Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

pavlisa
25. feb 2010

holky, zítra v deset ráno mě čeká IUI, tak mi držte pěstičky 😉 a můžete začít už dneska 😀

shandy
25. feb 2010

ahojte babulky 🙂
jerry gratulujem k drobcekovi 😅
jeeeeeej pavlis, drzim palce 😵 😵 😵
aj vendy u zubara 🙂

diapozitiv01
25. feb 2010

Pavlis, drzime 😉

simasla
25. feb 2010

Čau holky - no také držím palce jak na IUI pavlise, tak i vendulce u zubaře.
No já nechápu dnešní teplotu - :( třetí den už špiním - dneska bych řekla, že trošku silněji, ale pořád je to jen hnědé - žádná krev - no a teplota ráno 36,8??
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9
že by byla vendulka vědma??? sice by ta ovulace byla na nic - bo se s J uvidíme až zítra večer - ale byla by a to bych byla celkem ráda.. no a nebo se to ještě během dneška rozjede, kdo ví?
uff nemůže nic jít, tak jak chci - chjo...

pavlisa
25. feb 2010

Jen mi přijde divné, že mi včera bodli Pregnyl a jdu na to až v pátek, tak snad mi folík nepraskne už dřív..měla jsem ho včera 24mm, ale je fakt, že já mám normálně 28mm a víc (proto ta bolest a poznám bezpečně ovu),takže asi Dr. doufala, že do pátku rána vydrží..vůbec nevím, jak rychle Pregnyl zabírá.
Jinak říkala snažit se klidně denně, bez abstinence, to nás potěšila 😀

shandy
25. feb 2010

pavlis, co viem, tak sa zvykne chodit tak dva dni od pregnylu, takze to mas ok 😉 🙂

pavlisa
25. feb 2010

shandy, tak super, já právě myslela, že večer před tím. Už mě to hezky bolí, tak mu domlouvám, ať vydrží 😉
Sim, já měla taky hnědé špinění a to týden! než se to rozjelo, neboj, mrcha přijde a pak už to prostě vyjde!

estrellita
25. feb 2010

pavlis: drzim palce uz ted 😵

pavlisa
25. feb 2010

no máte štěstí!
nikdo tady nepíše, to znamená, že my všechny držíte pěsti na zítřek a nemůžete tím pádem psát 😀

ještě vás večer zkontroluju 😉

jerrymona
25. feb 2010

ahojte babenky.

vendu, teplotka sa pekne drzi. len tak dalej. 😉 a vela stastia u zubara. ja ich neznasam. teda bolesti zubov, nie zubarov. 😀

estrellita, tak si sa predsa odvazila, ako aj ja a dala si do pasu datum. 😵

pavlisa, velmi drzim palceky na IUI. 🙂 nech sa podari.

dia, neboj, mozno k nam cochvilla pribudnes aj ty. 🙂

sima, dufam, ze sa uz konecne dockas ms. tak ti to prajem. 😵

a kde je strouzina? zeby uz v porodnici? 😕

len
25. feb 2010

Pavlis, po Pregnylu to praská za 36-40 hodin. U nás to bývalo - jeden den Pregnyl, druhý den IUI.

pavlisa
25. feb 2010

já jsem se teď úplně bála, že to večer praskne, protože mě to fakt bolí a pak je vždycky táááková úleva, když už to proběhne, no tak doufám, že vydrží!
ale co..když ne, tak mám ještě dva pokusy v dalších cyklech a to by bylo, aby nebylo 😉

jerry, to je krásné datum porodu 20.10.2010 😵

shandy
25. feb 2010

pavlis ale ved to sa stihne snad.. 🙂 , kedy ti ho bodli? ak vcera vecer, tak to mas v poho, dnes vecer je len 24 hodin + budu ti to robit asi rano, nie? tak to sa hadam stihne, drzim palec 😉

jerrymona
25. feb 2010

pavlisa, len keby sa to este aj v tento den podarilo. 😀

pavlisa
25. feb 2010

jerry: budeme ti fandit 😀

shandy: jste takové zlaté, jak mě povzbuzujete, už se těším, až tě budu i já v apríli 😉

estrellita
25. feb 2010

jerry: jj, odvazila jsem se 😅

vendulak
26. feb 2010

Dobré ráno holky! 🙂
Tak už jsem k vám včera ani nenakoukla, přijela jsem včera odpoledne domů, úplně ztrhaná a usínala tu už snad od sedmi 😒 .
Jinak tedy zubaře sem přežila, měla jsem dva zuby s kazem vedle sebe 😕 . A pekelně to včera bolelo. I když sem si říkala, že když to přežiju tak super už nebudu muset brát žádnej Ibalgin a prd, musela jsem si ho vzít hned jak sem od zubařky odjela jak to bolelo a musela jsem fungovat s tím 😒 . Pak odpoledne a večer jsem stráááášně trpěla neskutečnou bolestí a nemohla díky ní ani usnout i když sem byla utahaná jak kotě, tak sem si musela vzít další na noc 😒 . Ale dneska je to snad lepší, musím to zaklepat 🙂 . Tak doufám, že to dovymizí úplně a bude pokoj 🙂 .
Pavli tobě moooooooc držím na dnešek palce!!! 😉 Budu tady koukat na hodiny a v deset posílat strašně moc pozitivní energie! 😀 😉
Simi tak koukám, že to taky nemáš jednoduché 😒 , já se v tich tvých cyklech ale normálně vidím 😒 . Nejhorší je, že ale fakt musíme jen čekat jak se to prostě vyvyne 😒 . Držím palce, aby menzes došla co nejdřív a ty si mohla začít zobat Clostil! 😉
Jinak já teploty takto http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak čili mám pocit že se mi zasekl teploměr 😀 . Ale né, zkoušela jsem pak cvičně změřit v podpaží a tam bylo jiné číslo 😀 .

strouzek
26. feb 2010

dobrý ránko holky 😵 včera jsem tu nebyla byla jsem u našich u holiče atd. mám pocit že mám toho hrozně moc co zařídit

jerry moc gratuluju ke kontrole a průkajdě, ty se máš já dostala průkajdu až ve 12 tt. a že si přijdeš jako scifi? holka já mám jít rodit a pokaždé koukám jak magor na ten utz, manža to samé a nevěřím že je to pravda i v tý porodce mi to vůbec nedocházelo že za nějaký týden 14 dnů tam budu taky 😅 pořád si myslím že se probudím z nějakýho snu a zjistím že se mi to všechno jenom zdálo.

Simi já když mi píchli vyvolávačku tak jsem taky měla 3 dny špinění i když na špinění před MS jsem nikdy netrpěla, měla jsem divný teploty, dokonce v den kdy jsem pak mrchu dostala jsem měla teplotu vysoko tak jsem to tehdy psala jedný koníkovce ta mi říkala že je to zmatek a že teda mrchu dneska určo nedostanu tak jsem se hvězda vypravila do města bez zásoby hygienických potřeb a za hodinu jsem letěla z města dom protože mi přišla mrcha jak bič. takže teploty bych po vyvolávačce fakt vůbec neřešila.

dia akupunkturu jo? člověče já se takových věcí bojím jak čert, vždyť já jsem se za celý svůj život nebyla schopná donutit zajít ani na masáže přitom by je moje záda potřebovali ale nemám ráda dotyky cizích lidí nevím co od toho čekat takže se asi nikdy nedokopu.

vendul gratuluju k přežití zubaře, můj manža byl v úterý asi po 10 letech u zubaře, kdybys viděla jak se bál, seděl doma pod dekou zakrytou i hlavu a koncentroval se. 🤐 nejedl nepil no prostě mazec, nakonec přišel jako hrdina že nemá žádný kaz což nechápu když ho každou chvíli bolí zuby 🙄 a s teploměru si nic nedělej, stejný teploty já měla v 1. těhu 😉

pavli dneska moc moc držím palečky a doufám že za 14 dnů už budeš hlásit krásné // 😵

pavlisa
26. feb 2010

vendul: co dodat ke grafíku.. 🙂

za chvíli vyrážím směr CAR, manža už hlásil, že splnil úkol, tak prý pak pro mě přijede, když budu chtít, abych prý byla v klidu a povedlo se nám to 😉
Myslím, že to bude ok, sice, když mi dělali průchodnost, tak jsem chcípala bolestí a potom jsem to hodinu rozdýchávala na autobusové zastávce, ale co, ať je to nepříjemné, hlavně když to vyjde 🙂

Do dvou hodin budu zpátky na příjmu 🙂

vendulak
26. feb 2010

Strouži ahoj 😉 . Já z tich zubů mám už zase hrozný nervy, byla sem tak šťastná když sem se vzbudila bez bolesti no a teď sem si dala k snídani cereálie s mlíkem a bolí to zas ☹ , nevím jestli se mám vztekat nebo brečet ☹ .
Navíc sem zapoměla napsat. Včera mě ta zubařka dost vyděsila, když už sem měla zuby vyvrtaný tak se mě ptala jestli chci klasickou plombu hrazenou pojišťovnou nebo nějakou lepší za 380,- korun. Tak sem chvilku přemýšlela a nakonec si nechala dát tu hrazenou pojišťovnou, protože já teď nepracuju a penízky musíme šetřit a takových plomp mám už hafo a má je každej a v pohodě. No a ona mi je tam tedy dala. A potom mi řekla, že kdybych náhodou ale chtěla někdy otěhotnět tak si mám nechat dát ty placený, že s tamtich se do těla uvolňuje rtuť nebo co a že to může u miminka způsbit rozšptěp! 😕 No já myslela v tu chvíli že mě omejou. Ona si asi všimla jak sem se vyděsila tak mi tedy říkala, že to rozhodně ale není pravidlo, jen že se to může stát. No měla jsem z toho pak dost nervy. Ale zase si říkám, že tyhle plompy má fakt každej, všechny naše mámy a všechno v pohodě...no nevím... 😒
Ty jo! Ale manža je hustej! 😕 Takovou dobu nejít k zubaři! To bych asi pak před ním měla neskutečný nervy. Navíc u mě by to asi ani nešlo, zuby se mi kazí dost ☹ .

strouzek
26. feb 2010

ahojky no to věřím bolest zubů je snad druhá nejhorší bolest (první je bolest srdíčka) hele ty lepší plomby jsou lepší na vzhled ale zase méně drží, vím že plno lidí si nechalo dělat ty bílé drahé ale vydrželi pár let a museli jim je předělávat, jediná pevná co vydrží nadosmrti je stará dobrá amalgánová. rozšpěp u mimča jo? ježiš to jsou kecy to by si musela nechat předělat pusu půlka republiky 🙄 odkajživa jsou plomby stejný,má je každej i ten co si teď dává ty drahý určitě má vzubu min. jednu plombu z dřívějška tu obyč a děcka se rodí zdraví na 99%. podle mě dr. chtěla vydělat, teď ti udělá jednu plombu, zaplatí jí to pojišťovna a za chvíli si tam půjdeš udělat druhou a bude to mít placený na 2krát. kašli na zubařku, bašti listovku a hotovo.
no jo manža je blázen, kdybych se nespojila s tchýní a obě bychom ho neseřvali do kuličky nešel by dalších 10 let. nejvíc mě ale fakt překvapilo že mu nic nenašla akorát že jeden zub má mrtvý tak ho musí dát ven ale kaz žádný, tak to mi řekni jak to udělal, já si myju zuby 3x denně a kazy mám furt a to tam chodím, jeho bolí každou chvíli zuby, cpe se brufenama ale dr. mu zuby pochválila 🙄

estrellita
26. feb 2010

pavlis: moc drzim palce 😵

strouzek
26. feb 2010

pavli moc držím pěsti 😵

vendulak
26. feb 2010

Strouži jo to si já myslím taky, ale prostě v tu chvíli mě dost vyděsila a musela jsem o to pak dost přemejšlet ☹ . No a listovku sem si radši včera vzala dvě a dneska taky dvě 😀 (jakože 2x 400mikrogramů).
Ale jinak tedy ten zub bolí úděsně milionkrát víc než když sem tam šla, tu teď brečím jako malá holka, div nevolám po mamince 😒 😢 😢 😢 . Je to fakt šílenost. Musela jsem si Ibalgin vzít zase a bolí to furt i když po něm míň 😢 .
Já si taky zuby čistím poctivě i ústní vodu používám a každej půl rok co tam jdu mi něco najde ☹ . Nedokážu si představit že bych tam nešla 10 let to by mi asi už v puse nic nezbylo ☹ .

strouzek
26. feb 2010

vendul kdyby to byla pravda už dávno by se to vědělo, já byla v těhu u zubaře a plombu mi dělala, je to manželova teta tak si myslím že by mi to řekla kdyby tam bylo riziko. hlavně opravdu v dnešní době má peníze na lepší plombu málokdo, u nás stojí ta lepší kolem 700 kč takže co vím tak v práci se to taky hodně řešilo když šla některá kolegyně k zubaři kterou si dát ale nakonec většina přišla s tou zadarmo od pojišťovny protože když jsou plomby dvě a k tomu nějaký bělení tak to aby člověk nechal u zubaře půl výplaty.
na bolest ten ibalgin je dobrej ale mě stejně vždycky nejvíc pomáhalo teplo, napustila jsem si PET láhev teplou vodou a dávala na pusu a snažila jsem se ležet na boku aby ta bolest šla na druhou stranu protože tam to jakoby prochází těma nervama že jsem cítila jak z toho zadního bolavýho zubu to šlo dopředu do předních a tam byla bolest snesitelnější a někdy odešla úplně

strouzek
26. feb 2010

každopádně o hygieně ani nemluv, já nemám ráda žvýkačky takže fakt si furt myju zuby, v práci jsem měla kartáček, mám kartáček běžně i v kabelce takže si zuby myju fakt furt a stejně mám pusu plnou plomb, můj manža pije kafe, kofolu, kouří, myje si zuby jen ráno a kaz žádnej 😠 nespravedlnost

vendulak
26. feb 2010

Jo taky si myslím prostě že to nebude tak horký, prostě tyhle plompy má každej a děti jsou O.K. Tak sem si to sama odůvodnila i hned jak sem tamodsud šla. Ale stejně sem si tý listovky vzala radši víc 😀 .
Jo ibalgin je skvělej, ještě tu měl příťa nějakej Surgam myslím co dostal od doktorky na záda tak ten taky zabíral, ale Paralen třeba ten vůbec. Ale jako...mám strach z toho kolik jsem jich do sebe za posledních víc jak dva týdny narvala ☹ , abych nebyla nějaká předávkovaná ty jo 😕 . Mám strach i co kdyby se IUI fakt povedlo a já jich do sebe tolik cpu ☹ . Ale fakt to jinak nejde, větší bolest sem snad nikdy v životě nezažila 😢 . A fakt jsem si včera pořád opakovala, jak když budu u zubařky statečná a nechám si to všechno opravit tak pak budu mít klid a čistý svědomí a nebudu do sebe mnuset nic ládovat a ono je to ještě horší 😢 . Už nevím co s tím ☹ . Ta doktorka říkala, že se tedy mám nějakou dobu vyhýbat moc studenýmu a teplýmu. Ale nemám pocit že bych něco takovýho měla ☹ . Prášky sem zapíjela šťávou co jsem tu měla od večera takže normál pokojová teplota, mlíko jsem brala taky nový takže nebylo ani z lednice a čaj sem si včera nechávala vychladnout skoro do studena ☹ . Fakt nechápu proč to tak šíleně bolí ☹ .
Ale to s tou petkou zkusím! Děkuju za radu! 😉 Já se děsím toho co bude zase za pár hodin až ten Ibalgin přestane účinkovat ☹ .

strouzek
26. feb 2010

vendul neboj i kdybys byla těhu tak k mimču se to nemá jak dostat. já jsem taky brala brufeny když jsem nevěděla o těhu, moje mamka dokonce brala u bráchy když byla těhu antidepresiva a tak to že je těhu zjistila až někdy v 6 tt a dr. mě i mamce i mým kamarádkám které dělali před zjištěním těhu kdovíco řekli že se to nemá jak k mimču dostat. mimčo do toho 7 tt je jakoby samostatný tvor, taková kulička co si žije dělí buňky atd. sama pro sebe a je mu celkem fuk co dělá jeho obal (alias my maminy) 😀 teprve až od toho 7 tt začne žít přes matku, začne se tvořit placenta takže proto i je nejvíc potratů kolem toho 7 -8 tt protože tam se jakoby může nejvíc věcí podělat v tu chvíli se tvoří srdíčko, placenta a ještě začíná mimčo žít z matky která když je nemocná tak to mimčo nemusí ustát (viz zřejmě můj případ) takže fakt se neboj, jakmile najdeš // tak zapomeneš i na zub a pak si dáš s růžovýma bonbonkama na pár měsíců pauzu 😉

vendulak
26. feb 2010

No Strouži...ono takovou bolest asi // nespraví ☹ . Já mám fakt strach, co jak mam dělat když to nebude přecházet...? Přece do sebe nemůžu cpát Ibalgin na věky... 😒 . To bych pak byla už i víc než ten 7tt 😀 .

strouzek
26. feb 2010

vendul by ses divila na co všechno // fungujou 😉 neboj zub snad přestane bolet dneska nebo zítra kdyby ne tak si zajdi radši na pohotovost třeba ti to udělala špatně