Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

jerrymona
21. mar 2010

leamax, tak to sme uz dva exemplare. 😀 to je teda na prd. som sa tesila, ze budem sama takehoto druhu.
ano aj ja mam uja hashimota. teda autoimunitnu hypothyreozu.
som zvedava, co ti lekari odporucia. uz aj mas nejaky termin?

leamax
21. mar 2010

no ja prave uja hashimota nemam - aspon nieco, co nemam 😉 😀 protilatky sa nepotvrdili, tak aspon z toho sa tesim 😵asi aj preto som zacala hned reagovat na ten thyroxin 😵

zatial mi doki povedal, ze musime pockat tie dva mesiace, ked idem so stitkou na kontrolu, tedy kym sa upravi. potom mi odsleduje jeden cyklus nestimulovany a podla toho bud dostanem clostyl a mozno IUI, alebo bude IUI bez stimulky. medzitym ma poslal este na hematku, bude zajtra robit stery na chlamydie a podobne hnusoby a dohodneme sa na dalsej kontrole 😉

jerrymona
21. mar 2010

lea, je dobre, ze mas takeho lekara, ktory neleni a posiela ta na vysetrenia.
dufam, ze sa // ciarok rychlo dockas. 😵

zatial sa lucim, idem poskypovat so sestrou. pa

len
21. mar 2010

Holky - dotaz technický 😉
Byly byste pro vrátit se zpět do kategorie snažilek? Já mám pocit, že tady se řeší štítka a pokud už tu má někdo problémy s otěhotněním, je to ze zcela jiného důvodu než ta ŠŽ (PCO, genetika, špatný spermiogram...). Že prostě téma o ŠŽ není téma spadající do kategorie neplodnost.
Jestli souhlasíte, poprosím adminku, ať nás přehodí 😉

leamax
21. mar 2010

dakujem, jerry, dufam aj ja 😵

tak pekny vecer a zas niekedy 😉

leamax
21. mar 2010

len, ja suhlasim. mne sa ani vobec nepaci nazov tejto kategorie, podla mna je zvoleny uplne nevhodne.

estrellita
21. mar 2010

len: naprosty souhlas!

jerrymona
21. mar 2010

len, ja som tiez za.

leamax
21. mar 2010

uz nech nas prehodia 😉 😵

len
21. mar 2010

Tak jo, napsala jsem admince, asi to bude chvilku trvat, ale přesuneme se zase zpět do Snažilek 🙂

leamax
21. mar 2010

super 😵 😵 😵 to je uz site, ze sa presunieme? to som rada 😵

leamax
21. mar 2010

myslela som iste 😀

leamax
21. mar 2010

dievcata, uz sme presunute 😵 😵 😵 dakujeme, adminky 😵

len
21. mar 2010

Také děkuji za neskutečnou rychlost 🙂

vendulak
21. mar 2010

Tedy holky! Vy jste toho napovídali! Uf to bylo něco než sem to dočetla 😀. Ale stejně jsem se tu docela nudila, protože se tu s příťou snažíme být potichu, protože posloucháme rádio s písničkama na přání, protože moje mamka mi prý složila básničku a nechala zahrát písničku tak jí tu odčíháváme 🙂.
Holky všem vám moc děkuju za přání!!!Jste zlaté! 😉 Však já bych si ze všeho nejvíc přála to miminko 😵 , a přála bych ho i všem ostatním snažilkám tady 😉.
Jinak jsme si dneska udělali celkem fajn den, chtěli jsme jít na procházku ven, ale lilo nám tady jak z konve 😒 (pěknej první jarní den a to všude říkali jak bude dneska hezky 😒 ), tak jsme se zašli projít do obchoďáku 😀. Příťa se mnou i vydržel moje očumování hadrů 😀 miminkovskejch, těhotenskejch ☹ i normálních 😀. A dali jsme si výbornej oběd v KFC a porušili tak moji zdravou stravu 😀, podívali jsme se na přehlídku účesů a nějakej moderní houslovej koncert 😀, a taky v jednom krámku jsme omrkávali a litovali štěňátka ☹. Ale bylo to fajn 🙂.
Jinak jsem koukala že jste se tu bavili o vitamínech chlapů, mému zjistili při spg asthenospermie, tak jsme pak dali 3 měsíční kůru Profertilu a přírodní BIO maci v prášku a CEM_M zdraví muže, pak bral myslím měsíc Eregmu max pover (ta nám přišla k ničemu) a Bioaktivní selen a zinek, a dál několik měsíců už bere jen Selezink ACE a vitamín E 400 a minule při IUI jsme měli juchůůů NORMOSPERMIE! 😀
A k mléčným výrobkům...ani mě o nich Dr. nic neříkala. Beru Letrox 50 a bylo mi řečeno jen že brát ho ráno nalačno a pak půl hodiny nejíst 🙂.

govinda
21. mar 2010

vendula, tak to ste si spravili celkom pekný deň. U nás je celý deň pod mrakom, ale nepršalo.
Čo sa týka vitamínov pre mužov, tak ja som rada, že ten môj si vezme aspoń ten selezin a vitamín E, dostať to doňho mi dá zabrať 😀 .

FEMI kvapky si ja kupujem u nás v jednej čajovni, lepšie povedané v bilinkárni 🙂 .

vendulak
21. mar 2010

Govi já když jsem začínala s mím přítelem být tak nebyl schopnej spolknout ani paralen. Tak sem se taky bála, že s vitamínama to u něj bude těžký. Ale dyž vyšlo horší to spermio tak se on sám ptal a zjišťoval a vitamínky papá tedy fakt poctivě. Ať už jsou jakkoliv velký. zvyknul si 🙂.

Jinak Femi kapky mi nic moc neříká. Já jsem pila jednu dobu docela dlouho Femigard a tedy byl úplně k ničemu! A to stál docela dost peněz, tak jako když jsem se na to u nich na stránkách ptala tak mi bylo řečeno že to mam z nervů, že si od jejich firmy mám koupit ještě přípravek Antistress a cpala jsem jim tedy dvoje prachy a výsledky totálně nulový, cyklus to neupravilo ani o píď. Takže na takový bylinkový kapky už nevěřím 😒.

govinda
21. mar 2010

vendulak, no tak môj tie vitamíny zje, ale patrične to aj ofrfle 😀
FEMI kvapky - od Valoviča - výživový dplnok bylinný priaznivo pôsobiaci na činnosť vaječníkov. Toto je na krabičke napísané. Fľaštička stojí cca 6 EUR. Nedviem, či tu môžem dať link, ale v googli ti to hneď nájde 🙂 . Ublížiť mi to neublíži, tak to vyskúšam. Ja mám totiž katastrofálny cyklus ... anovulačné, dlhé, často vyvolávačky, takže chcem aspoň niečo vyskúšať.

vendulak
21. mar 2010

Govi já mám právě taky šílené cykly, ale mám to od PCO 😒. A tedy mám taky při nejlepším šíleně dlouhé cykly a cykly anovulační, ale většinou nemám ani to a nemám cyklus prostě žádnej a ms se mi musí uměle vyvolávat, Dr. mi na to dával Proveru nebo píchal Agolutin 😒. Ale na to jsou holt všechny bylinky krátký ☹.
Tak to můj nefrfňá a ani nefrfňal, bere to prostě tak že to musí prto to miminko udělat a po tom co vyšel pak blbě ten spermio tak si i dával chudáček dost vinu a rval to do sebe rád 🙂. Je to moje zlato. No co, ať už frfňají nebo ne, hlavně že nakonec ty vitamíny vezmou 😀.
Jinak 6euro řekněme cca 150Kč to je docela v pohodě cena. No pokud se nám nebude dál dařit v CAR a s hormonama a budu chtít pauzu tak třeba taky jednou vyzkouším 🙂.

strouzek
21. mar 2010

baf holky, hlásíme se doma z porodky dneska nás pustili jak bude víc času tak napíšu pocity dojmy zážitky. doufám že tady se úspěšně těhulkuje 😉

vendulak
21. mar 2010

Jééééééééééééé Strouži!!! 😵 😵 😵
Moc ráda tě vidím! 😉 Já jsem ti chtěla psát SMS a zeptat se jak se máte, ale pak sem si říkala, že máte určitě hodně práce se sžívat 🙂 tak sem nechtěla otravovat 😔 🙂. Ale jsem ráda že jsi tu a budeme se těšit na dojmy, zážitky a hlavně fotaaaaa 😀.

govinda
21. mar 2010

vendulak, tak ja som kvôli tým cyklom blbým a kvôli zlému hormonálnemu profilu absolvovala laparoskopiu, kde sa mal robiť drilling vaječníkov a lekár bol šokovaný, keď ma "otvorili" a zistili, že všetko je v poriadku - ako podľa knižky 😀 . Takže nie PCO, ale predsa tie hormóny a tak som šla na endokrinológiu a teraz začínam brať euthyrox.
Inak ja tiež agolutin na mrchu 😒 . V novembri a decembri som brala Clostilbegyt - ovulka bola, takže super, v januári som už bola bez clostilu - cyklus cca 55 dňový, ale ovulka bola aj sama od seba na cca 30DC a teda aj mrcha bola sama od seba - to asi ešte vplyvom clostilu z predchádzajúceho cyklu.
Tento cyklus som už asi 25DC a ovulka stále nikde - priebežne meriam, BT stále nízka, tak preto tak rátam 😒 .

leamax
21. mar 2010

ahoj strouzek 😵 no vitaj maminka. este raz gratulujem k Neluske 😵 😵 😵
zmen si tt v pase 😉tesime sa na dojmy 😵

strouzek
21. mar 2010

ahojky děkuji za přivítání a gratulace, jj pas jsem si chtěla změnit ale v tý nový verzi se hůř orientuju tak to bude chvilku trvat než přijdu kde to přepsat 😅 zážitky dojmy no tak zkráceně, je to úžasný cloumají se mnou hormony pořád se mi chce brečet obzvlášť dneska jak jsme s malou doma a vidím jí v postýlce jak jí manža koupal atd. prostě pořád mám slzičky na krajíčku. jinak dojmy z porodu, ehm stálo to za to, ale bolest taková že nikdy víc 😖 nejsem sebevrah 😎 😀

govinda
21. mar 2010

strouzek, pridávam sa ku gratuláciám 😵

vendulak
21. mar 2010

Govi, tak laparku já nezažila a doufám že co nejdřív otěhotním a ani se jí tedy nikdy nedočkám 😀. Mě zjistili PCO z ultrazvuků a hormonů.
A tedy ten tvůj poslední cyklus byl šílený, ale asi lepší dlouhý cyklus než žádný, co? 😒 Jak dlouho se vy snažíte? Clost si měla od gyndra svého nebo už chodíte někam do CAR? Plánujete něco dál? 😉

Strouži myslím, že jednou na tom budu stejně jako ty a nebude se mi ani chtít věřit tomu zázraku co tu budeme mít 🙂, snad se toho taky jednou dočkám 😵. Takže tvoje pocity docela chápu 😉. Držím palce ať vám to doma jde s Nelinkou dobře! 😉 A manža bude teď nějakej den doma s tebou?

leamax
21. mar 2010

strouzi, to je urcite krasny pocit - mat doma taky vonavy uzlicek 😵
jasne, pas ti odpustime 😀 ved to nie je take podstatne 😉

vendulak
21. mar 2010

Jinak mě taky trvalo dost dlouho než jsem se v nové verzi stránky trochu zorientovala, a to to tu pořád nechápu celý 😀. Takže chápu Strouži že první příchod na toto je šok, a že pas je to poslední, kord když vedle máš miminečko 😵.

leamax
21. mar 2010

jasne, ved vravim - pas nie je podstatny. prvorada je Neluska v postielke 😵

vendulak
21. mar 2010

leo jo jo, snad se toho dočkáme jednou i my 😵