Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

pavlisa
27. jan 2010

tak to možná budeme mít IUI obě a otěhotníme taky obě?
souhlas? 😉

Vím, že holky nedaly dopustit na jeřáb ptačí - kapky. Hlavně na upravení cyklu. Bereš něco? Nebo bylinkuješ?
Já teda piju jen kontryhel, pomáhá mi, protože mám daleko menší bolesti při MS. Jo a ještě maliník, protože mezi náma holkama, takový egg hleník jako po maliníku..nádhera. Jen to zatím jaksi není k ničemu 😒

strouzek: dneska jdu do slivovice 🙂 hlavně teda na to nachlazení..

strouzek
27. jan 2010

teda tak hrnečky jsem zase nezkoušela já ale jinak snad všecko 😀 předpověď počasí no nevím taková ta pověra prstýnek na niti teda vůbec nefunguje, mě vycházeli 3 děti a z toho první dva kluci a pak holka tak doufám že Neluš nebude mít pindíka.

jeřáb ptačí je super bože co já ho vypila, taky těch kontryhelových čajů, sarapis atd. no a nakonec ejhle vodka a depka byla ta správná kombinace 😀 takže dneska slivovici zdar 😀

strouzek
27. jan 2010

ježiš ne počasí ale pohlaví, zrovna koukám na zprávy o počasí tak se mi to spletlo 😅

vendulak
27. jan 2010

Strouži 😅 😅 😅 . No jinak prstýnek nad dlaní tak to nevím...po pravdě to já mám v hlavě docela zafixovaný, protože mi to za život dělalo moooc lidí a pokaždý, ale fakt úplně vždycky mi to vyšlo stejně a to dva kluci a holka, taky 😀 . A příťovi to dělala co vím mamka jeho a vyšlo mu to stejně 😀 . Tak už mam zafixovaný dva kluky a holku. Ale je mi to jedno, jen spíš mi to dává docela naději 🙂 . Ale jinak je mi úplně šumák jestli kluci nebo holky, prostě jen aby jsme to miminko už měli 🙂 a za čas po něm druhý 😀 a to nejmíň 😀 .

Pavli tak to beru!!! 😀 Platí! 😉
Jinak jééééjej co já už toho vyzkoušela, mohla bych o tom psát knihy 😀 . Nejdřív asi Femigard, pak Vitatonik a fytotonik, pak taky kontryhelový čaj, kapky Mastodynon, Sarapis, Jeřáb ptačí, různé směsy čajů...a tak. No fakt moře. A zrovna tedy u toho Jeřábu sem byla hodně trpělivá a kapala ho hodně dlouho. Ale stejně prd účinek 😒 . Ono jsou asi bylinky na to PCO krátké ☹ .

strouzek
27. jan 2010

to si piš hlavně že bude nějaký mimčo, já to už taky teď vůbec neřešila pohlaví ani jsem to vědět nechtěla ale manža by to nevydržel. je teda fakt že jsem teď radši za holčičku protože přecijen se líp nakupuje ale určitě bych kluka neobrečela jako některé blbky co píšou do témat typu nevyšlo mi pohlaví co mám dělat 😠

estrellita
27. jan 2010

pavlis a od kdy do kdy pijes malinik? jako jakou cast cyklus? 🙂

elisabet
27. jan 2010

Len a strouzek, tak vidíte jak jsem to všechno popletla, já tam hned zítra zajdu ať jsem chytřejší, ale děkuji že jste mě pro dnešek uklidnily. Já hned ve všem vidím konec světa 😉 .

jerrymona
27. jan 2010

ahojte baby. nestiham vas citat. co je nove?

ja dnes takto:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
ovu bola pravdepodobne 36 DC a prave vtedy sme sa nesnazili. iba den pred. a den po uz je neskoro, teplota sa uz zvysila. takze dnes na to mozeme kaslat, ze? ☹

len
27. jan 2010

Jerry, nezlob 😉
Jestli jsi někdy o BT přečetla jediný odstavec, tak moc dobře víš, že den před ovu je ideální 😉 I dva dny, i tři.
Kdyby šlo o to, trefit se přesně do ovu, tak není těhotnej nikdo.

simasla
27. jan 2010

jerry - gratuluji k ovulce 🙂 a den před vůbec nevadí... spermijky si počkají neboj 🙂
strouži - tak zaříkávání jo? Tak když bys mi tu napsala, že to pomohlo.. tak bych asi nejspíš zaříkávala 😀 .. jo tonoucí se stébla chytá
Jinak pohlaví mě je úplně jedno.. hlavně aby bylo zdravé... možná ve skrytu duše bych radši holčičku :D Teda děti bychom rádi měli 3 - takže holku, holku a kluka na závěr :D ale ve skutečnosti je mi to jedno... jen aby bylo zdravé.. 😵 a aby bylo 😵

aknomis
27. jan 2010

ahojte. nemáte nejaký tip na dobrého endokrinologa v Nitre?

jerrymona
27. jan 2010

len, jasne ze som citala o bt, ale aj tak ma to strasne sere, ze to nebolo v den ovulky. ja som myslela iba, ze ked mm ma zly spg a ja problemy so stitkou, tak v ten najhlavnejsi den sa malo plodit. 😠

jerrymona
27. jan 2010

sima, vdaka. teda ovu este nie je vyznacena na wunschi, ale dufam, ze ten mi to aspon potvrdi. 😖

jerrymona
27. jan 2010

sima, ako si na tom ty? dosla mrcha? 😕

len
27. jan 2010

Jerry, jestli tě to potěší, tak na FF je studie, ve který den je sex "nejúčinnější." A den před ovu je na tom procentuelně ještě o trochu lépe než den ovu samotný 😉

jerrymona
27. jan 2010

len, myslim, ze na ff by sa mi ovu vyznacila v den najzizsich teplot, cize na 35 DC. len ten wunsch to tak blbo posuva.

no uvidime. ked nedorazi mrcha, budem tehu. mam aj tak iba tie dve moznosti. 😅

jerrymona
27. jan 2010

ale vdaka len, ze ma takto ukludnujes. som blba, ze si robim taketo starosti ze? 😅

simasla
27. jan 2010

jerry - mrška nedošla - takže anovulák ☹
tu je graf http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9
teď hezky dopapkám antibiotika a pak se uvidí.. hezky jedno po druhém.. a to by bylo aby letos miminko nebylo - alespoň v bříšku

len
27. jan 2010

Jerry, ne blbá, ale jestli se hodláš do budoucna stresovat pokaždý, když se nepomilujete v den ovulace, budeš to mít hodně těžký 😀
(sorry za upřímnost, ale navzdory doporučení odborníků se zahřívám nejen svařeným džusem, ale poněkud jsem si ho vylepšila 😉 )

jerrymona
27. jan 2010

sima, potvrdil ti aj lekar, ze je to anovulak? 😕
dufam, ze ti tie antibiotika rychlo zaberu a preliecis sa.

tiez by som si priala, aby som tohto roku bola aspon tehotna. 😉

jerrymona
27. jan 2010

len, ja si beriem stale nieco k srdcu a stresujem kvoli vselicomu moznemu, aj kvoli somarinam. ale ja som uz raz taka. niekto je flegmatik, ja som ina. 😀 ale dost rychlo ma to prejde. 😅
a to v zatvorke som nepochopila. 😅

strouzek
27. jan 2010

baf 😎 usnula jsem u telky a teď jsem se překvapeně vzbudila kde to jsem 😀

elisabet já jsem to samé , jak se to týká otěhu těhu či mimča jsem vždycky hned vynervená ale pak zjistím že to taková hrůza není ale hold bez pořádnýho vyšokování a depky by to nešlo 😀

jerry když se mají ty potvory spermouši udržet tak se udrží neboj 😉 hlavně ten okamžik té pravé ovulace která prej trvá jen pár hodin neukážou ani teploty. s pravidelností sexu co je na otěhu nejlepší nevím poprvý jsem otěhu při každodenním sexování a teď po několikadenní abstinenci s jednoho sexu tak nevím co je nejlepší. 😅

strouzek
27. jan 2010

jinak holky ty vaše cykly jsou teda pořádný číslovky,hlavně teda to čekání na ovuli by mě zabilo, moje nejpozdější ovule v životě byla 25 dc a to už jsem šílela nedočkavostí, takže držím pěsti ať to brzo stáhnete na normální délky cyklu.

len
27. jan 2010

Strouzek, pár sekund, ne hodin 😉 No a teploty se zdvihnou 1-2 dny po prasknutí.

strouzek
27. jan 2010

pár sekund? no ty jo to se divím že jsme to stihli 😀 manža mi pořád říká že nechápe že jsem zrovna já byla kdysi nejrychlejší tatova spermie, prej jsem si asi myslela že u vajíčka je výprodej kabelek protože kvůli ničeho jinýho jsem nemohla dobrovolně vyprodukovat tolik pohybu ani jako spermie 😀

len
27. jan 2010

No, pár sekund trvá, než praskne folikul, ale vajíčko je pak oplodněníschopný docela dost hodin, což v kombinaci s tím, že šikovná spermie přežije klíďo tři a více dní, dává docela široký manipulační prostor 😀

estrellita
27. jan 2010

strouzek: manzel je teda milej 😀 😀

len ta spermijka musi pockat ve spravnem vejcovodu 😀

len
27. jan 2010

No neboj, oni čekaj v obou 😀 Popř. když na každý straně něco dozrává, máš dvě šance 😎

vendulak
28. jan 2010

Tééédy holky to byla fuška než sem vás zase našla, zase až na 3. stránce 😀 .
Jerry je super že ovulka došla!!! I když takhle pozdě je tedy docela masakr 😒 . A jak už tě holky poučili i já všude možně četla že nejplodnější den je v podstatě den před ovuší 😉 . A říkala jsem že jedna holka co znám otěhotněla i když měli sex naposledy 3 dny před ovulkou 😉 .
No a k tim délkám cyklu, já jsem dnes myslím 32.DC a dva dny už sem neměřila, ale myslím že stále nic a ani už s ničím nepočítám. Teď jen aby to nějak rozumně dopadlo v tom CARu... 🙂

strouzek
28. jan 2010

ahoj holky tady je dneska nějak mrtvo 😕 já se hlásím z kontroly na gyndě, vše okej akorát jak mi dělali ozvy udělalo se mi zle tak jsem tam málem omdlela, chtělo se mi zvracet tak sestra kolem mě lítala. fakt nevím jak budu přežívat ty ozvy pokaždý až do porodu 😝 jinak vše okej, malá už má skoro 2 kila a já váhu stále stejnou 😅 těhotenství je skvělá dieta. jediný co mi pokazilo náladu bylo že dr. mi na férovku řekla že jestli se mi cukrajda zhorší budumuset rodit v ostravě ve fakultce (což je od nás asi 50 km) a nejspíš císařem a rovnou mi řekla že ať se připravím totálně na všecko že vlastně obecně nikoho nezajímá co chci nechci čeho se bojím hlavní je dostat ven malou v pořádku a já se z toho nějak vždycky oklepu. takže super no , připravuju se na všecko 😅

s tím sexem před ovulí to si pište já znám kupu lidí co měli sex 4-5 dnů před ovulí pak nic a mimčo z toho bylo 😵