Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

kkamca
15. apr 2010

ahoj nevite někdo co je s vendulkou????????

simasla
15. apr 2010

Ahoj holky.. no vendulka se neozvala od úterní kontroly... jen mi do IP napsala, že fyzicky je zatím v pořádku ale na dušičce, že jí není dobře... takže se bojím, co se stalo.. ale věřím, že to třeba s mimískem ještě zvládnou - nevím nic konkrétního.. jen jí každý den posílám spoustu pozitivních myšlenek

estrellita
15. apr 2010

simi: doufam, ze je vendul v poradku ☹

kkamca
15. apr 2010

simasla::ahoj.
No já se vrátila z lsk a čekala sem od vendulky balíček..psala sem ip a nereaguje ,tak nevím co se děje.. 😕

simasla
15. apr 2010

no napsala mi také.. že nemá sílu sem chodit... holky, nemáme se prý bát... ale to nejde, co?

simasla
15. apr 2010

kkamco - co laparka? jak to šlo?

kkamca
15. apr 2010

simasla:ted už je ok..ale bylo to naprd..ohledně narkozy.Vysledky ok..mám vše průchodné.Ještě do 14 dnů budou výsledky z histologie..tak uvidíme.snad to dopadne.. 😕 Akorát z jedny strany --sem docela hotová,že když já sem vnitřně ok--kde pak bude chyba.Snad až po braní letroxu se to porovná..Prostě musím ted čekat.
SIMI stou Vendul to je divný teda..když ti to takhle písla.. 🙄

markiza
15. apr 2010

Vendulka, tak moc ti drzim palce!!!! Mam taky pocit, ze cakas na verdikt ci je baby tam kde ma... moc sa opatruj.

markiza
15. apr 2010

Kkami, merias si aj bazalku?

markiza
15. apr 2010

Sima, gratulujem k tehu 😵

kkamca
15. apr 2010

markiza:zatim ne..ale od zítřka začnu.a hlavně začínám i s letroxem od zítřka..tak uvidim co se bude dít.

simasla
15. apr 2010

kkamca - no tak jedno máš za sebou - co ten drilling vaječníků - neudělali ti při tom? a tak když zabere letrox a spojí se to ještě s clostilem - tak to určitě brzy půjde 🙂 - alespoň tohle je pozitivní zpráva.. že je vše průchodné
markíza - díky.. ještě nemáme vyhráno - trošku v klidu budu až po UTZ příští středu budu 6tt+2 tak snad už bude srdíčko

kkamca
15. apr 2010

simasla:ne,driling vaječníků v G nedělají.Ale tak neva..jsem ráda že aspon něco se udělalo,v červnu jdu k gyndr obvodnímu a když to do tý doby neb´vyjde tak nějaké CAR, 😎

markiza
15. apr 2010

Sima, vyhrane mame az po porode, ja viem... drzim palce na to srdiecko, nech krasne bije. uvidis aka budes na makko 😉 😵

Kkami, drzim palec! 😉

shandy
15. apr 2010

ahojte,
no kingston u mna to bolo podobne, tiez som si to vysetrenie stitnej musela vyboxovat 😒
dufam, ze sa vendy nic zle nestalo ☹ 😔
vendy drzime ti silno palce, si silne ziena zmaknes to 🙂 a my verime, ze vsetko dobre dopadne a myslime na teba...ak toto citas....
pekny vecer babule 🙂

kkamca
15. apr 2010

markiza:děkujíí
vendy:ozvi se prosím tě..dík.. 🙂

carrie84
15. apr 2010

Caute babule 😉
Prisla som sem zase cihnut 😉 Dnes som zhresila a dala som si rybicku (sice dr. rybicky povolil, ale aj tak mam vzdy divny pocit, ked ich jem) ....Ale sak kontrolu mam hned na zac. maja, tak snad bude stitka ok 😉

Vendul sa nam stratila?! No snad nie nadlho ....

Simi - ake snad bude srdiecko? Jasne, ze bude! Treba mysliet pozitivne 😉 😀

govinda
16. apr 2010

carrie, a prečo nemôžeš rybku? 😕

govinda
16. apr 2010

aj ja vendul posielam veľa, veľa pozitívnych myšlienok, nech sa drží.

govinda
16. apr 2010

inak, mám na vás otázku. Doteraz som mávala anovulačné dlhé cykly (s výnimkou clostilu) a teraz mesiac beriem euthyrox a ešte FEMI kvapky a ovulka a prekvapila
http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4
Myslíte, že to mohlo byť vplyvom toho euthyroxu? 😕

kingstonka
16. apr 2010

govi... ja som vzdy mala cykly tak 34-36 dni..len co som zacala brat euthyrox 28, 26 a 25 dni a urcite s ovulaciu- hrozne bolestiva v strede cyklu- dalsi mesiac uz bol moj normal 36dni - asi sa to ustalilo- a ovulaciu som si pre istotu potvrdila testom (vychadzala na 21den)-ja teplotu nemeriam..tak podla mna ma euthyrox vplyv minimalne na dlzku cyklu...

carrie84
16. apr 2010

Dobre raaaaaaano 🙂
Govi, rybicky ani nic s jodom som nesmela dost dlho kvoli hyperfunkcii a tehu, ale uz by som to mala mat upravene liekmi. Len mi zostal jednoducho zafixovany pocit, ze ryby nesmiem 😠 A pritom ich zboznujem, aj vsetky morske potvorky.

K tej ovu - fuuuu, no neviem, ale je to mozne, ved stitka ovplyvnuje snad vsetko v tele ... Hlavne, ze ovulka dorazila 😉

govinda
16. apr 2010

kingstonka, no tak to som potom rada, že to pomohlo a ja som sa nemusela hnať na vyvolávačku 😠

carrie, a to žiadne rybičky? No tak ak ich teraz už môžeš, tak ti prajem dobrú chuť 😝 😀

shandy
16. apr 2010

ahojte babulky,
carrie ja by som tiez mala problem s tymi rybickami, ja vsetky tie rybky a morske potvory tiez velmi lubim 🙂
govi ano euthyrox ti pomohol pomoct. mne tiez tyroxin skratil cykly, aj zmenil intenzitu a dlzku krvacania a dokonca aj bolestivost. a dosledkom hypotyreozy su prave anovulacne cykly, takze ked sa hypo lieci, nabehne aj ovu a cely cyklus by sa mal casom znormalizovat 😉
hmmm, ze by som si zasa zavestila? no ten tvoj grafik govi, vyzera dooost dobre 😉

katrin21
16. apr 2010

baby, ahojte
bola som na sone a krvi, vysledky budu o 10dni...ale! na sone mi povedali, ze mam jednoznacne zvacsenu st. zlazu + mam nehomogennu strukturu a neviem co este, proste je nejaka hrbolata a pod... cizze nic moc.... tak idem objednat na endokrin. + pockame na krv.... primar na sone povedal, ze som si dobre uhadla ppricinu zdrav, problemov...

katrin21
16. apr 2010

podla merania BT ja ovulaciu mavam,,,

govinda
16. apr 2010

shandy, tak to som rada, že mi to dáva dokopy a len ľutujem, že sa s liečbou nezačalo skôr 😠 . No hlavne že to zaberá 😉

katrin, hlavne nech zistia, čo a ako je a keď sa nasadí liečba, tak sa to dá dokopy 🙂

katrin21
16. apr 2010

ved ano.. ja viem... nejako som kludna, nijako sa neznepokojujem 🙂 ked zije Moravcova aj bez stitnej zlazy tak hadam aj ja s nou nejako prezijem nie? 😀 😀 mna medicina bavi, ako konicek, ved aj teraz som si sama urcila priznaky a co mi asi je..teda ale mohla som sa radsej pomylit, ze? 😀

shandy
16. apr 2010

katrin ja som si na to prisla tiez sama , ono je to take, ze prakticki lekari vacsinou maju tendenciu tie priznaky ignorovoat, ved komu dnes nepadaju vlasy, nie je unaveny a pod...su to take priznaky, ktore sa daju prisudit comukolvek.
hmm, no asi to vyzera ze fakt s nou nieco mas. ja som mala na zaciatku homogennu strukturu, teraz naposledy uz som mala mierne nehomogennu, takze na zaciatku to tiez este nebolo viditelne az tak na sone, ako teraz. veru radsej si sa mohla pomylit inak.... 😀

marti84
16. apr 2010

vendu tak uz se nam ukaz :(.... jinak holky ja porad spino a mrcha nikde... uz jsem 40 DC a nic... a na Slovensko k lekari se dostanu az pristi tyden nejdriv :( nestalo se vma to nekdy?