Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

vendulak
24. feb 2010

Pavli fakt tě to takhle bolí takovou dobu, jo? 😕 Tak to je hustý. No já tohle neznám, proto jsem z toho včera večer byla úplně vykulená, fakt velká bolest 😕 . Ale dneska už je to zase O.K. 🙂 .
Tak na pátek budeme i s pesanem moc držet palce na IUI! 😉
Strouži tý brďo! Tak takhle dlouho by u nás v mrazáku maso nevydrželo 😀 . Příťa je hroznej masožrout 😀 . To já zase bych maso klidně vůbec nemusela 🙂 . Ale to že se pak nejde do mrazáku skoro dostat to taky znám, proto jsme se na to taky museli před tima Vánocema vrhnout 🙂 . No tedy já musím říct že můj chlap je docela pořádnej 😔 😵 .

strouzek
24. feb 2010

vendul můj taky teda jak na co, jindy by mě už drbal že mám v lednici bordel ale teď jak ví že mám rodit by mě nejradši viděl uvázanou u postele. jenomže mě to nebaví jen ležet, taky asi ten hnízdící syndrom se dostavil tak se snažím gruntit, ne teda že bych to přeháněla ale prostě tak normálně vím že musím abych pak měla klid a nevypadalo to tady jak u cigánů. maso no my jsme taky masožravý jenomže já mám úchylku kam jdu a vidím maso pěkný a ještě v akci tak ho beru takže my třeba ani nejsme na víkend doma a stejně dělám zásoby pak to rvu do mražáku protože vím že to nestihneme uvařit a tak se to tak kupí pěkně dlouho. to samé nanuky, v práci přišel jeden kolega že prodávají mrazírny nanuky, jsou dobré ve lhůtě akorát prostě prý je obal špatně natisknutý atd. no a 80 nanuků + 5 nanukáčů za 150 kč!!!!! no neber to , v létě jsem domů tahala každý týden krabici rozdala jsem něco rodině ale stejně mi tu zbylo milion nanuků které co jsem otěhu jsem neměla protože bych se asi pobli.. 😝 no a teď je zase nemůžu, manža už se jich přejedl tak je cpu každý návštěvě co k nám přijde. bohužel i přesto tam zbyl plný jeden šuplík a nikdo to už nechce

vendulak
24. feb 2010

Strouži tak to my dostávali maso od mého táty, vždycky koupil půlku prasete a nám dal půl z toho. Takže v mrazáku bylo vždycky dost masa 🙂 . Ale tedy už ho tam moc nebude, táta má novou ženskou a my pro něj už nějak moc neexistujeme 😒 . No nic, to je mimo. Ale tédy! Takovej nanukůůůů! 😕 😀 To by mě ani koupit nenapadlo, by se nám to ani do mrazáku nevešlo 😀 . Ale tedy dala bych 😀 . Nanuka na návštěvě sem už nedostala ani nepamatuju, dostávala jsem je vždycky u babičky 🙂

Kdepak se asi toulá Síma...zajímalo by mě jak je na tom, jestli už ms po agolutinu dorazila a jestli už začíná s Clostíkem 🙂

strouzek
24. feb 2010

hm tak to musí být super, my jsme teď taky měli nějaký věci ze zabíječky, manžův kolega z práce si takhle kupuje půlku prasete a pak to co mu zbyde a nevleze do mražáku tak to prodá tak jsme měli prdelačku a kroupy mňam i když jsem měla jen pár lžiček kvůli cukru. já věci ze zabíjačky miluju kromě bůčku jím vše ale asi bych obrečela to prasátko, já ořvu i kapra o vánocích 😅
chceš nanuky? pošlu poštou 😀 v tom létě to byl hukot, začlo to pár krabicema ale rozneslo se to takže pak se domlouvali čímdál větší auta a nakonec to ten známej vozil v kamionu před naši firmu kde se kupili lidi i cizí a brali třeba i 15 krabic 😅 já jsem jednou táhla domů 12 krabic ale to pro rodinu a známé, horší bylo že když byl zrovna horkej den tak to byl masakr vést ty krabice 20 km ve vyhřátém autě a ještě to rozvážet rodině po celém městě. 😀 já nanuky miluju když jsem nebyla těhu tak to nebyl problém to spotřebovat ale co jsem otěhulila tak jsem nemohla nic sladkýho ani vidět a teď to nejde takže hold budu nanukovat až po porodu 😀

Síma asi nemá čas, psala že jí hárá fena tak prej budou hárat spolu snad 😀

strouzek
24. feb 2010

když už jsme u té mrchy včera jsem dokoupila další balíky vložek do porodky no teda fičák, manža koukal na tu hromadu balíků doma (radši jsem se předzásobila kdyby to bylo hodně silný) a ptal se jestli si ještě pamatuju jak se to používá, haha vtipnej 🙄 každopádně to bylo divný jít do obchodu s břichem až pod pupek a kupovat vložky, normálně jsem se cítila trapně 😅

strouzek
24. feb 2010

ježiš teda ne až pod pupek ale až pod nos, už mi hrabě 😀

vendulak
24. feb 2010

Strouži jéééé tak to já zase zabíjačku néééé fuj 😝 . Jediný co z ní sním je ovar. Ten mám i ráda, nejlíp s čerstvě vykopaným a nastrouhaným křenem 😀 . Ale věci jako tlačenky, jítrnice a krvavou polívku a tak, to by mi někdo dal do pusy jen přes mou mrtvolu 😠 😀 .
Tak já jediný větší množství nanuků měla od Family Frost 😀 . A to pro sebe ani né, to si radši koupíme tu vaničku. Ale kupovala jsem je na chatě vždycky příťovo bratranečkovi. On je úžasnej. Chatu máme v takovej děsně zapadlej vesnici a tam nikde kolem nic a on se vždycky hrozně těšil na pátek a celý dopoledne povídal vždycky jak přijede "pan zmrzlinář" 🙂 . Úžasnej 😵 . Ale tedy pak přišli s tím, že teď budou jezdit jen nějak po telefonických objednávkách nebo co... 😒
Jo vím, že Síma říkala to o fence 🙂 . My máme pro našeho hafíka teď domluvenou taky slečnu 🙂 . Měla hárat na konci února, ale prý asi tuší co se na ní chystá tak si dává na čas 😀 . Jestli to vyjde tak už se těším na psí miminečka 😵 . Ale mám strach že si je pak budu všechny chtít vzít sama 😀 .

vendulak
24. feb 2010

Tý brďo Strouži já si takový věci jako množství krve a vložek po porodu radši zatím ani nepředstavuju 😀 . Ale živě si pamatuju jak sem byla na brigádě na pokladně a taky tam byla jedna taková maminka s miminkem a kupovala jich táááááááák velký hafo! A já nechápala ještě tenkrát 😀 .

strouzek
24. feb 2010

tak to nevíš co je dobrý, já jitrnice, jelítko, prdelačku aj. miluju. z family frost jsem si snad nikdy nic nekoupila, mě přechází chuť na ty jejich předražený nanuky ve chvíli kdy slyším tu debilní melodii co furt hrajou, ale věřím že na vesnicích asi je zmrzlinář oblíbenej, my jsme tu na náměstí, cukrárnu s točenou zmrzlinou asi 20 metrů tak to víš že kšeft by tu neměl.
Téda pro psa slečnu jo? já jsem divná ale já si neumím představit domlouvat kocourovi sex, moje máti říkala že to samé měla její kolegyně měla fenku a prej jí přivedli psa jenže ten to jakože neuměl tak jí obskakoval ale spíš házel ty sople výronu po ní než do ní, ta fenka stála koukala na paničku jakoby říkala "co mi to děláte" tak ta známá to prej nevydržela a s brekem utekla. no já bych byla to samé a to je Oliver kluk, prostě je to moje děťátko ještě před pár měsíci jsem mu vařila kočičí sunar a teď bych představu nechat ho někde ojíždět jakousi cizí kočku nepřežila. já budu hrozná tchýně naše Neluš se nikdy nevdá 😀 a o štěňátkách ani nemluvím, já bych to nemohla dát pryč mě stačí vidět kotě nebo štěně pár minut a je pro mě problém ho dát i majiteli, teď si koupila malou čivavu manžova sestra a po hodině co jsem toho psa hlídala jsem měla fakt problém jí ho vrátit 😅

co se týče vložek no ani nemluv, já jsem byla zvyklá na tampony a taky hlavně na to že jsem to měla slabé takže teď pro mě představa něčeho takového a hlavně teda že budu muset ty vložky ukazovat doktorovi při vizitě zcela nepředstavitelná. hlavně teda to prej musí být takový ty velký babičkovský vložky velký jako polštář, místo kalhotek mám takovou šílenou hrůzu síťovanou z nohavičkama co prej musíme mít do porodky no děs 😖 sice je v seznamu napsáno 1 balík sebou ale teď při té exkurzi a taky co říkali známé je to tak šílený že 2 balíky jsou tak na den a představa že mi to pak bude chodit kupovat manža to si radši ani nepředstavuju co by donesl tak jsem se přezásobila sama ale vypadá to tu jak v plínkárně a vložkárně, všude nějaký balíky 😀

vendulak
24. feb 2010

No Strouži mít točenku kousek od domu tak taky nic jinýho nejím 😀 .
No a s pejskem...já ho mám taky pořád jako miminko, pořád si ho chovám a ňahňám (i když on to nemá rád on by si jen hrál), ale prostě on je strašně krásnej a každej říká že by to chtělo od něj štěňátka a já si to myslím taky. Chci aby je měl, aby si taky v životě užil 😀 a prostě aby tak krásní pejsci dělali radost i dalším lidem. On je fakt nejnádhernější a nejúžasnější a já ho fakt miluju 😀 😵 .
Ježiš Strouži ty mě děsíšššššššššššššššššš 😕 . Já takový věci nechci vědět! Nebo si to všechno ještě rozmyslím... 😀 😒

strouzek
24. feb 2010

myslím že až najdeš // tak si na vložky a jiný nechutnosti co tě čekají v porodce ani nevzpomeneš 😀 já bych třeba taky chtěla od oliverka koťátka ale zase bych asi nepřežila že je nemůžu mít doma že je má kdoví kdo a kdoví jak se k nim chová atd. já jsem taková matka pluku, já bych doma měla kočičárnu, takže u nás byla jediná možnost kastrace navíc i u těchkocourů je to takové složitější když jsou doma a nejsou kastrovaní, oni pak začnou značkovat, v noci řvát u dveří nám to dělal OLiver 14 dnů a byla jsem zralá na psychinu, nespala jsem celé noci, vztekle ničil co viděl hlavně koberce atd. po kastraci to okamžitě přestalo a v noci spí, koberce ničí sice dál ale tak normálně kočičácky předtím to ničil až hystericky vrčel na nás prostě jakoby mu to vlezlo na mozek.

kingstonka
24. feb 2010

ahojte baby
strouzi - tak ty hniezdis vo velkom 🙂
no s tymi vlozkami - co si pamatam- nebolo to az take zle- nepotrebovala som ich az tak vela ( v mojom pripade) ale najlepsie boli fakt tie vatove hrube 🙂 aj ked tak nevyzeraju

vendulak
24. feb 2010

Tak já už sem asi fakt zcvoklá 😀 , sem teď šla kouknout na seznam věcí do porodnice 😀 . No co jednou se to určitě bude hodit 😀
Jinak my kocoura taky nechali vykastrovat, my ho totiž pouštěli i ven (u našich u domu) a báli jsme se aby nechodil za kočkama a nepral se ☹ . A byl pak zase takové hodné koťátko 🙂 , jen trochu velké 😀 .
A neděs mě, s tím komu by se dostali hafánci do rukou ☹ . Já doufám že hodným lidem, tak jako náš se dostal k nám 🙂

strouzek
24. feb 2010

kingst no jo hnízdím pořádně 😀 snad taky nebudu mít tak velkou spotřebu po revizi to taky nebylo tak hrozný jako u jiných holek co jsem slyšela ale teď hold člověk neví tak doma kupí co může 😅

vendul no co , uteče to a budeš si balit tašku taky 😉 já jsem si taky myslela že určitý věci nikdy potřebovat nebudu a koukej teď sháním síťovaný gatě do porodky jak čert 😀
pro mě je kastrace fakt u koček důležitá mají jiný zvyky než psi v říji, pes utíká fena hárá ale kočky a kocouři ti sedí u dveří řvou, perou se, vím jak od tety kocouři chodili domů bez ocasu ucha no šílenost, takže radši bez kulek a koťátek ale pořádný vyžraný pohodový macík na gauči 😀 zlobí sice furt ale to bude asi jeho nátura rozhodně je to megarozdíl oproti tomu teroru co jsme tu měli před kastrací, začlo to z ničeho nic ale stačilo pár dnů a byli jsme s manžou z něho šedivý a byt zdemolovaný

vendulak
24. feb 2010

No nevím Strouži. Já vnitřně věřím, že se toho miminečka prostě jednou dočkáme a ne jen jednoho 🙂 . Ale momentálně je to jako sci-fi. Prostě teď si nedokážu představit že by se nám to podařit mělo ☹ , prostě sem zvyklá asi už jen na to zklamání, depky, bulení ☹ a neumím si představit že by to mělo být někdy jinak ☹ .
Ale nic, prostě doufám, že jednou se ho dočkáme a budu taky schánět síťovaný gatě 😀 .
Jo právě my měli kocoura když sem byla malá a ten taky chodil domů furt servanej a jednou tak moc že v tom měl i nějakej svrab a neuzdravovalo se to a musel to veterinář ukončit ☹ . A pro mě to bylo fakt hrozný, tak proto jsme toho druhýho taky takhle nechali. A je furt doma, pořád krásnej zdravej, tlustej a línej 😀

strouzek
24. feb 2010

vendul já měla to samý a spousta holek od nás z diskuze z vlaštoviček to samé a teď řeší sunary a vlhčené ubrousky. mě to přišlo taky jako scifi a vlastně se cítímjako scifi i teď a to mám rodit. pořád tomu nevěřím, taky jsem zvyklá ze spousty věcí na problémy , zklamání atd. takže teď když jsem šťastná nebo teda bych měla být superšťastná jsem až otravná tím jak pořád koukám kolem sebe a čekám na nějaký průšvih. manža i naši mi to už několikrát řekli že já snad neumím být super šťastná že pořád jakoby čekám na průsery a mají pravdu. vždyť já při montování postýlky místo abych řešila který poovlečení na to dám jsem už zase přemýšlela o minulosti, brečela jsem při vzpomínce na první mimčo a pak jsem další 3 dny depkovala jestli jsem tou postýlkou něco nepokadila protože mě malá méně nekopala a furt něco. ale to je fakt normální kdyby ses zeptala holek co otěhulili po mnoha letech a mnoha IVF řeknou ti to samé že v určité době něčemu takovému nevěřili a že ani pak když už to dítko měli tomu nevěřili protože byli zvyklé na smůlu.

vendulak
24. feb 2010

Strouži jo já sem asi taky taková ☹ , posralo už se mi toho v životě strašně moc ☹ . Vlastně si vždycky říkám že to jediné opravdu dobré a šťastné v mém životě je Filip a Jesse 🙂 . Ale možná si tím negatismem a pesimismem škodíme sami 😒. Není to dobrý... 😒
A sci-fi...když já mám pocit že ve skutečnost se to mění jen jiným... ☹ . Teď jsem koukala na nějaký grafy a třeba holka co měla sex jen jednou za cyklus otěhotní. A my se snažíme poctivě jak blbý, už mě to někdy tak štve a leze na mozek a my nic 😒 . A takových věcí je víc. Ale prostě s tím nic nenadělám, musím věřit že jednou se prostě toho miminečka dočkáme 🙂 .

simasla
24. feb 2010

Ahoj holky - no já se toulám v práci - už několik dnů za sebou od rána do večera - domů jezdím tak na tu desátou večer - už celkem dodýchávám :(
V pátek mám volno a jsem objednaná do dvou svatebních salónů na zkoušení šatů 🙂 - tak už se těším, až si odpočinu.
No já po agolutinu už 2 dny špiním - ale jen tak opravdu malinko, že je to jen na intimku. Nechápu? dneska jsem naměřila 36,5, tak jsem si říkala, že dojde mrška - minule došla po Agolutinu při téhle teplotě.. no a teď jen to špinění - dneska trošku silnější - nevím jestli to mám počítat jako nový cyklus, nebo stary??? Kvůli tomu clostilu - no počkám ještě zítra a pak se rozhodnu.
A co ty vendulko - bolesti bříška už pominuli? A čekáš, že?

jerrymona
24. feb 2010

ahojte babenky. tak som tu. pozrite sa do pasu. mam tam uz datum. 😵 😵

dnes som bola u gynekologicky a videla som srdiecko. boze, som taka stastna. 😵 babätko meria 5,1 mm. je to pre mna ako scifi film. vobec sa mi nechce verit. 😵
mam vystavenu tehotensku knizku, konecne som nastavajuca mamina. teraz uz oficialne. 😵

soldi
24. feb 2010

jerry 😵 😵 😵

prave Ta ohovarame v grafoch 😀 inac, dnes nam pribudli dve tehule, pod kuknut 😀

simasla
24. feb 2010

jerry - moc, moc, moc gratuluji maminko - a jen tak dál ať pěkně rostete 🙂

jerrymona
24. feb 2010

soldi, uz som ti odpisala. 😀

simasla, dakujem. 😵 tiez dufam, ze vsetko bude ok.
ako si na tom ty?

simasla
24. feb 2010

já čekám mršku - dva dny už špiním a nechce se to rozeběhnout - agolutin mi Dr. píchnul před 7 dny no a mám připravený clostík - tak se těším, jaký bude nový cyklus..
no závidím ti.. musí to být krásné - vědět, že v sobě nosíš nový život - jéé já už se těším, až se jednou také dočkám

jerrymona
24. feb 2010

sima, ci veris alebo nie, kazdy den myslim na vas vsetky snazilky a modlim sa za vas. ja pevne verim, ze zazraky sa deju... 😵 😵 😵 dufam, ze uz coskoro... 😵

to je dobre, ze uz aspon spinis, mozes aspon zas cakat na ovulku. 😵

jerrymona
24. feb 2010

babenky, prajem dobru nocku. bye 😵

estrellita
25. feb 2010

dobre ranko holky,

simi ahoj 🙂 tak svatebni saty, jo? no to je krasne cekani a kdy mas svatu? 🙂

diapozitiv01
25. feb 2010

Dobre ranko,,
no ako vidim ze ste tu tusim v presile, strouzek, jerry, ester 😀
no dufam ze sa aj na nas nieco nalepi 😀

Pekny den,

dnes idem do ba na akupunkturu,, tak som zvedava, 1x

estrellita
25. feb 2010

dia: ja verim, ze jo 🙂
ja jsem jeden cas na podzim chodila na akupunkturu, ale nedelalo mi to dobre, pak uz jsem se tech jehlicek tak bala, ze jsem se nedokazala uvolnit, takze jsem pak z toho mela male modrinky a vzdy jsem se tam strasn enetesila, takze jsem si rekla, ze tonema vyznam a ze asi nejsem nejvhodnejsi kandidat pro aku 🙂

ale pak napis svoje dojmy 🙂 krasny den 🙂

diapozitiv01
25. feb 2010

ester,
no ono to niekazdemu zaberie, ale treba to vyskusat,,
tak som zvedava, dnes mam len prve sedenie,, tak som hrozne zvedava,,

vendulak
25. feb 2010

Ahojte holky!
Simi špinění rozhodně ještě jako menstruaci a začátek nového cyklu neber! Já to tak taky jednou udělala po agolutinu, kdy jsme měla jít 3.DC na hormonální profil. A nakonec po tom špinění po agolutinu přišla hned ovulace! Bolesti, hlen, vyskočila teplota. Tím nechci říct že ti třeba dojde ovulka. Ale prostě šíňo není menstruace jak sem byla pak poučena a nový cyklus se počítá až od čisté krve 😉 .
Jerry moc gratuluju k srdíčku i průkazce!!! 😉
Dia tak doufám že se s námi pak podělíš o zážitky z akupunktury 🙂 😉 .
Jinak já se právě chystám umýt a kolem 9.30 vyrážím k zubaři ☹ . A mám z toho děs. Strašně moc šíleně se zubařů bojím ☹ , už od včera je mi z toho šíleně špatně od žaludku, jaký z toho mam nervy ☹