Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

vendulak
8. feb 2010

Holky vy jste toho napsali 😀 . Já jsem teď dorazila z Plzně úplně zmrzlá 🙂 . Ty jo mi uklouzlo auto na jednej vedlejší silnici do hlavní 😕 sem z toho měla úplně rozklepaný nohy, kdyby tam zrovna něco jelo tak bylo ve mě nebo já v něm 😕 , byla sem tak hrozně nasr... že tady tu silnici u nás nesolí a prostě neudržujou 😠 , je na ní snad 5 cm někde i mnohem víc ledu 🙄 .
Strouži no uvidíme. Já už se v to IUI i bojím doufat, ale vím že až to bude a bude mět přijít mrcha tak budu zase složená ☹ . No ale teď tam zatím ještě nejsme 😀 . Jinak já mám budík nařízenáý na měření na 6 ráno a změřím dojdu rychle na záchod a lehnu k pejskovi a spím dál 😀 . Takže se neboj že bych vstávala tak brzo 😀 . Naopak já jsem někdy radši když zaspím hodně dlouho, protože pak je to kratší doba než se vrátí příťa 😵 .
Jinak Holky to tu krásně Suzi napsali! Tak já jen držím palce ať se toho miminka jednou dočkáte. Ať už po pauze nebo po dalším usilvném boji. Přeji moooc sil Suzi! 😉

kingstonka
8. feb 2010

ahojte- tak ja som dnes bola v na ten odber krvi- v cakarni som bola presne od 7.30 do 10.30 😠 samozrejme nalacno, sediet nebolo kde, dostala som tam este menzes 😒 (uz po 25 dnoch )....jedna pani tam odpadla- no veselo... tak uz sa psychicky pripravujem na den staveny v cakarni 18.2. kedy idem na kontrolu a dozviem sa aj vysledky- som velmi zvedava- citim sa dobre,ale ten skrateny cyklus (o 10 dni) a hrozne bolestiva ovulacia sa mi nepozdavaju ☹

jerrymona
8. feb 2010

baby, pozrite si moju fotku v albume. som tehotna.

jerrymona
8. feb 2010

shandy, ty asi fakt vies vestit. 😀 ja sa zblaznim, nemozem tomu uverit.

len
8. feb 2010

Jerry 😀 Teda klobouk dolů před věštkyní Shandy 😀

jerrymona
8. feb 2010

len, ja som teda vobec nedufala. ano, klobuk dolu.

mala by som zavolat stitkarovi ze? tak to preto som uz nejaku dobu taka unavena.

shandy
8. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vendulak
8. feb 2010

Jerry krásná fotečka 🙂 . Moc gratuluju 😉 .

shandy
8. feb 2010

gratulujeeeeeeeeem jerry 😵 😵 😵
sa tesim, ze ma moja intuicia zasa raz nesklamala 😀

jerrymona
8. feb 2010

shandy, klobuk dolu pred tebou. este ma nikto takto nedostal. a vdaka.

vendu, este stale tomu nemozem uverit. vdaka

shandy
8. feb 2010

jerry krasa, tak sup sup, k endokrinologovi, drzim palce, nech je vsetko v poriadku. grafik je krasny 🙂

shandy
8. feb 2010

no dakovat mi jerry nemas za co, ja som ta neoplodnila 😀 😀
len keby som aj sebe tak vedela predpovedat 😠 😀

jerrymona
8. feb 2010

shandy, viem 😀 , ale aj tak ma to udivuje, ze odkial si to vedela.
ja som si dnes ani nechcela robit test, lebo sa mi trosku znizila teplota. no potom som si myslela, ze kaslat na to, ked nic nebude, tak nebude, aj tak s tym nic nenarobim. no toto som necakala. a hned taku silnu ciarku.

shandy
8. feb 2010

jerry, to neviem ani ja 😀 😀 😀 , proste nieco mi hovorilo, ze si tehula... 😅 😅 😅

jerrymona
8. feb 2010

shandy, mala by som ist prv na gyndu a az tak k endokrinologovi nie? alebo?

kingstonka
8. feb 2010

jerry- srdecne blahozelaaaaaaam !!!! 🙂

jerrymona
8. feb 2010

kingstonka, vdaka.

shandy
8. feb 2010

jerry ano, ja by som tiez postupovala v takomto poradi 🙂

jerrymona
8. feb 2010

shandy, prave som volala na gyndu, mam totiz termin 18. februara a ze vraj staci prist vtedy.
na edokrinologiu sa prave snazim dovolat, tam mam totiz termin 24. februara. teoreticky by to aj pasovalo, lenze neviem, ci nemam brat vyssiu davku euthyroxu, tak by som chcela ist skor. idem este raz zavolat.

leya
8. feb 2010

jerrymona....zo srdca blahozelam! ....taketo spravy zvysuju moj nekonecny optimizmus 😉

vendulak
8. feb 2010

Nekonečný optimismus....tak to bych taky někdy chtěla zažít... 😒

jerrymona
8. feb 2010

leya, dakujem.

moje mile zienky, zo srdca vam prajem, aby ste mali coskoro taku istu radost ako ja. budem sa za vas modlit.

ja som uz tiez nedufala, ze kvoli zlej stitke a hlavne kvoli mm zlemu spg sa nam to dost skoro podari.
iba dufam, ze bude vsetko v poriadku.
na buduci tyzden 15.2. idem na endo a 18.2. hned na gyndu. tak som zvedava.

strouzek
8. feb 2010

ahoj holky jak jsem ráno byla optimistická tak mě to přešlo, dověděla jsem se o jedný kámošce že přišla o mimi ve 22 tt 😢 každopádně teď koukám a co to vidím?? jerryyyyyyyyy no bomba gratulujuuuuuuuuu hned mám lepší náladu. to je paráda, vidíte to? novej rok a hned nový těhulíny teď to bude jako epidemie 😎 😀 kočko já hned bych šla na štítku, mě to zahaprovalo trošku hned a i kdyby ne tak prostě radši jít zbytečně než pozdě a budeš mít klídek v srdíčku že se nic nepodcenilo 😉 no a navíc jak jsem šla na gyndu tak už se mě moje gyndařka ptala jestli jsem byla na štítce a chtěla hned i zprávu od štítkaře takže u nás se první chodí na endo a pak na gyndo 😀

strouzek
8. feb 2010

jerry vidíš to? ještě před měsícem si tomu nevěřila že se dočkáš a ted najednou čárky to je posun co?? 😀

jerrymona
8. feb 2010

strouzek, ta prva veta ma tiez nepotesila. teraz sa mi to inak pocuva ako predtym.

no ja som na endo volala, termin som povodne mala az na 24.2. lenze tento tyzden tam moj lekar nie je, az na buduci. myslis, ze ked pockam tyzden, moze byt uz zle? ☹
teraz beriem euthyrox 25 cez tyzden a cez vikend 50. myslis, ze si mozem sama zvysit davku? ze niekedy cez tyzden raz alebo 2x zoberiem 50-tku.

strouzek
8. feb 2010

jerry snad ne, týden by neměl nic vážnýho znamenat ale víš jak já už jsem ze štítky vybobkovaná asi nadosmrti takže jsem fakt letěla na štítku až se za mnou prášilo a gyndu jsem vůbec neřešila protože gynda zdravé těhu stejně neovlivní ale štítka jo.dávku si určitě sama nezvyšuj, já jsem po otěhu šla spíš dolů k hyper, pak zase nahoru k hypo takže kdybych si dávku přidala na začátku tak bych si spíš ublížila.

len
8. feb 2010

Jerry, klid, nebude zle 😉 Jestli chceš mít klid, tak tam příští týden zavolej, třeba ti doporučí navýšit to po telefonu, ale to budeš těprve 19.DPO, čili v době, kdy většina normálních těhulí své těhotenství teprve zjistí 😉

Jinak já si taky dnes udělala radost, po devíti letech se dokopala si pořídit nové brýle 🙂

gabka32
8. feb 2010

jsem zas jednou nakoukla... 😉

strouzku i jerry gratulace k těhu 🙂 😵

jerrymono, určitě se nic nestane pokud si vezmneš třeba obden 50ug 😉 u nás těhule volají hned co si myslí že jsou těhu a ještě to nemají třeba od gyndaře potvrzené a dáme jim hned lístečky na odběry na štítku, výsledky jsou během 2-3dní hotové a podle toho upravíme dávky a i když jsou v normě, tak přidáme navíc tak o 1/3-1/2 euthyroxu či letroxu 🙂

jerrymona
8. feb 2010

strouzek, mne sa aj zdalo, ze v poslednom case som zas akasi unavena a je mi dost zima. tak som si myslela, ze som zase v hypo. neviem.

len, ja tam uz na buduci tyzden v pondelok idem, takze asi uz nezavolam. 😀 no ak by sa mi pocas tyzdna nieco nezdalo, tak brnknem.
len ukaz sa s novymi brejlami.
a dufam, ze nabuduce vyvesti uz shandy tebe. 😵 velmi ti to prajem. a vsetkym ostatnym samozrejme.

strouzek
8. feb 2010

len? tím chceš říct jako co??? jakože nejsem normální když jsem první těhu zjistila 10 dpo a druhé 12 dpo??? 😀 😀 😀 19 dpo už jsem kupovala těhugatě 😀 😀 😀 😀

ahoj gabko, u nás jsou výsledky na krev hned v ten den, já jsem zjistila těhu ve čtvrtek odpoledne, v pátek ráno jsem dostala po telefonu rozkaz hned jít na krev a odpoledne už měl dr. výsledek ale šla jsem k němu až v pondělí prostě rychlovka 😵