• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

20. júna 2017 
@estrellita to je zaujimave. ako sa vola vasa tema?
aj ty mas cely cas tvrde brusko? :confused:
24. sep 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jerrymona nn, obcas mi ztvrdne, ale jinak nic :slight_smile:

jmenuje se "Pokracujeme od 4/2010" to se to v te dobe uzavrelo :slight_smile: a jak se jmenuje to vase? :slight_smile:
24. sep 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@estrellita viva la october 2010 - nase krasne tehulkovanie :wink:
mne vie viackrat denne stvrdnut a potom mam trochu akoby mentruacne bolesti, inak nic. to su ale len predposlickovia. boze to je napätie. :grinning:
24. sep 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jerrymona to se mas, ze mas aspon poslicky, ja mam pocit, ze budu zabetonovana jeste v prosinci :grinning:
hezky nazev :wink:
24. sep 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@estrellita hej, lenze mi iba tvrdne brucho a neboli. tak neviem co to znamena. dufam, ze je vsetko ok.
som tiez zvedava, kedy sa to vobec zacne. a neboj u teba to moze prist skor, ako sa nazdas. :wink:
24. sep 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jerrymona jj, neboj, to je normalni :slight_smile: uz at ti prijde, prosiiiiiiiiiiiiim :grinning:
24. sep 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@estrellita verim ti. ja uz tiez nemozem pomaly vydrzat. :sweat_smile: a u mna to este moze trvat tri tyzdne. :sweat_smile:
24. sep 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jerrymona a to si vem, ze te pak jeste muzou nechat 10 dni prenaset po terminu :rolling_eyes:
24. sep 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@estrellita som si toho vedoma. :rolling_eyes: ale ja som taka cinna, ze si myslim, ze carolinka to stihne aj do 20.10. som sa s nou dohodla. :grinning:
24. sep 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankohrasko - mám hypofci :wink:
25. sep 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ... já včera vůbec nestihla jít na net, ale jupíí jupííí jéééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: testík ukázal dvě čárky, sice je ještě tenká, ale je tam .. večer vám sem hodím fotku.. v pondělí si hned zavolám na endokrinologii
26. sep 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
po dvoch potratoch a viac ako roku neúspechu mi prišla lekárka na to, že mám zväčšenú štítnu žľazu.
Najpr mi stále brali krv (v centre) a tá bola stále v poriadku. No keďže som pribrala za dva roky skoro 30 kíl, vedela som, že to v poriadku nie je. Až môj zlatý gynekológ ma poslal k ednokrinologičke a po urobení sona mi hovorí, že tehu bez liekov isto nebudem. Dostala som lieky a ani nie po troch týždňoch užívania sme otehotneli...
Strašne moc vám všetkým držím palce!!!!!!
Chcela som tým povedať toľko, že pokiaľ máte všetko ostatné v poriadku a beriete lieky na štítku - verte tomu a čoskoro budete tehuľky :wink:
26. sep 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, zobudim sa, pozriem na forum a co nevidim...hned dve dobre spravy. :dizzy_face:

@katie_25 uz sa neviem dockat, kedy ciarocku uvidim. :wink:

@monika0001 z celeho srdiecka gratulujem k pozitivnemu testiku. som velmi rada, ze sa vam podarilo. :dizzy_face:

je to take krasne, ked prave v nasej teme pribudaju tehulky. :slight_smile:
26. sep 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jerrymona - Ďakujeme :slight_smile:
26. sep 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katie_25 moc gratuluju :slight_smile:
26. sep 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika0001 to jsou po ranu taky hezke zpravy :slight_smile: tak i tobe moc gratuluju.
drzim vam palce, at probiha tehotenstvi v pohode :slight_smile:
26. sep 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@estrellita - Ďakujeme :slight_smile:
26. sep 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile: - moc se na koníka teď nedostanu, ale i tak občas juknu, jestli už jste neporodily :slight_smile:
@estrellita a @jerrymona moc držím palečky, ať už brzy držíte ty svoje zlatíčka v náručí a hlavně, ať je to pohodový porod bez komplikací :slight_smile:
ostatním těhulkám gratuluji a snažilkám přeji brzy mimčo do bříška :slight_smile:
26. sep 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasla ahoooooj :slight_smile: no ja si rikala, ze jsi se dlouho neukazala :slight_smile: koukam, ze tobe tam za chvilku naskoci trojka :slight_smile:
jak se citis? :slight_smile:
26. sep 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, mooc díky.. já tomu ani nemohla uvěřit .. :slight_smile: :slight_smile: viz.foto

@monika0001 veliká gratulace, ať se tobě i miminku daří :dizzy_face:
26. sep 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katie_25 - kráásne... :slight_smile:

ja vám ukážem moje :wink:

takže Katie budeš ešte robiť aj ďaľší? :grinning: ja som musela.. aby som verila :grinning:
26. sep 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika0001 taky pěkný .. koukám, že za pár dní je už ta čárka mnohem silnější :dizzy_face: a já si testík také ještě udělám :grinning: :grinning:

jinak už trochu tvořím na vánoce a pro kamarádky :wink:
26. sep 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katie_25 - budem čakť na testíky :slight_smile:

a tie veci. kráásne.. ja som na takéto :slight_smile: nádhera
26. sep 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasla ahoj ako sa mas? aj ja som na teba myslela :dizzy_face: ty uz si v 29 tt, to ale ubieha.
zda sa mi, ze to nie je tak dlho, co som ja mala uz iba 100 dni do porodu. a teraz je to uz iba 24. oficialnych. ale na @estrellitu nemam. :grinning:

@katie_25 pekne ciarocky, super, tesim sa s tebou. a si sikulka, to vysivas takto sama? :slight_smile:

@monika0001 jej a u teba ciarka pekne zosilnela, kedy ides k lekarovi? :dizzy_face:
26. sep 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky,díky :wink: .. jj, tohle je moje tvoření .. vyšívám, šiju, háčkuju .. něco prodám, jiné zas rozdám .. pokud chcete vidět více mé tvorby, tak koukněte sem www.magiekrizku.blogspot.com

a testíky budou, jsem z toho úplně vedle .. manžel mi dnes povídal, že se v práci nesmím stresovat, mám je kdyžtak poslat někam :grinning: , aby nám bambulka pěkně rostla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já se mám dobře - teda s miminkem se máme dobře, ve středu jdeme na druhý velký ultrazvuk.. mimčo je zdravé a krásně kope, jen to pohlaví - to je potvůrka - zůstává nám neustále v anonymitě, takže to snad bude takové předvánoční překvapení ... No já jsem si ze začátku myslela, že kluk a teď si myslím, že to je holka - no jedno z toho to bude určitě :D.
Jinak na porod se už moc těším - neustále si vsugerovávám, že to bude v poho, protože to je taková pozitivní bolest a musím se soustředit na ten konec... kdy už bude miminko u mě :slight_smile: Poslední dva dny mě jen brní prsty na ruce - tak nevím čím to může být zeptám se Dr. jestli to nepřejde.
A co vy? Je to síla jak to uteklo :slight_smile: Držím palečky, aby Vás ty vaše miminka moc dlouho nenapínaly :slight_smile:
27. sep 2010 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jerrymona - na prvom sone sme boli teraz v piatok. no bolo vidno zatiaľ len bublinku. Na Ďalšie sono ideme 5.10. kde ho doki aj pomeria a dá mi už aj knižku a oficiálne zagratuluje :grinning:

@katie_25 - no manžel má pravdu. Pekne kľud :-P
Ja mám to šťastie, že pracujem doma s manželom :slight_smile: Takže ma nikto nevytáča. Ak treba vytáča sa manžel :grinning:
27. sep 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katie_25 - pozerala som tie veci.. šikulka si. kráásneee
27. sep 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasla to ma tesi, ze sa mate dobre. :slight_smile: tak babätko asi tusi, ze bude predvianocne a chce vas prekvapit, ked sa nechce ukazat. :grinning: len nech bude zdrave. :slight_smile:
ked ti rano brnia ruky, tak to mas ako u mna. opuchaju mi ruky a nohy a rano poriadne bolia. :confounded: hlavne ruky...rano si ich davam trosku hore a otvaram a zatvaram päste. trosku to pomaha.
ja som uz tak zvedava, kedy sa carolinka rozhodne prist na svet. :slight_smile: uz odpocitavam dni ako deti do vianoc... :grinning:

@monika0001 jej tak to mas fajn, ze pracujes s mm doma. mozes si lahnut, ak nie je dobre...to ma svoje vyhody. :wink:
a bublinku pekne vidno. mali ste uz aj srdiecko?
27. sep 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jerrymona - no srdiečko ešte nie :pensive:
Ale podľa reakcií môjho tela verím, že toho 05.10. ho uvidíme fešáka :grinning:
27. sep 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok