Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

simasla
11. jan 2010

tak si to krásně užijte - mě se to teda moc, moc líbilo a na 3Déčko si dejte max. 5. řadu - nejlepší je být tak mezi 3-5. řadou 🙂 i když na efekty jako v 3D byl lepší horor - Nezvratný osud 4 - to jsem sebou občas cukala celá - ale i tak Avatar je krásný film 🙂

vendulak
11. jan 2010

Jé tak to my už máme nějakou docela vysokou řadu. No zkusím se podívat jestli není ještě nějaký místo níž a nějak to ošéfovat 🙂 , ale když ne tak neva, určitě to bude hezké i tak 🙂 .
Moc dík Simi 😉 .

vendulak
11. jan 2010

Simi tak jsem nám rezervovala vstupenky ještě na příťovo jméno (první jsou na mé) ve 4. řadě. Ale nevím moc se mi to nezdá, ještě nikdy jsem v kině neseděla takhle nízko 😕

vendulak
11. jan 2010

A koukala jsem že i dole není ještě plno zatímco nahoře je už úplně obsazeno 😕 (ono tam bude dneska asi hodně lidí, protože normálně stojí 3D 174,- + 15,- 3D poplatek a v pondělí je to za 134,- + 15,-).

simasla
11. jan 2010

vážně vendulko - na 3D - je lepší nižší řada, vychutnáš si víc ten efekt 🙂
A to my jezdíme do kina do Prahy doLádví - tam jsou dokonce každé úterý jen za Kč89,-/os. - říkají tomu vysmáté úterý a řekla bych že mají pravdu - je to totiž super cena.

vendulak
11. jan 2010

Tý jo Simi tak to je fakt nádherná cena! A navíc v Praze! To docela čumím 😨 A v Plzni za to chtějí takový těžký prachy! No hrůza. 😒 My už v kině dlouho nebyli. Dřív jsme tam byli každou chvilku, protože přítel v bývalé práci dostával flexi pasy, tak jsme měli kino zadáča 😀. Ale už víc jak rok pracuje jinde, a od té doby jsme mockrát v kině nebyli 😒.
Tak jo tak my půjdeme dolů 🙂 , díky za radu, pak ti povím jak se nám líbilo 😉 .

lumcag
11. jan 2010

len ahoj, Nevím jestli si mě pamatuješ..........
Chodím i na portál Metoda L.Mojžíšové.........
Jen jsem ti chtěla říct, že já jsem byla na IUI i IVF, pak mě poslali na imuno, do lázní a až pak jsem podstoupila Mojžíšku. Však si to v albu přečti.

strouzek
11. jan 2010

ahoj holky konečně mě manža pustil k noťasu, pouštěl si na tom stáhnutej avatar 🙄

vendul no mě to přijde úplně stejně ty obrázky pú je veselejší ale ti druzí medvídci jsou něžnější

strouzek
11. jan 2010

holky já bych nešla na avatar ani kdyby byl zadáčo 😀 nemám ráda scifi filmy

kingstonka
11. jan 2010

strouzek ja taktiez... mozno ak by trval ovela kratsie tak by som sa obetovala kvoli manzelovi.. 🙂

strouzek
11. jan 2010

kingst já se minule objetovala u posledního dílu harryho potera a už nikdy. 3 hodiny v kině na totální kravině 😖

kingstonka
11. jan 2010

🙂

vendulak
12. jan 2010

Dobré ráno holky!
Strouži on je každý na něco jiného. My dali za včerejší výlet na Avatar 500,- jen to frklo! (šíleně drahý jídlo a pití tam 😒 ) a nevadí mi výjmečně že jsem ty peníze dala! 😀
Šli jsme dolů do té 4. řady jak nám poradila Síma. A bylo to úžasný!!! Byla jsem z toho hrozně nadšená!!! 😀 Hlavně ten hlavní herec na tom vozíčku byl i děsnej fešák 😀 😔 . No a přítel ten z toho byl úplně unešenej mnohem víc ještě než já 🙂 , takže já jsem fakt ráda, že jsme šli 🙂 .
A tedy Strouži já bych manžu radši poslala do kina, ono to hodně dělalo to 3D provedení, to jak to bylo krásný 😉 .
Strouži tak já mám ráda i Harryho 😀 . Hodně si ho spojuju (asi podle 1.dílu) s Vánocema takže jsem teď o Vánocích shlédli 1., 3., 5. a 6. díl 😀 .

strouzek
12. jan 2010

ahoj holky

vendul tak hlavně že se vám to líbilo. manža se mě ani na kino nezeptal, asi věděl odpověď 😀 prostě si sedl k počítači se sluchátkama a furt u toho hýkal a funěl tak jsem za ním šla na jakou pitomost se to zase dívá že to tak prožívá a on že avatar. byl z tohocelej hotovej prej úžasný film. no nevím teda to si radši pustím Účastníky zájezdu nebo foresta gumpa moje milované filmy. Harryho no ne že bych ho milovala ale dá se na to koukat ale jen na ty první díly, ten poslední byl moc strašidelnej, pořád ve tmě, i manža který je zvyklý dívat se na lecos byl z toho otrávenej a je fakt že v tom kině když byla přestávka tak po přestávce se nevrátilo tak 15% lidí takže asi jsem nebyla jediná komu se ten film nezdál.

s.petulka
12. jan 2010

Ahojky holky jsem v 7tt těhu a zjistili mi z krve že mám sníženou funkci štítné žlázy TSH6.Jsem obědnaná k doktorce na vyšetření.Jsem s toho docela špatná mužu mít nemocné miminko?

shandy
12. jan 2010

ahote koceny, co nove? 🙂
tak pozeram, ze vcera sme oprali a dnes uz je cas aj na zabavu - kino 😀 😀 😝
lumcag aj s.petulka gratulujem k tehu 🙂
lumcag tebe ako zistili ze mas priskripnute tie upony? 😕
s. petulka, neboj, kedze sa to podchytilo na uplnom zaciatku, zacnu ta hned liecit hormonami, takze by vsetko malo byt ok. myslim, ze nemocne miminko ti nehrozi, zbytocne sa nestrachuj, teraz potrebujes byt v klude, aj to ti na tu stitnu pomoze 🙂

strouzek
12. jan 2010

petulko nemocné určo nebude, spíš v tom 1. trimu se hlídá aby to nezpůsobilo potrat ale jestli se bojíš těch keců o tom že mimčo bude dementní jak se všude píše ehm no nevím mě dr. řekl že to bylo tak snad za války protože nebyl jod nikde ani v soli ale teď se to nestává ovšem hlídat se to musí. 😉 neboj bude to dobrý

vendulak
12. jan 2010

Jo Strouži mě se ten poslední taky moc nelíbil. Hlavně proto že já předem četla i knížky, a chápu že do filmu se všechno vejít nemůže, ale prostě hodně podstatné věci mi tam chyběli. A že to bylo ponuré...no bylo, ale to k tomu tak nějak patřilo. Taky mám nejradši první a třetí díl 😀 .
Jé tak to je dobře, že se to manžovi líbilo i bez 3D 😉 .
s.petulko...já sem tady v tom nová tak snad poradí spíš ostatní holky. Držím palce, ať je všechno O.K. 😉

vendulak
12. jan 2010

Holky jakpak to že tady nikdo není? 😕
Ani Jerry včera nepřišla říct jak dopadli ☹ .
Mě je tedy dneska hrozně, sem tu zase jako hromádka neštěstí 😢 , pořád tu dneska jen brečím a brečím a máme doma strašnej bordel a spoustu práce, prádlo, jídlo pro nás, pro pejska, a já nejsem schopná udělat vůbec nic 😢. Připadám si tak neschopná, nemám práci, nemáme dítě 😢 😢 😢 😢 😢 😢

carrie84
12. jan 2010

Vendulak - neboj, bude lepsie. Pradlo pocka, praca tiez, na jedlo si objednaj pizzu alebo len sprav chleba s maslom. Ked ti nie je dobre kasli na vsetko, najlepsie je sa poriadne vydepkovat, mne zaberalo, ked som zavolala kamoske alebo sa zahrabala do postele s knihou. Kazdy mame na krizu nieco ine. Alebo vypadni von aj so psikom. Ja som tiez bola doma bez prace a bez toho aby sa nam darilo babo - a pozri teraz - da sa, zaklad je nevzdavat to 😉

shandy
12. jan 2010

vendul, v klude sa vyplac a ako hovori carrie, kasli na upratovanie, daj si veget, pozri si oblubeny film alebo knihu. proste sa nic nestane, ked nebudes mat upratane a navarene jedlo. ja sice pracu mam vendul, ale vobec ma to tu uz nebavi. tiez by som najradsej odisla na matersku, keby to len slo 🙂 🙂
ja som mala na zaciatku tiez taketo stavy, ze je toho na mna strasne vela, vsetko sa na mna vali z kazdej strany. mala som strach, ze ma zavalia povinnosti. a z kazdej blbosti som si robila starosti. fakt najlepsie je sa na to vyprdnut a proste si oddychnut 🙂

strouzek
12. jan 2010

ahoj holky byla jsem ve městě a na kafe s mamkou. potřebovala jsem někomu zadepčit,mám dneska náladu taky pod psa jak vendul. klasický problém prašule, manža mi dneska oznámil že musí něco zaplatit a jde o dost peněz takže nebude na kuchyň se kterou jsem počítala. no fakt paráda.

do toho mi začli chybět lidi, štve mě to, celej den jsem doma sama, ven nemůžu nemám vycházky a když mám vycházky tak manža mi řekne že chce být doma že je unavenej z práce a většinou si lehne na gauč a zase spí takže jsem zase sama. ještě že mám vás holky tady se vykecám vydepkuju, jenomže manža to nechápe začal už rýpat že celý dny sedím u netu místo abych doma třeba uvařila nebo se mu věnovala, tak nevím co si jako představuje? americkou ženušku co bude mít doma super pořádek, bude stále usměvavá, super dokonale nalíčená, a že mubudu vyvařovat denně svíčkovou ? já vařím ale je fakt že takový ty rychlovky na pánvičku a někdy si zajdem na meníčko do restaurace ale řeknete za tu cenu neuvařím a je to pohodlenější hlavně když bydlíme asi 5 metrů od restaurace tak to využívám hodně jenže manža mi začal vyčítat že bych měla vařit domácí stravu atd. prostě najednou cojsem doma mám pocit že už nejsem ta soběstačná ženská co si na sebe vydělala, manža si mě najednou začal představovat za domácí puťku co nebude nikam chodit,bude se starat o děcka a denně bude vyvařovat 🙄

strouzek
12. jan 2010

každopádně vendul jak radí holky, zalézt pořádně se najíst a vydepčit se to je nejlepší já to hodlám taky dneska udělat. to že máš depky je jasný, já být bez práce doma a netěhu tak depkuju taky, člověk si prostě přijde k ničemu ale určitě k ničemu nejsi, je to prostě jenom blbý období, uvidíš že za chvíli bude práce i to mimčo 😉

jinak pořád myslím na jerry jak dopadli že ani nepřišla, snad dobře a jen nemá čas. ☹

jerrymona
12. jan 2010

ahojte babenky. mam na vas otazku. mm bol na spermiogram a dnes sme dostali vysledky.
len neviem, co to presne znamena, ci je ten spermiogram dost zly alebo to nie je az take hrozne. takze:

objem ejakulatu 7.5 ml (>2.0 ml)
ph hodnota 7.5 (7.2 - 8.0)
koncentracia L 10 mil/ml (>20)
celkovy pocet spermii 75mil (>40)
rychle spermie 15 (>25%)
pomale spermie 25 (>=50%)
pohybujucich sa na mieste 9
nepohyblive 51
vitalita L 54 (>75)
morfologia: idealna forma L 14 (>30)

prekladala som to z nemciny, dufam, ze sa da vsetkemu rozumiet. a v poznamkach som este nasla - hyperspermie a OAT-Syndrom (neviem co to znamena a ci sa to da prelozit).

mozete mi prosim vas k tomu nieco napisat? vobec sa v tom nevyznam. vdaka.

strouzek
12. jan 2010

ahoj jerry no hurá už jsme si říkali kde jseš a hlavně jak jste dopadli.
no teda já ti nevím, škoda že nemám tady ten náš papír ze spermia tam to bylo líp vysvětlené

strouzek
12. jan 2010

OAT spermie je vlastně Oligoasthenoteratozoospermia

jerrymona
12. jan 2010

babenky, troska som si vas tu precitala, teda spes preletela. sorry, nestiham 😅 . spominali ste ma, vdaka ze na mna tak myslite. 😉
vcera som sa neozvala preto, lebo sme vo velkom hm, hm, hm. no ked sme sa museli postit skoro 5 dni? 😅 chudak manzel, uz v nedelu vecer bol nepokojny... 😅 ale to asi aj kvoli tomu odberu.
a dnes sa mi zda, ako keby po tom vysledku chut unho pohasla. aj ked on si to neprizna. ☹ chlapi. 😖

strouzek a co je to ta oligoanieco? 😕 😕 😕 ale prosim o vysvetlenie po slovensky alebo cesky, este tak po nemecky, len nie po latinsky. 😀

strouzek
12. jan 2010

hm hm hm jo? to řekni rovnou že jste sexili jako život 😀 těhu navás aby vás roupy přešli 😀 s tím zklamáním no to víš já se toho taky bála že to chlap veme blbě oni jsou na svou plodnost hrozně hrdí a stačí blbost jedno selhání a nedej bože horší čísla ve spermiu a už je zle a blbě se s tím smiřují.

oligo je nemoc pošlu ti odkazy ju?

strouzek
12. jan 2010

jerry zkus ty manžovi výsledky hodit do nějaké diskuze k holkám na mužskou neplodnost určo ti řeknou přesně co a jak, jak by se to dalo léčit atd.