Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

helisek84
1. máj 2010

ti ji vykousnu 😀

marti84
2. máj 2010

jeee tady se jeste spinka, tak dobre rano holky 🙂, ja uz mam i odmerino 😅
http://www.fertilityfriend.com/home/228203
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵

jerrymona
2. máj 2010

dobre ranko baby.

strouzek, bud rada, ze nebyvas so svokrovcami pod jednou strechou, ked su taki. takychto ludi asi uz nikto nezmeni. ale verim ti, ze ta to stve. mne to zdviha hladinu adrenalinu, uz len ked to citam. 😠

jej, helisek, mas novu fotku. si kocka. 😉
a co sa tyka tvojho otca, ktory ti povedal, ze si silna a ze to zvladnes, podla mna by bolo horsie, keby ti povedal, ze nerob z toho tragediu.
ja ti prajem, aby si sa coskoro dostala s tsh na dobru hodnotu a mohla sa zacat snazit. 🙂

simi, aha, takze ti uz zacinaju nevolnosti. dufajme, ze aj rychlo prestanu. a co sa tyka unavy, ja som bola z toho tiez dost hotova. najradsej by som prespala den a noc. 😔 😔 😔 teraz to mam väcsinou vecer, ze som uz o pol 11 tak unavena, ze by som bola schopna zaspat aj postojacky, no uz je to lepsie. 😀
a je to krasne, ze si robis dennicek. ja zial na to nie som a ani nemam taku fantaziu na pisanie. ale citam take nieco rada. 🙂

marti, velmi pekne stupas. 😉 kedy si planujes urobit testik?

katrin21
2. máj 2010

ahojte kočky

strouzek: fakt asi bozie mlyny melu pomaly ale iste..... nic si z toho cloveka, nerob, sama ma v priatelovej rodine nejakych exotov, co si myslia, ze len oni a ich deti su najmudrejsi a ked sme niekde a place priatelova dcera tak sa vsetci idu posrat a ked moja tak nic... chapes... proste si to nevsimaj.....
hlavne, ze mas babatko :

helisek: mala si zle vysledky z histolky? drzim palce a vela vela zravicka 🙂

ja mam inak asi jedineho exota na svete, ktorý aj ked je chory nevylezi, a neoddychuje ,ako by mal a ja ho za to hresim... raz sme dokoncad s jeho teplotpu stahovali..... no co uz..ale rozhodne nie je ten typ, ze ho treba ofukovat, ani moj ocino taky nie je... ale co citam, tak dost chlapov je takych... 😀

krasnu nedelu vam zelam :

strouzek
2. máj 2010

brý dopoledne holky

no jo to jsem ráda, my mohli snima bydlet mají barák a v tom volný byty ale radši v našem malém dvojpokojáčku s hypčou než s nima ale je fakt že není to tím že jsou to oni páč bych nebydlela ve společném baráku ani s našima ani s nikým s rodiny. mě stačilo jak jsme chvíli bydleli s manžovou segrou a tojsme bývalé spolužačky a kamarádky jsme byli , stačil rok společnýho soužití a nebavíme se doteď

helísku moc ti to na fotce sluší

katrin no já si to říkám pořád že se nenechám už manžovou rodinou rozhodit, že prostě budu ve všem nad věcí ale pak mě stejně vždycky něčím dožerou

estrellita
2. máj 2010

strouzi: tyyy jo, to je objev, takze kdyz bych si nechala vyoperovat stitku, tak me prestanou bolet zada, hahahaha 😀 😀 😀
je mi lito, ze je jeho rodina takova, hod to za zhlavu, hlavne, ze takovy neni manzel!!

simi: drz se, nevolnosti za par tydnu vetsinou prestanou 🙂

jerry: lineu negru jsem mela jeste pred otehu, kamaradka rikala, ze je to zvlastni, ale ja mela vyraznejsi carku od pupku dolu uz pred tim,ale zatim se neztmavila 🙂

estrellita
2. máj 2010

helisku, super fotka 🙂

marti: krasny graf 🙂 a budes testovat kdy? nebo to jeste par dnu nechas? 🙂

katrin21
2. máj 2010

baby, ja neviem,ale ja som tu ciarnu ne bruchu nemala vobec.. 😝 😀

strouzek
2. máj 2010

katrin no některý ženský jí nemaj. moje máti jí prý neměla nikdy, já měla ale slabší ,tvrdilo se že když je čára je to kluk kvůli nějakým hormonům ale já s čárou a mám Nelulš tak nevím 😅

kingstonka
2. máj 2010

ahojte....tak ja som tu ciaru mala riadnu a hned od zaciatku- dlho tvalo kym zmizla- a mam dievku 🙂
strouzek- som sa nastvala normalne pri citani o tych tvojich pribuznych 😠

marti84
2. máj 2010

no lutealnu fazu mam vetsinou 14 dni, tak pockam az budem tak 14 DPO a mrcha nikde tak asi potom... ale uz ma dost boli brucho ka ma to asi neminou coskor 😖 😢 😢

katrin21
2. máj 2010

merti: brucho bolieva ako na mrchu aj pri tehu.. takze to nie je smerodajne.... mna bolelo stale a stale som si hovoril, ze uz zajtra dostanem..ale ked ani 10dni nic.. tak som testla... pozitivne 😀

marti84
2. máj 2010

a bolelo to uplne stejne? nebolo to v niecom trosku ine?

katrin21
2. máj 2010

uplne ako ked uz uz dochadza mrcha.. rovnako.... 😉

strouzek
2. máj 2010

kingst to mi ani neříkej že to dlouho mizelo, já chci aby byla do léta pryč 😅 o příbuzných no ani nemluv, rozčílená jsem ještě od včera, musela jsem jít k našim se z toho vymluvit bo jinak by to u nás skončilo s manžou asi hádkou , on ví že jsou nespravedlivý ale nechce se s nikým hádat a vůbec cokoliv řešit. 🙄

marti i v těhu bolí břicho 😉 šup pro testík

estrellita
2. máj 2010

marti: jsem blbe koukla a myslela jsem si, ze jsi dneska 14 DPO, jsem slepon 😅 fandim ti, ze vydrzis cekat do 14 DPO, je to urcite lepsi.
a ano, brisko muze bolet jak pred ms, tak pri tehu, takze to opravdu smerodatne neni. ale drzim ti palce 🙂

marti84
3. máj 2010

holky mam trauma...
vcera vecer jsem namocila teplomer a od te doby je blbe videt teplota, ale je stale citelna... no rano jsem pro jistotu pouzila i dalsi teplomer a ten mi ukazal 36.7, pritom ten ktery byl namocen, ale pouzivam ho porad ukazoval 37.3... ja nevim co si vybrat 😢

strouzek
3. máj 2010

ahoj holky

marti no teploměr ti asi značí že máš jít namočit test 😀 dělám si srandu mě taky ukazoval každej teploměr jinak teda ne tak velkej rozdíl většinou tak 3 desetiny , proto se má prý měřit stále stejným a na rozdíl mezi digitálem a rtuťovým se obecně upozorňuje že tam jsou odchylky, rtuťovej je prý přesnější

estrellita
3. máj 2010

marti: ja jednou zkousela merit dvema a rozdil byl dost velky, takze bych zanesla teplotu toho, se kterym jsi doted merila 🙂

marti84
3. máj 2010

tak v tom pripade to vypada uzasne 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/228203

estrellita
3. máj 2010

marti: vypada krasne, tak drzim pesti 🙂 koukej nas rano pravidelne informovat 😀

marti84
3. máj 2010

estrel urcite budu 🙂 i kdyz nevim proc ale myslim, ze ta mrcha urco prijde :(

estrellita
3. máj 2010

uvidis za par dnu, ted se tim zbytecne netrap!

zuzumajko
3. máj 2010

Baby, tak nam sa to podarilo 😀 cakame babo 😀 este to sice nemam potvrdene od Gyndosa, ale mam tri testiky positiv, tak predpokladam, ze cakame 😀 drzte, prosim, palce, nech sa nic nestane a bude vsetko okej 😅

estrellita
3. máj 2010

zuzu: krasne zpravy 🙂 gratuluju a at se vse vyviji tak, jak ma 🙂

zuzumajko
3. máj 2010

estrellita dakujem 😀 kiez by sa vyvijalo. Aj som volala endokrinke, povedala mi ze staci ked pridem nejak 11 ci tak dako, ze vobec nemusim menit davky, ze mi to povie ked mi vezme krv, ze ako davkovat.
Baby drzim palce, aby sa aj vam zadarilo 🙂

estrellita
3. máj 2010

zuzu, fakt? tak to to ma kazda lekarka jinak.

jerrymona
3. máj 2010

zdravim vas babenky.

jej marti, teplota zatial vyzera nadherne. keby si si zajtra rano urobila testik, uz by ti to mohlo byt pekne vidno, ak si tehulka. velmi ti drzim palce. 😵

zuzumajko, mas tak nadherne vyrazne pozitivne testiky, ze tehu na 100% si. 😵 kedy mas termin u gyndosa?

estrellita, este raz idem pozriet tvoje fotky, ci tam lineu negru uvidim. 🙂

jerrymona
3. máj 2010

estrell, uz som pozrela. a az teraz som si tu ciaru vsimla. tvoja je teda vyrazna. moju skoro ani nevidno, len taky naznak. zato mam riadne ochlpene brucho. aspon ja si ho zhora tak vidim. 😀

zuzumajko
3. máj 2010

Estre, aj mne to bolo divne, lebo ked som k nej nastupila 1x, to bolo 2 mesiace rped svadbou, mi povedala ze hned mi upravi davku ak budem cakat babo. A teraz toto. Ale kedze tam idem o tyzden na krv, skorsi termin je asi zbytoc 😀 neviem.

Jerry, tak to si ma strasne potesila 😀 lebo ja mam panicky strach, ze to bude len nejaky poplach alebo co. Termin u gyndosa mam tuto stredu, ale to idem na ultrazvuk, lebo inak by som cakala 3 tyzdne a to nevydrzim :D tak ak nebude na ultrazvuku nic vidiet, idem dost skoro rano (7:15) na to, aby mi mohol prinajmensom vziat krv 😀

Baby inak, mozem lietat? Mame kupene letenky do Pariza (oneskorena svad. cesta) a to budem asi v 7 tyzdni ci 8. Je to risk? 😖