Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

jerrymona
4. mar 2010

ahojte babenky. tak som uz tu.

strouzi, tak to su cudni ludia, ked veria, ze nelinka presne 13.3. pride na svet. 😀 😀 to by mali aspon zeny, ktore uz odrodili vediet, ked uz nie muzi. 😀 no jo...

sima, no teda. tiez sa v tom nevyznam. je to cudne, ze si mala iba spinenie a ziadnu ms. no kedze mas väcsi folik, tak to musi znamenat novy cyklus. tfuj, tfuj, tfuj, aby bol uspesnejsi. 😉

vendu, ty si teda chudacik s tvojim zubom. ja zubarov obchadzam, ako len mozem. tiez si predstav. cely cas ma bolel horny zub - stolicka. zubarka zavrtala, mala som tam uz plombu. ale kaz nejde do hlbky, tak mi tam znova dala plombu. a povedala, ze problem bude ten zub dole presne na tom istom mieste, kde aj horny. povedala, ze horny je zivy a pravdepodobne reaguje na ten dolny, lebo ten je mrtvy. tam sa nic nedeje. a tam teda mam poriadne velku plombu. ked mi ju vymenila, po par dnoch ma prestal ten horny boliet.
takze pre zapamätanie: ak vas boli horny zub, tak treba vrtat dolny... 😀 😀

vendu a kedy chces robit testik? tiez denne sledujem tvoj graf a cakam na teplotu. je to napinave, ako casti serialu, dufam s tebou, ze sa to stastne skonci. respektive zacne. 😵 😵 😵

vendulak
4. mar 2010

Baf! 😀
Tak jsem tady po půl třetí vypla počítač, že si chci oddechnout, a chtěla jsem se jít do postele pomazlit s pejskem a pak něco poudělat a tak. A já u pejska usnula a vzbudila se teď 😕 🙄.
Len já asi pokud by nešla ms a test byl negat stejně počkám do té krve, tak jak řekl Dr. I když si myslím to co ty že pokud nebude 16DPO nic na testu s citl 20ml tak tam nebude taky nic. Ale tak pro čisté svědomí. Stejně bych si řekla že to nebudu řešit dřív než po víkendu. A do středy je to pak chvilka. No fakt sem z toho magor už 😒.
Marti a jakej si měla Test? 😕 Já zrovna byla dneska v lékárně, pro ty prášky na alergii tak sem si řekla že to taky prubnu a řekla si ještě o nějakej citlivější těhu test. No byla tam taková starší paní s nějakým mladíčkem tipla bych že na praxi 😀. No a ona na mě koukala a začala tam hrabat v šuplíku a že jako samozřejmě musím vědět kdy došlo ke styku, že test to ukáže nejdřív 5 dní po oplodnění, ale spíš by to chtělo tak 14 dní. Takže jestli prý k němu došlo včera tak nemůžu čekat že mi to nějakej test ukáže (no připadala sem si jako puberťačka a debil 😀 ). Tak sem jí to jen všechno odkejvala. Co taky na to říct, že? 🙄 No a ona že mi může dát tyčinku nebo proužky a šla někam dozadu kde byla jakou dobu a pak mi přinesla proužky Best2 a tyčinku ForYou (myslím) tak jí tedy říkám, že jestli nemá tyhle proužky ale jiný značky, že s timahle mám blbou zkušenost (na to konto se právě Marti ptám jaký to byl? protože já vlastně sama s ní žádnou zkušenost nemám, protože ho nekupuju protože sem právě už mnohokrát četla od holek, že Besty2 dělají falešné duchy). Tak paní šla zase dozadu a hrabala tam někde hodinu a nakonec mi přišla říct že jiný nemá a vnutila mi prostě tu drahou tyčinku 🙄. Přičemž sem pak na něj koukala (v podstatě sem chtěla a čekala Rapid Clear který mi v takových situacích dávají v lékárně v Globusu s citl. 10ml) a on má citlivost 20ml, takže jako klasickej Pepíno test co se dá koupit v Albertu za 30,-Kč 😀 Já za něj dala mnohem víc 😀. No co no. Tak stalo se 😀. Tak ho prostě v sobotu počůrám pokud nedojde ms a bude to 😀.
Jerry 😀 😀 😀. Holky já mám trochu strach, jak sem se teď probudila tak tam zase někde něco začíná dost bolet ☹. Já už se z toho na mou duši po... 😢

simasla
4. mar 2010

vendulko - co to smutnění - koukej doufat a v sobotu pěkně // ty kozo - myslíš, že tím bulením miminku pomůžeš.. tak hezky doufej - že tam je a nerozčiluj 😀
Jinak já jsem volala na výsledky - a HCG samozřejmě negativní - ale to jsem si myslela a len mi to tu jen potvrdila.. no jsem asi zázrak přírody - s tím mým folíkem - jsem objednaná na středu opět na folikulometrii - tak doufám, že tam ještě něco uvidí - trošku mě len dostala s tím 3-5 dní ovulka? no uvidíme - snad ví, co dělá. A jak jsem již řekla, kdyžtak si to s clostíkem zopakuji příští měsíc už nějak v klídku.

marti84
4. mar 2010

Vendu byl to rpave ten RapiClear... ja uz ho delala mockrat a vzdy bil bilej jak snih, ted tam je akovej dusiiiicek.... pak jsem to hledala na netu a nasla, ze moc holek to melo negativni i kdyz ostatni mnohem mene citlive meli krasne //.. tak me to potesilo a zkusila jsme mamac, ale je bilej :( a pak jsem hledala dal a pry nekomu i ten rapi udelal carku a tehu nebyli... ☹ takze zase nic, ale je mi teda pekne blbe nevimjesltis e to da nejak vsugerovat tohle, ze bych blindila, ale mozna to je opravdu nejaka viroza, kdyz jsem vcera mela tu horecku... asi pockam a budu testit s tebou 😉

len
4. mar 2010

Sim, tak buď poroste pomaleji a budeš těsně před ovulací nebo už bude prasklej a utz to potvrdí 😉 Já jdu na utz zítra.

simasla
4. mar 2010

len - takže chci být těsně před - aby mi jeeště píchnul pěkně pregnyl 😀 - to je plán co ? 🙂 no a pak na to skočíme a bude z toho mimi.. jinak to nevidím

vendulak
4. mar 2010

Simi jasně já si taky přeju a doufám ve // 😀, a tuhle jsem četla že chlapy to mnohdy poznají dřív než ženský že ženský se pozorujou až moc a vsugerovávají si to nebo to naopak vytěsňujou zatímco chlapy se na ženský dívají víc objektivně. Tak sem se příti ptala co on si myslí, tak mi pořád říká že tam je 😀. No jo no, on si to taky přeje 🙂.
Jinak já měla v pondělí folík 16mm a doktor říkal, že praská v 18-22 a ve středu už sem ho měla praský. Tak myslím že i u tebe ovuška dorazí dřív než v tu středu... 😉
Marti já měla RapiClear 2x a pokaždý čistě negativní 😀, jako vždy 😀. Já bych mu věřila. U toho sem neslyšela nic negativního 😕. A jasný že normální Mamatest by nemusel být ještě pozitivní protože RC má citlivost 10 a mamáč 25, to je docela velkej rozdíl kord když testuješ tak brzo. Takže já být tebou bych docela věřila a doufala... 😉

marti84
4. mar 2010

juu tak ja budu verit, jenom takhle moc jsem jeste neverila tak se bojim moc velkeho padu na drzku ☹

len
4. mar 2010

Já se přiznám, že takhle brzo bych nevěřila žádnýmu testu 😉 Protože v týhle fázi každá druhá, co ho má pozitivní, stejně dostane MS, a každá druhá, co už je těhotná, ho má zatím stejně negativní 😀

vendulak
4. mar 2010

Marti to znám. Já se taky už bojím hodně věřit po tom co sem zažila dost velkej pád ☹. Taky od tý doby sem testy nedělala, až tedy do teď. To byl nějakej vliv stresu z IUI 😀.
Jo len ono to je možný, ale i tady jsem viděla hodně holek co měli testy pozitivní i takhle brzy a nakonec všechno O.K 🙂 . Ale samozřejmě i ty případy co říkáš ty. Ale prostě podle mě naděje umírá poslední... 😎

len
4. mar 2010

No jasně, ono je to prostě 50/50, ať máš v týhle fázi test pozitivní nebo ne 😉 Samozřejmě každýmu přeju, ať to klapne, ale prostě to nemá vypovídací hodnotu... Si jenom pamatuju na svýho ducha v předminulým cyklu, dva dny meškání a marný naděje. Tak jsem se zařekla netestovat, v minulým cyklu jsem taky meškala dva dny a pak MS, tak bych třeba byla bývala toho ducha měla taky 😀
Si pamatuju na dr., co mi zcela upřímně řekla, že se svou diagnózou můžu bejt třeba 4x do roka těhotná a ani o tom nevím. Ani nechci vědět 😒

marti84
4. mar 2010

jj, ja to taky vzdala to testovani a dlooouho netestovala, ale ted me to nejak prepadlo, pocit, ze ted by to nejak mohlo vyjit...

vendulak
5. mar 2010

Baf! 😎 A dobré ráno všem! 😀
Holky? Kdepak se nám toulá Stroužek? 😕 Co sem si všimla tak nakukuje a píše každej večer a včera nic...tak že by něco už...? 😀
Jinak holky s tímhle sem se já nikdy v životě nesetkala, nikdy sem neměla ani sebemenší náznak druhé čárky ani sebemenšího dušíka. Ale kdyby se mi to stávalo, tak taky netestuju vůbec. Protože vědomí, že už už něco mohlo být a o takový vlásek nás to zase minulu to by asi bolelo šíleně ☹. Já sem hrozná citlivka asi 😒. Len tebe moc obdivuju a moc moc moc ti to miminko už konečně přeju! 😉
Marti tak třeba ten pocit byl správný...no uvidíš v tomhle nám nezbývá vždycky jen čekat a doufat a já budu doufat s tebou a držet palce! 😉

marti84
5. mar 2010

jeee Vendu diky 🙂.... ja mela vcera na papire jakoby krvavy vlasek, takove malinkate spineni jsme jeste nemela, tak snad to neni blizici mrcha... no uvidime... zatimt eplota je porad jeste relaticne vysoko, tak snad se tam cvrcek drzi 🙂.. jinak koukala jsme na tvuj graf a vypaa to hezky 🙂 a co se tyce toho testeni ja taky nikdy nemela // ani dusicka vsechny testy vzdy /, proto ma takovou malinkatou nadej, ze kdyz mi ten samej test vzdy ukazuje / tak tentokrat v tom neco bude 😉

simasla
5. mar 2010

Ahoj holky 🙂
vendulko - no já bych testla - teď už by tam muselo být něco vidět, kdyby něco bylo... a když tam nic není - nemá cenu se opájet představou - to bych si radši pobrečela, zavolala do CARu a domluvila se na dalším postupu

pavlisa
5. mar 2010

ahoj holky,
mě se dneska zdál krásný sen..no i když jsem v něm trochu panikařila, to přiznávám.

V kočárku jsem měla dvě krásné mimina, spící a v náručí další, takže trojčata..povídám si s doktorem co mi dělal IUI a říkám mu:
"Ale pane doktore, jak je to možné, že už jsem porodila, vždyť já jsem teprve 14DPO!"
a on na to: "někdy ta příroda dokáže zázraky, maminko."

A pak mi pořád jen zdůrazňoval, ať to mimino hlavně držím tak, aby mu nepadala hlavička do záklonu..
A já jediné, na co jsem myslela bylo, jak to řeknu v práci
🙂

no magor..
a pak že na to nemyslím, že? 😀

strouzek
5. mar 2010

brý ránko holky 😀 hlásím stále 2v1 😝

simi folík krásný i když s tou mrchou špinící je to divný ale snad to ničemu vadit nebude a hlavně bude tento cyklus krátký a nejlépe čárkový 😵

co se týče duchů na testu tak to já měla totálně furt, dokonce jednou i v měsíc kdy sex nebyl 😀 😀 😀 hlavně teda mi to dělal test Best, 7 days a vůbec tyhle kazetový supercitlivý testy, nejlepší je starej dobrej pepíno a mamáč, ty mi sice duchy taky jednou udělali ale to si myslím že jsem těhu byla akorát se mimčo neudrželo.

pavli no teda krásný sen, co ty víš, já jsem jako snažilka nikdy neměla sny o mimčách jen v měsíci kdy jsem otěhu 😉 poprvé se mi zdálo o kočárku a v něm bych chlapeček no a asi tak za týden jsem našla // a pak teď se mi zdálo o mamatestu a manžovi o holčičce tak jsme šli koupit test a hup tam // jak vymalované. takže někdy hlava ví víc než tělo 😵

pavlisa
5. mar 2010

strouži, ty prostě dokážeš člověka potěšit, je to tááák hezké to číst, nicméně cítím, že si na to prtě v náručí ještě chvíli počkám 😉

jo a já neměla ducha nikdy, už jsem se stejnak na testování vyprdla, ale myslím, že jakmile bude 14DPO hrábnou si ruce sami do peněženky pro prachy a nohy mě sami ponesou do lékárny pro test..prostě to neovlivním, to tělo si o to řekne samo! 😀

strouzek
5. mar 2010

pavli buď to fakt vyjde nebo si chvíli počkáš ale já myslím že ten sen měl určitě nějaký význam. nebo aspoň mě se to stává často že mi sen ukázal něco co se pak fakt stalo hlavně s tím těhu, hlavně teda doteď nechápu jak jsme mohli mít s manžou oba sen o mimču přitom se nám oběma nikdy o mimču nezdálo, jájsem věděla podle snu že jsem těhu a manža že to bude holka!!!! mazec

s tím testem ježiš 14 dpo už jsem měla pokaždý doma počůraný kdeco 😀 u mě je problém že bydlím na náměstí, lékárnu pod barákem takže tělo si říkalo samo neustále a klidně už 3 dpo 😀 😀 😀

vendulak
5. mar 2010

Marti jo teplotku máš moooc pěknou!!! 😉
Simi však já už mám dneska nervy strašný, sem z toho hrozně podrážděná. Chtěla bych už vědět na čem jsem. I když prostě tuším a vím, že tam stejně nic nebude. Jako vždycky. Prostě to cítím ☹. Ale už jednou jsem si řekla kdy budu testovat a nedodržela to a akorát sem bulela jak zjednaná, takže teď dodržím co sem řekla, že budu testovat v sobotu čili zítra za podpory Filipa 😉. A pak se prostě děj vůle Boží 😒. Nic na tom beztak nezměním. Ale mám už toho dost ☹.
Pavli tak to byl úžasnej sen 😀. Ale trojčata? To by mě asi trefilo 😀. Ale i za ti by jsme byli šťastní, že? 😀 Lepší 3 najednou než vůbec žádný nikdy 😀.

marti84
5. mar 2010

vendu ta teplota je fajni u tebe, ja bych to nevzdavala 😉... ja mam, ale taky pocit, ze ai nic nebude, dneska na papire malickej vlasek krve, asi uz se rozbiha mrcha takhle pomalu ☹

vendulak
5. mar 2010

Marti to je blbost vždyť si teprve 10DPO, ne? 😕 Nebo jen 9? To je na mrchu málo! To bych spíš viděla pozitivně jako třeba zahnizďování... 😉
Jinak já tomu trochu věřila, protože mě dost boleli prsa, a říkala sem si že to může být Utrošem, ale pak sem vzpomínala na Proveru což je taky progesteron stejně jako Utroš a na ten předchozí cyklus s Clostilem a to mě prsa nikdy neboleli, jen bradavky. Ale teď fakt prsa. A dneska sem přišla na to že mě vlastně nikdy skoro vůbec nebolí ráno. Protože neměli asi celou noc Utroš a bolí jen přes den a nejvíc na večer. Tedy když beru Utroš. Takže to fakt dělá on. Takže i taková ta moje poslední naděje a víra prostě zmizela. Tak už tady koukám, kam by jsme mohli zítra třeba vyrazit na výlet, abych se pak nějak zaměstnala a nebrečela celej den doma 😒.

marti84
5. mar 2010

Vendu me je nejblbejs vecer, takze bych to taky nevidela u tebe nejak negativne... 😉 treba to tehu opravdu je, vzdyt si testovala docela brzo, tak to jeste zkus 😉

vendulak
5. mar 2010

Marti jo však zkusím. Uvažuju že napíšu Filipovi aby koupil cestou domů nějakej ten fakt citlivej test (10mlU/ml), abych si mohla být fakt úplně na 100% jistá že kdyžtak nic. A asi bych vysadila Utroš klidně i sama. Protože kdyžtak fakt chci jít hned do dalšího pokusu. Protože nečinnost mě fakt hrozně ničí.

marti84
5. mar 2010

Vendu jenom bacha an ty falesne // co ten rapiclear dela, teda ja o tom jenom cetla...

strouzek
5. mar 2010

vendul já bych řekla že bys test měla zkusit, teplota není špatná a hlavně jistota i když třeba smutná je lepší než nejistota.takhle budeš nervozní a říkat si že určitě nic ale já to znám někde ve skrytu duše doufáš že by to snad vyjít mohlo a pak je to o to horší když na testu nic. jinak na prsa vůbec nedbej, mě boleli každý měsíc tak kolem toho 8 DPO tak jsem si pokaždé dávala naději a prd ale v těhu mě neboleli nikdy nebolí doteď. 😉

strouzek
5. mar 2010

vendul ten citlivej nekupuj, jestli si těhulka tak od 12 dpo už bys měla mít pěkný tlustice, já tyhle citlivý testy nemám ráda mě ukazovali čárky skoro furt hlavně po limitu a dávalo mi to debilní naděje, kup si starej dobrej pepíno nebo mamáč a ten ti ukáže co a jak.

vendulak
5. mar 2010

No holky já jak už sem psala neměla vůbec nikdy na ničem ani sebemenšího ducha, ani na tich citlivých. Takže se ani moc nebojím že by ukazoval falešně. Ale O.K. nechám to být a počůrám buď ten koupenej včera (myslím ForYou nebo tak něco 20mlU/ml) a nebo ten druhej zbylej Pepíno.
Strouži jasně že někde ve skrytu duše ještě malinko doufám. Ale tak nějak vím že prostě ne. A dneska už ho rozhodně dělat nebudu. Chci ho udělat z ranní moči, abych si prostě výsledkem mohla být jistá a pak zase nepolemizovat jestli ráno by tam něco nebylo a tak. Takže dnešek ještě překousám, a zítra budu vědět na čem jsem a budu tu mít toho mého broučka 😵 jako oporu 🙂.

strouzek
5. mar 2010

vendul fakt testni pepínem ten ukazuje dobře a bez duchů, mě taky ukázal pepíno těhu tak si myslím že to jsou šťastný testíky. co se týče ranní moči už jsem to tu psala já měla u prnvího těhu ráno nic a dopoledne už čárku jak brno a vlastně pokaždý mi ranní moč ukazovala slabší čárky než ty dopolední odpolední takže je to blbost že musí být jen ranní. když tam těhulíno je tak čárka vyskočí kdykoliv i v noci. ale jinak schvaluju že chceš počkat na přítele i když na druhou stranu dnešek se ti bude táhnout, budeš smutná a zítra jak se dovíš pravdu tak se bojím aby ti to nezkazilo víkend, ( ikdyž moc doufám že zítra tu přiběhneš že máš čárky) já si pamatuju sebe, když jsem testovala o víkendu tak byl celej víkend v trapu protože jsem ho celej prožila v depce.

marti84
5. mar 2010

vENDU TAK PRO NASI RADOST POCUREJ TEN 7DAYS 😉