Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

vendulak
22. mar 2010

Pardon jsem se přepsala, minule jsem tam byla v pondělí a folík měl 16,5 a pak sem tam byla ve středu kdy bylo už vajíčko na cestě a dělali mi IUI 😉 .

pavlisa
22. mar 2010

no a já jsem teprve 11DC a už mě bolí podbříšek jako kdybych tam měla dvacet folíků, ouvej, bolí to dost brzo, tak snad to nebude nějaká hnusná cysta..uvidíme, jdu na UTZ odpolko.

a přiznej se, měříš?
😉

vendulak
22. mar 2010

Pavli tak snad to přejde ta bolest. Ale jdeš na UTZ brzo tak oni to snad všechno pěkně ohlídají! 🙂
A odpolko na tebe budu určitě myslet a držet palce! 😉
Jinak změřila jsem asi třikrát za tenhle cyklus, nebo 4x. Ale vždycky jen když jsem musela vstávat, jakože ten minulý týden ve čtvrtek na UTZ, tenhle pátek k zubaři a v sobotu když mě vzbudil pesan 😀 a dneska kdy jsme vstávali do CAR. Ale jinak měřit dál nehodlám. Nebudu se stresovat. Ani kdyby mě vzbudili na minutu přesně 😀, já si na rovinu od začátku říkala, že někde uprostřed změřím, abych věděla že fakt teplotka stoupla. A dál na to pečůůů. Už mě to ani nenapadne 😎.

pavlisa
22. mar 2010

hodná holka 😀
no, máš zase tak o týden náskok, tak už se těším, až za 14 dní na mě plivneš ten těhu bacil a další týden budu těhu i já, jupíí 🙂
jdu trošku pracovat, ale nechce se mi, venku je tak nádherně...

vendulak
22. mar 2010

No Pavli pokud bych náhodou těhu byla, ale co buďme optimistky, když pak tedy budu fakt těhu 😀 tak plivnout nebudu moct ☹, jedeme na Velikonoce na chatu a prodloužíme si je dovolenou až do konce týdne do toho 11.4. Takže se tady ukážu nejspíš naposledy v pátek druhýho a pak až v tu neděli jedenáctýho nejdřív 🙂.
Ale věřím že ty to ani potřebovat nebudeš a obě prostě bude těhuuuu a tečka! 😀 A kdyžtak poprosíme o flusance zatím Estrellitu a Jerry 😀.

govinda
22. mar 2010

vendulak, tak držím palčeky 😵

shandy
22. mar 2010

ahojte bambulky 🙂
strouzi nelinka je naaadherna, aka baculka 😵 , no viem si predstavit, ako mas teraz fofry doma, ale ked uz budes mat zabehany rezim, tak verim, ze budes mat cas aj na nas 🙂 🙂, uzivajte si aj s manzom ten vas malicky vymodleny zazrak 😉
govi vitam ta, sa mi zda, ze som ta uz v nejakom fore niekde videla, ale nespomeniem si...TSH mas inak pekne, takze ak je to stitka, tak to budes mat rychlo upravene 🙂 , meformin sa dava pri inzulinovej rezistencii a jej podmienenemu PCO.
ja som doma chora, mam zapal prinosovych dutin, tak pekne poctivo lezim. nerada by som bola, aby sa mi to vratilo pred IVF.
len inak super napad, presunut nas sem 🙂
jo IVF mam naplanovane ak sa nic neudeje na maj. V CARe mi povedali, ze by bolo dobre dostat hodnotu TSH pod 2, takze asi este zvysime, ked je na to cas...
jerry a estrell tehulky nase, ako sa mame? coskoro vas caka NT skrining, co? tak drzim palceky.
vendy citam, ze IUI len tak tak, tak drzim palce, nech sa zadarilo a pavlis som zvedava na tvoje foliky a kedy bude druhe IUI.
pozdravujem aj ostatne snazilky, tehulky a maminky 😵

govinda
22. mar 2010

shandy, no popravde som už z toho môjho organizmu totálne zblbnutá. Zatiaľ som teda na Euthyroxe a uvidíme. Lekárka určite vie, čo robí, nie? 😀

shandy
22. mar 2010

govi rada by som s tebou suhlasila, co sa lekarky tyka, ale to by som ti musela klamat. ale je dobre, ze skusa 🙂 , nastastie su aj lekari, ktori dodrziavaju prisahu, ale su aj taki zial, ktori by mali vratit diplom. ja uz svoje diagnozy radsej konzultujem s viacerymi ak som na pochybach a ak je moznost. ale tym euthyroxom sa urcite nic nepokazi, treba vyckat, co sa bude diat...inak si mala aj nejake priznaky znizenej fukncie SZ?

govinda
22. mar 2010

shandy, no ja som mala jedného endokrinológa, ktorý tvrdil, že z jeho hľadiska je všetko v najlepšom poriadku a už mi to šlo na nervy, že výsledky nie sú ok a on stále tvrdí, že je to v poriadku. Tak som na rôzne odporúčania zmenila endokrinologičku a táto terajšia má veľmi dobré referencie a apsoň niečo so mnou robí 🙂

leamax
22. mar 2010

ahojte 🙂
govinda a ake mas to TSH? sa mi nechce hladat dozadu 😀

jerrymona
22. mar 2010

vendu, dufam, ze sa ti to tentokrat podari. 😵

shandy, tak ja sa mam ok. aj ked mam teraz zas akusi nadchu. no prave po dovolenke...zeby nasledovala marodka? 😀
a kuk album. sfotila som moje bruseno. prosim ta pozri si moje v 10tt a estrellitino v 11tt. to je rozdiel ze? asi je estrellita sportovkyna. to su svaly. ja mam len spek. 😀

leamax
22. mar 2010

ahoj jerry. idem si aj ja kuknut ten tvoj spek 😉 😀

leamax
22. mar 2010

no tak bodaj by som ja mala taky spek 🙂 ved kazda ste ina, tak nemozte mat rovnake bruska 😉 hlavne, ze sa v nich mimka maju dobre.

jerrymona
22. mar 2010

lea, tak v mojom speku je babätku teplucko a mäkkucko a ma vela miesta. u estrellity sa babo musi troska tlacit. 😀 😀 ale nie, len sranda. ona ma este urcite predbehne. 🙂

lusye
22. mar 2010

strouzku, moc a moc gratuluji ke krásné holčičce, přeji hlavně ZDRAVÍČKO!!! 😵 😵 😵

estrellita
22. mar 2010

jerry, ja se nemuzu kouknout na tvoje fotky ☹ to chci teda ten tvuj spek videt, urcite neni takovy, jak rikas 😀

estrellita
22. mar 2010

jerry: no u me se tlaci ven 😀 😀 ja si taky myslim, ze se jeste budu divit, kam poroste 😀

jerrymona
22. mar 2010

estrellita, ako to, ze sa ti nedaju pozriet moje fotky? klikni si na fotoalbum alebo na fotku. neviem preco to nefunguje.

simasla
22. mar 2010

Ahoj holky, tak jsem doma, omlouvám se, že jsem nedala vědět, ale v práci jsem vůbec nestíhala. Tak výsledek takový - sliznice krásně narostlá a na pravém vaječníku folikul 23mm a na levém 22 mm. Což je paráda.. ale teď ten gól. S miláčkem jsme naposledy snažilkovali v pátek a pak jsme se viděli jen sem tam, takže na to nebyl čas a dneska? zrovna když nejspíš prasknou tak je na 24 hodinovce v práci - přijede zítra ráno.. no tak to zítra ráno ještě zkusíme, ale myslím, že už bude pozdě... co vy myslíte. Jinak mě celkem překvapil tím, že už je nějaká volná tekutina za dělohou, ale dnešní teplota ráno byla jako normálně 36,6 - tak nevím.. nicméně mám dál měřit - když se udrží déle jak 2 dny teplota nahoře mám přijít a vezme mi krev na progesteron, jestli ho produkuji dost a když se s teplotou nic nestane a nedostanu do 14 dnů menstruaci, tak mám přijít také.. prý kdyby nepraskly mohla by se vytvořit cysta.
Tak mám z toho všeho smíšené pocity a teď se jdu podívat, co vy? dneska - hlavně co vendulka...

govinda
22. mar 2010

lea, tsh mám 2

estrellita
22. mar 2010

jerry: tak uz vimj, vsem, co pisete slovensky, se mi neukazuje napravo fotoblog, ale rpes tvoji fotku se tam dostanu.................a mooooooooooooc zavidim ten pupek, ja uz chci takyyyyyyyyy, aby byl videt 😀

simas: tak snad to rano jeste stihnete 🙂 u kazdeho praskaji myslim v trochu jine velikosti. tak drzim palce, at si hezky pockaji na pritele 🙂

simasla
22. mar 2010

jerry - jaký špek, máš krásné bříško
vendulko - no tak IUI proběhlo.. třeba uvidíte a jestli byla ovulka včera, tak jsi říkala, že v sobotu jste snažilkovali, ne?
tak tam na to vajíčko třeba spermijky počaly 🙂
govi - TSH máš krásné 🙂

simasla
22. mar 2010

estrell - no hlavně aby praskly - mám i tak radost.. že dorostly.. ale to víš.. chci víc.. chci plodit 😀

govinda
22. mar 2010

estrell,neboj, aj tebe porastie bruško. A potom nám všetkým ostatným 🙂

shandy
22. mar 2010

govi tak to je mi luto, ze aj ty si mala taku blbu skusenost. tak ale hlavne je, ze uz je to na dobrej ceste 😵
jerry aky spek, krasne brusko mas 😵 😵
aj my chcemeeeee 🙂
simi a nemoze byt, ze jeden praskol a dalsie este cakaju?

govinda
22. mar 2010

shandy, no tak teraz som rada, že som sa dostala k inej lekárke, ktorá niečo rieši 🙂 . A dúfam, že sa čoskoro zaguľatím 😀

leamax
22. mar 2010

govi, to mas krasne tsh. ja mam 3,53, takze ja musim este upravovat. tak ale snad je to na dobrej ceste 😵

shandy
22. mar 2010

jasne govi, v to tu vsetky verime do jednej 🙂 🙂
estrell aj ty mas pekne malinke brusino. neboj, ono ti to zrazu vyhupne. mas podobnu postavu ako moja kolegyna. ta tam tiez nic nemala ta teraz je v 13 tt a zo dna na den sa jej objavilo brusino 😉 😵 😵 , uz ju v robote vsetci odhalili 😀

govinda
22. mar 2010

a aké vlastne má byť to TSH?
kočky, poznáte nejakú stránku, kde si viem pozrieť normohodnoty všetkých tých hormónov, inzulínu a spol.?