Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

niikkyy
7. okt 2007

Kajule to poldy nezajima proste je myl a basta 😀

niikkyy
7. okt 2007

fakt jsem se ptala kluku zda by verili ze je myl a oni joo když tam bude kybl a hadra tak jooo 😀

krista
7. okt 2007

Jj Niki z Quelle, já si to objednám vždycky do prodejny, zatím všechno OK, když jsem si to objednala domu tak mi poslali po měsíci špatný zboží lemplové 😠

Kajule to je hezkej popis, MM taky čučí do PC jak se hrál fotbal 😀 Ale většinou se vysprchuje a pak taky to jídlo 😀 Já ho totiž do tý sprchy vždycky dotáhnu, aby mi tu nesmrděl 😀

Stejně to nechápu já po práci nedošla ani do obýváku a už jsem se sprchovala, hlavně když byly ty vedra, tak už v autobuse jsem se modlila za sprchu 😝

kajule
7. okt 2007

Včera jsem zrovna našla jeho věci nesložený na zemi, schovaný za baťohem. 😠 😠 😠 Tak jsem je chňapla a dala je ven na stolek. Tak mi řekl, že jestli mu pro ně nedojdu, tak se hodně naštve, jsem mu řekla, že mi to je úplně jedno, když si je není schopný složit. Tak si pro ně došel, dal je zpátky za ten baťoh, ale všechno bylo v pohodě ani se nenaštval. 😲
Taky mě vytáčí, když si koupí novou košili a hned si ji vezme na sebe. Já všechno nový nejdřív peru a pak si to teprve oblíknu. To ale přiznávám je spíš můj problém. 😅

krista
7. okt 2007

Kajule jako malej parchant viď? Ještě to schová 😀

Co se týče těch nových věcí, tak on má doma 20 triček, ale vždycky si oblíbí jedno a to tahá třeba 14 dní, dokud mu ho nevyhodim ... hrůza, vypadá jako že nemá co na sebe, přitom má víc hadrů než já 😝

kajule
7. okt 2007

Kris, tak u nás to je jak kdy. Záleží na tom jak je to naléhavý, buď si zapne notebook zkoukne to a pak se jde vysprchovat nebo zapne TV, dá si tam txt a pak se jde vysprchovat. Jenže kolikrát u nás ten txt běží celý den, pže to musí sledovat. 😠

kajule
7. okt 2007

Kris, jj a myslí si, že si toho jako nevšimnu. Přitom tohle udělat já, tak jsem bordelářka hadr a nevím co ještě. 😠

niikkyy
7. okt 2007

kristo já taky beru dost veci z Quelle pac tchan ma kram 😀

krista
7. okt 2007

Ještě že nemáme teletext 😝 😀

No jo chlapy, to je téma, nezaložíme si takový? 😀

niikkyy
7. okt 2007

kajule ty máš krásnýho kluka!!ted jsem na nej mrkala 😀 😀 a dobrý jmeno to se mi taky libi 😵

krista
7. okt 2007

Tak to je fajn Niky a co všechno máš? Já mám hlavně dvoje závěsy, nikdy jsem je nemohla sehnat a jsem s nima fakt spokojená, teď jsem si objednala ještě ty přehozy a povlaky na polštářky 🙂

niikkyy
7. okt 2007

kristo muzem do volne diskuze 😀 😀 myslim ze se pak vsechyn tema muzou zavrit a bude jen o chlapech 😀

kajule
7. okt 2007

Kris, tak to by nebylo špatný. Docela by mě zajímalo jestli ten můj případ je ojedinělej a nebo to je normální jev? 😕

krista
7. okt 2007

Jo u nás byl Patrik taky favorit, ale pak se z ničeho nic přestalo to jméno MM líbit 😅 😀 tak teď máme vybranýho Jakuba a Lukáše (Jakuba taky před tím nikdy nechtěl 😝) mění názory jako ponožky 😝

niikkyy
7. okt 2007

mám polstare,deky na spani pak nejake hadry MM zaclony a zavesy tam taky budu brat do noveho!!maj dobry barvy!!!povleceni taky nejake myslim

krista
7. okt 2007

Kajule - věř mi že je to normální, v mnoha ohledech vidím u tvému muže toho svého 😀

Tak já nám ho fakt založim 😀

krista
7. okt 2007

Niky tak ty nakupuješ jenom v Quelle 😀

niikkyy
7. okt 2007

no mě to taky nebylo povoleno ale uvidí co pak bude,ale kluka mame jasneho na100% teda manza ja jen teda svolila ☹

kajule
7. okt 2007

Niky, děkuju. 😉 Nj, jméno vybral tatínek, já chtěla Honzíka, Kubíka nebo Matěje. Ale on má přeci hlavní slovo. 😀
Si říkám jak dlouho tohle ještě vydržím, když to tak vezmu, tak mě tím svým chováním šíleně vytáčí, ale je pravda, že už to pak kolikrát neřeším, pže bych z toho měla hlavu jak pátrací balón.

niikkyy
7. okt 2007

kristo ani bych nekupoavla ale tchynka zavola co je ve sleve a ja objednam 😅

kajule
7. okt 2007

Niky a copak jste vybrali za jméno? 😉
Kris, asi by bylo lepší takovou diskuzi založit, páč by to tady mohli zavřít, pže jsme už "trochu" odbočili od tématu. 😅

kikusa100
8. okt 2007

ahojte baby. chcem sa vas opytat?ked mam znizenu cinnost stitnej zlazy mozu byt nejake problemy s otehotnenim??beriem eutyrox kazdy den. ovulku mam... a este ma zaujima ci sa znizena cinnost stitnej zlazy nejako prejavy aj na grafe, ci je teplota nizsia... aelbo vyssia ako u zdravych bab.dikes

krista
8. okt 2007

Kikusa tak s tímhle konkrétně neporadím - jak se to bude projevovat na grafu, ale vím že je tu spousta holek se sníženou funkcí těhotných, takže by to výrazný vliv mít nemělo, jen až otěhotníš tak by si se měla co nejdřív dostavit k Dr. aby ti upravil dávky léků 😉

niikkyy
9. okt 2007

ahojky je tu někdo?

krista
10. okt 2007

Ahojky Niky, pozdě ale přece 😀

niikkyy
11. okt 2007

no teda tebe se dočkat tak porodím 😀 😀 😀
jak se máš??

krista
11. okt 2007

No ty si si dneska taky dala na čas nemyslíš? 😀 😀 😀

Jinak se mám fajn 🙂 😵 Mimčo kope, tak jsem šťastná jak blecha, pořád se pozoruju, jestli to nepřestává, aby něco nebylo špatně a co ty? 🙂

niikkyy
11. okt 2007

to víš jsem vařila taky 😀 😀

já??celkem dobrý,měla přijít Mrcha a nic,teplotka vylezla o kousek ale testik / 😖

niikkyy
11. okt 2007

kope???jůůůůů já ci takyyyyy ☹