Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

niikkyy
5. dec 2007

špatný výsledky z gyndy ☹

krista
5. dec 2007

Niky jakto prosímtě, jaký výsledky co je špatně? ☹

niikkyy
5. dec 2007

IP

krista
5. dec 2007

delfi07
6. dec 2007

to je mi moc líto Niikyy - ale znamená to snad aspoň, že jinak by to šlo ne 😕 ?

delfi07
6. dec 2007

co se stalo, špatně tě pohlídali a nenadávkovali ti správně léky? ach jo, co může člověk dělat, to mě moc mrzí

aja82
6. dec 2007

Ahoj holky je tu nějaká holčina s Plzně? Mám problém s mým endokrinologem ☹

len
6. dec 2007

Tak jsem si včera byla pro výsledky, všecko v normě, takže i nadále pokračuji v substituci Letrox 150... Ani mě neposlala na UZV, a to jsem tam nebyla skoro pět let...

aja82
6. dec 2007

Ahoj len, už tě znám trochu z BT, a tak y tvé super stránky. Jen mám dotaz dr mě dost vylekal, když jsem se ho ptala zda se musím nějak ohlásit až zjistím že jsem těhotná, a on mi řekl že budu mít problémy otěhotnět, byla jsem z toho dost vedle ale pak jsem se ptala ostatních a tím s tím problémy nemají, většinou mají děti a neměli žádné problémy. Tak bych ráda věděla co si o tom myslíš ty? díky 🙂

krista
6. dec 2007

Ajo mě taky řekl Dr. že budu mít problémy otěhotnět, dokonce i když jsem tam přišla s tím, že jsem těhotná tak vykulil oči a dost se se setrou divili jak je to možný 😝

len
6. dec 2007

Ajo, jestli máš ŠŽ dobře substituovanou, tak kvůli ní bys problém mít určitě neměla 😉 Pouze pokud by byla nemocná a neléčená, problémy by to působit mohlo... Každopádně až zjistíš, že jsi těhu, tak honem na odběry, ať můžou dávku případně upravit 😉

aja82
6. dec 2007

No já to moc dobře nechápu, léčím se již 14 let a nikdy mi před tímto nikdo nevaroval. Navíc mu moc nevěřím. Před třemi lety jsem tam byla s tím že dost nabírám, a že jsem přidala sport a ubrala jídlo až jsem se dostala na jogurt a jabko denně, tak mi řekl, že mám méně jíst. A nakonec jsem stejně nabrala 20 kg za 6 měsíců. Tak už to taky zůstalo a také maminu mé kolegyně léčil na sníženou fci šž i když měla zvýšenou, byla letos na operaci, tak mi to moc důvěry k němu nedodá. 😒

krista
6. dec 2007

Ajo tak jestli jsi z Plzně, tak se poohlídni po někom jiném, když mu nevěříš, když si dáš na seznamu Endokrinolog Plzeň tak ti jich pár vyskočí, př.:
http://www.firmy.cz/detail/372777-mudr-zdenka-b...
http://www.firmy.cz/detail/367565-mudr-marie-sk...

Našla jsem reference i na jednich netových stránkách:

pro Andreu (Efka, 26. 09. 2007 11:45)
Ahoj Andreo,
jsem taky z Plzně a chodím na endokrinologii k paní doktorce Vlčkové na Privamed. Jestli je dobrá těžko říct, doporučila mi operaci vzhledem k problémům s očima a k věku (pravděpodobnost těhotenství), takže ted uz jsem 4 měsíce po operaci. Hodně štěstí, ahoj Efka

Endokrinolog Plzeň (Andrea, 24. 09. 2007 11:40)
Prosím o radu, zda někdo nevíte o nějakém dobrém endokrinologovi z Plzně a nebo okolí, chodím pouze k internistovi u nás, ale radši bych se přehlásila k nějakému odborníkovi, léčím se se sníženou funkcí ŠŽ 2 roky a nyní začal doktor o úplném odstranění ŠŽ, což mě dost překvapilo, tak bych raději slyšela názor od odborníka.

aja82
6. dec 2007

Moc děkuji, za doporučení. K pí Dr, Baliharové jsem chodila jako malá, ale od 18 ti jsem musela přejít má jen děti a dorost :( ale ta byla super, to fakt jo. A škorpilová má bohužel plno :(

krista
6. dec 2007

A ta Vlčková, bohužel jsem nenašla kontakt na netu, ale třeba ve zlatých stránkách by být mohla 😉

aja82
6. dec 2007

jj moc díky kouknu se na ní doma 🙂

krista
6. dec 2007

Pak je tu ještě institut reprodukční medicíny a endokrinologie:
http://www.ivf-institut.cz/

len
6. dec 2007

Ajo, tak jestli je to takhle, vůbec se ti nedivím, že hledáš někoho jiného ☹ Tak hodně štěstí 😉

niikkyy
6. dec 2007

Ahojky holky!!

delfi musím počkat na výsledky na leden a pak se uvidím co se se mnou stane ☹

krista
6. dec 2007

Jéé Niky pěkná fotka ty čertice jedna 🙂 Výsledky určitě budou dobrý, strašně ti držím palečky 😵

Co ty Delfi jak se máš, co hojení? 🙂

delfi07
7. dec 2007

ahoj holky,
Niky, takže šance pořád je? tak to ještě není nic ztracené. Taky na tebe budu moc myslet, aby všechno dopadlo dobře
Kristi, na ty kraje už se dá dívat, pomalu uvažuju o tom, že zahodím šátek, jdu to zkusit ještě příští týden na kožní
Mějte se a držte se, už musím dneska letět, pa

krista
7. dec 2007

Delfi to je fajn, jsem ráda, že se hojí 😵
Taky se měj hezky 😵

niikkyy
8. dec 2007

Ahojky!!

Delfi díky moc!!Snad to bude OK!!!!

Kristo to víš,jsem čertice teď třeba se nám s těma rohama povede mimi 😵 čekám čekám jestli přijde Mrcha nebo ne!!Mě la dojít dneska,ale teplota je nahoře!§Ale naděje se nedávám,může to být spoždění 😵

niikkyy
8. dec 2007

jůů kristo to je ale krásnej pupík 😵 😵 😵

krista
8. dec 2007

Jéééé já chci vidět graf 😵 😵 😵

Děkuju za pochvalu 😅 Hrozná je ta strie na boku 😠 Ale ta už tam byla před těhu čupka 🙄

niikkyy
8. dec 2007

Kristo já jí nevidím 😵 😵 a jestli je tak malinká!!!Ale fakt super bíško 😵

krista
8. dec 2007

Niky mám ti jí zakroužkovat? 😀

niikkyy
8. dec 2007

http://www.fertilityfriend.com/home/1b7c04

no jestli jí najdu i zakroužkovanou???nenajdu,nevidím 😀

niikkyy
8. dec 2007

já vidím jen žílu 😵