Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

strouzek
23. feb 2010

baf, dopoledne jsem musela utéct přišel manža dřív z práce tak jsem se vrhla do uklízení kuchyně. všecko uklizeno, skontrolovány potraviny ve špajzu a lednici, vytřené poličky ....tož už můžu i rodit 😀

len tvoje odhodlání fakt obdivuju já teda takovou vůlinikdy neměla, 11 dpo už bych měla očuráno kdeco 😅

vendul to věřím že se to vleče, ono se vleče i normální období po ovuli natož u tebe po IUI, ale už jen pár dnů neboj 😉 jo a souhlasím teploměr a grafy zahoď ( i když grafík je náhodou moc hezký) a radši už chystej testíky 😉

pavli veselé a hravé folíky jsou nejlepší , koukej u nás za střízliva nic a stačilo trošku vodkové terapie a jak byla najednou ovulka veselá 😀

pavlisa
23. feb 2010

já tam jdu až večer na šestou 😉 a já ovuluju pozdě, nejdřív jsem měla ovu 17DC a to minulý měsíc, ale většinou to vychází až tak na 19-20DC, takže podle mě si mě pozve ještě na UTZ v pátek a pak možná v pondělí udělají IUI, jestli se jim to bude pozdávat a všechno bude ok.
Manža se mnou jde, musí podepsat papíry na IUI, nějaký souhlas či co.

Taky nám řeknou, jestli vůbec je pro nás IUI vhodné, dělali mu test, jestli vůbec jeho spermijka je schopna se provrtat do vajíčka, takže zítra spíš než rostlé folíky pro nás bude nejdůležitější tenhle výsledek.

vendulak
23. feb 2010

Tý jo Pavli tak to nám žádné takové testy nedělali 😕 . A jinak příťa tam taky se mnou byl už poprvé a to nám dali ten papír se souhlasem s sebou domů si ho vyplnit a příště sme tam byli zase oba i s papírem a to jsme už dělali IUI 😉 .
No Strouži ono se to vleče asi hlavně tím jak jsem doma 😒 . Ale to je jedno. Prostě se to vydržet musí. Ať už to dopadne jak chce.

pavlisa
23. feb 2010

u nás to je asi tím, že já ovuluju na jedničku, manža má normospermie a stejně po roce nic, takže asi chtěli prozkoumat ještě další možnost, co by za tím mohlo být. Tak se vůbec neděs, že vám tohle nechtěli zkoumat 😉
hlavně, klíííííd a víš co? Měla by ses odhlásit z koníka a jít myslet na něco jiného nebo to do té krve nevydržíš a skončíš v Bohnicích 😀

haha, strouži, prý očůrávala kde co 😀

strouzek
23. feb 2010

pavli tak to ti budu držet všechny palce co mám aby výsledky manži byli dobré a tys měla pěkné folíky aby se nejpozději v pátek mohlo udělat iui. určitě se i povede když je u vás všecko v pořádku, podle mě jen ta štítka dělá paseku ale jestli se to zaléčí tak budeš těhule raz dva 😉

vendul to věřím doma to pomaleji utíká teda mě to utíká doma až moc rychle ale to tím že nečekám na test, ale dobře si pamatuju jak jsem počítala dny a pomalu i hodiny než budu moct očůrat testík a stejně jsem to nikdy nevydržela a čůrala jsem už tak 7 dpo a pak stála u okna a vyhlížela čárky atd. já v tomto neumím čekat.

pavlisa
23. feb 2010

já myslím, že pokud se říká, že psychika tohle hodně ovlivňuje, tak to se nám tento měsíc určitě zadaří.
Já jsem v takovém klídku..
Samozřejmě, že na to myslím, jinak bych si teď tady s vámi nepsala, ale mám teď spoustu věcí na vyřizování a chystáme nějaký krátký víkend v Římě a pak se žení brácha, tak vymýšlíme s bud. švagrovou co a jak, co si oblíknu 🙂 ..
Prostě čekám, kdy mi Dr. řekne, že na to jdeme a pak se určitě ani nenaděju a na krvi mi potvrdí pozitivní výsledek 😀

estrellita
23. feb 2010

pavli: super pristup 😉

pavlisa
23. feb 2010

já jsem teď asi taková snažilka že mě jen zajímá, jestli vůbec seženu nějaké hezké šatičky na svatbu, jéé, jak jsem povrchní a jak si to užívám 😀

strouzek
23. feb 2010

pavli to je moc dobře že si tak v pohodě a máš tak super přístup to dělá hodně ( i když mě to moc nepomohlo já otěhu zase až v megadepce) ale určitě je to lepší než denně depkovat 😉 myslím že za chvíli budeš těhulka takže si užij ještě vybírání šatiček 😉

pavlisa
23. feb 2010

no a když nebudu, tak budu sakra krásná svědkyně 😉 a asi pak na oslavě lehce opilá

loučím se pro dnešek a zítra mrknu, co že teda dělají teplotky u Vendul 😉
.. tady to je někdy napínavější než olympiáda 😀

estrellita
23. feb 2010

pavlis 😀 😀

strouzek
23. feb 2010

zajímavější jak olympiáda jo? no to si piš tady je vrůšo a ty naše výkony mnohdy kam se hrabe Sábliková 😀

estrellita
23. feb 2010

strouzku, je screening ve 12. tt pres bricho?

strouzek
23. feb 2010

jj přes břicho , mě dělali utz přes břicho od 10 tt zhruba a screening se dělá přes břicho vždycky. na krev jsme čekali do druhýho dne no byli to nervíky

estrellita
23. feb 2010

super, takze to muzu vzit manzela 🙂 dekuju za info.

strouzek
23. feb 2010

tam si ho vem určitě já ho taky vzala byl vlastně poprvé a byl z toho dost mimo ale tak pěkně, oba jsme nechápali že už je to hotové mimčo.

vendulak
23. feb 2010

Strouži tak 7DPO jsem tedy fakt ještě netestovala 😀 , to se přece skoro ještě HCG nemá z čeho vylučovat ne? 😀

strouzek
23. feb 2010

no já to vím ale stejně jsem testovala co kdyby že jo 😉 každopádně když jsem těhu byla tak jsem měla čárku už od 9 dpo

vendulak
23. feb 2010

Mě by tich testů bylo líto 😀 . Ty si za ně stejně asi dala majlant, co? 😀 Tolik jich máš v albíčku z těhu a když si takhle testovala ještě předtím... 😀
Tý jo 9DPO už jo??? No já si říkala že nebudu testovat dřív jak 14DPO, ale i když se toho testu bojím, tak mám teď pocit že bych chtěla testovat taky snad už teď 😀 . A to jsem 5DPO 😀 .

strouzek
24. feb 2010

brá ranko

vendul no jejej prachy za testy jen lítali, tisíce za ovutesty a tísíce za těhutesty 😀 ale nelituju mě to pomáhalo přežít. hele jestli nevydržíš netestovat tak doporučuju testovat ovutestem, mě ovutest ukazoval těhu skoro hned po ovulaci

vendulak
24. feb 2010

Strouži ahoj! 🙂
Jinak testovat s ovu testy je u mě asi pěkně k prdu 😒 , protože s PCO je mam skoro pozitivní vlastně pořád 😒 .
No nic. Já nevím co se mnou je, ale opravdu tomu teď nevěřím. Je to jedno už.
A jak se jinak máš? Už máš do porodky všechno připravené? A co Oliver? Už se uklidnil a smířil se změnami v bytě? 🙂

estrellita
24. feb 2010

vendul: jen hezky vydrz do 14 DPO 🙂

strouzek
24. feb 2010

aha tak to jo, to jsem nevěděla že při PCO je to furt. každopádně neztrácej naději bývá to tak jak tomu moc člověk nevěří tak to určo vyjde 😉
do porodky jj akorát tonemám pořád v té tašce cestovní tak ale to je maličkost v případě pohotovosti to tam nahážu a jedem. oliver no je to lepší i když pořád to není jak to bývalo, přes den i v noci to jde, někdy o něm ani nevím jen večer je takový ukňouraný a vyžaduje pozornost tak doufám že je to jen tím že cítí to mimčo a že pak se srovná protože nevím jak bych zvládala oba dva ze začátku.

vendulak
24. feb 2010

estrelito nevím, já už nic neplánuju. Už toho nervování mám dost 😒 . Někdy mě podbříško tak moc bolí že bych si nejradši běžela pro hygienu, protože sem si jistá že to za chvíli dostanu. A už mi to leze na mozek. 😒

Strouži jo jo při PCO jsou testy ovu skoro pozitivní pořád, tělo pořád vylučuje nějakej ten hormon, kterej ovu testy zjišťují 😉
Jo, tak to je dobře, že už máš všechno takhle připravené, aspoň už si klidnější, ne? 🙂 Jinak náš hafan momentálně žádné změny nemá a taky vždycky nejvíc doráží večer 😀 , asi nějaké erupce 😀 .

pavlisa
24. feb 2010

ahoj holky,
vendul, teplotka se drží... ještě týden, to vydržíš 😉

já jdu dneska večer na UTZ, lehce mě bolí v podbříšku, takže folík už hlásí, že tam je, aspoň ho dneska omrknu.

Teda dneska bych spala, ještě dva dny a v sobotu si udělám na snídani lívance a pořádný kafe, no co, člověk se musí pořád na něco těšit, ne?? 🙂

strouzek
24. feb 2010

vendul no to znám taky jsem pořád sledovala jestli už to nedostanu pořád jsem koukala na kalhotky atd. prostě na palici ale neboj za pár dnů to vědět budeš a když to nevyjde teď tak máte ještě několik pokusů i když věřím že to musí být moc těžký a že to pokud to nevyjde obrečíš taky bych to moc oplakala ale jednou to mimčo bude a bude vybojovaný 😉

jj vše připravené spíš teď se snažím uklízet v bytě takže jsem uklízela tu lednici, odmražovala mražák atd. manža na mě koukal co blázním ale chlap no, nechápe že pak už na to nebude čas a chci mít prostě vše aspoň trošku uklizený aby malá nepřišla do bince. klidná ale jinak jsem, to spíš jen tak pořád mi to nedochází že je to tady a budu mamina přijde mi to jakobych byla ve snu 😅

pavlisa
24. feb 2010

strouži, hlavně, ať občas z toho snu mrkneš na koníka a poreferuješ 😉

a s tím úklidem, to tě úplně chápu, že chceš mít všechno připravené a pak už se nestarat, že máš namražený mražák.
A mezi náma, kdo by to pak udělal, že.... a hlavně, aspoň se odreaguješ, ne?

vendulak
24. feb 2010

No to není nervama, že bych už to měla dostat. Né. Naopak já už sem se dneska vzbudila s takovou smířenou náladou. Je to prostě tou bolestí. Je to divný. Takhle mě to bolí normálně jen těsně před mrchou a při ní. A včera tyhle hrozný bolesti už 5DPO 😕 . Ale asi je to tím IUI. Prostě jak to má být tak to bude...
Pavli na dnešek držím moc palce! Mě bolelo bříško dva dny před ovu, těsně před IUI a ten den IUI, tak třeba už bude folík či folíci připravení! 🙂
Tý jo Strouži 😀 , tak mrazák mi odmrazovali v bytě jen jednou letos před Vánoci tj skoro po dvou letech bydlení tady 😀 . Ale chápu, že to chceš mít udělaný, aby ses pak mohla plně věnovat malé 🙂 . No ono to asi ani jinak nepůjde než se plně věnovat malé 😀 .

pavlisa
24. feb 2010

mě bolí v podbříšku tak od 14DC až do ovu, takže zhruba pět dní a pak to poznám, protože vajcucho prdne a mě se táák uleví, počítám, že mi řekne, ať přijdu ještě na UTZ v pátek, teď to bude ještě mrně.

A já mám bolesti v podbříšku vždycky od 5DPO a stupňuje se to do MS, na to jsem taky zvyklá, tak doufám, že tento měsíc to bude jinak 😉

strouzek
24. feb 2010

ahoj pavli no to víš musím, koník je závislost spíš se bojím co budu pak dělat bez něho až nebudu stíhat 😅 jinak taky bych dneska spala až bych brečela je takové akorát počasí venku klídek ale kocour to jaksi nepochopil a ráno mě v 8 hod. vzbudil že má hlad a chce vyměnit záchodek a hotovo 🙄 😀

holky ne že bych byla tak pečlivá mražák fakt odmražuju jednou za rok ale teď to fakt chtělo nemohla jsem pořádně ani zavřít šuplík jaká tam byla námraza taky jsem probrala i obsah mražáku bylo tam plno věcí které jsou sice na mrazu ale už asi 2-3 roky tak jsem to starý maso aj. vyházela a hned je tam plno místa. včera jsem zase dělala pořádek v kuchyni tak to samé, v poličkách vysypaná mouka atd. takže pěkněj hnus ale znáte chlapy , pro ně je to zbytečnost