Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

vendulak
26. feb 2010

Jo potom roce jsou na nás tchánovci moc hodní a moc rádi kdykoliv nás vůbec můžou vidět 😀 .

gingera
26. feb 2010

strouzek: opožděně 😅 děkuju za radu ... 🙂

simasla
26. feb 2010

čau holky - včera jsem nebyla doma - kalila jsem s kamarádkou a dneska jsme byli na těch šatech a mám z toho depku - ve všem vypadám jak hlavní hrdina z filmu Zachraňte Williho 😀 k tomu všemu jsem dneska už ani nešpinila, takže jestli nepřijde mrška přes víkend, tak budu volat Dr. co se mnou - takže to na mě teď padlo a jsem mimo.. už jsem si zabulela a snad bude líp

vendulak
27. feb 2010

Ahojte holky! 🙂
Simi a co teplota? Hlen? Neboj, ono se to snad ještě nějak vyklube 😉 .
Jinak vám přeji holky všem hezký víkend a my budeme za chviličku odjíždět na chatu, tak se tu mějte a zatím pá pá 😉

simasla
27. feb 2010

čau vendulko a všichno
No už mě to přešlo... ale teplotě už nerozumím vůbec.. mrška nikde, hleník lepkavý, natahovací jen malilčko... no tak nevím, co se mnou...
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9

estrellita
27. feb 2010

dore rano holky 🙂
si pripadam, jako bych sledovala detektivku, vzdy kouknu na graf vendul 🙂 a moc hezky se to zveda, tak snad to bude pokracovat i dal 🙂 😵

strouzek
27. feb 2010

ahoj holky, omlouvám se včera jsem utekla bez rozloučení, manža přijel od tchána tak jsem dělala uraženou hned to na mě poznal tak jsem ho seřvala klasicky mi řekl že jsem hysterka ale pak se omluvil a dal mi prašule že po cestě na bazén se stavíme v drogerce a můžu si koupit co chci tak jsem si po dlouhý době udělala radost a nakoupila i něco pro sebe protože v poslední době tahám z drogerky akorát zásoby plín 😀 ale i tak jsem pak byla večer ještě naštvaná, o tchánovi vendul no věř mi co my už měli s ním za výstupy, tedy řekla bych já, hádek už plno, já jsem huba proříznutá tak si nechám máloco líbit ale co myslíš? nic výsledek žádný, stačilo jak jsem se dověděla že tchánovci o mě vykládají každýmu na potkání že jsem neplodná to jsem jim udělala výstup a práskla dveřma a místo aby se omluvili zhodnotili to že jsem hysterka ovlivněná hormonama 😠 ale co už, nebudu se rozčilovat až si budu příště hledat manžela tak jedině syrotka 😀

ginger nemáš zač 😉

simi teda povím ti tvůj cyklus to jsou úplný akta X 😅 jestli fakt mrcha nedojde normálně tak už bych fakt šla na gyndu stoupla si tam a neodešla dokud mi nezařídí dr. mrchu a totální kompletní vyšetření 😎

vendulak
27. feb 2010

Ahojte holky! 🙂 Tak už jsme z chaty zpět 😀 . Chtěli jsme tam být až do zítra, ale rozbila se studna a byla tam děsná zima, normálně se to tam vytopí krásně, ale dneska sem byla nějaká zimomřivá a celý odpoledne co příťa pletl košík a třídil proutky tak já třísla zuby zachumlaná na gauči a chvílemi i spala 😒 . Tak jsme se nakonec rozhodli že se na noc vrátíme domů 🙂 .
A musím se přiznat. Cestou domů jsme se stavili nakoupit pár nutných věcí a já objevila že v krámu měli Pepino testy 😀 , čili ty s citlivostí 20 (doma mám všchny 25 😀 ) tak sem si hned dva vzala 😀. Jsem blbka 😀 , když sem tam pak viděla že jde testpovat už dva až tři dny před očekávanou mrchou tak sem měla radost jak malá 😀 , fakt nevím jestli to do toho 14 nebo 15DPO vydržím 😒 . A příťa mi ještě říkal "nechceš si vzít aspoň čtyři?" 😀. Ale tedy chvilkami když mám fakt velký ms bolesti tak si říkám že je to v čudu ☹ .
Simi ten tvůj graf to je záhada hlavolamu 😖 . Co zavolat doktorovi a zeptat se? Dle teplot bych možná řekla, že už by to mohlo být jako po ms. Ale zase když nebyla vůbec krev...je to divný...asi bych se zeptala...kord když máš tak hodného a ochotného doktora 😉.
Estrellito díky! 😉 I když já si trochu myslím, že ta dnešní teplota mohla být ovlivněná tím že asi hodinu před měřením jsem byla vzhůru, oba s příťou a asi půl hodiny jsme si jen tak povídali, prostě sem nespala ☹ . I když zase holky na diskuzi IUI říkali že to teplotu snižuje, né zvyšuje, tak já nevím 😀.
Strouži pěkně si tě manža koupil 😀 . A co sis tedy koupila pro sebe pěkného? 😉

strouzek
27. feb 2010

ahoj vendul dneska byla asi nějaká vlezlá zima, i já se doma celej den klepala a přitom venku svítilo sluníčko 😉
pepíno testy rozhodně doporučuju, jsou přesný a fakt ukazují lépe než mamatesty, tedy aspoň sílu čáry ukazují parádně, my kvůli nim vykoupili všechny kauflandy v okrese 😀 dneska když jdu po kauflandu a vidím je tam ruka mě svrbí si je vzít 😵

no jo manža si mě koupil to je pravda, ale já se vůbec nebránila 😀 😀 koupila jsem si šampon s kondicionerem, těl. mléko, pleť. vodu a pudr.

vendulak
27. feb 2010

Strouži já právě slyšela že jsou dobré a citlivější 🙂, ale já tedy sama s nima zkušenost nemám 😀. Jinak my byli taky v Kauflandu 😀 , ale tam je neměli, tam měli jeden drahej medstream s citl. 25 ty doma mam 😀 , neměli je ani v DM v Kaufu, tak sem pak hodila na příťu očko a stavili jsme se ještě v Hypernově kde jsem věděla že je mají 😀 .
Ale tedy fakt se bojim, že se k nim ani nedostanu zrovna v tuchle chvíli ☹. Chvílema mám totiž fakt tak strašný bolesti v podbříšku ☹.
Jééé tak ty sis toho nakoupila! 🙂 To je dobře, já taky strašně ráda nakupuju drogerii 😀. A připoměla si mi že sem si chtěla koupit šampon a zapoměla sem 😀 .

strouzek
27. feb 2010

jůůů oni je mají i v hypernově jo? no toto za mě je měli jen v droxi a v kaufu 😀 manža objížděl všechny kauflandy a zkupoval veškerý zásoby, žádný 4 testíky, minimálně 10 ks 😀 😀 😀
já jsem taky drogerkovej maniak ale v poslední době jsem na sebe zapomínala a nakupovala jen pro Neluš plíny ubrousky kosmetiku .... až jsem zjistila že mi doma dost věcí dochází hlavně teda věci na odlíčení tak jsem byla ráda že mě manža bez keců hodil do Opavy do DM, tam se mi super nakupuje tak jsem si zase obnovila zásoby abych byla krásná mamina 😀 jen oblečení nevím jak budu řešit po porodu, přes zadek jsem shodila, břicho ale kdoví jak splaskne takže fakt nevím co pak budu nosit. asi si budu muset po šestinedělí obnovit trošku šatník podle toho jak se mi zformuje postava.

a kdy teda zkusíš nějaký ten testík??? kolik jseš dnů po IUI?

vendulak
27. feb 2010

Strouži já taky mám strašně ráda DMku 😀. Ale vy jste stejně byli nejvíc skupovači 😀. Takovejch testů... 😀
Jinak já jsem 9DPO a 10 dnů po IUI. Nevím kdy zkusím testík. Po pravdě mě to nahlodávalo už ho zkusit teď začátkem týdne (i když původně jsem chtěla nejdřív ve čtvrtek 14DPO), ale teď jedna holka na témě IUI co je o dva dny dýl po IUI než já a měla hafo příznaků zkoušela test a na něm nic. Tak si zase říkám, že bych to měla nechat tak jak sem si myslela původně 😒 .

strouzek
27. feb 2010

to si piš, za dob mýho snažení byl u nás kaufland vykoupenej 😀 když jsem otěhu a došli pepína v kauflandu tak jsem chodila do lékárny v kauflandu kupovat nějaký testy dr. Max nebo tak nějak, byli to ty samé co mamatesty jenže ani tam nebyli připraveni na bláznivou stroužinu a takkdyž tam jednou manža jel lékárník mu už od dveří hlásil že jsme vykoupili veškeré jejich zásoby 😅 hlasuju pro pondělek, 1. března to by bylo krásný datum na objevení // na testíku 😵

vendulak
27. feb 2010

Strouži 😀 . Manža byl docela ochotnej 😀. Já si pamatuju jak sem poprvé poslala pro test příťu (byla sem tenkrát nemocná myslím) a tedy odmítl to razantně 😀. To bylo ještě někdy začátkem snažení. Ale teď někdy v létě když já byla na chatě a jen příťa dojížděl do práce tak test sháněl docela ochotně už 😀.
Já myslím že pondělí bude ještě brzo ☹. Já se toho dost bojím ☹.

strouzek
27. feb 2010

jj můj byl ze začátku stydlín ale po čase už byl v kupování zběhlej, věděl ve který lékárně mají jaký testy, vyznal se v citlivostech.... 😀 brzo myslím že ne, já když jsem fakt těhu byla tak jsem měla čárky od 9-10 dpo hlavně teda ty pepína fakt ukáží dřív, věřím že se bojíš ale buď to bude čárkovaný a nebo ne ale nesmíš ztrácet naději, do mrchy je naděje vždycky a i kdyby to tento měsíc nevyšlo tak to byl jen první pokus, napodruhé nebo napotřetí to vyjde 😉

lusye
27. feb 2010

vendy, nakukuji, jak si dopadla ... Tak ještě počkáme. Stále držím palečky. 😵
strouzi, máš nadherně připravenou postýlku. 😵

strouzek
27. feb 2010

lusye děkuji 😉

vendulak
27. feb 2010

Strouži my si ty chlapy přizpůsobíme, co? 😀
Tý jo! To si měla čárky už brzo 😕. Když já sem v tomhle fakt posera ☹. Mám děs z toho vidět zase jen jednu / ☹. Ale taky už mě štvou ty nervy teď a rozsudek bych už docela chtěla vědět ☹.Ale bojím se ho no... ☹.

vendulak
27. feb 2010

lusy moc díky!!! 😉 😵

strouzek
27. feb 2010

no já jsem vždycky měla už kolem 12-13 dpo stejně barevné čáry ale u každýho je to různý mě se asi rychleji tvořil v moči hcq. každopádně skoro všechny moje známé pokud fakt těhulíny byli tak ten 10 dpo už měli aspoň náznak a to samé mi říkala dr. když mi nasadila utroš , že mám zkusit test vždy 10 dpo a když nic tak vysadit aby mohla přijít mrcha takže asi i dle dr. stačí 10 dnů aby se vytvořilo aspoň nějaké hcq. nervíky ale chápu nejistota je hrozná věc, radši když člověk ví na čem je, sice si to pak třeba ořva a odepkuje ale ví aspoň na čem je.

vendulak
27. feb 2010

Strouži to je těžký si vybrat jestli nervy z toho "jo nebo ne" a nebo šílenou bolest z případu že ne ☹ .
No Strouži nechám to být. uvidím prostě jak dlouho vydržím, jak se na to budu cítit a tak. Taky si asi nejdřív chci zavolat zubařce, protože už mám pocit že se z toho zubu zbláááázním 😢.
No nic Strouži, půjdu k příťovi, nějak na mě padá únava a takovej divnej smutek. Zatím se měj a dobrou noc! 😉

strouzek
27. feb 2010

pořád tě bolí zub? to fakt radši zubaři zavolej přece nemůžeš tak dlouho trpět. já taky půjdu asi chrupkat i když kdoví jak mě kocour nechá, celý den chrápal v pelechu a teď vyvádí jak šílenec 🙄

vendulak
27. feb 2010

Strouži to mi připomíná mího psa 😀 . Jo zub furt bolí a to festovně 😒, bez nadopování práškama na bolest bych vůbec nemohla fungovat ☹. No jo no. Co se dá dělat. Doufám, že mi od toho pak už nějak zubařka pomůže 🙂.
Tak jo tak zatím ahoj! 😉

vendulak
28. feb 2010

Tak včera poslední a dneska první? 😀 A to sem si říkala jak sem dneska koukam pozdě 😀 . Poslední dobou se budím v sedum, někdy už nespím po šesté po budíku na BT a dneska mě vzbudilo až klepání řízků nad hlavou v půl desátý 😀 . A to sem usla už na konci Kliku včera 😒 .
Jsem dneska nějaká akční, nechce se mi být celý den doma, tak sem myslela že by jsme si s příťou udělali procházku po nějakej turistickej značce (ještě to tady až tak moc neznáme) a ono venku poprchává ☹ .
No nic, holky přeju vám všem krásnou neděli!!! 😉

simasla
28. feb 2010

Ahoj Vendulko - ukaž graf 🙂. já taky koukám každý den, jak to s tebou vypadá - no a ten spánek.. to je dobré znamení, myslím na tebe a doufám, že to IUI vyšlo 🙂

vendulak
28. feb 2010

Simii grafík tady http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak , teplota je zase stejná jako předtím. Já si myslím, že včera byla zvednutá fakt tím, že jsme před měřením nespali a povídali si a tak, takže v podstatě bych měla jinak pořád rovnou čáru 😕 .
Jinak příťa taky říká že si myslí že tam miminko je protože sem pořád tak ospalá 🙂. Ale já si to po pravdě nemyslím. Nebo tedy lhala bych kdybych řekla že mě to taky nenapadlo. Ale spíš to bude z Utrogestanu. Má to tak skoro každá holka co Utroš bere 😒.

simasla
28. feb 2010

Vendulko grafík vypadá dobře 🙂 hadice jsou dobré.. tak doufám, že to vyšlo 😉 . Už jen chvilinku počkat a budeš vědět jak jsi na tom... kdy chceš testovat? 🙂

vendulak
28. feb 2010

Smimi včera jsem tu psala Strouži že vůbec nevím 😒. Původně jsem byla rozhodnutá testnout až 14DPO pokud by ráno neklesla teplota. Protože normálně mi 14DPO klesá teplota a ten den přijde mrcha. Ale poslední dobou mě nahlodává červíček, jestli nezkusit už dřív. Mám z tý nejistoty docela nervy, tak abych věděla na čem sem. Ale pak si zase představím tu klasickou jednu / a ty děsný pocity zoufalství pak, takže v tu chvíli mě zase chuť testovat přejde. Tak ptostě nevím, uvidíme jak se na to budu cítit 🙂.
A co ty? něco nového? Mrcha nikde?

estrellita
28. feb 2010

vendul: ja jsem testovala 11 DPO, prootze se mi v ten den zvedla teplota, coz vzdy v predchazejicich 5 vzdy uz padala dolu a carka tam byla. ale byt tebou, pockam jeste aspon 2 dny, minimalne na 12 DPO. nekdo totiz ani 12 DPO carku nema.zkus to! 🙂

leamax
28. feb 2010

ahojte dievcata
mozem sa k vam pridat?