Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

kajule
7. okt 2007

No tak Péťa není zase takovej ten typ flegmouše, že by doma dřepěl v trenýrkách, ale prostě je mu snad všechno úplně šumák. 😠 Všechno má dost času a nic není tak velký problém.

krista
7. okt 2007

To je dobrý no ... tohle bych potřebovala někdy já, už se dva dny nebavíme, až si uvědomí že chodit se má včas tak se s nim budu bavit 😉

niikkyy
7. okt 2007

kristo to me taky napadlo bych pak hledala tatinka!!!MM blondak a co kdyby byl cernovlasej 😀 😀 😀

ahojky kajule

kajule
7. okt 2007

Tak u nás řeším všechno já, ale sama. 😠

niikkyy
7. okt 2007

kajule ja taky,jsme na tom koukam stejne ☹ ja resim on nevnima nebo usne 😅

krista
7. okt 2007

Ten předešlej byl na Niki 🙂
Kajule ty vždycky odpovíš těsně přede mnou tak nestihnu reagovat 😀
Taky nemám ráda, když je na všechno času dost a přitom hoří koudel u pr... 😖

Niky to je dobrý a ty jsi vlastně taky blondýnka ne? 😀

kajule
7. okt 2007

Niky, jj já na něj mluvím a on že mě poslouchá, přitom se dívá na tenis nebo usíná. 😠

niikkyy
7. okt 2007

ne mam melir blond jinak je mam hnedy 😀 ale cernovlasej no to by byl jen jedinej adept na tatinka 😅 😀 😀

krista
7. okt 2007

Kajule to mi občas MM taky udělá, bych ho nejradši prohodila oknem 😠

niikkyy
7. okt 2007

Kajule jmenovat se ti NM stejne tak mam pocit ze mame ty same 😀

krista
7. okt 2007

No stejně by to byla sranda, jak bys to potom doma ukaučovala, ale když říkáš že je tomu tvýmu všechno jedno, tak by se to nějak vsáklo ne? 😅

niikkyy
7. okt 2007

ja ho taky prohodim brzo ale to 9 patro no nevim 😀 😀

kajule
7. okt 2007

Kris, jj já jsem to pochopila, jenom jsem měla taky chuť odpovědět. 😅 😎
Na druhou stranu ho ale naštve, když já jednou neumeju nádobí, přitom to že on si po sobě nesložil věci a jenom je tam hodil je úúúplně v pohodě.

niikkyy
7. okt 2007

jo Kristo ani by si toho asi nevsiml 😀 😀

krista
7. okt 2007

Niky, my jsme v osmým 😀

Kajule o věcech mi ani nemluv, on přijde z práce a hodí mi na můj čistej béžovej gauč ty špinavý zpocený hadry co měl na sobě (jezdí na kole) to bych ho fakt nakopla, říkala jsem mu 100x že ten gauč je BÉÉÉÉŽOVEEEEJJJJ!!! 😖

kajule
7. okt 2007

Taky bych ho nejradši prohodila oknem, mám ale pocit, že by si "jen" něco zlomil. Bydlíme v RD úplně dole. 😒

krista
7. okt 2007

Kajule a stejně by si pak musela vyřídit výměnu okna ty viď? 😀

niikkyy
7. okt 2007

tak to by byl taky super let z 8 😀 😀
tak ja nesnasim kdyz prijde z tenisu nebo z prace - tam taky jezdi na kole a hodi mi ty spocene hnusne veci na vesak k vypranym vecem!!!driv to hazel na sedcaku nebo na postel 😠 😠 😠 ja budu VRAZDIT 😵

kajule
7. okt 2007

Kristo, jj to znám moooc dobře. Nedávno natíral s tátou doma na půdě někomu dveře. Pak přišel domů, ty monterky si sice sundal, ale v tom špinavým tričku si sednul na gauč, my ho teda máme červenobéžovej.

niikkyy
7. okt 2007

no ja rikala ze za nim hodim kybl a vodu a hadru a reknu ze myl okna a vypadl a jsem z toho venku 😀 😀

krista
7. okt 2007

Niky 😀 No jo no, ale jinak je ten můj čistotnej, fakt, složí si to po sobě všechno a tohle mi dělá jen občas, ale stejně mě to vytočí, máme velkou skříň a koš na prádlo má taky při cestě 😝

niikkyy
7. okt 2007

proto jsem si do noveho bytu koupila tmavou sedacku 😀

niikkyy
7. okt 2007

jo on to taky posklada ale na postel nebo sedacku!!! 😀 😀

krista
7. okt 2007

Kajule a máš tam obtisk? 😀 No nechápu to, já to tu pak budu píglovat jak trubka ne? 😝

Niki dobrej plán, takže až uvidim ve zprávach že chlap vypadl z 9.patra při mytí oken tak je mi to jasný 😀

krista
7. okt 2007

Niky ta béžová byl můj sen, ale dneska bych si koupila taky jinou barvu 😝

krista
7. okt 2007

No už jsem si z Quelle objednala přehozy 😀

niikkyy
7. okt 2007

jj tak to je mujjjj chlap 😀 😀 a ja budu nevinna,jsem se na to ptala pravnika v praci ze srandy a on se tlemil a rikal ze me z toho vytahne potom 😀 😀

niikkyy
7. okt 2007

objednáváš z Quelle?

kajule
7. okt 2007

Kris, tjn pže já jsem ho prohodila, tak ať se starám a i kdyby to tak bylo půl roku, tak ho prostě nevymění.
A první věc, co udělá když přijde z práce je, že si zapne notebook koukne se jak se hrál tenis, fotbal, v těch spocených, špinavých věcech si tam sedne na gauč a v pohodě zapne notebook, no já bych ho zabila. Hlavně že když já tam třeba kojím Patrika, tak to je hrůza, co kdyby blinka. 😲 No a pak se jde vysprchovat, to mu ještě musím donést ručník, pže si ho nevzal a potom se dožaduje jídla. Jelikož on celý den pracoval a já jsem dělala hovno (starat se o dítě musí být pro ženskou samozřejmost, kže úplná pohoda), tak se o něj teď budu starat. 😠 😠 😠

kajule
7. okt 2007

Niky, s tím kýblem a hadrou to není špatný nápad. Jenže každý ví, že on by okna vážně nemyl.
Kristo, zatím ho tam nemám, ale my ji máme asi měsíc, kže co není může být. 😠