Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

niikkyy
4. sep 2007

Tak to je dobře!!koukala jsem na tvůj pupíček a začíná krásně růst co????juu jak ti to závidím!!!!!!!!

Super že odběry jsou OK!!! Papp je co prosím tě???????ty zkratky neovládám 😅

xsuzzi
4. sep 2007

kde seš ty orgáne Náš 😅

niikkyy
4. sep 2007

už jsem u vás prdelko 😀 jsem se potřebovala poradit 😉

zuzanka.j
4. sep 2007

ahojte. pri preventivnej prehliadke mi doktorka zistila zvacsenu stitnu zlazu a uz som sa objednana k endokrinologicke. moze to byt prejav hypotyreozy alebo hyper? alebo pri tychto ochoreniach nieje zvacsena stitna zlaza? alebo to nemusi to byt nic vazne? chceme babo a uz som raz mala MA tak sa bojim. vie mi niekto poradit?

zuzana76
4. sep 2007

zuzi, moze to byt hypo alebo hyperthyreoza a stitna zlaza moze aj za MA, aj u mna to tak bolo, daj si to do poriadku a potom sa posnazte o babo, vela stastia

niikkyy
4. sep 2007

zuzo mě to taky zjistila DR,protože se jí zdálo že mám zvětšený krk!!!

uvidíš na výsledky!!!!

kajule
4. sep 2007

Ahoj Zuzi, koukám, že taky máte Patrika akorát o tři měsíce mladšího než je ten náš. Koukala jsem na něj je vážně roztomilej. 😵
Jináč k tomuhle tématu taky mám taky co říct. Já teda měla uzlík na šž, celou mi ji vyoperovali a zjistili, že jsem tam měla i nezhoubný nádor. Otěhotněla jsem bez větších problému dá se říct hned.

zuzanka.j
4. sep 2007

ja som teraz nastúpila do novej práce a zistilo sa to cisto náhodne, pri prehliadke. uz sa neviem dockat toho vysetrenia, nech viem na com som. trocha som surfovala a hladala priznaky ale zvecsena zlaza nebola uvedena ani pri hypo ani pri hyper len pri strume...

krista
4. sep 2007

Niky Papp je právě zkratka něčeho co sama nevím, hlavně se tam vylučovaly prý nějaký vrozený vady 🙂

Zuzi, já mám hyperfunkci a myslím, že mi Dr. taky říkal, že je zvětšená, ale jak vidím tak to uvádí i holky s hypofunkcí, tak to asi rozlouskne Dr. dle krevních odběrů a tvých hodnot 😉

Neboj se ničeho, ani jedno není velká tragédie a jak vidíš tak s tím žije spousta lidí 🙂

krista
4. sep 2007

Jo Niky břicho jsem měla vždycky 😀 Ale je fakt že podbřišek mi hodně vyrostl od doby co jsem těhu a sama to na sobě poznávám 🙂 což je fajn, někdy mi taky MM nadává ať ho nevystrkuju, ale já ho fakt nevystrkuju 😅 😀 Jsem ráda, že sama poznám že mimi roste 🙂

Tak hodně štěstí holky a brzo // 😵

krista
20. sep 2007

Ahojky, slíbila jsem, že občas zainformuju jak jsem na tom:
Minulý týden jsem byla na kontrole, dneska jsem si volala na výsledky krve a Propycil mám vysadit, tudíž nebudu brát na štítnou žlázu nic 😉

krista
20. sep 2007

Mimochodem tripple mám negativní!! 😉 😵

niikkyy
20. sep 2007

Kristo tak to je super!!!!!!

krista
20. sep 2007

Děkuji Niky 😵 Samou radostí jsem se objednala i na 3D UTZ, jdu tam 19.11. na 10h 😀 😵

niikkyy
20. sep 2007

Kristo to je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!koukej sem pak dát tu fotečku jo??jsem zvědavá!!!a jak ti je???????co bříško??roste? 😵

krista
21. sep 2007

Nikkyy doufám, že mi nějakou udělaji 😅 No kdyžtak si jí udělám sama, píšou tam jen o DVD, tak to neni problém 😵

Jj bříško roste 😀 hlavně pořád ten podbřišek a už se to začíná i tak nějak nad ním 🙂 Já sama nevím 😀 Pořád se vejdu do starých kalhot, což jsem fakt nečekala 🙂 A co ty jak se máš? 🙂

niikkyy
23. sep 2007

já se mám no celkem dobrý!!teď řeším že nemám ten ovu výtok tak asi zavolám DR na edokrinologii jestli to nemůže být vlivem práškama!!!

Tak to jsem zvědavá na fotečku z UTZ 😉 tak to je fajn že s evekdeš do kalhot,buď ráda

ajvi
1. okt 2007

ahoj
Kristo, slíbila jsem že dám vědět, jak dopadlo vyšetření na št.žl. i když hodnota TSH byla vyšší, všechna ostatní vyšetření jsou v pořádku.
díky za podporu 🙂

krista
3. okt 2007

Ahojky holky,

niikkyy jak jsi na tom? Bohužel s tím ovu výtokem neporadím, já asi ani nestihla zaregistrovat že něco takového je, než jsem otěhotněla 😅 No zajímala jsem se hodně o měření BT, ale o hlen apod., to jsem do dneška nepochopila 😅

Ajvi to jsem ráda, že všechno ostatní je v pořádku a jak řešíte tu zvýšenou hodnotu? Dostala jsi nějaký prášky?

Já jsem byla teď na prevenci (krvi) u obvodního Dr. a taky mi dělal štítnou žlázu a říkal, že jí mám docela OK, to se divim, když na to nic neberu 😲 no hlavně že tak, hlavně mám teda vysokej tlak, takže na to už beru prášky a vypadá to dobře, budu muset prolíst dokonale tohle téma, mám totiž hroznej strach z předčasnýho porodu vlivem ŠŽ 😖

krista
3. okt 2007

Tak jsem nic nenašla, jen pár maminek, které rodily - dalo by se říct v termínu, tak snad to nebude tak "horký" 😉

niikkyy
6. okt 2007

Ahojky kristo!!! zatím jsem na tom nijak ale vypadá to že jsem ovu už měla,tak to beru jako první velký uspech ted uz jen cekat kdy se podari!!!
a jak se mas ty???

krista
6. okt 2007

No to je fajn, jsem ráda, že ovulka byla 😵 A kdy to (ne)očekáváš abych věděla jak ti držet palečky? 😵

Já se mám fajn, tak nějak jsem to popisovala výš a těším se 23.10. ne velký UTZ že nám snad konečně řeknou pohlaví mimča 🙂

niikkyy
6. okt 2007

očekávám to 11.10 tak uvidíme!!ted je mi tak už 3 dny nějak divně ale nějak si nepřipouštím že by to mohlo být ono raději 😉
podle grafíku a teplot ovu byla taky uvidím no!!!!

jůů tak to už se těším jak dopadneš na UTZ budu držet palečky ať je vše OK a je vidět pohlaví 😵

krista
6. okt 2007

Jé ukaž grafík, já nevěděla že měříš, když jsi si tou ovu byla takový nejistá 🙂

Děkuju za palečky, snad to bude OK, trošku jsem se zděsila, nevěděla jsem že se budou kontrolovat prckovo orgány, jestli je všechno v pořádku apod., tak už se zase bojim, jsem hrozná posera 😒

A šup sem s tím grafem 🙂

niikkyy
6. okt 2007

http://www.fertilityfriend.com/home/1b7c04 tady to je!!tak snad graf nelže ukázal mi to i na německým grafu!!!

neboj všechno bude ok,já jsem taky šílenej nervák a posera tak je mi jasné jak se cítíš,ale neboj 😵

krista
6. okt 2007

No vidíš ovulka jako vyšitá a ty o ní pochybuješ, tak doufám, že jste se ve snažilkování neflákali ať ti můžu gratulovat 😀 🙂 A to štítka - v pohodě? 😉

krista
6. okt 2007

Tam mělo být a co štítka 😀

niikkyy
6. okt 2007

hele snažílkování super,počkej pošlu ten druhej tam je to vidět a myslím že jsme se strefili jen aby se to chytlo ještě 😵
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

štítka snad v poho na konrolu se mám objednat v listopadu a kdybych otěhotněla tak hned přijít 😉

krista
6. okt 2007

No to je paráda, líp vám to snažilkování vyjít nemohlo 😵
Moc bych ti to přála, věřím že to klapne a kdy se chceš testíkovat?? 🙂
Tak to vidim tak že tam půjdeš dřív jak v tom listopadu 😀

vladunka
6. okt 2007

Veru krásný graf 😵 😵