Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

len
24. dec 2009

No samozřejmě, geniální princip Jonáše je v tom, že ženská může otěhotnět pouze ve chvíli, kdy je měsíc ve stejné fázi jako v den, kdy se narodila 😀 No a jak dlouho to trvá měsíci, než se zase dostane do stejné fáze? 😉 Ano, ano, přesně osmadvacet dní, bez výjimky stále dokola už od stvoření světa (natož od našeho narození).

A promiň, pár měsíců není pro mě žádný měřítko, ani pro doktory, když bys mi ukázala deset holek, co se snaží pár let, a pak jim to díky tomuhle zázraku najednou klapne, tak možná uvěřím 😉
Já spíš dnes a denně vidím hromady holek, který otěhotněly bez problémů, a Jonáš byl totálně mimo o týden-dva, takže když to náhodou někomu klapne, říká se tomu náhoda, nikoli zázrak 😉

strouzek
24. dec 2009

to máš jak ten čínský kalendář početí, někdo tomu věří, někdo ne, já ne že bych tomu věřila na 100% ale něco na tom bude, počítala jsem to už snad 30 lidem a z toho to vyšlo tak 22. třeba v jedný diskuzi jsemto počítala skoro všem holkám (bylo jich asi 10 ) a netrefila jsem se jen u jedné a to zrovna u té která nevěděla přesně datum ovule. dokonce u 2 dětí jsem byla přesnější než utz, hlavně vím o jedné má přezdívku Lehna, všichni, rodina, doktoři atd. jí až do porodu tvrdili holku, jen já jí po objevení // vypočítala kluka a hádej co má? kluka jako buka 😀 mě to vyšlo u obou těhu, tedy tohle těhu vím co mám ale myslím si že mi to vyšlo i loni, protože loni jsem se prostě na kluka cítila, vůbecjsem o tom nepochybovala, měla jsem i jiné chutě, teď sladké nesnáším, loni jsem na něm přežívala atd. takže já až budu někdy plánovat druhý dítko tak se asi trošinku na ten kalendář budu koukat, letos mě to bylo jedno byla jsem ráda že jsem těhu bez rozlišování pohlaví ale u druhého se trošku koukat budu protože manžel si přeje chlapečka hlavně je poslední nositel příjmení v té větvi takže se hold budeme trošku víc snažit v měsíce kdy bude vycházet kluk 😉

kingstonka
24. dec 2009

pekne vianoce prajem vsetkym....

kingstonka
24. dec 2009

...len tak narychlo som preletela vcerajsiu diskusiu....buduce 30tnicky ja predbehnem oslavou uz v marci 🙂 ...

pekny den vsetkymmm... skoda , ze nam pocasie nevyslo...

strouzek
24. dec 2009

len však já nechci nic tvrdit, já sama neříkám že to vychází ale prostě chci říct že u mě to záhadně vyšlo. sama vím že je kupa holek kdy jim jonáš počítá špatně, otěhulili úplně jindy atd. ale u mě to divně vycházelo tak ať si udělá závěr každej svůj. já říkám mě vyšel i jonáš i čínský kalendář, jestli to bylo kvůli nějakým záhadným kouzlům to ti nepovím ale hlavně že vyšlo. 😉 ono zase radši budu malinko věřit tabulce která fakt nějakým divným způsobem odhadla kdy jsem otěhulila a pohlaví než léčitelům a kartářům.

ale prostě abych to shrnula, je to všechno o tom že se u toho člověk baví, já se na to koukala vždycky ze zvědavosti co a jak bych asi měla kdybych otěhulila, jaká by byla šance mimi donosit atd. určitě bych za to ruku do ohně nedala ale prostě je to sranda že mi to vyšlo ajednou to povykládám vnoučatům 😉

len
24. dec 2009

Jo, takovýhle výpočty a kalendáře taky znám, funguje to tak 50/50 😀 (většinou teda vycházím jako chlap, že by to byl důvod mé neplodnosti? 😢 )
Jinak jsem schválně naťukala Jonáše na mé jediné otěhotnění a seknul se o 5 dní 😉
Naopak na druhý IVF se trefil +- den a nic z toho 🤐
Jinak vesele závidím přání ovlivnit pohlaví dítěte, já tuhle prohlásila, že bych snad ráda porodila i hermafrodita, jen kdyby byl diploidní 😒

strouzek
24. dec 2009

kingst i tobě mnoho štěstíčka , zdravíčka a pohodové vánoce 😵

jinak mě bude v dubnu 27 😵

len
24. dec 2009

Každopádně taky přeji všem krásné Vánoce a na nějaký čas se loučím 😉

strouzek
24. dec 2009

len s tím pohlavím to mám stejně a hlavně u tebe je to jasný jak facka, kdybys přemýšlela o pohlaví po tom všem co máš za sebou tak bych ti sama nakopala zadek 😉 , třeba já jsem teď právě proto vůbec na čínský kalendář nekoukala před otěhu, vlastně ani po otěhu, nechtěla jsem si nechat říct pohlaví až někdy v 16 tt kdy to manža nevydržel a donutil mě se zeptat doktorky a řekla nám holku tak ze zvědavosti jsem vyštrachala ten kalendář pohlaví.loni se ale přiznám jsem koukala, sice jsme se snažili každý měsíc bez toho abychom upředňostňovali pohlaví ale je fakt že v měsíce kdy vycházela holka jsem loni manžu víc znásiňovala. no pak jsem stejně otěhu v měsíc kdy vyšel kluk a přiznám hned po najití // jsem si řekla" ach jo". dobře mi tak, byla jsem prostě blbá kráva a asi je fakt někde spravedlnost když mi ukázala že jsou i jiný hodnoty než řešit pohlaví a barvu nehtů.

takže příště mě to bude taky fuk, nesnáším jak někdo hysterčí že mu nevyšla holka atd. to je pak na zabití ale prostě příště když už budeme mít jedno a druhé jakoby nebudeme tak hystericky prožívat snažení (tedy možná zase ale říkám si teď šlo o tu nejistotu jeslti vůbec můžeme mít dítě a strach že se žádného nedočkáme) tak přiznám do kalendáře početí trošku nakouknu protože fakt bych si i já přála páreček ale když bude zase holka tak se nezblázním a budu hold pokračovat v růžovém šílenství u výbavičky 😀

kingstonka
27. dec 2009

....ahojte... tak uz je aj po Vianociach....

chcem sa vas spytat - co ak zabudnem vziat rano tabletku ( ten euthyrox co sa ma brat na lacno)..zobrat potom az na druhy den alebo hned ako si spomeniem ?

len
27. dec 2009

Kingston, já beru hned, jak si vzpomenu, třeba dneska při snídani 🤐
Ale jinak nejlepší je nařídit si na každý den budík tak půl hoďku před vstáváním, sníst prášek a zase spát, pak se zapomenout nedá. Pokud teda jako já dnes aktivně budík už večer nevypneš, protože v neděli tě přeci nebude rušit v šest 😀

kingstonka
27. dec 2009

dik.... no my sme dnes vlastne prespali u svokrovcov ( neplanovane) a tak som ich nemala so sebou...

strouzek
27. dec 2009

ahoj holky jak je po vánocích??

kingston já když jsem zapoměla tabletku tak jsem si jí vzala klidně i odpoledne, někdy jsem si jí vzala až druhej den a nic se nestalo akorát je teda fakt že jsem to na sobě poznala bylo mi tak nějak divně.

jerrymona
27. dec 2009

ahojte babenky. tak to teda boli divne vianoce. nepamätam sa, kedy som ich travila chora v posteli. teda uz mi je aj lepsie, sem tam pokasliavam, ale da sa. 🙂

mrcha je uz skoro prec. chcem sa spytat. dnes som si nahmatala krcok velmi vysoko, bol taky mäkky rozteceny. 😅 viem, ze pocas ms byva taky, ale cely cas? samozrejme ze ho pocas ms netestujem 😝 😝 , ale mohol by to byt aj plodny den? 😅

kingstonka, ja si davam budik kazde rano o 6:00 a tak nikdy nezabudnem. a aj v nedelu si dam prasok ako zvycajne a potom spim dalej. ak si ale zabudla, tak si myslim, ze je lepsie ho brat iba doobeda na lacno a ked na to prides niekedy poobede, tak ho zober na druhy den ako zvycajne. ale nikdy neber dva naraz!!!

diapozitiv01
27. dec 2009

Ahojte,
no vianocne sviatky uz mame skoro za sebou,,
chcem si kupit korcule na lad a raz za cas sa ist korculovat, ale vsade maju ten typ co chccem vypredany, moje cislo,,, to sa dalo ocakavat,,,

Jeryy, no co ten tvoj krcok?? hore a makky,,,a co hlienik,, ja som uz 11 dc a mam ho stale tvrdy ako kamen,,, cakam kym zmakne,, ovu testy zatial nic moc, vsetko negat, ale mam este kopu casu,,

Strouzek, tebe to cisielko pekne narasta uz 29tt 😉

King, ja ked zabudnem zoberem hned ako si spomeniem, ale uz sa mi to nestava, mam to uz taky ritual,,

jerrymona
27. dec 2009

dia, ja som teraz akurat po ms, teda este sem tam spinim - 6 DC. dnes som vyskusala krcok, len tak zo srandy a ten je poriadne rozteceny. 😅 viem, ze ovu este tak skoro nemoze byt a kedze je ms uz prakticky za mnou, tak mi je to trosku cudne. 😕 😕

aj ja, ked si idem kupovat topanky, tak 37-cky su uz väcsinou vypredane. teda z tych topanok, ktore sa mi pacia.

strouzek
27. dec 2009

ahoj holky

jerry to mě mrzí že si vánoce promarodila, ale zase sis užila pěkně teplíčka doma s manželem 😉 s krčkem nevím to jsem asi nikdy neřešila.
ten prášek no já ho beru ráno jak vstanu tak jdu do kuchyně pro prášek a nakrmit kocoura tak jsem si už zvykla ale to až v poslední době ze začátku jsem to nedodržovala a je fakt že to TSH lítalo

dia no jo ani nemluv, pořád nám to s manžou nedochází že za 11 tt rodíme 😀 s těma bruslama si nic nedělej, já se ani nepokouším páč já mám nohu vel 8 a s ponožkou bych potřebovala vel. 9 tak mi řekli v obchodě ať si koupím chlapské kanady 😝

jerrymona
27. dec 2009

strouzek, tak to mas riadne lyze... 😀

neboj. o chvilku drzis nelinku v rukach. tes sa, ze ju konecne uvidis. teraz to zbehne do marca rychlo.
cez vianoce sme boli s manzelom u svokrovcov a jeho sestra ma uz iba posledny mesiac pred sebou. a ta ma teda brucho- vyzera to, ako keby preglgla futbalovu loptu. 😀 ale je to take uzasne, okamzite by som s nou menila. a vobec s vami tehulkami.

a vobec. mam uz taku strasnu chut na sexik, ze asi pojdem znasilnit manzela. 😀 ten teda o svojom stasti este nic nevie. 😀

strouzek
27. dec 2009

jerry no jo u mě bůh fakt nešetřil, vysoká (181 cm) prdelatá, kozatá s velkou nohou akorát ten mozek malej 😀
neboj příští vánoce budeš třeba taky těhule nebo dokonce už mamina, mě to přišlo loni taky jako scifi, zrovna jsem měla těhotnou švagrovku já po operaci a revizi takže megadepku, očima jsem jí rentgenovala břicho a myslela jsem si že se nikdy takovýho štěstí nedočkám. tak moc jsem jí záviděla jak sedí u stromečku s bříškem, jak nakupuje dupačky atd. no a teď to dělám taky jen s ročním spožděním 😉

len
27. dec 2009

Hm, Strouzek, a teď si představ, že ti takováhle tlapa naroste, když měříš o 20 čísel míň 😝 😀

strouzek
27. dec 2009

len no to by mě omyli, to je fakt že k velkýmu tělu velká noha tak to je přiměřený ale je fakt že boty koupit je boj a výprodeje? ty na takový čísla nejsou a když jsou mají tak akorát důchodky v tom čísle 😀

len
27. dec 2009

No a nejlepší je kritický pohled a dotaz - to ale nebudou boty pro vás, že ne? 😉
Mám stejný číslo jak manžel, sportovní boty si půjčujeme běžně...

vendulak
28. dec 2009

Ahojte holky! Zdravím vás po Vánocích a doufám, že jste je měli krásné a pohodové! U nás nakonec takové opravdu byli 🙂 . Depka a strašná hádka a slzy byli akorát včera, když klesla teplota 😒 , ale už je to pryč a doufám že mrcha už nebude na Silvestra a na Nový rok a i ten si hezky užijeme 🙂 .
Koukám, že je řeč o velkých nohou 😀 i já vlastním nohy stejné velikosti jako přítel 😀 . A to 41 někdy 42. Zrovna teď před Vánoci jsem boty sháněla, a docela mazec, ale nakonec je mám docela pěkné 😀 .

strouzek
28. dec 2009

len no ono zase lepší velká noha než malá. moje máti říkala že měla v práci kolegu který měl nohu vel. 3 nebo 4,takže prej se ho v obuvi ptali kde má to dítě pro které to chce 😀

ahoj vendul ajej to znám, předmenstruační depka já v tý době byla vždycky na zabití, nesnášela jsem lidi, manžu sebe ječela jsem po něm a pak brečela v koupelně. prostě hormony dokážou divy, neboj na novej rok vykročíte tou správnou nohou a bude dobře. hlavně my co máme velký tlapy tak musíme šlápnout pořádně 😀

strouzek
28. dec 2009

jinak holky s těma botama mi ani nemluvte, tento rok trpím, poslední dva roky byl kumšt sehnat krásný kozačky na podpatku, loni byli samé nízké, přezdobené, nebo kovbojský styl, no a letos tolik krásných botů přesně můj styl ale zase jsem těhu tak nosím ty nízké pohodlné. 😝 O kabátu ani nemluvím, už nic nedopnu tak chodím jak hastroš ale do března to nějak doklepu ale příští zimu ženy, to budu sexy kost a ne jinak 😎 😀

groka
28. dec 2009

baby caute

dnes som si vybojovala doslova odobratie krvy na T3 a T4 o 13:00 budu vysledky,nakolko moj endokrinolog ma dovolenku,budem to konzultovat s gynekologom,baby ale keby som mala zvysene hodnoty on nemoze zvysit davku ze?co potom budem robit?ked endokrinolog ma dovolenku?

len
28. dec 2009

Dle mýho je nejlepší velká noha k vysoký ženský a malá noha k malý ženský, opačné extrémy jsou na houby 😉
Jinak kozačky nosím maximálně na nízkém odpatku - podpatky ráda, ale kozačky jsou pro mě boty, ve kterých budu držet balanc na náledí a brodit se sněhem, takže kdykoli vidím kozačky na jehlách, nechápavě kroutím hlavou 😀

strouzek
28. dec 2009

groky ahoj no já nevím ale co já mám zkušenost tak gynekolog je sice doktor a tak obecně o štítce ví ale určitě bych nikdy nenechala svýho gyndaře aby mi upravoval dávkování. každej je odborník na něco jinýho, což se mi potvrdilo, můj loňskej gyndař měl dokonce zmatek v tom kdy je hypo a kdy hyper, současná gyndařka mi rovnou řekla že mi do štítky nebude mluvit že je to ryze na mém ošetřujícím endokrinologovi a jsem ráda že to tak vzala a nesnaží se mi do toho kecat. u tebe fakt nevím, do kdy má doktor dovču?? jestli jen do příštího týdne tak bych počkala nebo sehnat telefon na toho doktora fakt nevím jak poradit ale já bych asi počkala ten týden, jestli si byla zaléčená před otěhu tak by to zase tak velký výkyv být neměl.

strouzek
28. dec 2009

len no v kozajdách na jehlách bych asi do terénu nevyrazila ale bydlím na náměstí takže do obchodu a k autu když jedu do práce mi ty vysoké stačí 😀 a náledí? holka koukni ven jaro jak vyšitý 😀 já jsem podpatkovej člověk, v podpatkách se cítím líp prostě víc sexy,podpatky mi hezky vytvarují nohy a zadek, takže tak 90% mýho botníku jsou podpatky a těch zbývajících 10% jsou bezpodpatkové hrůzy které jsem si pořídila kvůli těhu 😅

groka
28. dec 2009

strouzek na zaciatku roka som mala dost vysoke hodnoty znizene funkcie,po 3 mesiacoch som klesla na 3 beriem stale len 75 ,ja neviem dokedy ma dovolenku,ale hned ak budem mat vysledky tak vam napisem a poradite mi co si o tom myslite?totiz ak budu nahodou nejake nad 6 alebo 7 asi ma porazi