Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

strouzek
30. mar 2010

vendul jj konečně, ona je naštěstí klidná že i když má bolení tak nebrečí takže jen ležela koukala a kroutila se ale mě jí bylo hrozně líto bobka jaký má boleníčko a nemůžu jí pomoct takže jsem nakonec oslavovala i to hovínkový nadělení jako dárek z nebes protože se jí ulevilo 😵

vendulak
30. mar 2010

Jé holky když jste u toho neposkvrněnýho početí tak sem si vzpoměla že loni nebo už možná předloni jsem párkrát v bedně měla puštěný u vaření takovej seriál, asi telenovelu, ve kterej nějaká 17náctka šla na gyndu ale vyměnili tam karty a jakože jí poslali na umělý místo na klasickou prohlídku, asi jako na iUI. No a co? Otěhotněla. A byla panna 😀. To byla taková blbost že jsem donutila příťu spravit rádio, abych mohla poslouchat to 😀. (nerada mám při práci ticho)

pavlisa
30. mar 2010

jasně, bufáč je taky dobrej 😉 vaření ožel, ale koníka ne prosíííím 🙂

na vendul už to přichází, je ji blivněěěě 😵 😵 😵

heli, kamarádka, která nemohla otěhotnět si dala pauzičku od snažení, protože dlouho sháněla práci a pak ji konečně sehnala ..no a jak jinak, po pár měsících je těhu 😉

pavlisa
30. mar 2010

vendul, to je dobrý s tou telenovelou...počkej, není to ten nový seriál Zázraky života (nebo jak se to jmenuje - omluva všem fanynkám) na Primě???? 😀

vendulak
30. mar 2010

Pavli už né, už sem to zajedla čokoládou 😀. Dobrou Studentskou pečetí třešňovou 😀.

Já myslím že bufáč je taky dobrej. Všechno je dobrý co nedá práci 😀. My byli na moje narozeniny v KFC a já bych tam teď nejradši chodila každej den! 😀 Ale ne Vendulo, fuj je to! 😎

Pavli no jo, to tak bývá s tou prací. I když já znám holku co chodila normál do práce, a nemohla otěhotnět asi 5 let, pak otěhotněla, ale měla těhu hodně rizikový tak z práce odešla na rizikový, což se jejímu šéfovi nelíbilo a když někdy nesla do práce nějaký papíry tak na ní byl i dost hnusnej a přál jí ať o miminko přijde. A přišla. Ale pak tedy z práce odešla a byla doma, novou hned najít nemohla. A na to těhotenství první v té práci čekala tich 5 let a na druhé když byla doma, tak asi jen ty povinné 3 měsíce pauzy po potratu. No osudy jsou různé...ale hlavní jsou ty dobré konce 🙂.

helisek84
30. mar 2010

Vendy, jo, já si plánování zatrhla, takže se necháme překvapit! Ale dala jsem si prá cílů, první už mám za sebou, tak teď jdu na druhý 😉

Strouži, pr.el si dělej z plastelíny 😀 Při těch dvojčatech možná nebudu ani stíhat sledovat ty letáky 😀

vendulak
30. mar 2010

Pavli nééé! To to nebylo! 😀 Ty Zázraky života na Primě jsou nové, ne? Já viděla první díl a řekla jsem si "neskutečná blbost už nikdy ne!" a víc už jsem na to nekoukala 🙂. Ale počkej tak já schválně zkusím mrknout co to bylo...nějakej zázrak v názvu taky myslím byl 😀.

strouzek
30. mar 2010

vendul sakra to bylo drama škoda že tu telenovelu už nedávaj 😀
pavli co máš proti zázrakům života??mě se ten seriál líbí, no rozhodně víc jak Růžovka 😝

jj tak to bývá, když se těhu nejméně hodí tak přijde hned, já až jsem si vyřešila práci a vypadalo to konečně na lepší pozici a prašule, koupila kolečkový brusle že začnu hubnout a skoro koupila dovolenou k moři tak jsem našla //

vendulak
30. mar 2010

Pavli bylo to myslím tohle http://www.latin.cz/uvod/odkazy/telenovely/juan... 😀 I když ta ženská na tom obrázku mi povědomá není. Ale když klikneš na ten příběh tak tam je přesně to na co sem si při tom vašem "neposkvrněném početí" vzpoměla 😀

estrellita
30. mar 2010

tak doslo uz i na shandy 😅

strouzek
30. mar 2010

jůů KFC tak bych taky chodila nejradši každej den, teď jsem měla 9 měs. mekáčovokfcéčkovou pauzu páč jsem se bála nějakých potvůrek z nedovařenýho masa ale teď už mě nic nezastaví. 😵 nejvíc miluju porci kuřátka s kaší 😵 No ale uvařit bych asi měla abysme nejedli jen ty bufáčové blafy ale až jindy, dneska to zalepíme bufáček a zítra jdu k našim vysomrovat oběd 😎

hele vám se zázraky života nelíbí jo? mě jo a manžovi taky, jsme divní 😅

strouzek
30. mar 2010

jéé to si pamatuju na tu telenovelu na to koukala moje máti, to víte důchodkyně ta zvládne koukat na všecko 😀

strouzek
30. mar 2010

jj shandy je už taky kreslená holčička 😀

vendulak
30. mar 2010

Strouži možná to bude tím, že vy jste se do Centra asistované reprodukce v podstatě nedostali. A to v tom seriálu jde úplně mimo skutečnost 😒. Je tam strašný prostředí a navíc spousty nesmyslů. Mě přišlo že to tvůrci uvařili skoro z vody dost narychlo a pořádně ani neví o čem to točí 😒. Ale abych na to nebyla jen ošklivá tak já vidím jako plus že se prostě mezi lidi dostane tahle tématika. Do dneška to bylo takové menší tabu, moc se o tom nemluvilo a když jo tak "neplodnost" všichni chápali jen jako neschopnost ženský (málokdy se svalí vina na chlapa), takhle aspoň lidem osvětlí že tohle je v dnešní době prostě realita, že přibývá hrozně neplodných párů.

Jo tak kaši bramborovou mě by zrvna ani nenapadlo si dát. Já miluju kyblík pro dva 😀.

vendulak
30. mar 2010

Týýýý jo! Tak na Shandy už taky fakt došlo 😀. A já si myslela že tu má protekci 😀.
Ale holky jako...koukejte si tam něco dát ať nevypadáte všechny stejně! 😀

helisek84
30. mar 2010

pavli a ty si ze mě taky nedělej legrác, já se rozhodla, že budu pracovat jako ďas, postavíme domeček, zasadíme strom a zplodíme fotbalovou jedenáctku 😀

strouzek
30. mar 2010

no tak to je pravda to jsemsi taky říkala že je to trošku mimo realitu ten seriál ale to samé i Růžovka ale hold když není večer na co koukat tak i taková kravina se hodí 😉 ale máš pravdu ty když to zažíváš na vlastní kůži to bereš jinak, my máme jediný zážitek z Caru ze spermiogramu hned po tom se podařila Neluš tak jediný co manža říkal že jim tam nechal ty horší a to zázračné semínko si nechal na doma 😀

Heli jj fotbalovou jedenáctku, to jsem si taky říkala jak budu plodit o 106 a teď? nikdy více Nelouš bude jedináček, porod nikdy více, nejsem sebevrah 😎

helisek84
30. mar 2010

strouži, tak jedenáctka to nebude, ale drahý je fotbalista, tak to budou aspoň dva obránci 😀 u mě vychází dvojčata na 75% a u něj je ten předpoklad taky tak nějak 😀 takže já doufám, že se tomu nevyhnu. asi jsem magor, ale já bych je fakt chtěla 😅

vendulak
30. mar 2010

Strouži já myslím že až ta bolest nebude tak čerstvá tak si to ještě rozmyslíš 🙂.Aź ti bude připadat že Nelinka roste jako z vody a je sama. Nebo až bude vzteklá a bude si chtít všechno vydupat 😀, tak si třeba řeknete že by to sourozence přece jen chtělo 😀.
No já tuto zkušenost za sebou ještě nemám, ale jsem si jistá že ať by bolest byla jakákoliv tak děti chci nejmíň dvě 🙂.

Heli jakože máte dvojčátka v rodině? My sice ne, ale jelikož beru Clostík tak možnost jich tu taky je. Já bych je brala všemi deseti. Prostě mě je úplně jedno jestli dvě najednou, nebo jedno první, jestli holka nebo kluk. Jen dej Bože, aby to bylo co nejdřív... 😵

helisek84
30. mar 2010

Vendy, já si myslím, že bude podruhé těhotná ještě dřív jak my 😀

Já už dvojčata čekala, ale jak jsem psala, tak v 6. měsíci to nedopadlo...a oba to máme v rodině a nikde se to zatím neprojevilo.

vendulak
30. mar 2010

Heli promiň to jsem nevěděla, to je mi moc líto ☹. Tím spíš držím moc všechny palce co mám, ať se tělo co nejdřív zotaví po operaci a vy se tich vašich miminek brzy dočkáte! 😉

helisek84
30. mar 2010

Vendy, to se neomlouvej, je to dva roky zpátky a i když jsem byla v té době z toho na mašli, tak jsem se s tím poprala, srovnala a naučila žít. Rok na to jsem se rozvedla a bylo vymalováno. Teď mám úžasného chlapa, po operaci, měním práci, budu se k němu stěhovat...máme sny, plány...Hrozně mi to změnilo všechno život, ale jenom k lepšímu 😉 A děkuju 😉
Taky držím pěstičky, ať IUI je pozitivní...kamarádce právě druhé vyšlo, tak to s ní teď prožívám 😉

helisek84
30. mar 2010

Objednala jsem si menstruační kalíšek, já to říkám, že letošek je plný změn 😀

shandy
30. mar 2010

tak pozeram, ze uz aj na mna doslo? cooo? 😀 😀 😀
nevadi, ja rada splyniem z davom 😀 😝
strouzi tak to sa tesim, ze nelinka sa tej bolesti pekne zbavila a spravnym sposobom 😉
baby teda ten serial na prime je fakt riadna kravina, ja som len krutila hlavou, ze co je za stupiditu... 🙄

pavlisa
30. mar 2010

Heli, mohla za to ta štítka?
Nicméně, kariéru si fakt neplánuj, mrkni spíš na kojenecké věci 😉

vendul, nic proti těm Zázrakům, já moc seriály nesleduju, teda ty české, tak tomu moc nerozumím.. 😉
ale pamatuju si, že moje babička sledovala kdysi nějaký mexický seriál a pořád mi říkala: "Víš, tam je jeden doktor, ten by se k tobě tááák hodil" 🙂

jinak ..jasně, že dvě děti, nebo víc, protože já jsem strašně ráda, že mám bráchu. To je dobrý.. to jsem celá já ...nemám ještě ani jedno a už plánuju velkou rodinu..

shandy
30. mar 2010

ale ja nejaku fotku najdem speci pre vendy, len dnes to asi uz nestihnem...nech nie sme uplne rovnake, ze jo? 😀

vendulak
30. mar 2010

Heli to zní moc optimisticky 🙂.
Tý jo menstruační kalíšek? 😕 Já o nich kdysi taky něco četla, ale přišlo mi to docela nepraktický, už si to přesně nepamatuju, ale myslím že sem nechápala jak by se to s nima provádělo jinde než doma 😀. No zatím jsem spokojená s tampony 😀. I když nejradši bych teď 9 měsíců nepotřebovala nic takového 😀. Ale slyšela jsem že pomohli hodně holkám co třeba trpěli na mykózy 😉.

pavlisa
30. mar 2010

jéé, objevila se nám tady další usměvává holčička, ahoj shandy.. hezký vlasy 😀 😀

menstruační kalíšek je super, napřed jsem se trochu zdráhala, ale nemůžu si to vynachválit.

tyjovka, tak to já se na ten seriál asi mrknu. Jo, já se dívám na Přešlapy, takže kecám, že nesleduju české 🙂 je fakt, že nepravidelně, ale když to stihnu, mám radost.

vendulak
30. mar 2010

Jééé Shandy ty si na mě tak hodná, že kvůli mě si tam nějakou fotku dáš 😀 😀 😀.
A přesně já u toho seriálu taky kroutila hlavou a nechápala co je to za stupiditu a to i příťa a to sem koukala 😀.

Pavli já taky seriály nesleduju. Už ani nemám televizi v kuchyni takže už ani u vaření 😀. Jediný co sledujeme je občas s příťou Smallville. A nebo si radši prostě stáhneme nějaký filmík. Teď sem chtěla Morganovi, ale počkám si až budou v češtině 😀. Nějak sem už s titulkama zlenivěla (no jako samotný titulky mi nevadí, ale vadí mi že na ně nevidím a musím mít brejle 😀 ).
A jo babičky...moje taky zkoukla snad všechny telenoveli co dávali 😀.
Pavli a já taky nemám ještě ani jedno a už bych chtěla velkou rodinu! Sice moje ségra to je případ pro seřezání největšího kalibru. Ale já jsem rozhodnutá že nikdy nechci dělat mezi dětmi rozdíly jako dělali naši. Ona byla prostě malá a jí se vždycky všechno věřilo. A proto jsme od sebe asi ztratili cestu. Ale chtěla bych aby moje děti měli sourozence a měli v sobě jednou oporu, a aby se necítili prostě tak sami. A jako malý si měli s kým hrát a nebyli to jen klasičtí rozmazlení jedináčci. Příťa má bratranečka jsou mu 4 roky a taky v podstatě jedináček a já ho miluju moc, je to kouzelnej kluk. Ale fakt je vidět že je jedináček a je rozmazlenej ☹.

vendulak
30. mar 2010

Tak od Přžešlapů mě odradilo už jen to co jsem viděla v ukázkách 😀.
Pavli ty seš taky kalíškovka? 😕 No tédy holky! Tak jestli tohle IUI neklapne (ale ono klapne na co skromnost 😀) tak se po nich taky zase asi podívám, když je tak chválíte 🙂.
No nic ženy...loučím se, jdu si lehnout ke Kroku za krokem. A pak že nesleduju seriály, co? 😀 Né na tohle jsem si zvykla koukat posledních pár dní po tom co zavedu Utroš 😀.