Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

niikkyy
9. dec 2007

// 😀 😀 😀 😀 ted jsem testovala,Kristo ja se poseru radosti pokud je to pravda 😀 😀

krista
9. dec 2007

Niky určitě to pravda je, strašně moooooooooooooc ti gratuluju, raduju se s tebou jako bych ty // znova objevila u sebe 😵 😵 😵 Fakt paráda, těším se až dodáš fotku a nezapomeň si cinknout na tu štítku 😵

krista
9. dec 2007

Niky jsi úplně jasná dle toho testu neni o čem pochybovat, to jsou tlustice - paráda 😵 😵 😵

niikkyy
9. dec 2007

Kristo děkuju ti moc!!!!!!!Já jsem úplně mimo a manža v práci ☹

už je to v albu jukni!!!!!

krista
9. dec 2007

Niky můj manža byl taky v práci když jsem na to přišla, je to tak lepší, pěkně si to v hlavně srovnáš a pak mu to hezky sdělíš 😵

niikkyy
9. dec 2007

už jsem mu napsala 😀

krista
9. dec 2007

Jasně koukám do obou témat 😀

delfi07
10. dec 2007

Niikkyy, jupííí!!! to je fantazie!!! paráda 😎 😎 😎 🙂

niikkyy
10. dec 2007

Delfii děkujuuu moccccccccc 😀 😀 😀

delfi07
10. dec 2007

Takovou mi to udělalo radost hned ráno 😵
A jak jinak, všechno v pořádku? Kdy si to půjdeš nechat potvrdit oficiálně?

krista
10. dec 2007

Niky koukala jsem i na dnešní testík, to super 😵
A už jsi si volala na gyndu a na štítnou? 🙂

krista
11. dec 2007

Niky žiješ? 😀

krista
11. dec 2007

Niky nedělej že tu nejsi!!! 😀

niikkyy
11. dec 2007

kristo já si tě nevšimla,ted jsem dojela z prace

krista
11. dec 2007

A co jak se máš? Jak jsi všude dopadla? 🙂

krista
11. dec 2007

Cože z práce jsi dorazila? 😲 Ty děláš snad ještě přesčasy ne? 😲

niikkyy
11. dec 2007

na štítnou jdu v pondělí,dneska jsem byla na krvi a ta pipina mi rozpíchala obě ruce 😠 😠
a na gyndu jdu 20.12 v 17 hodin tak na mě mysli!!jsem zvědavá co mi řekne a hlavně jakej jsem tt

niikkyy
11. dec 2007

kris já dělám do 22,30 když mám odpolku

niikkyy
11. dec 2007

jdu spinkat jsem Ko budu tu dopoledne!!papa a dobrou!!! 😵

krista
11. dec 2007

No v neděli 9.12. jsi byla 4tt+0 (dle poslední MS) takže 20.12. budeš 5tt+4 🙂 Jestli jsem to spočítala správně 🙂 Ona ti to Dr. nejspíš bude zatím počítat podle MS než bude mimi větší aby se to dalo podle UTZ 🙂

S těma rozpíchanýma rukama to znám 🙄 S tou prací to jsem nevěděla 🙂

Dobrou noc 😵

niikkyy
12. dec 2007

Kuk,promin včera jsem odpoadla!!!!

ty odpolky mě začínáj štvát,jsem si vzala na zítra a pátek dovču 😅 😀 😀

jj taky jsem si to tak nějak spočítala podle MS tak uvidíme co uvidí Dr na UTZ

krista
12. dec 2007

Niky určitě tam něco uvidí, hlavně se neboj když tam neuvidíš srdíčko, ještě je na toho vašeho drobečka brzy 😵 Jsem zvědavá jak pochodíš na tý štítný a samozřejmě i na gyndě 😉

Dej potom určitě vědět 🙂

niikkyy
12. dec 2007

dam vedet neboj jsem zvedava 😵

niikkyy
15. dec 2007

Ahojky!!!
Tak v pondělí jdu na tu štítnici!!Jsem zvědavá jak dopadnu!!!
V pátek jsem dostala výsledky do ruky z krve,ale je to zapečetěný,že se ani podívat nemůžu 😠 ale jediné co jsem tam přečetla je,že mám u dvou rozboru napsanou zvýšenou hodnotu,ale nevím u čeho,to není moc vidět sakra!!!! 😅

krista
15. dec 2007

Niky ahojky tak z toho taky nic nepoznám 😅
A to je to zapečetěný nějak extra, že by ti třeba rotrhla a pak dala novou obálku 😅 nebo to je přímo papír zapečetěnej? To jsou parchanti, vždyť jde o tebe a oni to skrývaji 😲

niikkyy
15. dec 2007

Kris vsude jejich razitka aby se dalo zjistit zda to někdo neotevřel 😠
ale jdu se ještě juknout proti světlu jestli neuvidím co mám zvýšený!!

Kris měla jsi taky výtok na začátku těhu???já mám strach,že mám nějakou mykozu ☹

krista
15. dec 2007

Ne Niky ten výtok je normální pokud je takový bíloprůsvitný a nijak zvlášť nezapáchá, hlavně nesmí být nazelenalý, nahnědlý ... 😉 Kdyžtak se pro jistotu zeptej třeba obv. já jsem o tom obv. neříkala, ale dělali mi preventivně vyšetření krve a moči a našli mi tam infekci, která byla ale za 3 týdny na nový kontrole už pryč 😉 🙂

niikkyy
15. dec 2007

Kris ale já mám takový výtok bílo průhledny ano,ale do toho takové kousky bílé!!!nevím,asi mám zas mykozu se poseru 😠 jsem zvedava jak dopadnu ve ctvrtek,hned ji to reknu!!i kdyz ona to sama uvidi az me bude prohlizet 😅

krista
15. dec 2007

Já nevím přesně jaký kousky myslíš, ale mám ho občas taky hustší, někdy řidčí, fakt nevím, radši se jí vážně zeptej, za to nic nedáš 🙂

A co manža jak to všechno vzal? 😵

niikkyy
15. dec 2007

manža v pohodě,už mu to snad i došlo 😀 😀 😀

No výtok a v tom jsou kousíčky nečeho bíleho,jak tvaroh když nastrouháš 😝 😅