Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

niikkyy
6. okt 2007

jo v pohodě,nestěžuju si 😀

krista
6. okt 2007

Niki, jdu si už lehnout tak dobrou noc 🙂

niikkyy
6. okt 2007

tak dobrou 😵

niikkyy
7. okt 2007

ahojky 😵

krista
7. okt 2007

Čauky, copak ty zářivý očička - víš něco co já nevim? 😀

niikkyy
7. okt 2007

neee nevímmm jen mám dneska super náladu 😅 😀

krista
7. okt 2007

To jsem ráda, o mě se to říct nedá 😒 ALe aspoň že tu někdo je, to nejsem tak sama 🙂

niikkyy
7. okt 2007

a manžu máš kde???
jak to že nemáš dobrou náladu??

krista
7. okt 2007

No manža ten mi teď oznámil, že jde do posilovny, venku je tak krásně, nejradši bych někam vypadla, ale všechny kámošky jsou někde jinde než ve městě 😖
Jinak špatnou náladu mám taky kvůli němu, štve mě nedochvilnost, kterou získal od svých kolegů a já tuhle vlastnost nesnášim!!! 😠
A co jinak? Co jsi dneska vařila?

niikkyy
7. okt 2007

aha tak to znám když je hezky tak mizí na tenis nebo pak posilka,squash atd takže v létě trávím hezké dny většinou sama ☹
nedochvilnost???ha přijde mi že mluvíš o mém manžovi,to je to samé!!slovíčko jsem doma za 10 minut znamená tak hodku a neco a taky me to vytaci vsude na nej cekat jak pipka 😠

dneska jsem dělala torteliny s omáčkou a pak sem zbouchala čoko tyčinku a brambůrky 😅

a copak jsi dělala ty???
jo dneska mi teplota zase stoupla a docela o dost!!tak uvidím zda se udrží 😉

krista
7. okt 2007

Niky, ale nejhorší je, že když jsem ho poznala tak byl pravej opak, na naše první rande přišel o hodinu dřív, jen aby to nebylo pozdě - to fakt nepřeháním, ale poslední dobou chodí furt pozdě, jak říkáš za 10 minut je za hodinu né-li za dvě!! A on ví, že tohle strašně ale STRAŠNĚ nesnáším, osobně chodím všude včas - většinou dřív, záleží jak kde se to hodí a totéž očekávám od ostatních 😠 😉

Ukááááž teplotku, to je supéééér 🙂 😵 Ty jsi určo těhulka 🙂 😵

Já dělala zapečený těstoviny, čoko tyčinku bych si dala taky, ale nemůžu, mám vysokej cukr tak to nechci provokovat 😖

niikkyy
7. okt 2007

http://www.fertilityfriend.com/home/1b7c04

kristo to on taky ze začátku takovej nebyl ale začínám mít pocit že si je mnou moc jistej a tak nějak mu je šumák kdy přijde a mě to taky šíleně vytáčí a on to je!!nevím poslední dobou mě pěkně štve!!!A to mě taky docela štve že je mu jedno kde a s kým jsem!!!prostě ani trochu nežárlí!!já taky nee,taky je mi jedno kam jde a s kým,ale stejně pak rýpu co tam dělal a jestli si to užil a on NIC!!! ☹
totálka nezájem!!!!prostě změna velká!!minule mu říkám,že mi prostě od něj chybí trochu romantiky,pač on je totální antiromantik a každá ženksá přece potřebuje trochu jí mít a když mu to říkám tak se na mě podíval,nic neřekl a pustil si rádio nahlas aby mě neslyšel!!už mě panáček začíná vytáčet! 😠 mu říkám aby se nedivil abych si nenašla milence kterej umí být trošku romantik a on na mě HAHHAHAHAHA no nezabila by jsi ho??? 😅 ☹

niikkyy
7. okt 2007

fuj jsem se rozepsala ,promin 😅

krista
7. okt 2007

Páni to je skok 😀 Nepila jsi alkohol? 😀

Niky to mě mrzí, nikdo by si nikdy neměl ve vztahu myslet že má toho druhýho jistýho, já jsem na MM moc nežárlila, protože v době kdy jsem ho poznala, tak nebyl moc obletovanej, vypadal úplně jinak, postupem času - i lepšíma financema ze sebe udělal něco jinýho - ne umělýho, ale začal o sebe víc pečovat, oblečení, parfémy, posilovna ... a on je hlavně taková vrba (sama určitě víš jak tohle žencký na chlapech bere) no takže teď už na něj žárlim víc než dost, protože v práci maji neustále nějaký výlety i se ženckýma a já nevím co která udělá až se opije ... MM samozřejmě věřim, ale hlodá to 😉

On už mě má svým způsobem taky jistou, jsem těhotná a nikam nechodim, ale ještě před půl rokem mě balil jeden chlap dost nehorázně byl naprosto neodbytnej a byl to i můj typ, takže nebýt MM vůbec bych neváhala, ale takhle jsem ho prostě odkopla, takže něco takovýho mi taky občas zvedne seběvědomí a potřebuju to 😀

Taky jsem mu občas vyhrožovala že si najdu milence, ale to on se jenom naštve 😝

krista
7. okt 2007

A já ještě víc 😅

niikkyy
7. okt 2007

ne nepila právě!!!dobrej skok co???by mě zajímalo co to je!!to zítra zas spadne určo ☹

no tam mě se MM začne smát když mu řeknu o milenci!!!
mě ted taky bylí jeden kluk,taky můj typ a strašně hodnej a znám ho z práce dobře,takže vím jakej je.ROMANTIK a proto ještě víc mi to ted hloda v hlave!! ☹
Tak jsem to MM řekla a on se jen zasmál a prej tak at s nim jdu na kafe ne kdyz me uhani,no chapes to????proste se cítí fakt jistej!!!taky nikam moc nechodím a asi začnu lítat s klukama na kafíčkama atd a vyprdnu se na to že budu říkat že nemuzu ze musim domu uklidit a uvarit!!prdlajs,proste pujdu a kaslu na nej,taky si dela co chce!!!! ☹ jenže vím že to s ním nehne!!!ja fakt nevim!!asi si fakt porídím milence 😅 😅 on to nezjistí pac je mu vse sumak a bude to 😀 😀

krista
7. okt 2007

Koukám, že dneska pojedeme ve slohovkách 😀

Niky třeba to vyskočilo jak se uhnízdilo mimísko 😵 a i kdyby to zítra kleslo tak to neznamená vůbec nic, pokud to teda nepůjde až pod hranici a to se podle mě nestane 😉

Teda to je od TM fakt hnusný a co myslíš jak by se tvářil kdyby si s nim na to kafe fakt šla? I když to bych asi měla spíš strach o sebe, abych se třeba do něj nekontrolovatelně nezamilovala - tomu neporučíš 🙂

niikkyy
7. okt 2007

no to mám taky strach už teď to se mnou zamávalo!!přesně můj typ a na škole jsem po něm trochu jela,teda jako chtěla jsem se s ním seznámit atd!!prostě hodnej a vníímavej kluk a přesně můj typ!!černovlasej,sympatak,modry oci,vyssi a hlavne ta povaha to je neco,fakt buh pro me 😀 😀

Neřekl by mi nic to vím!!Pořád říká ať s ním jdu na kafe!!A já půjdu,stejně mu to slibuju už tak 3 měsíce 😀 MM taky chodí s kamarádkama na kafíčko tak prč néé jáááá 🙂

jo slohovky ty mi nikdy ve škole nešly!asi to pošlu učitelce ať vidí jak mi to jde 😀 😀

třeba se uhnízdilo,třeba jen skok a zítra zase to spadne na těch mých 36,7 uvidíme 🙂

Popravdě si ani nejsem jistá zda je teď na děcko čas když se tak chová!!Vím že bude dobrej táta a že mě miluje ale prostě každá potřebujem trochu vědět že o nás fakt stojí a mě fakt vadí ta romantika!!nééé svíčky a atd ale trocha něžnosti a když to řeknu hnusně a s nadsázkou tak neee na ženskou vlítnout a pak spadnout a usnout!!!!víš co myslím vid 😀 😀 😀

to jsou fakt romány 😀 😀

krista
7. okt 2007

Niky, ale 36,7 je taky těhotenská teplota tak žádný ukvapený závěry 🙂 😵

Jo já ti naprosto rozumím, taky by mi trošku v hlavně vrtalo jestli je ten správnej čas, jestli je to s tím správným chlapem 😉 A jak dlouho jste spolu s TM?? 🙂

Co se týče tý romantiky, tak to si asi stěžovat nemůžu, ale vadí mi, že když se má rozhodnout mezi tím - být se mnou a být s někým jiným tak vyhraje ten druhý a proto mu neustále říkám, že jeho hodnoty jsou následující:
1) práce
2) kamarádi
3) ......
4) ......
5) ......
10000000) já!!!!

Prostě takovej mám pocit, říká mi že to neni pravda a je fakt že se hodně mazlí s bříškem a říká mi jak se na mimi těší, ale jestli s námi nebude trávit čas tak ho dítě nebude ani znát!! Poznala jsem to s vlastním otcem, kterého jsem 20 let vídala jen po večerech nebo opilýho!! Tohle nechci ve vlastní rodině! To ke štěstí nevede! 😒

niikkyy
7. okt 2007

tak to mu taky říkám že já jsem až někde na posledním místě a on si dělá srandičky!on je flegmouš,ale hroznej a nedá se s ním o ničem bavit!!všemu se tlemí nebo to jsou kraviny!!! 😠 když něco chci já tak je na to času dost ale jen co chce něco kamarád nebo aby šel navíc do práce tak hned maže aby všem vyhověl a já??já nic!§říkám že jsem velrybí moč!!přijde a zase zmizí a nikdo o ní neví 😀
prostě me vytáčí a mám právě strach že až budu ma MD tak ho doma nebuud mít vůbec pač mi řekne že spolu přece nebudem 24 hodin denně,že pak má ponorku!!fakt super!!!
já ho chci a moc a nemínim o něj přijít ale prostě už přemýšlím o vše když chcem mimi!!to pak už neni tak jednoduché říct papapa já jdu od tebe a najít někoho jiného

my jsme spolu 4 roky!!!

krista
7. okt 2007

To je pravda až bude mimi všechno bude 2x horší 😒

A já jsem zjistila že jsem typ co by byl nejradši pořád s ním, každou volnou chvilku mu věnoval a on je přesnej opak, když má volnou chvilku tak se jde někam bavit 😒 ale já husa nikdy neodejdu s kámoškou když on sedí doma na prd... 😖 Dneska ráno jsem vstala, oblíkla se, že půjdu na procházku - sama, prostě pryč, protože mě to tady nebaví, nikam mě nevezme, jen on pořád někde courá, ale nedokázala jsem to, prostě sama nechci a kámošky mám právě všechny z města, je to neštěstí!!! 😖

niikkyy
7. okt 2007

tak to jsem celá já!!taky nikam nejdu a teď jsme měli mít sraz se základkou a já to naplánova když bude MM v práci aby nebyl sám doma a on si vzal volno na ten den a tak jsem sraz zrušila abych byla s ním a ještě mě sjel proč jako??že mám jít!!!on buď někde je a nebo hraje playstationa nebo spí jako ted!!fakt zábava,ale co no vzala jsem si ho 😀 😒 i když už jsem měla sto chutí od něj odjít!ale vždy hned vidím naše jak by mě za to zabili a já jsem srab a raději to v sobě podusím a počkám až vyprchá 😖

krista
7. okt 2007

No nápodobně, akorát že MM nehraje playstationa (protože ho nemáme 😀) ale čumí na fotbal a nebo taky spí - spánek to je prostě jeho kamarád, když nemá co dělat tak jde spát 😝

Je fakt že 4 roky se nedaji jen tak zahodit no 😒 😉 Ale nesmíš koukat co by na to ostatní, chtělo by to nějak vylepšit 🙂 Aby si si jednom neřekla, že jsi s ním zahodila život 😖

Já taky zrušila kafe s holkama, protože MM má týden dovolenou, ale on stejně nebude doma 😅 no uvidíme, třeba si to ještě naplánuju 🙂 Asi před měsícem jsem šla taky s holkama na kafe a potkali jsme se mezi dveřma tak na mě koukal jako puk, že nesedim doma jako hodná ženuška (to teda neříkal, ale podle mě si to myslel 😝)

On mi ale říká taky často ať si vyrazim, to je asi spíš moje blbost že nikam nejdu a taky mi žencký prostě máme spoustu jiných povinností než jen někde se opíjet a kafíčkovat 😒

niikkyy
7. okt 2007

no nedaj já ani nechci,ale................bud ho zabiju nebo nevím 😀 😀

prostě začnu chodit zase na kafíčka a aˇse taky stará a né že poletím z práce rychle domu uvarit aby mel papani a vyhýbyt se kamarádům,už ted to poznávám že mi radeji ani nerikaj ze nekam jdou pac vedi ze bych nesla!!!
To bude zmena pockej já mu ukazu 😀 😀

krista
7. okt 2007

To víš že jo, jen mu ukaž, já už jsem svou šanci zaspala 😀

niikkyy
7. okt 2007

ten to nerodejcha 😀 😀
a nebo fakt milenec 🤐 😀

kajule
7. okt 2007

Ahoj holky, tak jsem si řekla, že se sem podívám. Ale jaktak koukám, tady se štítná žláza vůbec neřeší. 😲 😅 😀
No ale četla jsem tady něco o nedochvilnosti, tak to o Péťovi nemůžu říct. Na druhou stranu je ale šilený flegmouš, jak říka Niky, naprosto o ničem se s ním nedá bavit. Přijdu třeba s nějakým problémem, který bych chtěla vyřešit a on se tomu směje, že prý to nemá smysl řešit, že to je prkotina. 😠 😠 😠
Tak doufám, že nevadí, že jsem se sem tak vtírla?

krista
7. okt 2007

Jak jsi psala že je flegmatik, tak vztah s flegmatikem je hodně komplikovanej, s jednim jsem chodila před MM a to bylo teda šílený, všechno mu bylo u prd... akorát když jsem chytla mononukleozu tak mě kopnul do prd... 😝

A kámoška s jednim chodila 6 let, taky děsnej vztah, doma pořád dřepěl v trenkách, říkala mi že se jí za ty léta znechutil 😅

Ale každej flegmouš je jinej, MM je taky svým způsobem malinko flegmouš, nikdo neni čistě cholerik, flegmatik, pragmatik ... vždycky se tam mísí víc osobností 😉

krista
7. okt 2007

Ahojky Kajule, vůbec nevadí 🙂
Tak já mám toho nedochvilnýho, ale problémy zase řeší to jo 😀 My to máme doma tak, že něco řeším já a něco on, záleží jak kdo se v čem vyzná, ale vždycky se na tom domluvíme 🙂

Niki toho milence radši vynech, jinak by si za chvíli mohla mít taky jinej problém 🤐 - s kým to mám???? 😀

niikkyy
7. okt 2007

no tak on je teda velkej flegmous!nic ho nevytoci vse je prkonina a nejvic me dostava tim jak nic neresi!!!on resi jen pritomnost,ale co bylo vcera o tom nechce slyset!takze mi se pohadame a rano vstane a dela ze nic pac to bylo vcera a tak to nemam resit,dobry co???