a spí klidně i 6 hodin, prostě za 15 minut hotovo. takže asi budu špatná matka ale budeme asi na sunaru navždy. spíš mě štvou lidi že do toho rýpají už jsem se dověděla že jsem sobec, neschopná matka a nevím co ještě ale jak to mámasi sakra udělat když nemám mlíko a navíc malá má po koju kolikrát bolení břicha zato po sunaru je pohodová spí krásně a hlavně je najezená že?
jinak si to užíváme parádně včera bylo krásně tak jsem vyrazila s kočárem, zašli jsme si na oběd, do cukrárny, do parku bylo to fajn, ale stejně pořád mi to nedochází že jsem mamina 😅 jinak domácnost no jak kdy, takový ten lehký úklid to zvládám v pohodě ale větší jako vyprat záclony povysávat převlíct peřiny aj. tak na to spíš čekám až na manžu aby vzal malou aspoň na hoďku ven a mohla jsem doma vygruntit, ne že bych to nestíhala ale spíš je u toho větší kravál takže se mi malá budí a tak je lepší to dělat když není doma ale jinak to jako jde, čekala jsem že to bude horší 😉 manža pomáhá hodně ale spíš nakoupí veme malou ven ale koupání aj. to se bojí

strouzek
2. apr 2010

jinak fotky mám ale musím je stáhnout 😉

vendulak
2. apr 2010

Strouži a jak lidi jako ví jestli kojíš nebo ne? 😕 No hlavně mě by tedy bylo úplně fuk co si kdo myslí. Když já bych prostě věděla své, a malá je spokojené najedené dítě, hezky přibírá, tak co? Na lidi se vykašli! Hlavně že vy jste šťastní! 😉 Já bych to na tvém místě jistě praktikovala stejně... 😉
Tedy ale ty seš hroznej uklízeč 😀. To já to tedy zas tak neřeším. Ale je od manži hezké, že ti pomáhá s čím to jde, jsou ti naši chlapi zlatí, že? 😵
A jasně, my chápeme že seš zaneprázdněná mamina, ale až budeš mít čas tak se určitě těšíme na fotečky!!! 😉

pavlisa
2. apr 2010

ahoj holky, nedalo mi to se mrknout, jak je na tom Sim a Vendul 🙂
Sim, každopádně gratulace k ovuši, teď tělo konečně poznalo co to je a v příštím cyklu už bude dokonale připravené 😉

Vendul, ty testilko jedna 😀
Jeď si odpočinou pěkně na chatičku. Já ráno docestovala k našim a tady je úplně bílo, no nářez, já frajerka si přijela v bundičce a polobotkách, že..

Strouži, Nelinka je šikulka - i 6 hodin spánku, to spí skoro jako já 🙂 a kašli na kecy ostatních, je to tvoje miminko 😵 😵

vendulak
2. apr 2010

Pavli tak si hlavně pohudu u vašich užij! 😉 Tý jo a kde proboha bydlí, že tam mají bílo?! 😕 Já teď šla na poštu a nesla už nějaký věci do auta, tady je každej ušetřenej krok teď dobrej 😀. A tedy tady svítí a hřeje sluníčko jak blázen! V autě sem měla úplnou pec jako v létě! 😕 🙄 A to ho nemám černý 😒.
Ale já už se taky na ten oddych mimo domov fakt těším. A vypustit tenhle stres na chvilku z hlavy. I když já to neumím 😀.

strouzek
2. apr 2010

vendul no cizí to neví ti jsou odkázaní jen na to co jim řeknu ale i tak se trapně ptají jakoby to bylo jediný důležitý to že je malá spokojená přibívá na váze pěkně i jako sunarový dítě je jim fuk prostě nekojím plně a to znamená že jsem špatná matka. spíš je horší rodina tam to těžko utajím že nekojím a tam se to teď probírá nejvíc a to jak na naší straně tak na straně manžovi rodiny, třeba tchýně v poho taky neměla mlíko ale třeba manžův strejda když o víkendu viděl že ohřívám vodu na sunar to opět nepříjemně komentoval proč nekojím.

strouzek
2. apr 2010

ahoj pavli no jo malá je hrozně spavé mimčo ještě že tak snad jí to zůstane 😉 u vás sněží? to si děláš srandu ne? já jsem už schovala zimní věci a včera jsem si dokonce koupila boty s otevřenou špičkou 😅 chatičku si pěkně užij já bych taky nejradši někam na velikonoce odjela totálně je nesnáším