Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

monika0001
28. sep 2010

@estrellita - jeej suoer. Tak držím palce! a keď uvidím sriečko spomeniem si na to tvoje ktoré možno už budeš držať v náručí 😉

estrellita
28. sep 2010

@monika0001 dekuju 😵 rada bych ho uz v te dobe mela u sebe, ale jemu se u me asi hodne libi, tak uvidime 🙂

estrellita
28. sep 2010

@monika0001 a tobe budu moc drzet palce na kontrolu a na srdicko 🙂

monika0001
28. sep 2010

@estrellita - juj no som zvedavá.. ja mu dohovorím dobre? tak na diaľku 😝 😉 aby ma čakala krásna správa keď prídem po sone sem 🙂

estrellita
28. sep 2010

@monika0001 to beru, hezky mu domluv, dekuju 🙂 😉

monika0001
28. sep 2010

@estrellita - Ďakujem 🙂
O.K. dohovorím mu.. uvidíš 😀

estrellita
28. sep 2010

@monika0001 😀 😀

monika0001
28. sep 2010

@estrellita - cmuk 🙂

no idem ja troška k mmm sa pritúliť keď už ťuťu muťuť nemôže byť.. :-P
krásne sníčky

estrellita
28. sep 2010

@monika0001 i tobe, pekny vecer 😉

jerrymona
28. sep 2010

@estrellita ake krasne brusko 😵 som zvedava ake miery bude mat tvoj maly pri porode 🙂
u teba je to uz iba 7 dni. 😲 ja mam este 22 😉

monika0001
29. sep 2010

bré ránko...
tak ja to mám už iba za 6 dní 😀 so sona a
@estrellita - 6 do termínu pôrodu 🙂

@jerrymona - a ty zlatko už iba 21 dní 🙂 to tak rýchlo zbehne, že sa ani nenazdáme a rodím ja 😀
dnes tu nebudem skoro celý deň, tak sa držte kočky...

(ja zasa neviem spať... )

katie_25
29. sep 2010

@monika0001 teda, těším se s tebou 😵 😵

@estrellita už mimčo klepe na dveře, kdybych tě náhodou třeba prošvihla, tak přeji rychlý, bezproblémový porod 😉

a moje testíky, čárka už tmavne .. první je 12DPO, druhý je 15DPO 😀

jerrymona
29. sep 2010

@monika0001 21 dni este nic nedokazuje. este mozem predbehnut aj estrellitu. 😀 ale mm hovoril, ze rodit sa bude az 20.oktobra, tak este musim vydrzat. 😀
ty nemozes spat? ja som bola taka pred tehu. ale asi tak v druhom mesiaci som bola tak priserne unavena, ze som zaspavala aj o 9-tej vecer a nezabranil ani oblubeny film. 😔 😅

@katie_25 hcg pekne rastie. 😉 len tak dalej. kedy si to chces dat do pasu?

jerrymona
29. sep 2010

@estrellita este raz som si pozrela tvoje fotky a ty mas tiez taku krivu ciaru na bruchu ako ja. 😀

estrellita
29. sep 2010

@katie_25 krasne carky 😵 a moc dekuju 🙂

@jerrymona jj, je tam poradna 😀 😀

monika0001
29. sep 2010

@katie_25 - jeej to skoro ako moje vyzerá.. 😀 kráásne sa na to pozerá...

@jerrymona - dobrý dátum vybral muž 😀 môj je narodený 16.10. a jeho brat 20.10... xixixi.. mmm hovorí, že to bude inteligenté dieťa, lebo vtedy iba také sa rodia 😀
no a čo sa toho spánku týky.. pri prvom tehu som už o 20.00 bola v posteli, ale ako sa hovorí každé tehu je iné, je to pravda... terat zasa v noci neviem spať. zato teraz som to dobehla 😀

zvizatinka
29. sep 2010

Kuk 🙂 jdu vás zkontrolovat 😵
@katie_25 a @monika0001 - gratuluju 😵 snad se zase i já brzy přidám 😉
Teď musím dodržovat šestinedělí, ale nevím nevím, jestli to s manželem vydržíme 😅 🤐
😀

Už se těším na nová miminka, @estrellita a @jerrymona 😵 už aby to bylo za váma, holky! Držím pěsti!!!!!!!!!!! 🙂

simasla
29. sep 2010

gratuluji všem čerstvým těhulkám a snažilkám držím palečky, aby to brzy vyšlo 🙂
Jinak ještě Vám to tady musím říct - konečně jsme se dozvěděli, co mám v bříšku. Čekám holčičku 🙂 a máme z toho obrovskou radost. Řekla bych tedy, že mamka o trošku větší než táta, ale on je jen takový zaskočený, celou dobu totiž tvrdil, že to bude kluk. :D

katie_25
29. sep 2010

@zvizatinka díky 🙂
@simasla jéé budeš mít holčičku 😵 😵 😵
@jerrymona díky 😀
@zvizatinka určitě to příště vyjde 😉 😉

@monika0001 jj, je to už krásně vidět .. a taky večer nemůžu spát, převaluju se a ne ne zabrat a taky jsem děsně zmrzlá 😒

diapozitiv01
29. sep 2010

Ahojte zenusky, konecne sa k vam opat pridavam a dufam ze nam to coskore vyjde...

jerrymona
30. sep 2010

@zvizatinka ja este nie som ani v sestonedeli a pre mna je to uz teraz tazke 😀 😀

@simasla jej dalsie dievcatko. a neboj. mm bol som mnou v 18tt u gynekologicky a ked ta povedala, ze cakame dievcatko (ja som to uz akosi tusila - materinsky instinkt), bolo vidno, ze je sklamany. ale on si to nepriznal a povedal, ze je to ok. 😀 a teraz mi stale hladka brusko a pyta sa, co robi carolinka. ked som sa ho pytala, ze co keby sa predsa narodil chlapcek, povedal, ze radsej nie, na carolinku si uz zvykol, to uz by bolo akesi zvlastne. 😀
aj tvoj sa bude urcite tesit, tym som si ista. 😉

@katie_25 prosim. 🙂

@diapozitiv01 ahoj, ty uz si tu strasne davno nebola. ako sa mas? 🙂 mas este problemy so stitkou?

@monika0001 no tak to si pockame na oktobrove inteligentne dieta. 😀

diapozitiv01
30. sep 2010

Ahojte,
no ja mam stale problemy so sttikou, hypofunkcia, davky mi lekarka navysila teraz berem 5x 75 qg a 2x tyzdenne 100qg euthyroxu. Keby som zostala tehu tak si mam hned nasadit 100 kazdy den a prist co najskor.
Pristup lekarky je paradny.
Tak teraz uz len cakame kedy nam Maximko posle z nebicka svojho surodenca. 🙂

jerrymona
30. sep 2010

@diapozitiv01 dufam, ze to bude coskoro. 😵 a lekarku mas dobru, ze sa o teba tak stara. 😉

estrellita
30. sep 2010

@diapozitiv01 ahoj 🙂 je dobre, ze by te hned kontorlovala a hned jsi zvysovala 🙂 budu drzet palce, at Maximko posle sourozence co nejdrive 😉

monika0001
30. sep 2010

mne je dnes výnimočne strašne zle.. nemôže byť už buď zima, alebo pekne? kto to má ustáť takéto počasie. hlava ma bolí, zle mi je.. ale žijem a teším sa 😀

diapozitiv01
30. sep 2010

Ja som zmenila robotu, uz pracujem v Ba ale zmena je zivot aspon mi to rychlejsie ubieha.

jerrymona
30. sep 2010

@estrellita obligatna otazka. ako sa mas? 🙂 ziadne bolesti? odisla ti uz vlastne hlienova zatka? 😕
ja som vcera mala raz taky stah maternice asi na 30 sekund.... 😅 uz sa tesim na porod. 😅 mm sa po mne pozeral, ze nech sa skusim uvolnit. a september neprichadza do uvahy, dohodli sme sa na 20.oktobra. 😀

jerrymona
30. sep 2010

@monika0001 ja som mala vcera trochu bolesti hlavy. to bude asi tym pocasim. 🙂

@diapozitiv01 aspon prides kvoli novej praci aj na ine myslienky. a potom to bude rychlejsie. 😉

estrellita
30. sep 2010

@jerrymona no bohuzel se mam stale stejne, zadne zmeny. dr. mi vcera rekl, ze je maly stale hdone nahore, i kdyz to se pry klidne muze zmenit ze dne na den, ale jinak nic ☹ a kdyz neporodim do uterka, tak ve stredu musim zase k do porodnice na monitor, kontorlu a pry me poslou na UTZ, aby zjistili, jak je maly velky a podle toho rozhodli, co dal - zda me jeste nechat, vyvolat, nebo cisar 😝 tak drz palce, at do uterka porodim 😀

estrellita
30. sep 2010

@jerrymona jak vidim, tak ty me jeste snad predbehnes 😀