Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

govinda
28. mar 2010

helisek 😀 . No už začína kvalitná premena šunky na špek 😀

simasla
29. mar 2010

kuk - dobré ráno holky... jakpak se máte? já celkem fajn - jen se mi nechce do práce 😀 přeji krásný pondělní den všem 😵
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9

pavlisa
29. mar 2010

no sim..téda páni, ten grafík 😵 konečně to vypadá o trochu líp, než ty šílené anovuláky, co? Strašně moc ti držím pěstičky 😵

vendulak
29. mar 2010

Sim parádní grafík 😉. O takových teplotách já si můžu nechat akorát tak zdát 😒.

pavlisa
29. mar 2010

vendul a jak jako víš, jakou máš teplotku, nooo?

estrellita
29. mar 2010

sim: krasny graf 🙂

vendulak
29. mar 2010

Pavli 😀 noooo 😔, včera mě příťa vzbudil brzo a mě něco nedalo a došla si pro teploměr ☹. Ale to bylo jen jednou, orientačně 😀. Ale tak i kdybych nezměřila tak vím prostě že mě teploty takovýchle hodnot nedosáhnou nikdy.
No ale tedy včera jsem pak hodně depresačila, že je teplota nízko a hlavně jsem měla veliký bolesti v podbříšku, stejný jako minulý cyklus tak už sem tak nějak viděla že je to všechno zase v čoudu ☹. Jako vždycky prostě ☹.
Ale s novým dnem přišla zase nová energie a víra a optimismus. Sice né takový jako předtím. Ale snažím se dál věřit. Asi se mnou cloumají hormony no 😒.

pavlisa
29. mar 2010

vendul: já bohužel tak nějak vím, že to zase nevyšlo, bolí mě docela dost pořád v podbříšku a to jsem 5DPO a celých těch pět dní to pořád bolí..
Bohužel, já dneska nemám ani ten optimismus..nejraději bych se zahrabala do peřin a spala a spala.

plasice
29. mar 2010

Ahojky holky!Můžu se k vám přidat?My s manželem to máme také pěkně zamotané,našli mu azoospermii v lednu,otěhotnění půjde jedině s dárcem,tak jsme se rozhodli do toho jít.No a když jsem nedávno byla na hormonálním profilu kvůli IVF,tak mi zjistili hladinu TSH 22,06,takže další pecka.Nasadili mi eutyrox 50 na srovnání.Máte někdo podobný problém?Zajímalo by mě,jesli i přes tyto hodnoty je možné alespon zkusit umělé oplodnení?K paní doktorce do CAR jdeme až v půli dubna a to čekání mě asi zničí.

vendulak
29. mar 2010

Pavli ale přece 5DPO je ještě strašně brzyčko!!! Říkala jsi že tě to bolí od IUI, tak třeba je tam něco bolavého, škráblého, nebo prostě zraněného od té hadičky, od zavádění při IUI. Je mi líto že tě to bolí, a přála bych aby to už nebolelo, ale nevzdávej to ještě 😉, na to je ještě moc brzy!!! Já ti budu i dál držet palce a na dálku posílat optimismus a budu dál věřit že obě naše druhá IUI budou ta šťastná!!! 😉 😵
Já mám taky chvilky kdy tu koukám na hlavní stránce že jsou tam samá albíčka mamin s břichama, pozitivníma testama a dětma a mě pak najednou taky přepadne takový smutek a zoufalství že bych taky nejradši jen někam zalezla a už nikdy nevylezla nikdy už nic nevěděla. Hlavně to že k nám to miminko nechce. Ale to přece nejde! Víra a naděje umírají jako poslední a já pořád věřím že my si tich mimineček dočkáme!!! 😉

vendulak
29. mar 2010

Plasice ahj vítám tě tady mezi námi!!! 😉 Je mi líto že manžovi našli tak hrozné spermio ☹, a o mase/tese jste neuvažovali?
Ale tý jo! Koukám že hodnotu TSH máš opravdu hodně vysokou a hlavně koukám že ti na to dali jen tak slaboulinkou dávku Euthyroxu??? 😕 Já měla TSH 5,32 a teď už 2,32 a beru 50. A ty takovou velikou hodnotu a bereš stejně tak malinko jako já 😕.

plasice
29. mar 2010

Manžel prodělal operaci nesestouplých varlat,ale bohužel až v osmi letech a to je pozdě,nevyvinuly se tak,jak by měly a androlog mu řekl,že šance,že tam něco najdou,je tak 10%.Takže máme poslední dobu fakt smůlu. ☹

helisek84
29. mar 2010

baf ženy, zdravím vás

tak histologie mojí štítky bude asi příští týden, tak pak na endokrinologii a dneska mi vytáhli stehy 😵 budu krasavice ohromná

olienka12
29. mar 2010

baby nechcem davat falosne nadeje,ale mna po otehotneni bolelo podbrusko ako pred mrchou co som si myslela,ze tehu urcite nie som 😉

olienka12
29. mar 2010

helisek neboj ta jazva bude len ako nitka tenucka teta bola operovana 2x v PO jej to dodrbali a v Martine zachranili,ale ona mala zhubny nador dostala sa nastastie z toho a po rakovine, vsetkych peripetiach, radiojode a vysokych davkach euthyroxu nakoniec ma aj druhe dieta nadherneho chlapceka.
Prvu mala po 10 rokoch a maleho po dalsich 8
Kocky hlavy hore a hlavne musite byt psychicky ok aby sa Vam to podarilo. Netlacte moc na pilu,lebo prilisne sledovanie je len na skodu. Viem lahko sa mi hovori,ale viem ako na tom bola teta,ze ked sa zmierili,ze babo mat nebudu a zobrali si na vianoce dietatko z DD otehotnela takmer okamzite.
Ja som sa tiez bala,ze sa nam nebude darit otehotniet a isli sme do toho,sak co budeme skusat, neverila som,ze sa to podari na prvy sup a stalo sa to asi prave preto,ze sme boli obaja uvolneny a necakali to 😀

helisek84
29. mar 2010

Leni, děkuju. Pak jizvičku vyfotím, zatím je to zelený hnus 😝 U nás zatím mimi v plánu není...i když oba víme, že bychom chtěli. Já jsem letos dva roky po potratu dvojčat, rok po rozvodu...S přítelem zatím spolu nebydlíme, tak to mám takové divoké 😔

olienka12
29. mar 2010

no to teda mas divoke 🙂 prekonala si tazke obdobie klobuk dole 😉

helisek84
29. mar 2010

aspoň se nenudím. ale baby, za chvíli jedu do fitka 😀

simasla
29. mar 2010

vendulko, pavlisa - no zbláznila bych se radostí, že po skoro roce při mé první ovulaci by to třeba mohlo vyjít. Dneska jsem si volala na výsledky toho progesteronu a mám ho vysoký - odpovídající normám v období po ovulaci. Takže porucha žlutého tělíska nehrozí.. když už vajco uzraje. tak pak funguje... 😀

vendulak
29. mar 2010

Simi mě když už se objeví ovulka tak pak už to taky jako podle hodinek. Ale bez vyvolání ovušky nic 😒.
Jo skoro po roce...to jsem si taky myslela a doufala a už jsou to roky dva a jsme pořád sami ☹. Ale mooooc bych ti přála aby vám to vyšlo!!! 😉

pavlisa
29. mar 2010

Tak jsem si vyhledala, co bolest ihned po IUI může vyvolat: "jedná se velmi pravděpodobně o reakci na cizorodou bílkovinu obsaženou ve spermatu,tedy o alergickou reakci,která poté s různým zpožděním (latencí) odeznívá"
No tak já doufám, že už to odezní, protože mě to štve 🙂

vendulak
29. mar 2010

Pavli vydíš! Je to jen nějaké podráždění! Určitě na nějaké soudy ano ne je teď ještě moc brzo!!! Já ti moc držím palce!!! 😉
Btw koukám že nám oboum smazali fotky, co? 😒

vendulak
29. mar 2010

Ježiši!!!! Vidíš s tvrdým y!!!!!! 😕 Tak to už začínám fakt vypadat jako nesvéprávná 😀.

estrellita
29. mar 2010

pavlis: to jako ze muzes mit alergii na sperma? a oni ti tohle vysetreni nedelali?
snad to bude OK 🙂

govinda
29. mar 2010

vendulak - krásna foto 🙂

vendulak
29. mar 2010

Podle mě to nemusí být jen alergie! Spíš bych řekla, že je to jedna z možností. Ale to už by tě to tedy bolelo někdy v minulosti takhle kdyby to byla alergie, ne?
Jinak Estrellito nám taky žádné takovéhle vyšetření nedělali 😉.
Jééé a koukám že Estrellitě taky dali pryč fotku...to je v čoudu... 😒

vendulak
29. mar 2010

Govi díky 😀. No je to taková z nouze cnost najitá rychle. Bo kdyby tady všichni měli ten samej malovanej obrázek tak je to moc nepřehledný 😀.
Ty si taky měla fotku ne? Taky jí smazali? Tý jo dneska je nějaký velký hromadný mazání 😕. A to už sem tam tamtu měla takovou dobu. Co vím tak i Estrellita a Pavli už tam ty fotky měli dooost dlouho... 😕

estrellita
29. mar 2010

vendul: jj, taky mi sebrali fotku 😠 jsem rikala, ze jestli mi ji seberou, uz si sem zadnou nedam 😎
ja jsem tu svoji fotku mela od doby, co jsem se zaregistrovala, takze od prosince 2007 🙂 tak to vydrzela docela dlouho 😀

estrellita
29. mar 2010

a kdyz stahnu cizi fotku z netu, tak s tim prd udelaji, ze? 😝 😀

govinda
29. mar 2010

vendul, no keď nepovieš, tak ani neviem, že mi ju zmazali. A prečo mi ju zmazali??? Neprišla mi ani IP, že porušujem nejaké pravidllá, aby mi ju zmazali 😠