Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

vendulak
2. apr 2010

Tak to nechápu jako už vůbec proč se do toho rodina takhle hrabe. Právě rodina by podle mě pro tohle měla mít pochopení a podporovat vás. A nebo tedy když už nic tak se vám do toho neplést!
Nevím no...já byćh se nenechala. Bylo by to moje dítě a já máma tak co.
Strouži ty nemáš ráda Velikonoce? 😀 No téééda! I když my se taky domluvili že pojedeme v pondělí někam na výlet. Nestojim o to být doma(respektive v chatě) a akorát nalejvat cizím lidem chlast, který rejpou a se.rou se do něčeho do čeho jim nic není. Nebo koukat na otrávenýho vychloubajícího se švagra a tu jeho kozu 😠. Takže se nechám vyšupat brzy po ránu od příti a pak jim ujedemeeeeee 😀.

estrellita
2. apr 2010

Ahoj holky, jsem zpet ze screeningu 🙂 vse je v naprostem poradku 🙂 miminko melo pri UTZ chvilku skytavku a bylo hodne akcni 😀 a na svuj vek je o trochu vetsi 🙂 mam velkou radost 🙂

jerry: myslim na tebe a drzim palce, at jsi v utery stejne uspesna 🙂 a jdete s manzelem? 🙂

vendulak
2. apr 2010

Estrellito gratuluju k akčnímu miminku!!! 😀 😉

Jinak jsemj se s vámi holky přišla rozloučit. Přeji všem krásné Velikonoce a i další týden! 😉 Určitě se mi po vás během té doby bude stýskat 🙂. Tak zatím ahoj!

strouzek
2. apr 2010

baf jsem zpět manža mi pohlídal Neluš tak jsem oblítala město a nevím teda jestli nejsem znova těhu ale byla jsem v masně a málem jsem tam hodila grcku 😝
vendul no jako třeba naši jsou v klidu moje mamka taky neměla mlíko takže sama ví jaký to je když to nejde a jak to lidi komentují ale jiný ti prostě nemají co dělat. s tím že by ses nenechala no řeknu ti to tak já jsem huba prořízlá za normálních okolností ale teď jsem taková citlivá když se mě někdo takhle zeptá tak je mi to líto přijdu si jako neschopná matka, někdy se mi chce brečet a nechce se mi to s někým řešit ....doma si pak říkám co bych jim řekla jak bych je poslala do zadnice ale v tu chvíli prostě nezareaguju

estrell gratulujuuu to je super já říkala že to bude zdravý krásný miminko. máš fotečku?? byla jsi sama nebo s manželem?? můj manža byl poprvé na utz právě na tom screeningu a domů šel jak zaraženej prd protože mu najednou došlo že už je to fakt miminko hotový sručičkama nožičkama a od tý chvíle už nechtěl sexovat 😀

estrellita
2. apr 2010

diky holky 🙂 fotku nemam, protoze jsem trubka a myslela jsem si, ze nam ji daji automaticky 😅 ale v utery jdu do poradny k Dr.tak ten mi ji da 🙂
manzel byl taky se mnou a byl uplne nadsenej, ze uzje to temer hotovy clovek 🙂 😵

helisek84
2. apr 2010

čau ženy, špatné matky a podobné jiné 😀 lidi jsou fakt šílení....

i když je fakt, že jsem taky měla připomínky ke kolegyni, která se rozhodla nekojit, prý nechce být uvázaná jako pes u boudy, že chce chodit pařit a dítě jí se sunarem pohlídá každý 😖 tak to jsem si ten komentář fakt neodpustila.

hlásím, že se mi začíná loupat strup z jizvy, tak brzo uvidíme, co z toho bude. zvládla jsem dneska fitko - no nepotkám já se tam s chirurgem, které byl u mojí operace, hned jsem si ze stroje ubrala další dvě kila 😀 ale fakt se šetřím, byla jsem na orbitreku a pak jsem si zašla zlehoučka na tři stroje, kde krční partie nepoužívám a šla jsem spokojená domů. navíc jsem si dala poloviční závaží. ale jsem spokojená jak želvice 😵

marti, ten byteček je moc krásný 😉

fredy27
2. apr 2010

Ahojte baby.Chcem sa spýtať..pred 9dňami mi bol pichnutý Agolutin na mrchu,ale ona ešte stále nič a inokedy som dostala do 5 dní.Mám nepravidelný cyklus a nemám ovuláciu.poslednú ms som mala 8.2. a už 4 dni mám teplotu vyššiu 36,8,36,9 a dnes som mala 37,aj ma bolí v podbrušku akoby som mala dostať a stále nič....

strouzek
2. apr 2010

estrel já jsem ze screeningu taky neměla fotku byla jsem tak vynervovaná vyplašená z tohoaby to bylo vše v pořádku že jsem si nevzpoměla o ní říct. jinak ale jak píšeš o tom utz tak normálně mě přišlo líto že teď už nebudu chodit na gyndu a nebudu se radovat s foteček z utz 😀 jsem blázen jako těhu jsem už chtlěa mít porozeno abych se zbavila toho břicha a teď mi bříško někdy i chybí 😅

strouzek
2. apr 2010

ahoj helísku no to se ti nedivím ono něco jinýho je když by nějaká mamina nechgtěla kojit kvůli prsám nebo něčemu jiný a něco jinýho když to nejde 😔 jinak čumím jak jsi akční to já jsem byla po operaci větší lazar pořád jsem byla ospalá a polehávala jsem taky jsem díky tomu hned strašně přibrala

fredy a test si nezkoušela? jinak mě nic nenapadá znám i holky kterým se mrcha po injekci objevila i později ale ty teploty by vypadali i na těhu 😉

helisek84
2. apr 2010

strouži, na váhu radši zatím nepolezu, ale vzhledem k tomu, že opět nežeru, tak asi ani nepřiberu. jestli teda neprdne v kuli mému tělu 🙄 jdu teď s kolegyní na "kafe" (ani jedna ho nepijem), ale chcem si dát topinku 😀

tak, mám další pohovor příští týden 😀

estrellita
2. apr 2010

helisku no a pak je otazka, proc to dite vubec ma, ze? 😕 to je des.

fredy27
2. apr 2010

strouzek,nie neskúšala,ale zhruba pred tromi týždnami áno a nebolo nič.

jerrymona
2. apr 2010

jej, prave som prisla z prace a pozeram, ze sa tu nieco dialo.

vendu, teplotka sa drzi. skus este testik o dva dni, ci nieco ukaze. 😕 a krasnu dovolenku. uzite si to. zasluzite si.

estrellita, tesim sa s tebou, ze skrining dopadol dobre. mozes mi prosim ta do IP napisat podrobnosti, co sa tam robi a ci ti vysledky povedali hned? vdaka. 🙂
ja ostanem napäta az do utorka rana.

strouzek, tak mas doma sedmospaca. 😀 hlavne, ze je nelinka spokojna. 😵

helisek84
2. apr 2010

estrel, ona to tehdy, když otěhotněla měla "zvláštní"...začla si něco s kolegou, ale tvrdí, že malej je manželův..to je těžko. pak první měsíce těhu záměrně zvracela, aby nepřibrala. to je fakt smutné. malý se narodil o dva měsíce dřív a je naštěstí v pořádku 😉 ale i tak, ty, co by za to daly všechno na světě, tak mají problémy a jsou na mašli, a ty, co k tomu přijdou jak slepej k houslím jsou ještě nevděčné 😔 😠

estrellita
2. apr 2010

helisku: to je fakt smutne 🤐 😔

helisek84
2. apr 2010

a já teď dělám na fotkách jedné těhule, co jsem dneska fotila, tak to je o kapku veselejší 😉

estrellita
2. apr 2010

helisku, ty jsi fotografka? 🙂

helisek84
2. apr 2010

estrel, amatérská 😉

simasla
3. apr 2010

ahoj holky - kuk na dnešní teplotu
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9
jsem už od rána neusnula a čučela jsem na ten teploměr dokud se sám nevypnul - nechápu
jo a v albíčku mám odfoceného toho ducha neducha, co jsem vypreparovala ten test z kazety...

estrellita
3. apr 2010

simi: dobre rano, to jsi testovala dneska?

jerrymona
3. apr 2010

ahoj sima, no toto. 😲 ze ti tak krasne stupla teplota... 😵
a tiez sa mi zda, ze nieco na tom testiku vidim. skus si o dva dni urobit dalsi. drzim palceky. 🙂

kuk do mojho albumu, uz tam mam dnesne brusko. 😉

jerrymona
3. apr 2010

babenky, inak vam prajem krasne velkonocne sviatky. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

simasla
3. apr 2010

ne tohle je ze včerejška - dneska si dám pauzu od testování a zkusím zase zítra 🙂
jdu se podívat na bříško 🙂

pavlisa
3. apr 2010

ahoj holky, z posledních sil jsem se odpotácela počítači vygooglovat si nějaký přírodní lék na průjem..V noci zvracení, hrůza. Takže střevní chřipka. 😝

Sim, no teda.. 😵

Jerrymon, mě se u tebe nezobrazuje žádné album 😒 já chci vidět, jak to sluší těhulce 😵

govinda
3. apr 2010

sim, krásne teplotka stúpla 😵
aj vávm všetkým krásne veľkonočné sviatky 😵

estrellita
3. apr 2010

pavlis: slovenskym holkam musime klikat na fotku 🙂

jerry: nadherne brisko 😵

sim: tak zitra drzim palce 🙂

simasla
3. apr 2010

jerry - krásné bříško a to nejkrásnější je uvnitř, viď? a pavlis musíš kliknout na fotku jerry ono tě to přehodí na sk. koníkka a pak uvidíš fotky....

pavlisa
3. apr 2010

no toto, pročpak to takhle vymysleli 😒
jdu mrknout 😉

jerrymona
3. apr 2010

pavlisa, neviem, preco to nefunguje. 😒

sima, tak zajtra drzim palceky. nech je tam vidno hrubu ciaru. 😵

baby, vdaka. no to by ste mali vidiet moje brucho po obede, ked sa najem. vyzeram ako v 5. mesiaci. 😀

pavlisa
3. apr 2010

jééé, krásné bříško 😵

tak já doufám, že budu brzo taky dodávat nějaké fota 🙂
i když momentálně mám jedinou starost a to je už nezvracet a být v pohodě.