Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

vendulak
16. feb 2010

Tý brďo Strouži tak před tvou maminkou se skláním! Je mi moc líto co jí potkalo. A určitě to bude velká osobnost že to všechno takhle zvládla 😉 . A jasný, oni lidi vždycky pomlouvají když se něco vymyká většině. Já takový lidi nesnáším. A absolutně na ně nedám. Můj život je můj a budu ho žít já ne oni. Tak ať si trhnou nohou!
Ono ty ženský hormony to je stejně záhadná věc 😀 .

krupcanda
16. feb 2010

Holky, kdyz tak ctu ty osudy jinych, tak si rikam, zivot fakt neni jednoduchej.

strouzek
16. feb 2010

díky za pochvalu pokojíčku, no mákli jsme si, manža při malování protože tomu malíři pomáhal a já pak při úklidu a asi jsem to trošku přehnala páč se mi povolil čípek a dr. mě straší že budu rodit dřív 😅 no neva no, hlavně že je pokojíček hotovej a malá snad už dopečená takže by se nic nestalo kdyby vykoukla dřív.

vendul no my sehnali tu malorku hrozně levně jako lastík letadlo, apartmán s jídlem sakum pikum 7 tis. /os. takže bomba, fakt se mi tam moc líbilo a i to teplo bylo super, krásně to opalovalo ale nebylo tak na zdechnutí jako na krétě. hlavně na ostrovech je super že když přijdou mraky tak za hodinou jsou pryč, to na pevnině co mám zkušenost se to zastaví o nějaký kopec nebo hory a prší dovolená nedovolená 🙄 takže když někdo jede do chorvatska nebo jinam tak mi vždycky poví že min. den dva pršelo nebo bylo zataženo což se nám na krétě ani malorce nikdy nestalo tam jsem snad neviděla ani jeden mráček a když tak za hodinu byl fuč.
s těma lidma máš pravdu, hele já to vidím dnes a denně, když jsme si kupovali byt měli kecy, teď zase drbou proč si nekoupíme větší a máme jen 2 pokoják, když jsme se s manžou brali tak kecy proč se bereme když nemusíme, pak naopak řešili proč nemáme dítě když jsme manželé , pak zase řešili proč máme kocoura a nemáme dítě, ti co věděli o potratu tak taky řešili proč se to stalo, p roč jsem šla na operaci štítky když jsem nemusela že jsem udělala chybu, ted jsem těhu a zase lidi mají o čem drbnit, plést se nám do jména pro malou atd. to jsou prostě lidi, mě to sice štve kolikrát když se o něčem dovím ale snažím se je většinou hodit za hlavu( i když ne vždycky mi to jde)

a že jsou ženský hormony mazec to si piš, moje mamka říkala že když se o mě začli snažit tak na jednu stranu měla strach že je stará, co tomu řeknou lidi atd. a nebyla si jistá jestli to vůbec chce ale na druhou stranu obhlížela kočárky, když se blížila mrcha tak prej brečela že co když je těhu ale když pak mrchu dostala tak měla zase depky že těhu není atd. a to jak říkám už byla starší ženská se dvěma děckama doma a stejně jí ze snažení hrabalo jako nám. hlavně se mi líbilo jak mi vykládala že vždycky po porodu se cítila jako ta nejúžasnější matka s nejhezčím dítkem že prej lítala po městě aby jí všichni viděli že už porodila a jak krásný dítě má že takový určitě nikdo nemá 😀

strouzek
16. feb 2010

krupi no přesně, mě to vždycky pomohlo v těch mega depkách si přečíst problémy jiných protože mi došlo že fakt řeším blbosti a co jsou moje starosti oproti tomu když třeba někomu umře dítě po porodu nebo ho má postižený atd. pak mě hamba fackovala že tu šílím kvůli pár měsícům snažení.

strouzek
16. feb 2010

jo jinak vendul třeba se vám ta ibiza povede i když tam jsou ceny zájezdů větší jak na malorku , každopádně na oba ostrovy radím českoněmecký slovník protože je to tam samej Němčour

vendulak
16. feb 2010

Strouži ty umíš psát takový romány 😀 .
Tý jo tak Mallorka za 7 tis. to je fakt nádhera! 😉 To bych taky jela hned 😀 , respektive letěla...i když tedy já se zařekla že do letadla už nevkročím 😀 , to na mě bylo moc 😀 .
Jinak já tedy byla na dovče v CHorvatsku 2x a ani jednou nám nepršelo, měli jsme vždycky nádherně!!! 🙂 Pršelo nám snad jen v Itálii a to jen jednu noc myslím a pak už byl zase pařák k zbláznění. To si pamatuju, to bylo výlet od školy, střední a měli jsme to jako jeden den byli vždycky výlety (to jsme projeli skoro celou Itálii) a druhej den vždycky flákando na pláži, to mě bavilo asi ze všech dovolených nejvíc. No a tam právě jsme jeden den šplhali a funěli na sopku Vesuv a každej říkal jak to je vysoko že tam bude zima a máme se oblíct a my pak mysleli že zdechneme vedrem 😀 .
Jo lidi jsou fakt hrozní. Ale já si od nich tedy do ničeho mluvit nenechám. Neposlouchám. Nesnášim tyhle lidi a co říkají je mi fuk. S tím vždycky když na mě přijde babi že tahle ženská říká to a to tak bych vylítla z kůže! 😠 . Strouži jak vy jste vlastně přišli na jméno Nelinka? Mě se taky jeden čas moc líbilo, ale říkám si že teď je jich všude moc ☹ .

vendulak
16. feb 2010

Strouži jo jo taky jsme slyšela že je to tam samej Němec 😀 . Já tedy německy neumím ani kváknout 😀 . Hodně jsem se zajímala na škole o holocaust a tak, chodila jsem na semináře o tom a prostě jak slyším němčinu tak mi to připomene všechny ty hrůzy 😒 . Takže já němce fakt nemusím. A vlastně už předtím ne, střední jsem si taky vybírala podle toho aby tam nebyl druhej jazyk a nebo byl, ale nabízeli i jinej než němčinu. A tedy ještě nikdy jsem ji nepotřebovala. Tedy teď jsme byli v létě v Německu pro ten snažilkovskej gel Pre-seed, ale to domluvil příťa 😀 . Jinak sme si na všech zájezdech vystačili s mojí angličtinou. I když tedy já sem hodně stydlivej člověk takže jsme to většinou praktikovali tak, že sem příťu naučila větu kterou má říct, zeptat se a on šel a papouškoval 😀 .

shandy
16. feb 2010

aa tu sa uz dovolenkuje 😀 😀
len urobim to presne tak ako vravis, na co sa v momentalnej chvili budem citit 🙂
inak co sa mna a dovolenky tyka, ja som si uz zazila vela takych opekaciek pri mori s babami, tak mna uz toto absolutne nebavi (a mozem povedat, ze ani vtedy ma to az tak velmi nebavilo). ako trosku si oddychnut polezat a okupat sa to hej, ale vkuse 10 - 12 dni to nieeee 😀 😀
len island super, nas kamos tam bol teraz a robil nam prezentaciu, no uplne nadhera. normalne nas navnadil 🙂 my chodime na take akcne dovolenky, nie cez cestovky, ale tiez skor na vlastnu past. neznasam tie fakultativne vylety, kde nas nazenu do lodky, vysadia na ostrove (lebo je tam umelo vyrobena troska nejakej potopenej lode) a pod.. Ja skor rada skusam nieco ine, popozeram co ta krajina ponuka, ochutnam miestnacke jedlo, spoznam miestnackych ludi..ale vacsinou tie nase dovolenky su spojene so sportom - bajkovacka, lyzovacka a pod...

strouzek
16. feb 2010

vendul to víš drbna já než se vypíšu tak to vydá na román možná dva 😀 s těma němcama to šlo, i když máš pravdu jak slyším němčimu taky slyším Hitlera 😅 ale zase někdy lepší němec důchodce jak česká rodinka typu Homolkovi jakých je plno v chorvatsku ti mě neskutečně štvali, pořád si stěžovali, kradli co mohli atd. a hlavně člověk se vždyckynějak domluví rukama nohama 😉 o kecech lidí ježiš já nejvíc nesnášela ty kecy o tom jak na to nemám myslet, jet na dovču a že je po potratu pohnojeno za to jsem chtěla ty lidi zavraždit 😠 jméno nelinka už mám vybraný roky, snad od střední školy , pamatuju si že tehdy se prodávala kosmetika Nela batole tak se mi to moc líbilo že jednou budu mít nelinku a bude mít svojí VIP kosmetiku 😀 no kosmetika už se asi neprodává ale jméno Nela se mi líbí doteď.hlavně my si moc nemohli vymýšlet jména, manža má těžké příjmení takové německé dlouhé takže kdybych dala třeba těžké křestní jméno tak by měla malá problém takže i klučičí jsme museli vybírat bez háčků a krátké.

strouzek
16. feb 2010

shandy tak to mě se opékačka u bazénu neomrzí nikdy 😀 letos jsem teda dost trpěla v létě, teplo ale já blila jak amina, koupat jsem se nemohla , na dovolenou do ciziny jsem se bála takže jsem léto prožila ve stínu a to byl teda boj. nejhorší že manža jel na podzim do Thajska a doteď vypráví o těch plážích krásných hotelech a já doma ležím jak velryba. ale malá mi za to stojí to jo ale neříkám že se netěším jak zase někdy někam pojedeme. jinak co to je bajkovačka?? 😅

vendulak
16. feb 2010

Shandy tak to já výletníky jako vy obdivuju, fakt. Já si vždycky taky přála jet někam takhle na blint a poznávat to tam sama, ale vždycky pak mam strach co by jsme dělali kdyby se třeba něco stalo s autem, nebo i nám a tak...
Strouži, jo tak Nela batole si taky pamatuju! 😅 A je fakt že u některých příjmení se musí hodně koukat na to jaké se k tomu tedy dá jméno. Aby z toho nebyl nějakej jazykolam 😀 ,jako Klára Králová 😀 . Můžu se tedy zeptat jaké jste měli jméno pro případného chlapečka? 🙂
jinak mě se jméno Nela líbilo podle jména jedné herečky 🙂 . A takhle jako ty já měla zase vybrané jméno už od základky, to si pamatuju 😀 a to Natálka, po Natálce Oreiro 😀 (no jo puberťačka 😅 ). A jméno Natálka jako takové by se mi líbilo i dál. Ale tenkrát to bylo něco ojedinělýho a teď je Natálek všude celá kopa. Takže to stejně Natálka nebude 😀 .

vendulak
16. feb 2010

Strouži my letos v létě taky nikde nebyli, kvůli penězům, ale užili jsme si i tak hezké léto na chatách a koupání v lomu a tak 🙂 . A manžovi věřím že v Thajsku muselo být krásně. My byli už předminulou zimu v Tunisku a strašný lidi tam, zařekla jsem se že do zemí "Aláhu dej nám vláhu" už mě nikdy nikdo nedostane, ale ty pláže tam...ty byli nádherné, nejhezčí co sem viděla, a úplně ten nejjemnější píseček, to už nebylo ani poznat že je to písek skoro, to bylo fakt šíleně jemňoučký 🙂 .

strouzek
16. feb 2010

vendul tak to jsme dvě, já to samé jako ráda bych byla tak odvážná cestovatelka ale vždycky se bojím komplikací že bych se někde ztratila pokazilo se auto nebo něco a tak mě dobrodružnost hned přejde.
vendul jj jazykolamy to jsme fakt nechtěli, pro kluka jsme měli jméno Erik, to moc obvyklé není ale k našemu příjmení se takové to echt české jako honzík nehodilo. taky jsem u jmen hleděla na to aby se tonedalo moc znetvořit, třeba jméno tadeáš nebo samuel jsou pěkné ale stejně pak ty maminy řvou na děcka Tadíku Tedíku Samíku Semíku a to mi přijde jak na psa. takže u té nelinky mi přijde že se to nedá znetvořit a je to vždycky hezké oslovení. že je teď plno Nelinek to vím, plno lidí mi to říkalo ale já na to prdím chvíli jsem o tom uvažovala že bych to změnila ale zase jsem si říkala že tak dlouho chci Nelinku že teď jenom kvůli módě to nezměním

pavlisa
16. feb 2010

jak tak čtu o tom vašem cestování, tak já jsem dala drahému k výročí víkend v květnu do Říma, samozřejmě v mé společnosti 😀 a on se na to díval jak z jara a první co řekl bylo: "No, ale to už budeš těhotná!"

a přiznávám se bez mučení, když jsem to kupovala, vůbec mě to nenapadlo..tak taková já jsem snažilka, prostě vůbec nemyslím na to, že bych fakt mohla i být někdy těhotná 😀

len
16. feb 2010

Vendul, pravidelně se nám něco stává, ještě jsme nevraceli půjčený auto, aby mu něco nescházelo, už automaticky platíme nejvyšší pojistku 😀 Ale základem je jet do civilizované země, kde se domluvíš (tudíž 2/3 našeho cestování jsou na území UK, tam to milujem). Protože pokus tohle absolvovat v Řecku s jejich náturou, to byla fakt síla, někdy má člověk sto chutí ty pohodáře vraždit 😀

vendulak
16. feb 2010

Strouži můj fakt dobrej kamarád se jmenuje Erik. A mě se to moc líbí. Pamatuju si když mi poprvé říkal jak se jmenuje jak sem byla paf z toho jaké má hezké jméno 😀 . Ale zase na druhou stranu se musím přiznat že když jsem pak někdy o jménech přemýšlela tak mi to pro kluka přišlo takové ehm...přiteplalé 😀 😔 . Omlouvám se rozhodně se tím nechci nijak dotknout. Jak říkám mám kámoše co se tak jmenuje a líbí se mi to, ale prostě mi to tak trochu přijde. Ale ty jo nejvíc nesnáším když se podepisuje Eriki 😀 , to by do mě vlít čert 😀 , já ho mám prostě za Erika a tečka 🙂 .
A ty zdrobněliny to naprosto chápu, mě třeba přijde nádherný jméno Oliver 😵 , ale když pomyslím jen na to že by mu někdo měl říct Olíku 😠 , to je fakt jak na psa 😒 .

vendulak
16. feb 2010

Jé Pavli do Říma! Tam bych taky jela hned! 🙂 Tam se mi moooc líbilo 🙂 . A i sem někdy slíbila příťovi že tam pojedeme, on tam ještě nebyl. Ale to až holt někdy časem...
Ale tedy příťa je dobrej 😀 . U nás by to bylo spíš naopak, příťa by klidně něco naplánoval a to já bych pak říkala, že to přece budu těhotná 😀 .
Len tak v Anglii já ještě nebyla nikdy takže ani lidi tam si nedovedu moc představit. Ale v Řecku se nám líbilo a i jsme se s lidmi většinou dobře domluvili. Ale tedy nevím jak by to bylo v případě porouchaného auta to už by byl na mě asi těžší kalibr 😀 . Fakt vás takovéhle dobrodruhy obdivuju. Taky bych si to přála, ale jsem prostě srab 😒 .

strouzek
16. feb 2010

baf, jsem zpět z obchodu, ale jsem totálně vyřízená a to mám obchod pár kroků 😝

pavli co ty víš, já znám kupu lidí vč. mě kteří když si něco zařídili tak se objevili čárky na testu 😀 u prvního těhu jsem si zařídila pernamentku do posilovny a hned druhý den // a teď jsme měli jet v pátek koupit dovču a ve středu jsem si objednala kolečkové brusle a ve čtvrtek jsem našla // takže se nikam nejelo a brusle mi byli k prdu 😉 no co kdyžtak pojedeš jako těhule, já se bála kvůli tomu že jsem měla za sebou potrat ale bez této zkušenosti bych klidně jela i když na druhou stranu bych řím asi celý prozvracela 😀

len tak to mě se v řecku nezdálo že jsou pohodáři, spíš mi přišli hrozně vzteklý nebo spíš bych řeklapovahou jako já 😀 takže stačilo se poštěkat a bylo to fajn. hlavně domluvit se bylo to nejmenší, každej řek uměl česky protože na krétě je půlka obyvatel bývalých azylantů z česka když tam měli tu jejich válku. kam jsme vlezli tak na nás začli mluvit česky a hrozně se radovali že mají čechy moc rádi, že tam mají rodinu nebo že tam jezdí na prázdniny. hlavně mladí řekové vyprávěli jak jezdí k rodině do česka na prázdniny 😀

vendul no mě se jméno erik právě moc líbilo přišlo mi to neobvyklý ale ne tak moc aby to bylo nějak úchylný a kazilo to mimču život. hlavně mi to přišlo takový charizmatický když jsem si představila že bude náš Erik jednou dospělej a někde se představí zajímavým jménem a příjmením které ovšem zní zajímavě ale není to těžké při vyslovení dohromady. Jinak jméno Oliver má náš kocour 😀 asi máme podobný vkus 😉 ale je fakt že ty zdrobněliny fakt u Olivera používáme hodně, říkáme mu většinou Olin, Olda, Olišek, Olu, Olouš, Olišátko .... a Oliver jenom když mě naštve 😅

strouzek
16. feb 2010

vendul ten pro speed gel je k čemu? to je jako lubrikant na lepší spermoše nebo co? my používali obyč lubrikant jsem dost suchá 😅

vendulak
16. feb 2010

Strouži koukám že jsme se tu zase sešli 😀 . á tedy nebyla v krámu, ale myla sem nádobí, po víkendu a včerejšku a bylo přes celou elkovou kuchyni sem to myla snad hodinu 🙄 až mě z toho bolí záda 😕 . No, musím to ještě utřít, chci mít prostor na vaření. Příťa musí být zase hrozně dlouho v práci a on je teď takovej utahanej a štve ho to a navíc máme jít zítra na to IUI tak mu chci uvařit něco dobrýho, aby se aspoň trochu měl 😀 . A plánuju i nějakou masáž, ale to ještě není jistý 😀 . Bo nevím jestli bych vydržela ho osahávat a neznásilnit 😀 po takovej době abstinence 🙄 .
Jj v podstatě je Erik moc hezké jméno. Jak říkám,když se mi ten kámoš tenkrát představoval, tak jsem čuměla jaký má krásný jméno 🙂 a přišlo mi i dost neobvyklý, tedy já ještě jinýho Erika neznala a neznám. Jen občas tady na koníkovi to vidím u dětí 🙂 . Jinak já si pro kluka moc přála Filip. Líbilo se mi už šíleně dávno a navíc se tak jmenuje příťa 😵 . A vždycky když jsem mluvila o miminku a my měli předpovězenýho kluka tak sem říkala "Filípek tohle a tamto", ale od toho sem taky upustila, protože vím sama jak je složité se v životě jmenovat úplně stejně jako rodič 😒 . A tak to mimču udělat nechci, ale dost mě to mrzelo ☹ . Ale už sem se s tím srovnala, je spousta jiných krásných jmen 🙂 . Navíc příťa má takový univerzální české příjmení takže to ani moc nekomplikuje 🙂 . A koukám, že Oliver má u vás fakt dost podob 😀 . Mě se Oliver fakt líbí, ale to další už ne, Olda je hrozný 😅 😀 . My máme pejska Jesseho a máme to z knížek duchařských co jsme s příťou oba četli 😀 , ale každej si myslí když to slyší že je holka 🙄 . Tak příťa jim vždycky říká ať si vzpomenou na Jesseho Jamese 😀 . A říkám mu tedy pořád stejně Jesse, krom tedy oslovení "ty moje miminko, ty moje lásečko" a tak podobně 😀 .

len
16. feb 2010

Strouzek, to bude tím, že my jezdili někam, kam moc Čechů nejezdí 😉 A jako když ti hrozí, že ti uletí letadlo a řeckej taxikář jen s úsměvem krčí ramenama, že se mu teď nehodí tě vzít na letiště, ale že kdyžtak určitě poletí další... nee, Brit se to snaží řešit, Řek čeká, až se to vyřeší samo 😉

simasla
16. feb 2010

ahoj holky, tak jsem dnes už doma a začnu dělat něco ještě tu.. takže se moc neraduju - práce mám pořád moc.. mám za 14 dní v únoru 38,5 přesčasových hodin, takže jsem vlastně za 2 týdny pracovala 3 týdny :(
Fuj - fakt toho mám dost...
No dneska jsem volala na výsledky krve - estrogeny mám v pořádku, takže zlobí jen ten progesteron - ten je prostě nízký. Když mi dělal ultrazvuk sledoval výšku sliznice - tu jsem měla nízkou, a také hledal vaječníky a zam nebylo nic - tedy nevím jak podrobně to sledoval - ale nebyla tam prý ani tekutina - tak nevím, co to znamená... No a Vendulko - druhý vaječník mi také nemohl najít, ale byl schovaný za dělohou a před tím mi ho normálně našel - tak možná to máš také tak..
Zítra jdu na vyvolávačku - Agolutin a až to dostanu, tak si mám zavolat a nasadí mi nějaké léky na podporu ovulace - prý to budou chronicky anovulační cykly - vím prd, co to znamená, ale je jasné, že když není ovulace není možnost otěhu.. Tak snad, snad holky se už konečně něco děje. Uff.. protože po miminku moc moc toužíme.. Jinak strouži Nelinka je krásné jméno, ale u nás - tedy u rodičů se tak vždy jmenovali pesinky - takže to mám tak trošku spojené s tím. Jo a Vendulko - Natálka se mi moc líbí - když jsme se bavili s Jardou tak to je jeden z favoritů na holčičí jméno pro miminko.

vendulak
16. feb 2010

Len 😀 😀 😀 . Tak z toho bych tedy asi taky rostla 😀 .
Strouži Pre-seed je spešl snažilkovskej lubrikant, který usnadňuje pohyb spermií. A je vhodnej právě když je holka "suchá", protože ostatní obyčejný lubrikanty tak spermie zabíjejí, neprojdou přes něj. My ho koupili v létě v Německu to tady u nás ještě nebyl. Ale teď už ho prodávají i tady v ČR www.pre-seed.cz 😉

vendulak
16. feb 2010

Ty vogo! Simi! Sem ti odepsala už takovej sáhodlouhej příspěvek a ono se mi to smazalo! Se z toho po... 🙄 😀

len
16. feb 2010

Simas, no to je jasný, že máš tak dole progesteron, když jsi vůbec neovulovala... Tak do dalšího cyklu držím palce, asi dostaneš clostil nebo jinej antiestrogen a to by mělo zabrat 😉

vendulak
16. feb 2010

Tak znovu...Je super Simi že ti doktor udělal i ten UTZ přímo vaječníků a tedy pokud v nich nebylo vůbec nic tak to nevypadá ani na to PCO, protože to by tam byla spousta malých...Tak aspoň to můžeš vyloučit. I když že ovulka sama stejně vůbec není, je dál na prd 😒 . Ale je super, že doktor to fakt všechno prošetřil a bude léčit podle toho 🙂 . Ale ty jo asi tě vídá rád 😀 , když si tam máš jít teď pro Agolutin a pak znovu pro Clostil (protože ten ti nejspíš dá, nic jinýho na ovulaci myslím nedávají), já když sem chodila k mému Dr. a teď i v CAR tak mi dali něco na vyvolání a s tím hned i Clost 😀 .
Tý jo...vaječník za dělohou, jo? 😕 No to sem z toho jelen. Ten můj Dr. říkal něco o tom že je tam možná schovanej za střevama nebo co 😖 , tak si vyber... Ale mám pocit že i v něm se možná něco bude dít, protože dneska ráno mě dost bolelo na obou stranách...

strouzek
16. feb 2010

jj kopa nádobí to znám, já gruntila včera protože dneska měli přijít naši tak jsem se snažila mít všecko nachystaný a fakt jsem už padala na pusu. zato dneska mám i celkem pořádek tak můžu koníkovat a ležet u telky. 😵 Erika osobně taky asi neznám, ani nevím proč se mi začal líbit asi z nějakýho seriálu protože to jsem si všimla že v cizině bývá Erik dost. no a oliver tak toho jsme vybrali podle Marka Vašuta z Románu pro ženy 😀 ovšem veterinář z nás má pokaždý záchvaty prej oliver twist, jako nechápu proč, jméno oliver je pro mourovatýho kocoura ideální 😀 každoápádně názvů má fakt hodně, jednak obdoby slova oliver a pak mu říkáme mimino, zlatíčko hovínko.... 😀

len no to je fakt jestli je to v místě kde není moc turistů a zrovna se kápne na debila tak to je těžký ale myslím že i v anglii by se tohle klidně mohlo stát.já zase pořád vidím při vyslovení slova angličan tu bandu ožralých britů co jsme je viděli v praze na Karláku jak se chovali jak hovada co jim patří zeměkoule. 🙄

simi no teda ty jseš pracant to bude penízků na výplatu 😵 to já takový pracant nikdy nebyla, já říkám že nebýt netu a koníka tak bych v práci nevydržela ani povinných 8 hodin 😀 s tím progesteronem neboj, podle mě ti nasadí clostík a utroš to tak bývá nejčastěji snad to zabere na tu sliznici a cykly, ale jinak máš pravdu, něco se děje a hned člověk cítí že je k mimču aspoň o trošku blíž 😉

vendul aha tak o tom jsem asi už něco slyšela nebo spíš jsem kdysi četla diskuzi o tom gelíku, mě hrozně vadili ty gely voňavé takže my jsme koupili takový johnsons gel prej ho používají gyndaři při prohlídkách a ten jedinej mi seděl. lubrikant u nás byl fakt nutnost, taky jsem se bála že přes to neprojdou spermoši ale snažili jsme se dávat méně a hlavně podle mě ten litr vodky ve mě v den otěhu rozředil lubrikant a spermoše pořádně že ani sprcha po sexu nevadila a neluš se probojovala😀

len
16. feb 2010

Strouzek, když těch debilů tam bylo tak 50 % (jestli je tak smím nazvat, oni jen byli děsně v pohodě a děsně organizačně neschopní - mimochodem, na to letiště nás odmítlo vzít asi deset taxikářů, tak jsme jeli s báglama MHD), zatímco v UK se mi to za mých xy návštěv tam ještě nestalo, a to jsem tam rok studovala 😉
No a mladí Britové, co sem jezdí - no comment - ale ujišťuji tě, že v jejich domovině jim tam zdárně sekundovaly všechny národy, snad jen s výjimkou ortodoxních muslimů 😀

vendulak
16. feb 2010

Jo Erik se myslím jmenuje nějakej kluk v nějakej kriminálce, jsem si taky vzpoměla 😀 . Tak že už máš uklizeno závidím, já tomusím ještě všechno dodělat a když vidím že příťa je ještě furt v práci tak to furt odkládám, že to stihnu až bude na cestě 😀 (trvá mu cesta autem z práce hodinu a půl, teď v zimě někdy i víc).
Ty jo tak to my lubrikant nikdy nepoužívali, asi jednou nebo dvakrát pro zpestření 😀 , takže se v nich až tak nevyznám. Ale vím že prostě se říká že lubrikanty jsou při snažení hodně špatný, že to už jsou lepší sliny 😀 i když ty taky zabíjí. Tak ale hlavněže se Nelinka probojovala 😀 . Ona když holt příroda chce tak si vždycky najde cestu 😀 . (zajímalo by mě proč u nás zrovna ještě furt nechceeee 😠 )
Len ty brďo! Proč to odmítali vám řekli? Důvod proč vás tam neodvezou? To mi přijde úplně na hlavu, vždyť to je´jejich práce a maj za to prachy který je živý, ne?! No nechápu fakt 😒 .

len
16. feb 2010

Já mám jméno Erik spojený s Fantomem opery 🙂

Vendul, jsem se pak dočetla, že mají jakousi hodinovou pauzu či co, prostě uprostřed dne jim najednou přeskočí a nevozej lidi na letiště 😒 Jako já jsem zvyklá si brát dostatečnou časovou rezervu, ale v Řecku tři hodiny nestačily (a to ten taxík by tam jel 20 minut), ono už první hodinu a půl nabral zpoždění vlak (na dvouhodinový trati), protože pršelo, což je pro ně naprostej svátek a byli z toho totálně mimo 😀