Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

carrie84
19. apr 2010

estrell - zacalo mi tvrdnut brusko (prilis skoro, prilis casto 😒 ) a moja dr. sa boji, aby som sa nezacala z toho otvarat, tak mam prikazane lezat a nic nerobit, inak ma vraj strci do nemocnice .... som uz z toho na prasky, ale na 2.stranu, aspon ma vsetci obskakuju 😀

strouzek
19. apr 2010

carie jakto že ležíš, nějak mi to uteklo 😅 to víš že donosíš, počkej ještě budeš malého popohánět, já znám kupu těhulí co v těhu leželi aby mimčo donosili a tak se snažili že pak ještě přenášeli a museli na vyvolání 😀
s těma nákupama neboj já jsem sice byla mobilní ale stejně jsem nakupovala po netu, prostě větší výběr, lepší ceny a rozhodně bez nechutných prodavaček, takže já měla z netu všecko pro malou od kočárku, postýlky, lehátka, oblečení, fusaku....až po věci pro mě jako vložky do porodky , kojopodprdy atd. 😉

carrie84
19. apr 2010

No hej nakupy cez net - len ked ja si niektore veci musim jednoducho ocihat nazivo 🙂

strouzek
19. apr 2010

carie aha už si to napsala už to vidím že ti začlo tvrdnout bříško, no a dala ti na to něco ?? třeba máš málo hořčíku

carrie84
19. apr 2010

Ozaj strouzi - vravela som ti, ze sme nakoniec vybrali jane slalom 09? Ale amazon a uz je aj doma 😀

estrellita
19. apr 2010

carrie: to je jasne, to ja taky. napriklad kocarek a nejake obleceni urcite taky. 🙂
aha, tak to je na palici lezet, ale lepsi lezet, nez se otvirat, tak hezky nohy hore 🙂

carrie84
19. apr 2010

Strouzi - k propycilu a pyridoxinu uz mi stihlo na tvrdnutie pribudnut magne B6 (horcik) a este aj nejake zelezo - takze sa smejem, ze som ako pojazdna lekaren 😉

estrellita
19. apr 2010

bellka: kdyz jsem nasla tuhle diskuzi, tak mi taky dodala optimismus, protoze tu byly tehotne holky 🙂

strouzek
19. apr 2010

jj carie to jsi psala 😵 janečko je prostě nejlepší 😀 jinak mě dávaj hořčík a vápník od operace štítky furt i v době netěhu tak asi mám sklon k tomu či co, no moc to neberu to přiznám 😅

belko estrel má pravdu, já jsem tu přišla totálně v psychicky v háji po potratu když mi zjistili štítku a tahle diskuze mi moc pomohla se ze všeho nezbláznit jsme tu dobrá parta, podrbeme,ponadáváme na život,zadepkujeme občas....... 😀

simasla
19. apr 2010

ahoj strouži - no hezky jsi to řekla, jen jsem si teď vzpomněla na vendulku... a přemýšlím, co je s ní? a jak to zvládá

estrellita
19. apr 2010

simas: no ja se obavam nejhorsiho ☹ ale treba to tak neni a vendul nam brzy prijde rict co a jak. snad je v poradku a je ji dobre!!!

strouzek
19. apr 2010

estrel no já se taky bojím 😔

kingstonka
19. apr 2010

ahojte kocky-tak dnes je tu celkom rusno...
ja by som dnes zajtra mala dostat - tak sa nadejam ze nedostanem- ale uz tak nejak realistickejsie- este netestujem
- inac toto diskusne forum je naozaj fajn... len napr. ja som sa este v septembri cela vytesena zapojila k majovkam '10- a ked to nevyslo, tak doteraz ked vidim tuto diskusiu tak ma tak nejak nedobre pichne pri srdci... ☹
ja tiez pevne verim ze je Vendulka ok..

strouzek
19. apr 2010

kings ježiš já už bych dávno testovala, ty máš ale nervy ze železa 😀
jinak o tématech těhulín ani nemluv já dlouho s těžkým srdcem chodila koukat na dubnovky 08 kam jsem chodila u prvního těhu

kingstonka
19. apr 2010

😀 ja som vzdy testovala skoro- a pozerala ci tam fakt nieco je alebo nie je... minula som vela testov..teraz som si povedala, ze pockam a verim ze vydrzim 🙂

govinda
19. apr 2010

aj ja statočne odolávam testovaniu, lebo so sa už toľkokrát sklamala, že to už ani nerátam 😠 . Teraz plánujem čakať do štvrtka, to budem 15DPO, tak uvidím

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

kingstonka
19. apr 2010

tak to ja mam dnes 15DPO ale minuly mesiac som mala 36 dnovy cyklus tak pockam 2 dni... mono ani nebude treba test pouzit...

simasla
19. apr 2010

uff kingst - no to já už bych taky testovala 😀 a obdivuji tě, že počkáš..
jinak vám oběma govi a kingst držím palečky... aby to vyšlo 🙂

strouzek
19. apr 2010

holky vaše nervy bych chtěla mít já bych testovala už od 7 dpo 😀

govinda
19. apr 2010

stroužek, to kvôli tomu, že som sa uw x-krát sklamala. Keď som testovala napr. 10DPO a bolo bielo, tak som si hovorila, že je to skoro a tak som testovala každý deň a utvrdzovala sa v tom, že je to skoro ... už sa nechcem takto klamať a následne byť sklamaná. Takto ma buď prekvapí mrcha (ktorá bude tiež u mňa zázrakom bez vyvolávačky podobne ako ovulka je pre mňa zázrakom) alebo // test 😵
kingstonka, kde máš grafík?

kingstonka
19. apr 2010

govi- ja si nemeriam teplotu- pri mojej malej by to nebolo velmi mozne , ale tento mesiac som testovala ovu testami aby som sa po nejakom case presvedcila ze tie bolesti v strede cyklu su fakt ovulacne a 20. den som mala pozitivny ovulacny test -tak ak to chapem spravne tak ovulacia prebehla ten 21.- to ma aj hrozne bolelo brucho

govinda
19. apr 2010

jaj, jasné. A teraz si ktorý DPO 🙂 . A kedy testuješ?

kingstonka
19. apr 2010

tak ovu bola 5.4. ak dobre pocitam tak 15 dni... ak nepocitam do toho den ovulacie tak 14. ako sa to vlastne pocita...? v stredu testnem ak dovtedy nedorazi mrcha.

govinda
19. apr 2010

kingstonka, tak až deň po ovulácii sa to ráta. Deň po ovu je 1DPO 🙂 .

kingstonka
19. apr 2010

vdaka 🙂 tak som este len 14 dni

shandy
19. apr 2010

govi, ja myslim, ze tentokrat biely nebude 😉 , testuj... 😉 😵 😵

govinda
19. apr 2010

shandy, ja aj keby som chcela, tak testovať nemôžem, lebo žiadny test doma nemám 😀 . K tomu všetkému som ešte aj na PN, mala som roztrhnutý väz v členku a sadru na nohe a aj teraz po sadre mám nohu opuchnutú a stále krívam, tak sama do lekárne ísť nemôžem 😠 . V stredu idem na kontrolu s nohou, zabehnem do lekárne a kúpim test a teda môžem testovať až vo štvrtok 😀

shandy
19. apr 2010

govi, vsak ja viem, ze co mas s tou nohou a ze uz mas dolu sadru 🙂 , neboj, ja si to dobre pamatam 😉
ok, tak vo stvrtok budu dialnice 😀 😀 😀

govinda
19. apr 2010

shandy, to len asi ja mám už bordel z toho všetkého 😀 . No ale v každom prípade som zvedavá na štvrtok 😉 . Hneď ako otestujem, tak vám dám vedieť. Teda ak ma dovtedy nepredbehne mrcha 😠

kingstonka
19. apr 2010

govi - ak si dobre pamatam tak prave shandy uz par krat dobre predpovedla 🙂 tak verim, ze aj teraz 😉