Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

estrellita
7. apr 2010

holky, co vendul, vite o ni neco?

jerry, super, gratuluju 🙂 no ja jdu 4. kvetna 🙂

strouzek
7. apr 2010

ahojky o vendulce nic nevím buď nemá čas nebo náladu na koníka dáme jí ještě čas kdyžtak jí pak napíšu smsku 😉

marti84
7. apr 2010

strouzi a nepamatujes si kdy rikala ze se vraci z te chaty? ja nevim jestli ne nahodou az dneska...

strouzek
7. apr 2010

tak to už nevím no možný to je že je ještě na chatě i když mě se zdá že se měla vracet dřív.

marti84
7. apr 2010

vendulak (snaží se) - 1. dub v 08:57

Jo ale kdyžtak o tom nedělním testu vás už nebudu moct informovat. Psala jsem že v pátek odjíždíme na chatu na týden volastně i s tím pátkem na 10 dní

takze na infosky si jeste pockame ☹

shandy
7. apr 2010

ahojte bambulky 🙂
veru, co je s tou vendy, aj mne sa zda, ze uz mala byt spat... 😒
jerry gratulujeeeeeeeem 😵 😵 😵
strouzi to je super, ze to prezil v zdravi kocur aj vy 😀 😀
no s tou pracou ani mi nehovor, tu vobec nehrozi nejake drbani teraz, som rada, ze vas v rychlosti precitam a aspon volaco napisem 😉
cakam na mrchu a ta ako naschval nechodi.... 😠 😠 , posledny cyklus pred stimulkou a takto mi to musi blbnut zrovna teraz...., budem musiet napisat do CAR-u ked sa omeska o viac dni, ze kedy mam zacat brat ten norethisteron...

shandy
7. apr 2010

jaaaaaj aha, no pravdu mas marti, tak to sa este nacakame....ufffff 🙂

estrellita
7. apr 2010

marti: ty jsi spion, diky za info 🙂

shandy
7. apr 2010

estrell ty mas akuuuu sexi foto 😉

strouzek
7. apr 2010

marti díky za info, to je dobře že je vendulka jen na chatě už jsem se bála že jí přemohla depka a nechce k nám chodit

shandy to tak bývá, moje kamarádka když má normální měsíc tak přijde mrcha jak hodinka a pokaždý když jde na ivf další cyklus tak jí to začne blbnout a mrcha je opožděná

simasla
7. apr 2010

Ahoj holky 🙂 tak jsem byla dnes na krvi u pana Dr. - zítra budou výsledky HCG - prý podle nich uvidíme, kdy půjdu na UZV... jo a blokli mi účet na FF - pomáhala jsem jedné holce ze slovenska, co neumí anglicky se setupem FF a tak jsem se přihlásila pod ní na její účet a oni mi normálně zablokovali účet :(

strouzek
7. apr 2010

simi tak na zítra držím pěsti, podle mě utz ukáže něco až tak za týden i víc dřív určo ne 😉 já jsem měla úplně silné čárky a šla jsem k dr. asi týden po jejich najití a řekli mi že je brzo
každopádně nad zablokovaným grafem nesmutni, však už by ti byl stejně k ničemu těhulo 😀

simasla
7. apr 2010

já si myslím, že tak za 14 dní půjdu na UZV - no jsem zvědavá na tu krev.. a dneska jsem dělala jiný test - co ukazuje plus a mínus a mám tam pěkné plus 🙂

estrellita
7. apr 2010

ja jsem byla dneska rano na krvi a zitra cekam vysledky, tak doufam, ze to bude OK 🙂

sim: pockej, jako ze jsi se ze svehopocitace prihlasila na jiny ucet a oni ti to blokli? vzdyt ale nekdo se u tebe muze podivat na svuj ucet a pak ti ho kuvli stejne IP adrese taky bloknou? to je divny

nejlepsi je jit na UTZ az tak 3 tydny po pozitivnim testu 😉 ale uvidis, kdy si te pozve 🙂

carrie84
7. apr 2010

Tak vidim, ze je nas tu dnes prevazna vacsina "darcov krvi" 🙂
Ale ja som bola na tehu cukrovku, nie na stitku. Som zvedava na vysledky, to zas bude nieco 😀
Este stale mam prikazane lezat - no nic moc predstava - sa mi vobec nechce 😒 A ked si predstavim, kolko veci potrebujem nakupit .... no konecna!

Simi, zajtra budem drzat paste, ale asi je este vazne skoro na utz 😉

shandy
7. apr 2010

strouzi no to jo, to je zakon schvalnosti, tak som zvedava, kedy sa jej uraci. prave, ze ja mam kvoli tomu ten norethisteron, ale mam ho brat az koncom tohto cykla, aby sme nacasovali mrchu, aby nemeskala. no ale ked som nedostala tuto este pred 😀 , no bordel....
simi tak zajtra chceme, pekne vysoke cislo HCG 😉 a na ten FF uz kasli, uz ho snad nebudes potrebovat 😉
carrie, tak pekne lezkaj a oddychuj 🙂
ja mam dnes volat na hematologiu, ci uz mam vysledky krvi, tak aspon takto prispejem svojou kvapkou (krvi) 😀 😀

shandy
7. apr 2010

baby myslim, ze oni to blokuju vtedy ak vytvaras dalsie konto na tom istom kompe. lebo ja vyplnam kamoske FF a mna to nebloklo... 😅 , ale vytvorit mi jej ucet novy neslo, to som musela urobit na inom kompe doma, kde som este ucet na FF neotvarala...

strouzek
7. apr 2010

to jo dneska měli laborky žně 😀

a plánuješ simi jít i ke štítkaři? já jsem tam šla hned po najití //

carie držím pěsti aby si těhucukrajdu neměla, páč je to fakt hnus,sice člověk nepřibere ale zato je to někdy nadlidský úkol udržet těhuchutě na uzdě a jíst jen suchý rohlíky s bílým jogurtem. 😝 mě cukrovkářkou dietu cpali i po porodu v nemocnici a to už jsem byla fakt nasra.a 🙄 😀

strouzek
7. apr 2010

shandy no jo když jí potřebuješ tak si mrcha naschvál mešká a když jí nechceš tak si přijde včas co? jj znám to dobře já teda na stimulku nikdy nečekala ale když jsem potřebovala mrchu kvůli dovolené nebo operaci tak spoždění i týden a před štítkou jsem musela jít na injekci aby mrcha přišla jinak by se musela operace odložit. prostě zákon schválnosti.

strouzek
7. apr 2010

jéé teď nám přišel přeplatek za inkaso to je snad poprvý za dobu co tu bydlíme vždycky jsme dopláceli loni 5 tis. tak jsem ráda páč teď bych na nedoplatky neměla prašule. mateřská mešká, porodné ještě nedorazilo no děs. hlavně že mám kojopodprdy za skoro litr které jsou mi na prd 😀

simasla
7. apr 2010

strouži - ke štítkaři nepůjdu bo ho nemám, přece víš, že k vám vlastně ani nepatřím, ale tak nějak jsem vám zbyla - já měla tsh 1,15 🙂, když mi dělal Dr. na gyndě HP.
na FF asi kašlu.. ale napsala jsem jim.. jak to bylo, tak uvidíme 🙂

pavlisa
7. apr 2010

shandy, nejsi sama, vysadila jsem Utrouš a nechce mi ta mrcha přijít a nechce..a já už se těším na další IUI, tak šup, ať už přijde 🙂

vy už máte všechny fotku, no tak to já se taky pokusím nějakou vyhrabat 😉

shandy
7. apr 2010

veru, simi ju tak nejak s nami zostala 😀 , este ze je tehu, lebo by urcite nejaku tu stitkovu chorobu od nas chytila 😀 😀
pavlis a kedy si vysadila utros? tak budeme cakat spolu... 😀 😀 , no u mna to nevyzera ani dnes, zeby prisla....ch joooo....
pavlis, dobre si hrabala 😉

pavlisa
7. apr 2010

já měla poslední v pondělí večer, minule už jsem to hned následující den ráno, když jsem si nevzala další dávku večer, dostala a teď se jen trápím a čekám. Je mi špatně, bolí mě břicho a nic 😠

už jsem si nakoupila kontryhel, abych ho pořádně popíjela do ovu, kvůli sliznici, minule jsem ji měla po Clostylu nízkou ☹
tak teď to hodlám pojistit.
Jó a taky budu pít to červené víno, jak jste tady psali 🙂 🙂 to se mi zamlouvá, taková medicína 🙂

shandy
7. apr 2010

pavlis, tak to by mohla coskoro dorazit teda....no ja nechapem, ja som mala posledne 2 cykly krasne 28-dnove a fcul toto, podvedomie asi robi divy 😀 😀
ano ano, na to cervene sa uz aj ja chystam, len keby ta mrcha dosla 😀

pavlisa
7. apr 2010

to už si klidně dneska vínko dej, uvolníš se a mrcha přijde hned 😉

a co to budeš brát za lék- noro cosi..jéé, jak si to psala..na co to přesně je?

shandy
7. apr 2010

no to ja prave musim cez vikend vyskusat, lebo minule mi z vina bolo dost zle a to dvakrat po sebe, tak to musim po dlhsej abstinencii vyskusat, ze co moj zaludok na to 🙂
norethisteron je na nacasovanie mrchy 🙂 . prave preto, ze babam pre stimulkou zvykne zo stresu meskat, tak sa toto berie 10 dni a potom sa to vysadi a do niekolkych dni by mala prist mrcha. vraj to aj pomoze tomu, aby sa maternica dobre vycistila...

pavlisa
7. apr 2010

to víš, musím si to zjistit, protože nás určitě po 3IUI pošlou na IVF, tak až mi řeknou: jo, to vám nasadíme napřed nore..cosi, tak už budu vědět 😉

mě ta mrška taky asi protestuje z toho, že už chci, aby přišla..je mi neskutečně špatně od žaludku, všechny hnusné pachy okolo rozdýchávám, to je asi ještě z té střevní chřipky z víkendu. Aha, taky možná proto mám zpoždění!

simasla
7. apr 2010

pavlis a nemohlo se IUI povést???? zkoušela jsi těhu test???

strouzek
7. apr 2010

simi aha jo vlastně jo zapoměla jsem no ale i tak bych si nechala štítku zkontrolovat teď v těhu protože těhu rozhází hormony často i zdravím holkám 😉

jéé no co to vidím už tu nejsou jen kreslené holčičky už tu jsou fotky samých koček 😵