Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

vendulak
5. mar 2010

estrellito jééé! To muselo být krásný 🙂. Čéče ale nevím jestli bych se u toho smála nebo taky plakala... 😕. Každopádně je to krásný 😵. Taky doufám že se něčeho podobnýho dožiju 😀.
Tak jo tak teď už ale fakt jdu 😅.

len
5. mar 2010

Vendul, to je ta potvora Utrogestan, mě s náladou cloumal neskutečně 😒

jerrymona
5. mar 2010

ahojte.

vendu, teplotka ostala zatial na tom istom mieste, dufam, ze ti to zajtra prinesie // ciarky. uz som taka zvedava na zajtrajsok. 😕

marti84
5. mar 2010

tak jsem se rozhodla zkusit ten pepino... zatim se to vybarvuje a carka tam zatim neni ☹ a uz i spinit jsme zacala, takze u mne asi nic ☹ ☹

vendulak
6. mar 2010

Holky dnešní test tady https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... a graf http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
Ráno jsem z toho byla hodně nervózní a normálně se modlila a modlila a modlila snad hodinu. Fakt jakože modlila. A pak když tedy příťa se šel podívat tak sem ho asi milionkrát zadržela. A nakonec kouknul, a já hned věděla že tam nic není. A nebrečela jsem. A ani už to nemám v plánu. Už sem to obrečela předtím. A teď už sem to prostě tak nějak věděla. A výsledek nepřekvapil. Dneska už Utroš nevezmu, aby co nejdřív přišla mrcha a my mohli jít co nejdřív do dalšího pokusu. A už se na něj moc těším. A nějak vím, že ten prostě už klapne 😀. Jak tady na koníkovi mívají holky ten kalendářík pohlaví od toho čínskýho vědce tak nám tam totiž teď vycházela holka a my máme předpovězeného kluka 😀. A ten tam je příště. Takže to už klapne 😀. Já vím, blbost. Ale před tímhle IUI sem tomu fakt nevěřila a tušila že to nevyjde. Ale ted tuším že jo 😀. A i kdyby nemělo, tak ten momentální pocit že jo je fajn 😀.
Marti mrzí mě že u tebe už se něco rozjíždí ☹, ale podle mě máš na mrchu ještě brzy 😕. Já bych ještě počkala a všechny naděje ještě neztrácela 😉.

jerrymona
6. mar 2010

ach, dokelu vendulak, tak som s tebou verila, ze sa to podarilo. ☹
no nic sa neda robit. nech uz radsej konecne pride ms a mozete sa snazit v dalsom cykle. prajem vela uspechu.
🙂

strouzek
6. mar 2010

ahoj holky jsem tu na skok, jen jsem mrkla na vendulku jak dopadla, mrzí mě to kočko ale neboj jednou to vyjde, fakt málokomu to poprvý vyšlo tak neboj máte ještě kupu pokusů 😉 drž se a já mizím zase uklízet a vařit.

marti84
6. mar 2010

tak kouknete jak jsem dopadla http://www.fertilityfriend.com/home/228203, ach jo a vcera na tom pepinu byl nakonec stin tka uz jsme se tesila celkem ☹

simasla
6. mar 2010

Ahoj holky - sakriš vendulko - moc jsem ti to přála... a těšila se až nám tu řekneš - sláva, sláva - ale jak sama říkáš podaří se příště 🙂 určitě
marti - hlavu vzhůru - ale koukám, že máš celkem krátkou LF - no tak vyjde to určitě příště

marion
6. mar 2010

Babenky ked to tu tak citam, ako si meriate a cakate a cakate tak ma to velmi trapi. Problemy so stitnou su vraj aj psychicke, a to ze si stale meriate podla mna tiez Vas psychicky vycerpava. Tak ako sa to ma podarit, ked nemate klud hlavne po psychickej stranke... 🙂 Hlavu hore a snazte sa na to menej mysliet aj ked sa to asi neda. Ja Vam to vsetkym prajem...

Ja som inac zacala s liecbou 20.1. mala som hodnotu TSH 5,4. A vcera som volala kvoli vysledkom tak mam TSh 1,14. Bola som stastna ako nikdy... 🙂

marti84
6. mar 2010

Simasla ja ji mam bezne 14 dni nechapu co tento cyklus tak blbnul ☹

vendulak
6. mar 2010

Holky nelitujte mě 😀, já se taky nelituju, až sama koukám jak to beru v pohodě. Prostě už sem na to byla připravená a smířená 😉. A vím že jednou se nám to prostě podaří a miminka se dočkáme 🙂. Zrovna teď cestou na nákup jsme si povídali že když nejsme svoji tak přece mimčo když se narodí tak se jmenuje po matce a až pak se to nějak přepisuje, ne? Tak to měla známá. Takže naše mimčo tam bude mít pak moje jméno 😀 , no netvářil se na to moc příťa 😀. Prostě my víme že ho budeme mít. Jen holt musíme být ještě chvilinku trpělivý 🙂.
Marti to je mi líto že tě mrcha dostihla ☹. Nesmutni beru, vím sama že to bolí, ale co nám zbývá? Zvednout se a bojovat dál a my si ty miminka prostě jednou vybojujeme!!! 😉

Marion a můžu se zeptat jakou dávku jakých léků si brala? Já se začínala léčit 8.1. a měla jsem TSH 5,32 čili podobné jako ty 😉.

Jinak já jsem rozhodnutá příští cyklus že změřím teplotu během IUI, abych věděla kdy byla přesně ovulka a pak se na to taky vyflajznu. Je fakt že to akorát nervuje 🙄.

marti84
6. mar 2010

holky chtela jsem se vas zeptat.... jako na papire mam krev a kdyz odejdu z zachodua utru se, tak od rana vlozka cista, mam to brat jako spineni nebo jako mrchu? 😒

vendulak
6. mar 2010

Baf! 😀
Simi tý jo. To nevím. Já bych tomu dala ještě prostě čas přes den a uvidíš jak se to vyvrbí 😉. Jako říká se že od krvácení jakože čisté krve už je to další cyklus. Ale zase pokud je to takhle hodně maličko... No nevím. Prostě bych to nechala a uvidíš jestli se to během dne rozjede nebo ustoupí 😉.

Jinak já před chvílí zažila mega šok! 😕 Mi bylo řečeno od holek z IUI že po vysazení Utroše chodí ms tak za 3-5 dní. A já si tedy říkala že doufám že přijde co nejdřív, aby jsme mohli mít zase co nejdřív další pokus. A ona přišla už hned teď 😕. A tó sem Utroš nevzala dneska poprvé 😕. No docela hodně mě to zaskočilo. Bo sem čekala že si teď aspoň budeme moct trochu užívat, protože předtím jsme nic moc nedělali protože jsme se báli aby jsme něco nepokazili 😒. A zbytečně jsme se odříkali a teď to ani nestihli. No pech 😒 😠.

vendulak
6. mar 2010

Jéééé já jsem trubka! U toho prvního odstavce mělo být marti nééé Simi 😀, se omlouvám 😔.

strouzek
6. mar 2010

ahoj holky tak jsem dneska zase grutila chudák manža dala jsem mu úkolů jak na vojně ale splnil tak jsem spokojená 😀hnízdící instinkt je fakt hrozně vyčerpávající 😀

vendulko je dobře že to tak bereš a stím kalendářem no kdoví třeba to opravdu bude příští cyklus, já jsem na ten kalendář koukala hodně v prvním těhu měla jsem tam samé holky jen jeden měsíc kluka tak jsem si říkala že třeba ten měsíc to zrovna vyjde protože kdysi jsem si dělala ty čáry máry s prstýnkem na niti a fakt mi tam vyšlo že budu mít 3 děti. kluka holku a kluka (akorát to neříkalo jestli ty děti donosím 😔) pak jsem na to zapoměla a mrkla jsem na to až jsem našla // a fakt že jo, zrovna v ten měsíc co jsem si to předtím plánovala tak to vyšlo a opravdu si myslím že jsem chlapečka čekala měla jsem takový ten vnitřní pocit a hlavně chutě byli jiný než teď u druhého těhu. takže kdoví každopádně je hned veselejší si to takhle pěkně vymalovat a mít se na co těšit než se utápět v depce. 😉

marti ty si měla stín na pepínu? no ten pokles teploty není tak hrozný třeba je to zrovna ten pokles při uhnizďování, zkoušej testit dál mě pepíno nikdy nezklamal.

marion gratuluju k výsledkům tobě se opravdu krásně rychle TSH spravilo 😉 s tou psychikou no je pravda že štítka ovlivňuje psychiku hodně ale já bych neřekla že tu depkujeme že se nedaří kvůli štítky, stačí se kouknout na jiný diskuze kde jsouholky zdravé a taky mršky obrečí a bláznivě měří testují atd. 😅Já hlavně nevěřím na to že při depce a myšlení na mimčo se nedá otěhu, já jsem právě v měsíc největších depek otěhu, podle mě je to o tom vyléčit tělíčko aby nic nebránilo a pak už je jedno jestli se při ovulaci směju nebo brečím. 😉 u mě se to potvrdilo, jak se vyléčilo tělo tak tošlo i přes megadepku zalitou vodkou 😀

marion
6. mar 2010

Vendulak, ja som zacala 25 euthyrox a po 2 tyzdnoch mi zvysili na 50. A po 30dnoch som mala tuto hodnotu. 🙂 Bola som naozaj velmi stastna. Nakolko minuly rok ked som potratila tak som mala hodnoty OK. A nesla som na kontrolu pol roka. Nic mi nebolo tak som na to nebrala ohlad, lebo ja este mam polovicu stitky. A ked som chcela byt po pol roku opat tehu napadlo ma ist na kontrolu stitky a tam sa zistilo ze mam nad hranicnu hodnotu. Doktorka to vysvetlila ze to moze byt zo stresu. 🙂 🙂 🙂 Tak neviem.

Strouzek, nikdy som neverila na osud a tak. Ale nasim snom bolo druhe mat dievcatko. A asi to tak malo byt, ze ten anjelik o kt. som prisla v 12.t.t bol asi chlapcek. ☹ Ale ja by som bola stastna aj chlapcovi. No, ale asi to tak vsetko malo a ma byt. Niekto ma aj 3 deti po sebe bez 😉 problemov, niekto si musi pockat aj vytrpiet ☹ . Ale verim, ze vsetky sa dockame...skor ci neskor 🙂

strouzek
6. mar 2010

marion no tak trošku tomu osudu věřím i já, já si zase tak trošku myslím že ten potrat a všecko co se stalo trošku být muselo protože je fakt že nás to s manžou sblížilo a dost i změnilo názor na plno věcí, hodně lidí mi řeklo že k lepšímu že už nejsem takové tele 😀 hlavně ale to těhu teď bereme jinak než jsme předtím brali. a co se týče pohlaví mě to bylo jedno ale poprvé když jsem byla těhu tak jsem předtím toužila po holce ale ve chvíli kdy jsem otěhu anijsem nepřemýšela cítila jsem se na chlapečka a bylo mi to jedno ale asi nám nebyl souzen navíc se říká že chlapečkovské těhu bývá takové víc rizikové což by seděloprotože většina lidí co znám co měli v těhu problémy nebo o mimčo přišli čekali chlapečka, prej holčičky víc vydrží jsou hold větší bojovnice 😉 alejednou se podaří tady všem a je fuk jestli holky kluci nebo dvojčátka 😵 těším se jak za pár let tu budeme nadávat na ty naše malé rozmazlené děcka jak nám drásají nervy a vzpomínat na chvíle klidu 😀

marion
6. mar 2010

strouzek, vidis a ja som zase vynimka. Pri tehu s Lukaskom, som robila az do konca tehu, este som aj potiahla o tyzden dlhsie, lebo som chcela aby mi dal sef koncorocne premie. Ja som dost taka ziva, 🙂 inac dieta je po mne 🙂 a az do porodu som behala ako sibnuta po schodoch s fakturami a papiermi. Vsetci vraveli ze spadnem a bude zle. Ale ja salena, som si vobec neuvedomovala co sa moze stat, lebo som sa citila fajn. 😉 Ale teraz uz budem brat vsetko inac. Ved zdrave dieta je dolezitejsie ako premie. 🙂 🙂 🙂 Tiez som vela veci prehodnotila. A Lukasko je tak zlaty dobry chlapce, ze by som pristala aj druhe mat chalana, aspon by nebol problem s oblecenim 🙂 🙂

strouzek, ty sa uz chystaj....my sme vcera mali termin, keby teda(MA 12.tt v auguste 2009)... ☹ ale verim ze coskoro sa budeme opat tesit... 🙂

strouzek
6. mar 2010

jj tak s tím pohybem před porodem jsme asi stejné, já zrovna včera dostala přednášku co jsem to za blázna že v 9. měs. jezdím 40 km autem do aquacentra, lítám s taškam a houpu se u našich na židli 😀 ale mě je fakt dobře, sice se cítím občas unavená ale z toho mám dny kdy jsem plná energie a lítám jak králíček duracel 😅 ale to nebude tím pohlavím to bude hlavně tím že jsem skoro nic nepřibrala takže mám břicho a ani ne moc velké jinak nic.
pohlaví je fakt fuk, i když zase na druhou stranu jsem teď za holku moc ráda, líp se nakupuje 😅 ale o tom to fakt není, hlavně že se mimi druhé podaří a bude zdravé protože já fakt nechápu ty diskuze typu "nevyšlo mi pohlaví co s tím, neumím se srovnat že je to kluk atd." 😠 na zabití!!!
vy jste včera měli termín jo? to mě mrzí, no já měla zase termín začátkem dubna tak když bylo zrovna to období tak to na mě dolehlo hlavně když mi kamarádka se kterou jsme našli stejně // psala že jede do porodky tak tojsem seděla a bulela jak krokodýl protože mi došlo o co všecko jsem přišla. ale na druhou stranu až už bylo po tom termínu takse mi ulevilo přestala jsem počítat do tý doby jsem totiž pořád měla v hlavě že teď bych byla v 8.-9. měsíci a chystala výbavičku atd.

marion
6. mar 2010

strouzek, ale predsa ste sa dockali a teraz za par dni cakate krasne dievcatko...tesim sa na prvu foto... 🙂

strouzek
6. mar 2010

jj dočkali ale znáš to zapomenout se nedá. myslím že vždycky když bude začátek dubna tak si vzpomenu 😔

marion
6. mar 2010

to ano....ja si spomeniem aj na den ked sa malo narodit, aj na den ked som mala MA a cistenie ☹

sarik1
6. mar 2010

ahoj holky,
strouzek - cetla jsem tvůj příběh a jsem na tom podobně, snad jen to, že ty už si se dočkala... já mám za sebou 2x potrat a nejspíš za to můžou ty mrchy NK bunky - prirozeni zabijeci, a léčím se Euthyroxem stítná žláza...
ted v týdnu půjdu na ET takže beru Pentomer aby ten počet mrch se snížil 🙂 jinak přeju krásné zdravé miminko!!!!

strouzek
6. mar 2010

marion no přesně tyhle datumy taky nikdy nezapomenu, teda už je asi neobrečím jako když jsem je slavila poprvé ale prostě si vzpomenu.

ahoj sarik to mě mrzí že i tebe potkalo tohle trápení, děkuji za přání ale víc štěstíčka přeju já tobě aby se ET povedlo a měla si stejný štěstí jako já 😉 budu držet palečky a pak dej vědět jak si dopadla 😉

simasla
7. mar 2010

No téda - kde jsem vás to až našla na 3. stránce?
Ahoj holky - no vidím to takto - stroužinka rodí, vendulka ta si užívá mršky, jerry - té je špatně od žaludku, len ta snažilkuje, estrel - to samé co jerry, no a pavlisa tak ta si užívá volna - jinak si nedovedu vysvětlit, že jsem Vás našla až na 3. stránce. Holky - koupila jsem si ovu testy tak už se těším až budu něco ocíkávat - když už jsem měla potvrzeno že mám ten 14 mm folík - tak přeci musím vyzkoušet, jestli se ve mně něco děje. No nevíte, kdy bych to měla zkusit testnout - zítra??? Ve čtvrtek měl 14 mm o kolik tak může za den povyrůst, když je všechno v pořádku?

kingstonka
7. mar 2010

ahojte-pozeraz ze tu dnes nikto nedebatuje 🙂 tak len si pekne uzivajte nedelu......

jerrymona
7. mar 2010

ahojte, ja som tiez tu. 🙂

dnes som sa teda mala. rano som chcela ist do kostola, bolo mi dobre a aj som sa tak citila. presla som asi tak 20 krokov a prislo mi tak zle, ze som si myslela, ze sa povraciam. tak som plula po chodnikoch ako stary dedo. dobre, ze nikoho nebolo vidno. tak som sa na polceste vratila domov. fuj, no teda... 😀 uz mi je lepsie, ale aj tak mam stiahnute hrdlo a zaludok trosku divny. 😝

sima, drzim palceky. 😉

kingstonka
7. mar 2010

jerry- nezavidim tie nevolnosti ale aj ked to teraz tak nevyzera- coskoro to prejde ...

jerrymona
7. mar 2010

kingstonka, nie je to az take hrozne, ako to maju ine zienky, ze vracaju kazdy den. mna len napina a potom sa aj tak nic nedeje. akuraz ze mam zaludok ako na vode. 😝