• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

8. septembra 2016 
@dominini Ahoj,ja sim mala Hashimotovu strumu nasledkom coho mam hypotyreozu a beriwm Euth.125. a mam dve krasne deti :slight_smile:Takze to problem neni.
17. júl o 18:17  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
17. júl o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dominini mam znizenu funkciu a beriem euthyrox 75 jednu dceru uz mam to som brala 25 euthyrox a otehotnela som na druhy pokus, teraz mam uz spominanu 75 a otehotnela som neplanovanie (aj ked potesilo) ani "neviem ako" v podstate kedze v dany mesiac som mala sex len raz a aj to si "daval" muz pozor....takze si myslim ze len znizenou zlazou zvlast ak beries lieky nemusi byt problemom otehotniet... A presla som si aj MA a to sim mala zlazu este v poriadku
17. júl o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michellevendero super drzim prsty nech to vyjde.. :wink:
17. júl o 18:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zibi ďakujem zlatíčko :kissing_heart: budem informovať :wink:
17. júl o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Baby prosim je tu nejaka ktora by mi mohla poradit ? Som v 5 tt +3 dni a zistili mi zrejme ze mam zvysenu fuknciu stitnej zlazy. Mam som autimunne ichorenie uz asi 4 roky beriem tabletky ale od tohto zaciatku roka citim ze mam strasne zhrubnuty krk ale myslela som ze to prejde tymi tabletkami a dnes po 8 mesiacoch som bola u lekarky a ta mi povedala ze budem mat zvysenu funkciu istotne lebo mam riadne zhrubnuty krk. Ako je mozne ze som otehotnela aj ked som na to tabletky nebrala, a moze byt plod poskodeny ? Mam hrozny strach :frowning2: :frowning2:
22. aug o 08:02  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (22. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dominini Ahoj, hoď sa do kľudu, nestresuj, zájdi si k endokrinológovi vyšetrí ťa, tu ti pri tomto nikto naisto nebude vedieť povedať, ale keď sa ujalo a drží sa, tak je silné a to je dobrí začiatok... Stres je to najhoršie a tak si to vybav čím skôr. Držím ti moooooc palce aby bolo všetko v poriadku.
22. aug o 09:04  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (32. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte dievčatá! chcela by som sa informovať, či sa niektorej neznížila hodnota TSH napriek liečbe. Mám autoimunitné ochorenie ŠŽ (hypotyreóza). V novembri som začala L-Thyroxinom 75 pri hodnote TSH 8,5. V januári som mala TSH 7,2, keď som aj otehotnela. Dávku mi zvýšila doktorka na 125. V marci som žial potratlla. Dnes som bola po 8. mesiacoch na kontrole, pravidelne, som užívala L-Thyroxin 125, ale TSH som mala opať 8,3. Napriek liečbe som tam, kde v novembri minulého roku...Stalo sa vám? Endokrinologička ma poslala na vyšetrenie celiakie, keďze môže zabraňovať vstrebávaniu lieku. Vďaka!
7. sep o 14:02  •  čaká bábätko, termín má v máji 2017 (18. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@peppermint Ahoj, je mi ľúto, že si o bábo prišla :cry: ,,ja som začala 75,,nedarilo sa mi otehotnieť a tak mi zvýšil dávku na 100,, potom som otehotnela a zvýšil mi to na 125, ale ani to nestačilo a tak mám teraz 135,,je to normálne, že v tehotenstve sa to zvyšuje,,ale prečo ti to aj ostalo, to neviem. Prajem veľa šťastia...
7. sep o 18:11  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (32. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@peppermint ja som mala hodnoty okolo 4,5 brala som 100 mg ked som otehotnela vselijako mi to skakalo nakoniec som mala hodnoty do 3 a brala som 165 mg po porode mi ostala hodnota 3 ale beriem 150 mg euthyroxu
7. sep o 23:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mima345 ďakujem :slight_smile: Držím palce aj ja tebe, aby všetko dobre pokračovalo! :wink:
8. sep o 11:11  •  čaká bábätko, termín má v máji 2017 (18. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@peppermint Ďakujem moc
8. sep o 12:13  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (32. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok