Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

estrellita
3. apr 2010

jerry: 😀 😀 no ja jsem zvedava,kdy tak budu vypadat ja 🙂

jerrymona
3. apr 2010

pavlisa, hlavne sa vyliec. chuda, crevna chripka je potvora. ☹

estrellita, ved mna udivuje ake brucho mam ja na rozdiel od teba. ty asi fakt vela sportujes. ja som predtym na brusku mala taku malu slaninku, mozno preto mam take brucho. 😀

estrellita
3. apr 2010

jerry: 😀 😀 no moje kamaradka, ktera ma stejny termin jako ja, tak mi vcera poslala svoje brisko aujistuju te, ze je mnohem vetsi, nez to tvoje 🙂
no ja nevim, jakto, ze je tak male, protim na screeningu rikala Dr. ze deloha je velka, je tam dost vody, a i jsem se musela jit vycurat, protoze mi rikala, ze jak jsem hubenejsi, tak uz tam ten plny mechyr prekazi a ona hur vidi mimco 🙂 ale nebojim se, ze do par tydnu to brisko bude poradne a treba te pak jeste predbehnu 😀

simasla
3. apr 2010

holky, holky, holky - dojela jsem pro test a jsou tam dvě.. a je sice slabounce ale krásně růžová.... 😵 😵 😵 😵

helisek84
3. apr 2010

Simííííííííííííííííííííííí, tak potichounku gratuluju 😵

carrie84
3. apr 2010

Hello babule 🙂
Dnes je vonku tak krasne a ja musim trcat doma ☹

Simi - jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej! Potichucky gratulujem 😵 😵

helisek84
3. apr 2010

Carrie, a proč čučíš doma???? 😕 Já vyrazím odpo do fitka, aspoň někam 😅 Drahouš leží ve své posteli 70 km odtud a vyhání střevní chřipku už týden 😖 Jestli to rozchodí do zítra, tak zítra vyrazíme na výletek.

estrellita
3. apr 2010

simi: super 😵 😵 😵 moc gratuluju 🙂 ja jsem to rano nechtela rikat, ale na tom tvem vyfocenem testu, kdyz jsem si zesvetlila obrazovku a koukal ze strany, tak jsem tam ducha videla 😵 😀
moc gratuluju, a drzim moc palce, at jde vsechno jako po masle 😵 😵

carrie84
3. apr 2010

Heli, mam zakazane vychadzky a akukolvek cinnost - zacalo mi dost tvrdnut brusko a je nato este prilis skoro, tak sa to snazim nejako to "znormalizova" aspon lezanim ... ale nie je mi vsetko jedno pri pohlade nato slniecko 🙂
Ale aspon simi mi krasne zlepsila naladu 😀

helisek84
3. apr 2010

carrie, tak to jo, to pak chápu. a máš i magnesko nebo něco?

carrie84
3. apr 2010

Ja som ako mala pojazdna lekaren momentalne 😀 Jasne, magneB6, propycil, pyridoxin, zelezo a este cosi .... normalne som si musela nastavit pripomienky na mobile 😀 😀

simasla
3. apr 2010

děkuju holky - jéé carrie - to je mi líto, že nejste úplně OK - hlavně se opatrujte

jerrymona
3. apr 2010

simasla, jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, aj ja tam vidim dve ciarocky. tak velmi ti to prajem. urcite teda urob testik aj zajtra ci tmavne. 😉

estrellita, neviem od coho to zavisi, ze ma niekto male brusko a niekto velke. ja som inak iba 160 cm vysoka a vazim teraz nieco cez 53 kil. pribrala som priblizne dve kila. a väcsinou asi prave do brucha. 😀

carrie, ach jaj, nezavidim ti. to ako dlho musis byt takto doma?

simasla
3. apr 2010

ahoj jerry - no já sice chtěla dělat další testí až v pondělí , ale možná zkusím zítra
jo a tenhle test není z ranní moči - jsem nechtěla testovat a pak mi to nedalo a dojela jsem pro test 😀
a jsem neskutečně šťastná a doufám, že bude všechno OK

estrellita
3. apr 2010

jerry: ja mam 166 cm a zatim jsem na 55 kg, pribrala jsem zatim o kilco, ale jak to pujde dal, to je ve hvezdach 😀

sim : 😵 ja bych ti radila vydrzet do pondeli, at je ta carka vyraznejsi, ale moc dobre vim, jak mne to nedalo a prvni tri dny jsem testovala za sebou 😀 😀

jerrymona
3. apr 2010

sima, ja by som asi nevydrzala cakat este jeden den. ale ak zajtra urobis testik, tak z ranajsieho mocu, malo by to ukazat este jasnejsiu ciarku. je to nadherny darcek na velku noc. a v tomto pripade mas ty velky den. 😉 velmi sa s tebou tesim.

estrellita, neboj este sa rozjeme a priberieme aspon dalsich 10 kil. 😀

helisek84
3. apr 2010

carrie, já se ti nedivím 😀 já momentálně zobu jenom HAK a večer lactobacilly, ale i tak mi dělá problém si vzpomenout 😀

estrellita
3. apr 2010

jerry: o tom nemam pochyb 😀 😀

strouzek
3. apr 2010

ahoj holky jsem tu jen na skok než se mi malá vzbudí

simi no teda co to vidííííím já to říkala že nemáš házet flintu do žita 😵 čárečka je sice slabá ale je tam 😵 potichounku gratulujuuuu

simasla
3. apr 2010

strouži díky - je tam čárka - slabounká - ale co chci, když to je jen 12DPO a ještě ke všemu jsem testovala dopolene a ne ráno 😀
mám strašnou radost 😵 😵 😵 a trošku i strach, aby bylo všechno dobré... Doufám, že vendulka dopadne stejně.

pavlisa
3. apr 2010

Sim 😵 😵 😵 ta druhá čárka je krásně vidět, jupíí 😵

simasla
3. apr 2010

pavlis a na živo je vidět ještě líp... je opravdu taková krásně růžovoučka - díky moc - na tebe taky myslím.. snad se povedlo

pavlisa
3. apr 2010

nějak cítím, že ne, takže spoléhám na 3 IUI.
Tak si hlavně teď užívej chvíle štěstí a ten grafík si nech zarámovat, protože ten tě teda včera pěkně poškádlil, co? 🙂

strouzek
3. apr 2010

simi to je jasný zítra nebo pozítří tam bude už čárka krásná, každýmu se koncentruje hcq jinak rychle, já jsem u prvního těhu měla 12 dpo slabší čárky i když silnější než ty no a u druhého těhu jsem 13 dpo měla už stejně silné čáry takže pokaždý se to nakoncentrovalo jinak rychle ale třeba jedna moje známá koníkovka ta měla čárky takový jako ty až 14 dpo . každopádně je růžová to je dobrý znamení že to nemůže být falešný protože ty falešný čárky mají jinou barvu,takže držím na zítra pěsti,určitě nebudeš rozrušením ani spát a čůrat budeš už brzíčko ráno( teda tak bych to určitě udělala já jak se znám ) 😀

simasla
3. apr 2010

vidíš strouži a já chtěla testovat až v pondělí - kvůli tomu, že jsem někde slyšela, že po dvou dnech je vidět už velký rozdíl, tak abych zase neplašila - jako když mě pozlobil graf a včera ta teplota klesla 😀
jinak pavlis - mě také nic nebylo - vůbec jsem se necítila těhotná - jen jsem snad od prvního dne ovulace cítila ty bradavky, prsa - že mě bolí, jsou citlivé a občas i brněly - ale přikládala jsem to tomu progesteronu - což mé tělo neznalo, když jsem neovulovala a proto takto reaguje

strouzek
3. apr 2010

simi no hcq opravdu stoupá obden ale zase já mám zkušenost ze svých těhotenství že rozdíl byl vidět denně a byl vidět i v průběhu dne. a co se týče ranní moče tak já jsem třeba u obou těhu měla vždycky silnější čárky přes den než z ranní moči 😉 jinak co se týče grafů tak jsem ti to psala včera, těma se já vůbec neřídím protože kdybych se řídila u tohoto těhu grafem tak asi doteď čekám na mrchu 😀 😀

simasla
5. apr 2010

Ahoj holky, ještě Vám sem napíšu, že jsem ráno testila - a zdá se mi ta čárka pořád stejná ☹ a už plaším, že to není dobře... bohužel tamto byl jiný test.. tak se možná nedá srovnávat - no a tak večer udělám jiný a zítra ráno a jak tam neuvidím rozdíl, tak mě asi odvezou do blázince - už teď mám nervy k prasknutí.

estrellita
5. apr 2010

sim: neblbni a zbytecne se nestresuj. jednak ruzne testy jsou ruzne citlive a taky to na nich muze vypadat jinak a taky den po sobe testy nejsou vyraznejsi. pokcej par dnu a pak uvidis 🙂 kdyz udes delat vecer, tak rozhodne silnejsi nebude!!!

carrie84
5. apr 2010

Simi - pokoj 😉 Ked som sa testovala ja, tak medzi 1. a 3. dnom testu bol minimalny rozdiel .... a mala som test rovnakej znacky. To este nic neznamena. Zajtra rano nabehni k dr., nech ti vezme krv na hcg a budes mat istotu 🙂
Kolky den po ovu si vlastne? Mne vlastne krv ani nebrala, ja som si pekne pockala a isla az na sono. Tam este nebolo srdiecko, tak som potom stresovala kvoli tomu, neskor kvoli testom na NT a downa, potom pre tvrdnutie bruska ----- este sa zabavis, dievca, co sa nervov a blazinca tyka 😉 😀

A este- krasny velkonocny pondelok 😀 Ja som sa rano trochu pozabudla a schytala som vodu priamo pri vychode z kupelne ... hehe - ale nastastie len decentne (drahy vie, ze by som ho inak zabila 😀 😀 😀 )

estrellita
5. apr 2010

carrie ma pravdu 🙂 no ja jsem na krvi taky nebyla, az na sone a uz se srdickem, protoze jsem sla dost pozde kvuli Dr.ktery me dvakrat preobjednal kvui nemoci a pak kvuli dovolene. takze neboj, klid, uzij si dnesni den a uz dneska netestuj 🙂

carrie: ja uz jsem to schytala pomlazkou a polevala jsem ja 😀