Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

delfi07
10. júl 2007

Kristi, to je fantazie 😵 😵 😵
Strašně moc gratuluju 🙂 😎 to je úžasné 😵 Mám z toho hroznou radost. Tak se hlavně opatruj(te) 🙂 - hned si vem neschopenku a pěkně si užívej léta. Fakt je to báječné 😵 doufám, že se občas ozveš 🙂

krista
10. júl 2007

Delfi, určitě tady na vás holky nezanevřu a budu se ozývat často ... hlavně pořád myslím na tu tvou operaci, neboj nezapomněla jsem samým štěstím - vím že jsi říkala 30. 😉

Tak jsem potom zvědavá na info, možná mě to po porodu fakt nemine 😖 Jinak s neschopenkou nevím jak to udělám, asi se konat nebude, budu ještě pracovat asi měsíc na 12tkách a pak půjdu na osmičky, když mi bude dobře tak budu v práci dlouho, aby byly penízky ... uvidíme 🙂

Tak hodně štěstí delfi!!!! Ať klapne operace a ty můžeš brzo těhulkovatět!! 😵 A dííííkkkkyyyy!!!

delfi07
10. júl 2007

Díky za přání, doufám, že to klapne 🙂 😉 . Dávej na sebe pozor a moc to v práci nepřeháněj 🙂 Budu na vás taky myslet 😵 😵 😵

krista
11. júl 2007

Tak jsem vás přišla opět informovat, volala jsem si k Dr., tak si neodpustil "velice vtipné poznámky" typu "Vy jste si nedala pozor" 😅

No každopádně si napsal, že jsem gravidní jak řekl a nasadil mi Propycil, přímo v letáku píšou že je pro těhulky a prý neudělá nic mě ani mimi a můžu ho brát i v kojení 😵

niikkyy
11. júl 2007

kristi copak to tady ctu????teda moc velka gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!To je super co?urcite stestim skacem!!!Ja uz chci takyyyyyyy

krista
11. júl 2007

Jj Nikkyy už to vím od pondělka je to fakt super!!! 😀 😵

Však taky brzo budeš neboooojj!!!! 😵 A děkuji moc za gratulaci 😵

niikkyy
11. júl 2007

no neni zac...to je super zprava,tu jsem dneska potrebovala 😉
A jak se vítíš mamino?Už jsi byla u DR?

krista
11. júl 2007

No ráno mi bylo blbě 😅 K dr. jdu až tak 1.8., dřív prý není nic vidět, tak snad se dočkám, testíky my vyšly hned krásně barevný tak bych se nedivila kdybych byla těhu už dýl 😀 Kdyžtak jukni do alba 😀

A co ty jak se máš? Jsi doma nebo v práci? 😉

niikkyy
11. júl 2007

jsem v doma!
no jo krásné dvě čárky!!!to je krásný a ten dopis je bomba!!!!!!!
A kdy jsi měla dostat MS??

krista
11. júl 2007

Niikkyy poslední mrcha byla 10.6. a další jsem měla dostat 8.7. a už jsem se 9.7. testovala a nebylo to ani z ranní moči 😵

Nejdřív jsem tam viděla tu druhou čárku a říkám si, je to tam ale je slaboučká, musím ještě počkat na jindy a najednou takový tlustice 😀

Jsem fakt happy, už nevím jak to nazvat a všichni jste na mě tak hodný gratulujete mi a pořád se ptáte jak mi je ... já budu zase radostí brečet, to mi nemůžete dělat když jsem teď tak přecitlivělá 😀

niikkyy
11. júl 2007

neplakejjjjjjjjjjjjjjjj!!a nebo trosicku,ale jen radosti ze jsi tehu!!!!!!!!!! 😀 😀
Tak to já si na takovou zpravu jeste pockam az tam uvidim 2 tak se radosti zblaznim

krista
11. júl 2007

Tak třeba se nenačekáš tak dlouho 😵 To nikdy nevíš, taky jsem nepočítala s tím že otěhotním tak brzo, i sestra na endokrinologii mi potvrdila že s hyperfunkcí nejde otěhotnět, respektive jde to hodně těžko, tak jsem doma objímala manžela a říkám že na sebe fakt musíme dávat pozor - že je to fakt dar 😵 A už jsem ho připravovala na ty moje plačtivý výlevy - že je to v těhu normální 😝

A už máš vymyšlený jak překvapíš manžu? 😵

niikkyy
11. júl 2007

to ještě nevím,hlavně on je skoro pořád doma,budu si muset až to teda bude aktualni udelat test az bude v praci!Ale jak ho prekvapim to jeste nevim,nepremyslela jsem!mozna koupit nejakou vecicku na mimco a dat k tomu testik..uvidime!!

To na sebe koukej dat pozor!!!Opravdu je to dar z nebe pri SZ!!!Bud rada ze se to chytilo!!a nic nedelej,jen lez a odpocivej!!!!!! 😉 nebo ti vynadam!!!!!Musis se setrit!jasny?????

krista
11. júl 2007

Ano mami 😢

😀 😀 😀

Já vím snažím se ze všech sil, dnes mám za sebou už pomalu 12tku, ještě 50 minut a letím domu, zítra další a pak PÁ,SO,NE volníčko a budu sama doma, MM jede na nohec tak se budu jeeeeennooommm válet!!!!! 😀 A nacpu si lednici jídlem a snad mimi pochopí že maminka musí jíst 😀

Koukám že máš v albu postýlku z Ikei - taky do ní jdeme i do přebalováku 😵

niikkyy
11. júl 2007

jj maj super ceny a je dobrá a přebalovák taky!napotrebuju pak nejaky stul s prebalovakem,staci podlozka co???

To je hezke jak posluchas 😀 jen si poradne nakup,ale at ti to domu odtahne MM,ne ze to budes tahat a koukej papat cele volnicko!!!

Muzes si aspon v praci sednout????

krista
11. júl 2007

Jj jasně já sedím za PC -> ještě teď jsem v práci, jinak bych si s tebou psát nemohla 😉 Práce je po fyzické stránce super, mě vadí jen ty stresy, jinak si fakt nestěžuju, od srpna bych měla jít na osmičky, měla jsem na nich být už od 1.7. ale jaksi moje nadřízená nedodržela slovo 😒

Určitě stačí ta podložka místo přebalováku, já sama nevím jak to vyřešíme, ale do Ikei musím už jen pro ty jejich blbůstky 😀 a taky se mi tam líbí svíčky a kytičky, svíčkama já nepohrdnu 🙂 Koukám že jsi z Prahy tak to je pro vás sranda, ještě si můžete vybrat do jaký se vydáte 😀

niikkyy
11. júl 2007

no to muzem!! 😉
to ja tam taky porad kupuju,svicky taky hlavne a jak tak vzdycky juknu c tam maj pro mimi tak se ma MM na co tesit 😀 😀 to tam nebudu pulku dne,ale uz cely den!Hlavne mi prijde ze maj super ceny,kdyz to srovnam s netem nebo jinyma obchodama

Tak to ty 8 budou super!!!

krista
11. júl 2007

To je fakt ceny jsou vážně dobrý 😉

Proč něco takovýho neudělaji v jižních čechách hlupáci??? Všude to mám daleko 😅

niikkyy
11. júl 2007

a vy tam mate nekde pobliz Ikeu??nebo musis nekam daleko?

krista
11. júl 2007

Já bydlím v Č.B. 😅 to je všude daleko, naposledy jsem byla v Praze s holkama z MK měly jsme tam srazík 😵 a jednou i s MM, takže 2x a pokaždý jinde, poprvé na Černým Mostě a pak na Zličíně 🙂

A ty jsi rodilej Pražák?? Já bych si v Praze nezvykla, je tam na mě moc lidí, tady v neděli nepotkáš živáčka 😀

niikkyy
11. júl 2007

jsem rodila prazacka,ale stehujem se za Prahu,taky nas to tu neba

ivauci
11. júl 2007

ahoj holky,
chtela jsem se zeptat,jak se projevuje onemocneni stitne zlazy.Mam po 2 pokusech IVF a zacala mne palit zaha,je to projev nebo nasledek stimulace ,gonalu?

niikkyy
11. júl 2007

Ahoj Ivauci!Tak me teda zaha nepali,ja jsem ani priznaky nemela,obcas mi bylo blbe a dost a zavrate,ale prisla mi az na to babicka,kdyz mi rekla ze mam nejaky zvetseny krk,tak jsem sla k doktorce a tam mi rekli ze toto onemocneni mam

krista
11. júl 2007

Ivauci taky bych neřekla že se nějak projevuje, snad jen teplé či studené končetiny - co vím já 😉
Já mám studené (hyperfunkce) a MM zase horké (hypofunkce) 😝

Musím jít mám práci!! Tak pááá jindy, idioti za 9 minut končim a oni budou otravovat!!

niikkyy
11. júl 2007

kristo nerozciluj se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!cekas mimi a to nesmissssss
tak papapapapapappapapapapapa

ivauci
11. júl 2007

Tak diky za odpoved,obema vam drzim palecky 😅

niikkyy
11. júl 2007

dekujem 😉
Tobe taky

gucci
20. júl 2007

tak se hlásím do klubu
dr. mi zjistila nízkou funkci štítné žlázy, beru léky a za měsíc mám kontrolu ☹

bublinka80
23. júl 2007

Ahoj holčinky, tak jsem se konečně proklikala na stránku, kde jsem se dozvěděla odpověď na můj problém.
Jsem taky snažilka - neúspěšně už 15 měsíců - teď zrovna máme doporučenou pauzu, než se mi tělo trochu dá dohromady. Mám laicky řečeno hypothyreozu, kterou si moje tělo způsobilo samo - zlikvidovalo štítnou žlázu, takže už 2 měsíc beru léky a čekám až nám doktor řekne, že už je konečně všecho O.K.
Taky už z toho začínám pomalu bláznit, taková doba, pořád se upínám na to, že ty léky vyřeší můj problém - do té doby, než mi zjistili šílené výsledky TSH - kolem 100 na gyndě, jsem byla úplně zdravá. Tak třeba po prázdninách... 😉

krista
26. júl 2007

Gucci to není zase taková tragédie, koukni se kolik nás tady je a v ničem nás to neomezuje, ani v těhu 😉

Bublinka80 tak ti přeju, aby se ti brzo povedlo otěhotnět 🙂 😵

Holky chci si jenom postěžovat, že pokud někdo berete ten Propycil na ŠŽ nebo teprve budete v těhu - no je to síla, chutná to jak Penicilin když se to rozpouští v puse, mě je potom vždycky půl dne zle, fuuuuj!!! 😝

Tak hezké těhulkování všem!!! 😵