Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

kingstonka
1. mar 2010

ahojte
ja len tak chcem popriat pekny zaciatok noveho tyzdna 🙂

strouzek
1. mar 2010

ahoj holky hlásím stále 2v1, jsem tu na skok, dneska jsemměla lítání po dr. a pak jsem ještě oblítávala obchody a dokupovala věci typu jar, čistič záchodu atd. abych pak mohla v klidu jít rodit 😀 i když rodit není asi to správné slovo jsem naštvaná, moje mudra mě už 14 dnů tvrdí jak sem nachystaná rodit a dneska v porodce mi řekl dr. že min. týden ještě vydržím a dokonce začal něco motat o případné vyvolávačce příští týden, navíc dneska byl v porodce zmatek nad zmatek, ozvy i tlak měřili na chodbě, buď tam nebyl žádný dr. nebo se přiřídili 3 doktoři ale ordinace byli volné jen 2 atd., prostě cvokárna 🙄 jinak jsem byla i na diabetice tak se mi cukr zvednul což by v normálním případě znamenalo léky nebo inzulín ale ukecala jsem ho že když mám jít rodit tak ať mi nic nedává. tak řekl že mám přijít akorát pár týdnů po porodu ukázat malou a sebe

vendulko co testík stále odoláváš?? já už bych dávno očůrávala 😀

jinak vítám nové štítkařky, doufám že brzo se tu bude rodit a těhulkovat

strouzek
1. mar 2010

jinak holky pošlete mi někdo svoje číslo na mobil do IP abych tu mohla dát aspoň někomu zprávu že jsem porodila 😅

jerrymona
1. mar 2010

ahojte babulky. tak som po dlhsom case tu.
dnes som si musela kupovat v obchode uz tehotenske nohavice, moje ma uz poriadne tlacili. na to, ze som este len v 7tt sa mi uz pekne vyduva. 🙂

strouzek, ty co tu este robis? padaj do porodnice. 😀 😀 ja ti sice mozem dat moje mobilne cislo, ale je to do rakuska, takze budes platit za sms viac. ak ti nevadi.

vendu, velmi ti drzim palce. len nech sa teplotka drzi. kedy chces testovat? 🙂 vrele odporucam po LF, lebo ja som potom mala stresy, ze ms predsa len pride a ja sa tesim nadarmo.

baby, ak chcete pozriet, uz mam fotku v albume - moj drobec ma 5,1 mm.

strouzek
1. mar 2010

ahoj jerry no páni v 7 tt, nečekáš trojčata?? 😀 věř nebo ne ale já začla nosit těhuvěci až od 20 tt, a to jsou ještě těhuvěci typu moje džíny z dob snažení akorát mi tam mamka všila pás na břicho 😅 číslo mi pošli do IP,však to taky bude mezinárodní údálost až porodím 😀
jinak moc a moc gratuluju k 5 mm drobkovi, teď už to bude pořádně skákat, v 7 tt je to ještě takový piškot jen větší tečka ale za 3 týdny už uvidím mimčo co bude mít několik cm a ručičky nožičky 😵

jerrymona
1. mar 2010

strouzek, ja neviem, kolko tych nezbednikov sa tam tlaci. aj ked som inak stihla, mam na brusku trosku speku, tak je to mozno aj preto. ale aj rano, ked som hladna, uz je brusko vidno. a ked sa najem, vyzeram ako v 4 mesiaci. to je ten problem. nechcem aby v praci vedeli kolegyne a hlavne rodicia a deti o tom, ze som nastavajuca mamina. az po ultrazvuku 6. aprila to poviem, ak bude vsetko ok.
teraz v sobotu som bola u jednej kamosky a ta si vsimla brusko. tak som jej povedala, ze som dobre napapana. co v podstate bola aj pravda.

strouzek, neviem si predstavit, ze ty si tehu nohavice nosila az od 20tt. to ja uz budem mat riadny balon. 😀

cislo ti o chvilku poslem. 😉

jerrymona
1. mar 2010

baby, uz som si dala aj fotku mojho bruska do albume, kuk. 😵 myslim, ze na 7tt je uz dost velke.

strouzek, dufam, ze uz to coskoro budes mat za sebou. som uz velmi zvedava na nelinku. 😉

estrellita
1. mar 2010

jerry: ty uz jsi v 8 tt, ze tam mas 7 plus 5, a nebo tomas 6 plus 5? ale brisko je teda pekne 😵 😀

ja jsem se vecra smala, protoze jsem se prejedla na obed (i kdyz teda vlastne jsem toho tolik zas nemela) a pak jsem byla nafoukla, jak v 5. mesici 😀

jerrymona
1. mar 2010

estrellita, ja som pripad. prepocitala som sa. 😅 ano som 7tt+5, cize v 8tt. som z toho cela dopletena. 😀 😀

jerrymona
1. mar 2010

estrellita, prave som si otvorila tvoj album. tak ty mas brusko 8tt ako ja pred tehotenstvom. a to som ani take ploche nemala. 😀

estrellita
1. mar 2010

ale tim pades mas spatne nastavene tady pocitani, protoze ti to ukazuje 7 tt, a ja jsem dneska 7 plus 6 a myslela jsem, ze jsme presne o tyden. uz to mam teda nejak silene popletene 😀 😀

no ale kdybys ho videla vcera odpoledne, to bylo neskutecny 😀 😀 to nebyla zadna oule, ale cele bricho v pred 😀 😀

estrellita
1. mar 2010

jerry a kde jsi sehnala ty jeansy?

jerrymona
1. mar 2010

do kelu, estrellita, zase som sa poplietla.
teda este raz. ja som v 7tt, takze 6tt+5. zle som to pocitala. na 100% som v 7tt. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jerrymona
1. mar 2010

estrellita, kupila som ich dnes v H&M. su velmi pohodlne. neviem, ci je v cechach ten obchod. ale myslim, ze v bratislave je, tak bude aj v cechach.

estrellita
1. mar 2010

jerry: aha 😀 😀 😀 ale mne se to taky plete, neboj, proto jsem si dala do alba to pocitadlo, kde vzdycky kouknu a vim 🙂

jerrymona
1. mar 2010

estrellita, pozerala som na to pocitadlo, ale nerozumiem tomu velmi. to prve rozumiem, ze prvy mesiac 4tt, druhy mesiac 8tt, ale preco tam je napriklad pri prvom mesiaci +3tt, pri druhom mesiaci 6tt, atd.? tomu nerozumiem. 😅

estrellita
1. mar 2010

jerry: ja myslela to pocitadlo, hned nahore, jak je tam i to mimco a pocita mi to vzdy den po dni v jakem jsem.

tady napravo nahore si muzes zadat svuje datum porodu a ono ti to da html kod, ktery si zadas do alba a pak se ti to kazdy den pocita 🙂
http://www.pregnology.com/pregnancy/10/12/2010

to, co mam v obrazkach, tak vzdy znaci konec mesice, a ze je to nekdy plus 3 dny, tomu taky nerozumim, je to proste nejak dane 🙂

jerrymona
1. mar 2010

estrellita, neviem, ako si si ty dala ten obrazok do albumu, mne sa to neda. neviem ako na to. 😕 sice mi to tam pocita, ale obrazok mi chyba. a dalo by sa aj po nemecky?

strouzek
1. mar 2010

baf jsem zpět, odpoledne jsem utekla protože přišel manža a nadával že je doma binec a já sedím zase na netu 😅 teď už mám uklizeno ale bolí mě celej člověk, hlavně teda nevím jak ten dr. dneska ve mě šťoural ale trošku jsem špinila, pomalu už jsem se radovala že je to hlen. zátka.

jerry no já jsem v prvním těhu byla taky hned břichatá, jednak jsme to netajili ale hlavně to ani nešlo já jsem měla břuch hned ale teď pravej opak bříško skoro nebylo takže jsem to neměla problém tajit do 5. měs. 😅

holky mě kůň počítá že jsem 37+4 tudíž 38 tt ale tak to počítá i moje mudra, vždycky od pátku minaskočí novej týden a i moje mudra to zaokrouhluje nahoru

estrellita
1. mar 2010

jerry: kdyz si tam zadas to datum porodu, tak pak tesne nad tim je "get the code" na to kliknes a zkopirujes ten HTML kod a pak si das sve album - das zmenit udaje v albu a tam do toho okynka pak vlozis ten kod 🙂

jinak ja jsem fotila UTZ 🙂 to je ten prvni a hned za nim je ten dnesni - mrne ma rozcapene nozky a ruce a ma 18 mm (za tyden o centimetr 😵)

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

leamax
1. mar 2010

ahojte 🙂
dnes je tu sukromny debat tehuliek? pridam sa aj ja, nech sa tie tt aj na mna nalepia

strouzek
1. mar 2010

lea no jo ale my za to nemůžem že všechny snažilky se dneska flákají kdovíkde, třeba zrovna probíhá snaženíčko kdoví 😀

estrel krásná fotečka 😵

jerrymona
1. mar 2010

estrellita. neviem, preco sa mi to nedari. nemozem tam dostat tu fotku. mozes mi s tym pomoct?
ano pekna fotecka. aj ja sa pripajam. 😉

lea, len pod sem, nech sa na teba nieco nalepi. posielam ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt. 🙂

leamax
1. mar 2010

dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm za tttttttt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

babulky, pekne mate obidve tie fotecky.

no u mna zanzenicko neprebieha ani nebude dnes, tak som tu s vami 😉

strouzek
1. mar 2010

lea já ti radši než tt pošlu těhubacily protože kdybych ti poslala já svoje týdny už bys šla rodit 😀 😀

leamax
1. mar 2010

strouzek, ja som vdacna za tehubacilky. dakujeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmm 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

strouzek
2. mar 2010

dobrý ránko holky

lea nemáš zač.
vendulko mrkala jsem na grafík a viděla jsem že si zkoušela testík, to nic neznamená ani ta teplotka trošku dole ještě tu není mrcha 😉 já jsem u prvního těhu měla ráno na testu nula nula nic a za 2 hodiny už čáry 😉 no a teď v tomto těhu moje teploty na bodu mrazu, úplně dole a je z toho Neluš tak neházet flintu do žita 😉

pavlisa
2. mar 2010

dobré ráno,

vendul, když mrkneš na fertility grafíky, taky je tam spoustu poklesů a pak zvednutí 😉
strouži je jasný příklad..
nicméně, i kdyby to nevyšlo, tak málo které IUI vyjde napoprvé, na podruhé už to prostě vyjde, už budeš vědět do čeho jdeš, budeš tu minutku, co ti to budou provádět daleko klidnější a uvolněnější a ono to vyjde 😵

Já tomu teď taky nevěřím, ale vím, že to mimčo mít budu a tak se snažím být veselá a hravá 😀
Stresík dělá svoje..nechci myslet denně jen na to, kdy už konečně budu mít miminko, život utíká a já nechci strávit další rok pokukováním do kočárků,ne ne.
IUI neIUI, včera jsem si nádherně zacvičila, pozítří jdu zas, o víkendu jedeme na výlet..

chci tě vendul povzbudit a tak se usměj.. prostě pár věcí musíme překonat,no..ale od toho jsme to my, abychom z toho bláta zase vstaly, otřepaly se a šly dál..

😉

strouzek
2. mar 2010

ahoj pavli správnej přístup je fajn že si v pohodě, věřím že vendulce to je líto a má možná depku ale vendul já jsem v den najítí // měla teplotu kolem 36,4 a vidíš 😉 a hlavně nevyšlo na poprvé vyjde přiště horší by bylo kdyby to ivf tam je to větší boj a víc penízků a nemůže se to dělat furt tady víš že klidně další měsíc do toho můžete jít znovu. takže i kdyby mrška přišla tak zalézt pod deku, obrečet to odepkovat a za pár dnů hurá znovu do toho ikdyž věřím že je to těžký já jsem byla v depce neustále a nevěřila jsem ale vyšlo to a jednou to vyjde i tobě 😵

a co jinak holky? nám tu ráno krásně svítilo sluníčko ale teď se přihnali mraky a venku začal padat sníh 🙄

pavlisa
2. mar 2010

vendul bude určitě v pohodě, navíc, ještě je čas na jakékoliv závěry, ne? 🙂

a co ty, vygruntováno, taška připravená, kniha - co s mrnětem pár hodin po porodu aneb jak se nezbláznit - taky připravená.. 😀