Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

marti84
5. apr 2010

Ahoj holky, nakukuju jak je na tom Danuska, zapomela jsme kdy se ma objevit.... sim, holky maji pravdu vzdyt takove stresy mimcu vubec nepridavaji na radosti 😉 a jinak u mne dneska teplota mirne klesla.. zacali bolet prsa a ani naznak mrchy, ale porad si rikam, ze to je asi anovulak a zbytecne tu plasim :(
http://www.fertilityfriend.com/home/228203

simasla
5. apr 2010

tak jo.. holky vybodnu se na testování jsem dneska 14.DPO a vlastně nejspíš 13. den po vítězném snažilkování.. jak jsem se dospala tak jsem byla klidnější... jen mě to ráno trošku vystresovalo
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9
Jo a ještě jsem chtěla říct.. že představte si, jsem tento měsíc měla low možnost otěhu a zrovna jo :D tak to přece musí být dobré a když by ne.. tak to stejně neovlivním
Krásné velikonoční pondělí.. taky už jsem byla pěkně vyšupaná

marti84
5. apr 2010

hele simi ja mam stejnou moznost taky by sme mohli byt tehu kdyby jo tak po snazilkovani az den po ovu 😉

estrellita
5. apr 2010

sim: dobre delas, zadne testovani, klidek, nohy hore, udelejte si nejakou prochazku, abys prisla na jine myslenky 🙂

kingstonka
5. apr 2010

ahojte ... pekny velkonocny pondelok prajem
u mna sa konecne ukazali 2 ciarky aspon na ovulacnom teste ( 20 den cyklu) ale predsa... tak dufam, ze nie nadarmo... asi sa opat dostavam do dlhych cyklov.. hmm...

simasla
5. apr 2010

kingst - to je dobře, že je ovu.. ale není dobře, že až tak pozdě - nemohlo by to být zhoršenou štítkou? Kdy jsi byla naposledy na endu a jaké byly výsledky?

jerrymona
5. apr 2010

ahojte babenky. aj ja vam prajem krasny velkonocny pondelok. ja som tak rada, ze nie som na slovensku, aspon neschytam prutikom po zadku alebo vodu do tvare. 😀 baby, citim s vami... 😅 😀

vcera sme to konecne dali vediet nasim rodinkam. vsetci sa s nami velmi tesia. zaroven sme boli pozriet maleho noah, je tak krasny a uz sa aj smeje. aj ja take stastne a spokojne baby chcem. 😵 😵 nemala som fotak, tak sa musim spolahnut, ze svagrina mi fotky posle. mm maleho drzal na rukach a steklil ho. ten sa nanho cely cas usmieval. nadherny pohlad. 😵

estrellita, pozeram, ze mas novu fotku. si na nej ty? aka modelka. 😉

kingstonka, radsej ale dlhy cyklus a vitazny ako kratky a o nicom. 😉

sima, este nestresuj, urob testik zajtra alebo pozajtra. a hlavne si vybav termin u lekara. 😉

marti, vyzera to na anovulacny cyklus. lunearna faza by bola prilis dlha. 😒

kingstonka
5. apr 2010

no praveze- ja som mala cely zivot cyklus 34- 36 dnovy.... ked sme sa snazili o dceru tak som si vtedy jediny krat robila ovu testy a tiez sa ukazala ovu na 20 den a dalsi mesiac som bola tehotna... akurat prve 3 mesiace brania eutyroxu som mala velmi kratke cykly -26 dnove- minuly mesiac uz bol opat 36..tak to asi u mna bude normal... ovu mam potvrdenu aj riadnymi bolestami v podbrusku ( to mam v posleden dobe kazdy mesiac) tak uvidime co z toho bude....

jerrymona
5. apr 2010

simasla, 20 DC sa mi nezda az tak neskoro. ja som mala ovulku az na 36 DC a aha vysledok. 😵

simasla
5. apr 2010

tak to se mi také nezdá zas tak dlouho -ale u každého je to individuální, já měla ovulku 28 DC a doufám se stejným výsledkem...
jerry muselo to být krásné odpoledne - mě stačilo když tu byla včera ségra s neteří - dvou letou - taková úžasná holčička... pořád chtěla ke mě.. no zlobím (vím, že bych jí neměla tahat), ale když k vám zvedne ručičky? co by jste dělali?

kingstonka
5. apr 2010

no tak ked vy dve ste mali ovulku ovela neskor ako ja tak to urcite musi vyjst 🙂
simi- dzim prsty nech test uz len silneje ...

jerrymona
5. apr 2010

sima verim ti. 🙂 ja som vcera zobrala noah na ruky ale radsej po sediacky. ten ma uz 6 kil a to by som citila.
myslim, ze na zaciatku to nie je az take tragicke. su zeny, ktore do tretieho mesiaca ani nevedia, ze su tehotne a dvihaju tazke veci. a nic im nie je. ale je jasne, ze teraz ked to uz vies, tak si ju radsej posad na kolena.
inak ja robim v skolke, tak viem ake je to so zdvihanim deti. v piatok som tiez prebalovala dve deti a musela som ich zdvihnut.

jerrymona
5. apr 2010

😵 kingstonka, nech ti tento den bude uspesny na oplodnenie. 😵

kingstonka
5. apr 2010

ja som skoro cele tehotenstvo dvihala takmer 2 rocne dieta.... raz v nejakej relacii hovorili, ze to nie je problem ak zena uz pred tehotenstvom bola na to zvyknuta... tak jerry ak robis v skolke...

estrellita
5. apr 2010

jerry: dekuju, ano, jsem to ja 🙂 ale jako modelka urcite neee 😀
jej a jaka je prace ve skolce? jak stare mas deti?

20 DC neni tak pozde, myslim, ze do 22 DC se to povazuje za normu, mozn ai do 25 DC, a proste kazda zena je unikat. vemte si, ze treba len zase patri k tem, co maji ovu driv, myslim, 11 DC, uz si napamatuju. tak hlavne, ze je 😉

jerrymona
5. apr 2010

estrellita, ale aj tak si kocka. 😉 😉

no v skolke je to niekedy poriadne narocne. mam dost vela certikov v skupine. deti maju od 2 do 6 rokov v skupine. inak berieme uz aj 1,5 rocne. a nie je to ziadna slava, ked ich musis zdvihat a prebalovat, stale sa k nim zohynat, upratovat za nimi a sediet na mini-stolickach. 😅 takze preto aj uvazujem, ze by som isla skor na matersku.

inak ma na koniku uz objavila segra a vie, ako sa moje deticky budu volat. 😖 a ja som to nechcela prezradit. teraz som s nou skypovala. a aj s mamou. a ona hovorila, ze pri sestre ako prvorodenej mala bolesti iba okolo dvoch hodin. ako prvorodicka??? 😲 😲 tak to dufam, ze to budem mat po mojej mame. 😀

estrellita
5. apr 2010

jerry: no to bys mela super 🙂
tak popros segru, at si to necha pro sebe 😉

dekuju moc, se cervenam 🙂

jerrymona
5. apr 2010

lekarka ma vypise, kedy budem chciet a riaditelka hovorila, ze to je na mne ako sa budem citit. ak mi nebude dobre, tak je jasne, ze pojdem skor na matersku. asi tak koncom maja by som sla. co ma este trapi su detske choroby, dufam, ze tam nechytim ziadnu pliagu. 😝
estrell, mysli na mna zajtra o pol 9 rano... 😅

segre som uz hovorila, nech si to necha pre seba. dufam, ze to aj dodrzi. 😀

ani to na tebe nevidno, ze sa cervenas. 😀 😀

govinda
5. apr 2010

simi, gratulujem 😵
Ja som ti hovorila, že to nie je neskoro 😀

simasla
6. apr 2010

Ahoj holky, dnes tu asi nebudu, tak vám musím jen popřát krásný den a říct, že už konečně se čárka umoudřila a řekla bych že je o trošku silnější 🙂. Tak jen tak dál.....

pavlisa
6. apr 2010

a já zase hlásím, že jdu bojovat do dalšího, už posledního kola IUI a doufám, že to příště vyjde. Test nega, vysazuju Utr a od 4DC najedu zase na Clostyl.
Asi se tady nebudu moc objevovat, protože bych mohla tak maximálně hlásit, jak mě bolí břicho při mrše 🙂

ale mrknu, co Vendul, jestli má nějaké příznivější zprávy 😉

marti84
6. apr 2010

ja taky cekam na vendul 🙂... jinak ja dneska rano testla a samo ze nic 😠 ☹ trosku me to mrzi, protoze uz jsem si delala iluze... no ale ted doufam, aspon ze dorazi brzo mrcha 🙂

estrellita
6. apr 2010

simas: no vidis, super 🙂 tak hezky den.

pavlis: to je skoda, ale s vervou do dalsiho kola!!!

jerry: myslela jsem na tebe, uz to mas urcite za sebou a urcite je vse v poradku 🙂

shandy
6. apr 2010

ahojte dievcence, ja mam zasa nejako nestihacky v praci 😀
ale neda mi tak v rychlosti neprispiet. 🙂
simi gratulujeeeeeeeeem a drzim vsetky prsty co mam, nech to dopadne vsetko dobre. ciarka pekne silnie 😵 😵
estrell super, ze skrining dopadol dobre, dufam, ze aj jerry ma vsetko ok 🙂
pavlis 😔 😔 , este mas pokus, tak verim, ze tentokrat to vyjde... 😉
vendy, ako si dopadla ty? citala som, ze nejaky neg testik, tak neviem... 😒
pekny den vam vsetkym maminam, snazilkam aj tehulkam 😵

strouzek
6. apr 2010

ahoj kočky jsem tu na skok, má mi přijít návštěva ženský z práce bude jich kupa tak jsem nervozní jak na to bude reagovat kocour, včera když přišli chlapy na šmigrus tak byl tak vyšokovanej že jednomu z nich skočil na záda a pak na skříň , z tama shodil krabici .... minule když přišla návštěva tak zase skočil na stěnu a shodil vázu s vodou na televizi voda tekla přimo na telku a to nebylo ani tolik lidí co má přijít dneska tam mi držte palce abysme to všichni přežili ve zdraví a byt nebyl zdemolovanej 😀

simi moc moc gratuluju je to parádička každý měsíc nová těhulínka, rok 2010 je o moc lepší než ten minulej 😉

jerry moc držím pěsti na screening

simasla
6. apr 2010

ahoj všichni - tak už jsem doma... nějak mě ta práce zmáhá
strouži - tak držím palce, aby kocour nikomu nic nevyškrábal a nejlépe na nikoho neskákal 😀
jerry - jsem také zvědavá, co screening
pavlis - příště to určitě vyjde 🙂

jerrymona
6. apr 2010

ahojte babenky.
tak sa hlasim spät zo skriningu. dopadol dobre, vsetko je v poriadku. 😵 prave sa snazim pridat fotku mojho baby do albumu, ale akosi sa neda a neviem preco. 😒
to teda bolo uzasne, babätko sa otacalo na vsetky strany, kopalo nozickami a hybalo rucickami. lekarka mala problem ho aj odmerat. 😀 😀 ale je to uzasne. v 7tt malo baby 5,1 mm a teraz uz ma 57 mm. iba po 5 tyzdnoch. 😲 uz je to cely cloviecik. a videla a pocula som aj srdiecko. 😵
kocky, vsetky ktore ste to uz zazili, viete o com hovorim. a dufam, ze to zazijete raz vsetky ostatne babenky, ktore snazilkujete. velmi vam to prajem. uzasny pocit. 😵

vdaka, ze ste na mna vsetci mysleli. 😵
sima, som rada, ze ciarka silnie. 😵
vendu, som zvedava, co je s tebou... 😕
pavlisa, dufam, ze toto iui uz bude uspesne 🙂
shandy, o chvilku si aj ty na rade a potom sa pridas k nam tehulkam 😵
strouzek, tak potom referuj, co povyrabal kocur. 😀
marti, govi - posielam tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 🙂
estrellita, kedy mas dalsi skrining? ja v 18tt, teda 12.maja. 🙂

simasla
6. apr 2010

jerry - až dáš fotku - určitě napiš.. jsem zvědavá na to nádherné, a úžasně aktivní miminko... jsem ráda, že je všechno v pořádku, jen tak dál - viď 🙂

katunka82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
strouzek
7. apr 2010

brý ránko holky, moc moc gratuluju těhulínám k úspěšným screeningům 😵
jerry jj to víš že vím jaký to je, já jsem chodila na utz skoro každej týden a pokaždý to byl hotový zázrak jak mimčo vyrostlo. nejvíc si ale pamatuju právě na ten screening to jsem vzala poprvé sebou manžu a ten byl totálně v šoku a dojatý když viděl to hotový miminko co si cucá ručičku. pořádně si to holky užívejte to těhu, fakt každej den a každou poradnu protože to hrozně rychle uteče. já jsem magor ale mě už to i chybí ten nervozní pocit před každým utz, jak jsem pak šla domů celá veselá s fotečkou.....
teď mám sice Nelinku doma a je to úžasný ale i ty těhunervíky a těšení se mělo něco do sebe 😉

simi tak co čárky sílí??

vendulko tobě dodatečně vše nej ke včerejšímu svátku

shandy nestíhačka v práci jo? člověče to si musím umět naplánovat jak já, si pamatuju jak jsem to skvěle stíhala já, ráno kafíčko a drbárna s kolegyněma, když přišel šéf běžela jsem mu uvařit kafčo protože po kafču jsem věděla že se zavře do kanclu na min. 4 hodiny a já budu moct drbnit na koníkovi 😀

jinak včerejší návštěva dopadla super, kocour zprvu šílel když viděl tu kupu lidí ale zavřela jsem ho do koupelny tam se vyklidnil a pak už byl jak beránek že dokonce si v klidu lehnul do pelíšku a usnul. každopádně to bylo fajn si pokecat s holkama z práce, sice mi to povídání o šéfovi, zakázkách, .... přišlo jako z jiný dimenze jakobych byla tisíce světelných let od doby kdy jsem tohle taky řešila ale jinak to bylo fajn odreágování od plínek 😀